زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۳۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۸۵۲۶
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۲۸ ق.ظ
منبر را از چوب درخت گردو می سازند که بسیار محکم و با کیفیت است. درخت گردو علاوه بر چوب مرغوب، سایه و بار خوبی هم دارد اما درخت چنار میوه ندارد، سایه درست و حسابی هم ندارد. از آن چوبه دار می سازند. دعوای این دو درخت در شعر بلند شهریار شنیدنیست:
گفت با طعنه منبری به چنار
سرفرازی چه می کنی بی بار
نه مگر ننگ هر درختی تو
کز شما ساختند چوبه دار
پس برآشفت آن درخت دلیر
رو به منبر چنین نمود اخطار
گفت گر منبر تو منبر بود
کار مردم نمی کشید به دار

من نه آنکه گویی هستم نه آنکه گویند / من همانم که همانم ..
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , Faridfo , m.teymourpour , sahar salehi , shayesteNEY , barabox , Nesyan , so@ , Aurora , hatame , Avril89 , samane .gh , alim93
ارسال: #۱۸۵۲۷
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۳۰ ب.ظ، توسط m.teymourpour.)
آگهی فروش یا معاوضه
تعداد محدودی بچه گربه (حدود ۴ یا ۵ تا) به فروش میرسد
یه گربه نامردی بود که می اومد رو حیاط ما، ما هم بهش غذا میدادم و خلاصه خیلی به ما عادت کرده بود
بعد یه دفعه اتفاقی رفتیم تو انباری حیاط دیدیم رفته بچه هاشم آورده، نمیدونم حالا همین جا بچه کرده یا رفته از یه جا دیگه اورده
خلاصه حسابی سر ما کلاه گذاشت و منم میخوام بچه هاشو بفروشم تا تلافی کنمSmile
تنوع رنگی هم دارن
بعضیاشون سفیدن با خالای سیاه
بعضیاشونم سیاهن با خالای سفید
خیلی هم نازن و چشای قشنگی دارن
شرایط فروش هم فقط نقد و تعداد هم محدود، پس اگه متقاضی هستین عجله کنین
هزینه پست هم به عهده خریدار می باشد
البته با سایر جانوران هم معامله میکنم. مثل افعی سبز، مارمولک بادبزنی، لاک پشت ماتا ماتا، بز کوهی سایگا و ...
ببخشید وسط بحث علمی و انتخاب رشته دوستان کار و کاسبی راه انداختمSmile
میگن خرج زندگی تو تهران زیاده، باید یه جوری فراهمش کنم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: shayesteNEY , so@ , Bahar_HS , alirezaei
ارسال: #۱۸۵۲۸
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۴۲ ب.ظ
بدشانسی ها تمومی نداره
این قبول نشدنمون تو ارشد تموم شدنی نیست ضربه ها و خسارتهای مالی و جانیش :|

یه مورد کار خیلی خوب دیگه پیدا شد ولی ... :|
ولی شرط ش داشتن ارشد و یا حداقل شروع تحصیل تو دور ارشد بود
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , پوونه
ارسال: #۱۸۵۲۹
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۱۴ ب.ظ، توسط m@hboobe.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۴۲ ب.ظ)barabox نوشته شده توسط:  بدشانسی ها تمومی نداره
این قبول نشدنمون تو ارشد تموم شدنی نیست ضربه ها و خسارتهای مالی و جانیش :|

یه مورد کار خیلی خوب دیگه پیدا شد ولی ... :|
ولی شرط ش داشتن ارشد و یا حداقل شروع تحصیل تو دور ارشد بود
عجب کاریه که شرطش قبولی ارشد هست Exclamation
والا منم خودم چند وقت پیش فرم استخدامی پر کرده بودم واسه یه شرکت همین چند روز پیش رفتم مصاحبه و دیروز تماس گرفتن گفتن مدارک بیار اونا که دغدشون این بود توی فرم زدم علاقه مند به ادامه تحصیل یهو ول نکنم بعد از دو یا سه ماه کار برم ارشد بخونم :| .... الان نمیدونم با این رتبه درخشان برم غیر انتفاعی یا آزاد ادامه بدم یا کلا درس رو کنار بگذارم بهتره واسم!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , barabox
ارسال: #۱۸۵۳۰
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۴۱ ب.ظ
سلام دوستان روزتون بخیر.
عذر می خوام یکی از بچه ها یک امضا داشت که نوشته بود
gooooogle تو پایان هر جستجوی منی ....
هر چی میگردم پیداش نمی کنم .. ممنون میشم اگه کسی داشت عکس رو بهم بده! Smile

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
ارسال: #۱۸۵۳۱
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۴۸ ب.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۱۴ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
آفاق جان! این کیه دیگه؟
پ.ن۱: یه مطلب باحال بذار،حال و هوامون عوض بشه! فقط زیاده روی نکن!
پ.ن۲: لطفا تا ارشد بعدی اینجا بیا و به همه ی ما،مخصوصا من! انرژی بده تا روحیه مون شارژ بشه برای رویارویی با این غول بی شاخ و دم ارشد!Cool

