زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۵۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۳۳۴۱
۱۹ شهریور ۱۳۹۴, ۰۸:۰۸ ب.ظ
چه وضعشه آخه ، ما رفتیم ثبت نام ارشد یه نفر رو گذاشتن اونجا و جلو میزش یه برگه چسبوندن "راهنمای دانشجویان" ، بعد من رفتم یه سوال ازش پرسیدم گفت به واحد مربوطه اش مراجعه کن، بهش گفتم تو ارشدی گفت نه من ورودی ۹۱ کارشناسی ام. من نمیدونم چجوری میخواست دانشجوها رو راهنمایی کنه آخه!
در کل ثبت نامش خوب بود مخصوصا اون فرش قرمزه!

زندگی عقیده است و جهاد
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: kora , s@mir@
ارسال: #۲۳۳۴۲
۱۹ شهریور ۱۳۹۴, ۰۸:۱۵ ب.ظ
اینجا همه دارن میرن ارشد و دکتری
من دوباره دارم میرم کارشناسی
این بار رشته ای که دیگه مطمئنم رشته مورد علاقمه و توش تخصص و مهارت دارم. گرافیک
این بار روزانه
این بار دور از خانواده
و من یک ترم یکی ۲۵ ساله ی خوشحال هستم
اگه رفتم خوب بود میام منحرفتون میکنم دوباره کنکور بدید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: captain , kora , salam az ma , RASPINA , s@mir@ , shayesteNEY , ziba_090 , Parisa-SH , Bahar_HS , tabassomesayna
ارسال: #۲۳۳۴۳
۱۹ شهریور ۱۳۹۴, ۰۸:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۲۹ ب.ظ، توسط kvnl.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۹ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۱۵ ب.ظ)ماه بانو نوشته شده توسط:  اینجا همه دارن میرن ارشد و دکتری
این بار روزانه
این بار دور از خانواده

دورود بهترین کارو کردید به علاقتون پرداختید ... انشالله موفق باشید
 سپاس‌گزاری شده توسط: kora , Bahar_HS
ارسال: #۲۳۳۴۴
۱۹ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۳۰ ب.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۱۵ ب.ظ)ماه بانو نوشته شده توسط:  اینجا همه دارن میرن ارشد و دکتری
این بار روزانه
این بار دور از خانواده
واقعا افرین به این همه شجاعت و علاقه!Wink ای کاش یاد بگیریم البته اگر هم یاد بگیریم نیاز به همراهی خانواده و شرایط دیگه هست که سخت تر میشهConfused
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS
ارسال: #۲۳۳۴۵
۱۹ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۳۹ ب.ظ، توسط Fardad-A.)
نقل قول:
(۱۹ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۱۵ ق.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۰۳ ق.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  [quote='Aurora' pid='382880' dateline='1441740380']
این پول هایی که در ازای طلا بانکا میدن مشکل داره واقعا؟
سرچ کردم یه چیزایی نوشته بود. یعنی این همه مردم طلا میزارن و پول می گیرن خدای نکرده رباست؟!
کسی می تونه کمک کنه که واقعا ربا محسوب میشه وقتی در سال برای یک تومن باید ۴۰-۵۰ تومن پس داد.

در ایران در واقع بانکداری اسلامی وجود نداره
مشخصه که رباست
همین سود وام ها
همین طلا بانک
موسسات مالی اعتباری
و...............

اینکه وام‌ها سود دارند یا در سمت مقابل، سپرده‌های ما هم سود داره، ربطی به بانکداریِ بدون رِبا و اسلامی نداره ولی اشتباه گرفته می‌شه. در زمان پیامبر تورم وجود خارجی نداشت و برای همین سود گرفتن در قبال وجه می‌شد ربا، اما وقتی در برهه‌ای تورم کشور به ۵۰ درصد هم رسیده بود، اینکه بانک‌ها سود نگیرند دقیقاً ظرف ۱ روز ورشکسته می‌شن (و البته الان هم خیلی فاصله‌ای ندارند) و در سمت مقابل هم کسی نمیره امسال ۱ میلیون به بانک بده و با تورم ۲۰-۱۵ درصدی، ۵ سال دیگه هم ۱ میلیون بگیره (یا سود میخواد یا دلار و طلا میخره که ارزشش حفظ بشه). در این صورت بانک سرمایه رو از کجا بیاره؟
متأسفانه برخی افرادی (منظورم شما نیستید و افراد بالادستی‌ای که از قشر خاصی هستند) که حتی به ۱ درصد سودِ بانک هم فوری اسم ربا میذارن فقط بلد هستند ایراد بگیرند و وقتی صحبت از تورم و ... میشه هنگ می‌کنند. سخت‌ترین کار بانکداری در کشورهای با تورم دو رقمی هست و سخت‌تر وقتی هست که انتظار سودِ بانکی هم نداشته باشند و الا خب معلومه بانک هم از خداش هست به جای ۲۰ درصد سود، مثلاً ۵ درصد بگیره ولی مشتریاش ۱۰ برابر بشن.

مایل نیستم مجددا وارد بحث بشم. ولی ربا تعریف خاص خودش را داره. اگه ربا حرامه بخاطر اینه که در قرآن رباخواران را به آتش جهنم بشارت داده. اسلام بعضی قراردادها را میپذیرد بعضی را با شرایطی میپذیرد بعضی را هم مثل شرط بندی قمار و ربا بطورکلی حرام میداند. ربا معنایش در یک کلمه یعنی پولفروشی. من با شما قرارداد میبندم امروز هزارتومان بدم سال دیگر دوهزاروپانصد بگیرم..این یعنی ربا. ولی بیزینسی با این انجام بشه و طبق قرارداد درصدی به طرفین برسه و البته مشروع باشه اگه سود بیشتری عاید بشه اسلام اشکالی نمی گیره
اصولا همیشه در اقتصاد تورم بوده و هست. مکه هم که مرکز اقتصاد قریش بوده با این مسئله روبرو بوده ولی بانکداری بمعنی امروزی نبوده و تعادل اقتصاد را با روشهای همان دوره انجام میداده اند. ولی ربا همیشه حرام بوده وهست.
اینکه بانکداری اسلامی بدون رباست یا نه، نظر واحدی در طرحهای مختلف بانکی وجود نداره و فقها نظرات متفاوتی دارند. هر کسی میتونه به نظر مرجع تقلید مراجعه کنه.
اینکه بانک طلا بگیرد وام بده معنای معمولی اش اینه که طلا ضمانت وام هستش و البته کارمزد بانک دیگر باید پرداخت بشه.
امیدوارم بکسی برنخوره این جوابیه.

(۱۹ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۴۳ ب.ظ)clint نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۳۳ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  من هیچوقت پدربزرگهام را ندیدم.
حیف!!!
سالها قبل از تولد من برحمت خدا رفته بودند.

امروز سالروز مرگ جلال آل احمدبود . نوشته هاش جالبن. در اون دوران . خسی در میقات ، غربزدگی
مفاهیم بزرگی را بزبان ساده گفتن کاریه که جلال میکرد.
قصه خواستگاری جلال از خانم سیمین دانشور هم در نوع خودش جالب بوده.
زندگیشون هم جالب بوده.
خانم دانشور کتابهاشون خوبه.واقعا" قدیما چقدر استعدادها بهتر شکوفا میشد.
آقا بخونید این کتابها را.:):)
همه چی را تو این کتابهای کنکور نمی نویسنا.

بعد هی بیا بگو اعصاب ندارم.!! حالم بده .!!!!:)
بنظر میاد برخی ها قهرمان کوچه های خالی هستن وصرفا به دلیل اندیشه های اسلامی وغرب ستیزی مورد توجه واقع شده اند دکتر داریوش
آشوری درکتاب ماو مدرینت درفصل هشیاری تاریخی به صورت جست وگریخته کتاب غرب زدگی رونقد میکنند بنظر ایشان اندیشه های جلال ال احمد بسیار خیال پردازانه وپرتناقض واحساساتی است.من خودم شخصا قلم داستان نویسان ایرانی رو قبول ندارم.چرا که نگاهی کاملا شرقی و جنسی دارن.

نمیشه یه کتاب راخوند وهمه نظرات نویسنده را دربست پذیرفت. جلال هم تصوری از غربزدگان اون دوران در عصر خودش بعد از مشروطیت داشته و البته خیلی از تحصیلکرده اون دوران که در غرب درس خونده بودند با بعضی نوشته هاش مخالف بودند و البته نقد منطقی کمتر دیده میشه.
ولی نقش جلال در اتصال روشنفکری به فرهنگ عامیانه دهه چهل غیرقابل انکار. داستانها هم خیلی تخیلی نیست بنظرم.شخصیتهای معمول مثل پستچی مدیر مدرسه و اینان.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , Bahar_HS
ارسال: #۲۳۳۴۶
۱۹ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۵۴ ب.ظ، توسط clint.)
(18 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۰۳ ق.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  
(17 شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۵۶ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  این پول هایی که در ازای طلا بانکا میدن مشکل داره واقعا؟
سرچ کردم یه چیزایی نوشته بود. یعنی این همه مردم طلا میزارن و پول می گیرن خدای نکرده رباست؟!
کسی می تونه کمک کنه که واقعا ربا محسوب میشه وقتی در سال برای یک تومن باید ۴۰-۵۰ تومن پس داد.