Never give up on something you can't go a day without thinking about

۲) سال ۹۴ : دوباره از نو شروع می کنم.Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , پوونه
ارسال: #۱۸۵۳۲
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۱۴ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
[تصویر:  360638_cat-enters-bathtub.gif]
گربه هه رو Big GrinBig GrinBig Grin
تازه اصل مطلبی که این عکسه توش بود که خدا بود. Big GrinBig GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Bahar_HS , alirezaei , پوونه , barca
ارسال: #۱۸۵۳۳
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۱۶ ب.ظ
یک کاربری بود از شاتل سرویس داشت
کوووووووووووووووووووشی ؟
از مخفیگاه بیا بیرون

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه
ارسال: #۱۸۵۳۴
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۱۷ ب.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۱۰ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  اون حال الان منSmile
کاسه چه کنم چه کنمBig GrinBig Grin
من فک کردم آلرژی فصلی گرفتی بعد دستمال دم دستت نیست از اینرو ناراحتیBig Grin
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۱۴ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  [تصویر:  360617_wory-smiley.gif]
راستی آفاق یه مطلب چند روز پیش نوشته بودی در مورد اینکه دنبال هر چی میری برعکسشو بدست میاری ، من مخالفش بودم ، فرصت نشد اعلام کنمTongueBig Grin

[تصویر:  jjci_yes.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@
ارسال: #۱۸۵۳۵
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۳۲ ب.ظ
نقل قول: عجب کاریه که شرطش قبولی ارشد هست Exclamation
والا منم خودم چند وقت پیش فرم استخدامی پر کرده بودم واسه یه شرکت همین چند روز پیش رفتم مصاحبه و دیروز تماس گرفتن گفتن مدارک بیار اونا که دغدشون این بود توی فرم زدم علاقه مند به ادامه تحصیل یهو ول نکنم بعد از دو یا سه ماه کار برم ارشد بخونم :| .... الان نمیدونم با این رتبه درخشان برم غیر انتفاعی یا آزاد ادامه بدم یا کلا درس رو کنار بگذارم بهتره واسم!!

والله هم کارش خوبه هم حقوقش
شرط این نیست
یکی از مواردش داشتن ارشده
که گفت اگه قبول بشی تو بین تحصیلت هم درست میشه استخدامت
کار خوب و بی دردرس رو مرتبط با رشته هم هستش
هر چی قسمت باشه
ارسال: #۱۸۵۳۶
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۳۴ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۳۹ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  
(26 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۲۶ ب.ظ)hotmail نوشته شده توسط:  حال ممکن است سوالی پیش بیاید که چرا بلا به سرمون می باره اگر ما را دوست دارد. از این بلاها چه هدفی دارد. اگر به خاطر گناه است پس چرا اونایی که منکر خدا هستند بلایی سرشان نمی اید؟ هیچ سختی در دنیا نمی بینند؟
چرا؟

با سلام مجدد
خواننده وقتی این رو می خونه می تونه شاهد یک "چرا" باشد که زیر یه سوال حک شده و ممکن است به اهمیت این چرا واقف نباشد و فرض کند که یک چرای ساده است. در صورتی که چنین نیست(درضمن نقل قول کامل نیست وصورت سوال ممکن است مبهم باشد)
فرض کن یک شاگردی (من) در محضر استاد سوالی عرض کند که جواب بگیرد ولی استاد به جای جواب در چشمان شاگرد مدتی می نگرد دو چشم در مقابل هم. و با نگاه خود در چشمان شاگرد یک انرژی ساطع می کند که جذب در چشمان شاگرد می شود و ان چنان ذهن و دل ان شاگرد را متلاطم می کند که شاگرد غرق در چشمان استاد است به یک باره استاد از درون با نفس گیرای خود کلامی می گوید :"چرا" و شاگرد از این کلام جرقه ای در درونش ایجاد می شود که خود جواب را در درون جست و جو کند و خود به جواب دست یابد و وقتی سوالی مطرح می کند دیگر هیچ سوالی را بدون جواب نگذارد حال این شاگرد که از بدو ورود به انجمن این اولین سوالی است که مطرح کرده و خو استه جوابی بگیرد ولی باز باید خود جوابگو باشد (حالا یه سوال پرسده بودیم بیا و درستش کن .)
ولی ممنون از این که کسی پیدا شد که این جرقه (چرا) را ایجاد کند.
ولی این شاگرد باز در درونش یک سوالی دیگر ایجاد می شود از نقل زیر:
خداوند عروجل می فرماید اگر بنده مومن من دل آزرده نمی شد، سر انسان کافر را با دستمالی آهنین می بستم، تا هرگز دچار سردرد نشود.
از یک طرف دیگر هم:
هر اندازه که ایمان بنده افزون گردد، تنگ دستی اش بیشتر و زندگی اش سخت تر شود (اصول کافی)