مشخصه که رباست
همین سود وام ها
همین طلا بانک
موسسات مالی اعتباری
و...............

اینکه وام‌ها سود دارند یا در سمت مقابل، سپرده‌های ما هم سود داره، ربطی به بانکداریِ بدون رِبا و اسلامی نداره ولی اشتباه گرفته می‌شه. در زمان پیامبر تورم وجود خارجی نداشت و برای همین سود گرفتن در قبال وجه می‌شد ربا، اما وقتی در برهه‌ای تورم کشور به ۵۰ درصد هم رسیده بود، اینکه بانک‌ها سود نگیرند دقیقاً ظرف ۱ روز ورشکسته می‌شن (و البته الان هم خیلی فاصله‌ای ندارند) و در سمت مقابل هم کسی نمیره امسال ۱ میلیون به بانک بده و با تورم ۲۰-۱۵ درصدی، ۵ سال دیگه هم ۱ میلیون بگیره (یا سود میخواد یا دلار و طلا میخره که ارزشش حفظ بشه). در این صورت بانک سرمایه رو از کجا بیاره؟
متأسفانه برخی افرادی (منظورم شما نیستید و افراد بالادستی‌ای که از قشر خاصی هستند) که حتی به ۱ درصد سودِ بانک هم فوری اسم ربا میذارن فقط بلد هستند ایراد بگیرند و وقتی صحبت از تورم و ... میشه هنگ می‌کنند. سخت‌ترین کار بانکداری در کشورهای با تورم دو رقمی هست و سخت‌تر وقتی هست که انتظار سودِ بانکی هم نداشته باشند و الا خب معلومه بانک هم از خداش هست به جای ۲۰ درصد سود، مثلاً ۵ درصد بگیره ولی مشتریاش ۱۰ برابر بشن.
باید بگم رابطه ای مستقیمی بین افزایش نرخ بهره و افزایش تورم وجود داره و این بر می گرده به افزایش نقدینگی ،و از همه مهم تر این بانک ها بودند که درست از ۷ و ۸ سال پیش با افزایش نرخ بهره به افزایش تورم دامن زدند ،شما برید مطالعه بفرمائید و ببینید نرخ بهره در کشورهای غیر از ایران که تورم تک رقمی دارند چند درصد هستش ،اگر نگاهی به نحوه درآمد زایی بانک های غیر اسلامی بیندازیم میبینیم که بیشتر سودشان از اوراق بهادار مربوط به شرکت هاو صنایع هستش .تصور نمیکنم هیچ کدام از کاربران این سایت در این حیطه صاحب نظر باشن
ارسال: #۲۳۳۴۷
۱۹ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۰۴ ب.ظ
کاش دل اونایی که کسی جز ما ندارن رو نشکنیم. دل اعضای خانوادمون رو نشکنیم Sad
 سپاس‌گزاری شده توسط: s@mir@ , salam az ma , ziba_090 , dr.a_AI , RASPINA , Bahar_HS , **sara** , hatame , M4$0UD , captain , amineh89
ارسال: #۲۳۳۴۸
۱۹ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۲۶ ب.ظ، توسط clint.)
(۱۹ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۲۱ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  
نقل قول:
(18 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۰۳ ق.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  [quote='Aurora' pid='382880' dateline='1441740380']
این پول هایی که در ازای طلا بانکا میدن مشکل داره واقعا؟

مشخصه که رباست
همین سود وام ها
همین طلا بانک
موسسات مالی اعتباری
و...............

مایل نیستم مجددا وارد بحث بشم. ولی ربا تعریف خاص خودش را داره. اگه ربا حرامه بخاطر اینه که در قرآن رباخواران را به آتش جهنم بشارت داده. اسلام بعضی قراردادها را میپذیرد بعضی را با شرایطی میپذیرد بعضی را هم مثل شرط بندی قمار و ربا بطورکلی حرام میداند. ربا معنایش در یک کلمه یعنی پولفروشی. من با شما قرارداد میبندم امروز هزارتومان بدم سال دیگر دوهزاروپانصد بگیرم..این یعنی ربا. ولی بیزینسی با این انجام بشه و طبق قرارداد درصدی به طرفین برسه و البته مشروع باشه اگه سود بیشتری عاید بشه اسلام اشکالی نمی گیره
اصولا همیشه در اقتصاد تورم بوده و هست. مکه هم که مرکز اقتصاد قریش بوده با این مسئله روبرو بوده ولی بانکداری بمعنی امروزی نبوده و تعادل اقتصاد را با روشهای همان دوره انجام میداده اند. ولی ربا همیشه حرام بوده وهست.
اینکه بانکداری اسلامی بدون رباست یا نه، نظر واحدی در طرحهای مختلف بانکی وجود نداره و فقها نظرات متفاوتی دارند. هر کسی میتونه به نظر مرجع تقلید مراجعه کنه.
اینکه بانک طلا بگیرد وام بده معنای معمولی اش اینه که طلا ضمانت وام هستش و البته کارمزد بانک دیگر باید پرداخت بشه.
امیدوارم بکسی برنخوره این جوابیه.

(۱۹ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۴۳ ب.ظ)clint نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۳۳ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  من هیچوقت پدربزرگهام را ندیدم.
حیف!!!
سالها قبل از تولد من برحمت خدا رفته بودند.

امروز سالروز مرگ جلال آل احمدبود . نوشته هاش جالبن. در اون دوران . خسی در میقات ، غربزدگی
مفاهیم بزرگی را بزبان ساده گفتن کاریه که جلال میکرد.
قصه خواستگاری جلال از خانم سیمین دانشور هم در نوع خودش جالب بوده.
زندگیشون هم جالب بوده.
خانم دانشور کتابهاشون خوبه.واقعا" قدیما چقدر استعدادها بهتر شکوفا میشد.
آقا بخونید این کتابها را.SmileSmile
همه چی را تو این کتابهای کنکور نمی نویسنا.

بعد هی بیا بگو اعصاب ندارم.!! حالم بده .!!!!Smile
بنظر میاد برخی ها قهرمان کوچه های خالی هستن وصرفا به دلیل اندیشه های اسلامی وغرب ستیزی مورد توجه واقع شده اند دکتر داریوش
آشوری درکتاب ماو مدرینت درفصل هشیاری تاریخی به صورت جست وگریخته کتاب غرب زدگی رونقد میکنند بنظر ایشان اندیشه های جلال ال احمد بسیار خیال پردازانه وپرتناقض واحساساتی است.من خودم شخصا قلم داستان نویسان ایرانی رو قبول ندارم.چرا که نگاهی کاملا شرقی و جنسی دارن.

نمیشه یه کتاب راخوند وهمه نظرات نویسنده را دربست پذیرفت. جلال هم تصوری از غربزدگان اون دوران در عصر خودش بعد از مشروطیت داشته و البته خیلی از تحصیلکرده اون دوران که در غرب درس خونده بودند با بعضی نوشته هاش مخالف بودند و البته نقد منطقی کمتر دیده میشه.
ولی نقش جلال در اتصال روشنفکری به فرهنگ عامیانه دهه چهل غیرقابل انکار. داستانها هم خیلی تخیلی نیست بنظرم.شخصیتهای معمول مثل پستچی مدیر مدرسه و اینان.

نقد ایشان بیشتر در خصوص اندیشه جلال در کارنامه دوماهه ی هاروارد وغرب زدگی بوده نقل قول از کتاب ماومدرنیت:ال احمد معمولا مطالب اش رابا یه شکسته نفسی اغاز میکندو به نوشته هایش عنوان هایی مانند"گفتار پرت "یا این "پرت وپلاها"می دهدواز این دوجهت است .یکی اینکه او،به رغم ظواهر امر،اعتماد کافی به حرف هایش ندارد ودیگر این شکسته نفسی ها را سپری میسازد و عذر موجهی برای ادعاهای بزرگ.برداشت تاریخی ال احمد در کتاب غرب زدگی بسیار شتاب زده ودر عین حال جسورانه است و او برای بسیاری از مدعاهای خود لزومی ندیده است که دلیلی ارائه کند،یعنی بواقع عنوان "دید"و"برداشت"راسپر کمبود دانش تاریخی خود ساخته است جسارت وپرش ذهنی تنها وقتی ستودنی است که مایه ی کافی نیز در پشت سرداشته باشد والا به صرف جسارت خیلی حرف ها میتوان زد .......کافیه یا بازم بنویسم؟
ارسال: #۲۳۳۴۹
۱۹ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۴۰ ب.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۵۶ ب.ظ)kora نوشته شده توسط:  این روزها برای بیان تصمیمات و انتخاب هام با چنان چالش هایی روبرو میشم که اصلا مغزم هنگ میکنه! یعنی حتی اگر شطرنج باز شماره یک جهان هم بیاد و حرکات و بازخورد های احتمالی رو برام مشخص کنه باز یه موقعیت عجیب و متناقض پیش میاد!
یا
تصمیمات و انتخاب‌های شما بسیار پیچیده است (جلوتر از محیط و تا حدی محیط بر محیط هستید) و نیاز دارید ساده‌تر و زمخت‌تر زندگی کنید (یا اینکه عوارض طبیعی آن را همانطور که گفتید بپردازید!)
و یا
دچار انزوا شده‌ و از دنیای پیرامون خود عقب افتاده‌اید. که جبران این هم سخت نیست!