(تعلیق:اگر یک چرای دیگر مطرح شود ممکن است در این شاگرد انفجاری رخ دهد Smile)
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , so@ , Aurora
ارسال: #۱۸۵۳۷
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۳۸ ب.ظ، توسط m@hboobe.)
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۳۲ ب.ظ)barabox نوشته شده توسط:  
نقل قول: عجب کاریه که شرطش قبولی ارشد هست Exclamation

والله هم کارش خوبه هم حقوقش
شرط این نیست
یکی از مواردش داشتن ارشده
که گفت اگه قبول بشی تو بین تحصیلت هم درست میشه استخدامت
کار خوب و بی دردرس رو مرتبط با رشته هم هستش
هر چی قسمت باشه

انشالله Smile
واسه منم همینه یعنی به هرکی میگم جا میخوره چطور منو استخدام کردن توی این دوران که دیگه خانوم استخدام نمیکنن .خخخخخخBig Grin
الانم واسه انتخاب رشته ام موندم چیکار کنم :|
فقط جهاد خوزستان بزنم !! یا جاهای دیگم بزنم!
 سپاس‌گزاری شده توسط: barabox
ارسال: #۱۸۵۳۸
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۳۸ ب.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۱۴ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  [تصویر:  360617_wory-smiley.gif]
رفیقمون چشه؟ Sad
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۱۰ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  ابا بهار ارشد مورچه هم نیست چه برسه به غول ،بابا اینقدر برای خودت این فسقلی رو بزرگ نکن Smile من الان موندم با کاسه چه کنم چه کنمBig GrinBig Grin
بزار یه چیز بگم در مورد توصیفات کاربران دیروزیUndecided من دیشب نتونستم پلک روی هم بزارم همه اش اون فیلمی که آقای ریمن توصیه کردن و منم گول خوردمو یه تیکه هایشو داخل یوتیوب دیدم و اون فیلم ترسناک که خودم دیده بودم تجسم میکردم SmileBig Grinحالا حساب کن سکانس ترسناک اون فیلم داخل کمد بود Big Grinوکمد هم داخل اتاقیه که من میخوابمBig Grin کلا دیشب با ارواح خبیثه گذروندم تا ۵ صبحSad
به جای اینجور فیلم ها بشین همین عکسی که آقای بلک گذاشتن رو انقدر ببین و بخند که یادت بره اون فیلمه.

ولی اگه دیدی فایده نداشت بگو خودم واست انقدر قصه های ترسناک تعریف کنم که عادی بشه واست Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , so@ , **sara**
ارسال: #۱۸۵۳۹
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۴۴ ب.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۴۱ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  
(29 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۱۷ ب.ظ)alirezaei نوشته شده توسط:  راستی آفاق یه مطلب چند روز پیش نوشته بودی در مورد اینکه دنبال هر چی میری برعکسشو بدست میاری ، من مخالفش بودم ، فرصت نشد اعلام کنمTongueBig Grin
آخه اون پست جریانش خاص بود که پونه در جریانشهBig GrinBig Grinدقیقا برای من همه چیش صدق میکرد Big GrinBig Grin میخای جزییاتو از پونه بپرس Smileمیدونی من اون مدت ناامیدانه دنبال یه نتیجه امید بخش بودم یکی که دلگرمی برای ادامه راه بده،ولی با یه اتفاقات دیگه مواجه شدم که برام بهتر بود و تضعیف روحیه که شده بودم با چیزی که اصلا دنبالش نبودم تقویت شد و دقیقا خیلی دور و شاید میشد گفت برعکس چیزیه که میخاستم اون لحظه انجام بدم :دی تمام اتفاقایی که تو اون پست گفتم همشون به نفع من بودن و من اون پستو از سر رضایت زدم Big GrinBig Grin
اون پست خاص بود خاصBig GrinBig Grin
آفاق همون اتفاق اولیه و تضعیف روحیه و اینا یه جورایی شبیهش واسه من افتاد منتها یه جور دیگه ش ! : ))))) (واضح تر از این اینجا نمیتونم بگم :دی)
الان دارم میرم ناهار ولی حتما یادم بنداز بعدا واست تعریف کنم که آخر ِ خنده است : ))))
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@
ارسال: #۱۸۵۴۰
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۵۲ ب.ظ
نقل قول: انشالله Smile
واسه منم همینه یعنی به هرکی میگم جا میخوره چطور منو استخدام کردن توی این دوران که دیگه خانوم استخدام نمیکنن .خخخخخخBig Grin
الانم واسه انتخاب رشته ام موندم چیکار کنم :|
فقط جهاد خوزستان بزنم !! یا جاهای دیگم بزنم!
خیلی خوبه
خوب شما که سرکار میرین
همون نزدیک کارتون بزنین انتخاب رشته رو
اذیت نشین
مهم کاره نه ارشد
البته نظر منه
 سپاس‌گزاری شده توسط: hatame

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۱۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۳۲۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۴۱ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۴۹۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۰ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۸۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۷۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۴۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close