و یا دور از جون هر دو رو به‌طور ناقص دارید که این یکی درد بی‌درمانه!

من روانشناس و مشاور و ... نیستم و هیچ اعتباری به این مطالب نیست، اینها خروجی مغزم بود از ورودی پست شما!
Error ...
Blue Screen ...
Reset ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: kora
ارسال: #۲۳۳۵۰
۱۹ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۴۱ ب.ظ
طرف یه دانشگاه توپ اروپا پذیرش گرفته، امروز پاش رسیده اونجا، میخواد برگرده! حتی نمیخواد یه روز بره دانشگاهشو ببینه! دقیقا بلافاصله بعد رسیدن! اصلا چرا رفتی پس؟!

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
ارسال: #۲۳۳۵۱
۲۰ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۳۲ ق.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۴۱ ب.ظ)A V A نوشته شده توسط:  طرف یه دانشگاه توپ اروپا پذیرش گرفته، امروز پاش رسیده اونجا، میخواد برگرده! حتی نمیخواد یه روز بره دانشگاهشو ببینه! دقیقا بلافاصله بعد رسیدن! اصلا چرا رفتی پس؟!
احیانا ایشون عاشق نبودن؟:دی
ارسال: #۲۳۳۵۲
۲۰ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۳۵ ق.ظ
وقتی تاحالا سفر خارجی نداشتی و یهو ۱ روزت کامل توو فرودگاه و هواپیما بگذره اونم با یه توقف توو یه کشور میانی، بعد برسی یه جا که زبونشونو نمیدونی و وقتی انگلیسی حرف بزنی باهاشون زیاد خوب جواب نمیدن، یکم ترس براش طبیعیه، ولی باورم نمیشه میخواد برگرده! کاملا جدی!

سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , NP-Cσмρℓєтє , ziba_090
ارسال: #۲۳۳۵۳
۲۰ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۴۹ ق.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۴۶ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(20 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۳۵ ق.ظ)A V A نوشته شده توسط:  میخواد برگرده! کاملا جدی!
یه کنسرت لیدی گاگا، یا گوگوشی، ابی ای، چیزی بره، درست میشه Big Grin
این همه راه رفته بره گوگوش و ابی گوش بده ؟Big Grin
انریکه هم بد نیست Big Grin
ولی بهتر از اینا مسابقه فوتباله اونم تیم های خوب مثل بارسلونا بایرن یا اینجور تیم ها Big Grin
ارسال: #۲۳۳۵۴
۲۰ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۵۴ ق.ظ
فعلا یه پاریس و ونیز بره Big Grin
خدایی قدر نمیدونن که...

ارسال: #۲۳۳۵۵
۲۰ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۰۸ ق.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۵۴ ق.ظ)A V A نوشته شده توسط:  فعلا یه پاریس و ونیز بره Big Grin
خدایی قدر نمیدونن که...

من حاضرم فداکاری کنم و به جای ایشون برم پاریس.. اصلا برم از ایفل خودم رو پرت کنم پایین : ))))))
ایشون هم برگردن به جای من بشینن واسه کنکور بخونن.

+حیف واقعا..
کسی که تصمیم گرفت بره یا تصمیم گرفت بمونه نباید انقدر دچار تردید بشه
ایشون برگردن هم پشیمون میشن ، تو اون کشوری که هستن هم بمونن باز هم پشیمون میشن. چون مطمئن نیستن به تصمیمشون.
حیف ..
به قول خودت ملت قدر نمیدونن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , **sara** , hatame , ziba_090

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۶۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۸,۴۹۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۹۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۱۶۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۷۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۲۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۵۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۲۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۲۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close