زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۲۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۶۳۰۶
۲۵ فروردین ۱۳۹۴, ۰۲:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۴۶ ب.ظ، توسط nanajoon.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۵ فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۲۷ ب.ظ)zahra_ce87 نوشته شده توسط:  هی روزگار...

انگار دیروز بود از بیکاری رفت سراغ ارشد...
فردا جواب دکتراش میاد (انشالله جواب زحمتش بگیره)و من هنوز در رکودم درجا میزنم ناامیدم و اندوهی پنهان در بک گراندم دارم با یک شادی و لبخند کاذب هم خودم را جلد کرده ام چینی ترک برداشته ام و همچنان به دنبال مسیر زندگیم هستم و دیگر به آنهایی که به نحوی ناراحتم می کنند توجه نمی کنم یاد گرفته ام آنها که دوست دارن پررنگ باشند کمرنگ ببینمشان برایشان بهترین تنبیه است بزرگ تر شدم بیشتر دوستانم را دوست دارم کوله باری از شکست ها و تجربه ها به دوش می کشم داغانم داغان...

دقیقا حال این روزای منو گفتی

(۲۵ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۴۰ ب.ظ)Bahar_HS نوشته شده توسط:  
(25 فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۱۰ ب.ظ)nanajoon نوشته شده توسط:  شرمنده میدونم جای این سوال اینجا نیست (مدیر ببخشید)ولی اگه ممکنه در پیدا کردن جواب این سوالات کمکم کنین مرررسی
بچه با دیپلم ریاضی هم میشه دندون پزشکی ازاد شرکت کرد؟ دختر خالم شدیدا دنباله اینه که بره کنکور ازاد دندون پزشکی بده اینو از من پرسید ؟من گفتم نه؟درست گفتم؟تازه زمان ثبت نام هم که گذشته؟!تازه من بهش گفتم چون لیسانس داری اصلا حق شرکت توی کنکور دندون پزشکی رو نداری (من اطلاعاتی که دادم درسته) فردااگه اشتباه گفته باشم پش سرم میگه از حسادت بهش دروغ گفتم //من اطلاعات درستی دادم؟؟
عزیز!شما که همه چیو برعکس گفتی!
با هر دیپلمی میشه کنکور داد،چه سراسری،چه آزاد؛فقط باید پیش دانشگاهی یا سال چهارم رو هم گذرنده باشی.(زمان ما کسی که دیپلم داشت۳سال دبیرستان خونده بود و با کسی که پیش دانشگاهی گذرونده بود فرق داشت!:coolSmile
زمان ثبت نام شده یا نه رو نمی دونم!
داشتن لیسانس هم مانعی نداره!فقط اگر قبلا در دانشگاه دولتی روزانه درس خونده باشی و دوباره دانشگاه روزانه قبول شی،می تونی بری ولی باید شهریه بدی.
با هر دیپلمی،لیسانسی.. میشه کنکور داد،سراسری،آزاد،ارشد...
امیدوارم درست گفته باشم!اصلا چرا شرایط دفترچه ها رو نمی خونید؟؟؟Dodgy خو بخونید؟Big Grin
ممنون از راهنماییتون زودتر برم بهش بگم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: zahra_ce87
ارسال: #۱۶۳۰۷
۲۵ فروردین ۱۳۹۴, ۰۴:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ فروردین ۱۳۹۴ ۰۴:۱۶ ب.ظ، توسط vesta.)
(۲۵ فروردین ۱۳۹۴ ۰۴:۰۲ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  اره یه دوست با حال و با مزه! کلی سر به سرت می ذراه اخلاقت رو یاد می گیره و اذیتت میکنه! Tongue

یعنی با توضیحاتی که دادینااااا، مطمئنم رباتش یه پسره Big GrinTongue دنبال سوژه است تا سر به سر آدم بگذاره و دق مرگت کنه، اصلا یاد اخلاقای داداشم افتادمTongueBlush

پ.ن: یدونه ام ربات آبجی باشهD:

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca , alirezaei , sahar salehi , NP-Cσмρℓєтє , Bahar_HS
ارسال: #۱۶۳۰۸
۲۵ فروردین ۱۳۹۴, ۰۴:۲۵ ب.ظ
(۲۵ فروردین ۱۳۹۴ ۰۴:۱۸ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  
(25 فروردین ۱۳۹۴ ۰۴:۱۳ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  یعنی با توضیحاتی که دادینااااا، مطمئنم رباتش یه پسره Big GrinTongue دنبال سوژه است تا سر به سر آدم بگذاره و دق مرگت کنه، اصلا یاد اخلاقای داداشم افتادمTongueBlush
خوب می تونیم حق انتخاب بدیم به کاربر که مدل پسرونه باشه یا دخترونه! Big Grin
ولی حالش به متلاکش هستا! مثلا همون اول صب که پا میشی گوشیت رو چک کنی یه عکس ازت بگیره بعد بهت بگه قیافه رو! شرط می بندم امروز گند می زنی! Big Grin Big Grin

نه دیگه، این رباتش باید انرژی مثبت بده، الکی جو بده و هی تعریف کنه؛ مثلا به دخترا بگه چقدر خوشگلی چقدر ماهی، دماغت رو عمل کردیBig Grin دختره بگه نهههههههه، بعد بگه، وای که چقدر خوشگلی Big GrinTongue

به پسرا بگه بابا خوشتیپ، ورزشکار و ....Big Grin

بعد همه با انرژی بریم سمت ترکوندن مسائل زندگی

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , barca , alirezaei , sahar salehi , NP-Cσмρℓєтє , zahra_ce87 , Bahar_HS , tabassomesayna , m.zeinali
ارسال: #۱۶۳۰۹
۲۵ فروردین ۱۳۹۴, ۰۴:۳۴ ب.ظ
(۲۵ فروردین ۱۳۹۴ ۰۴:۰۲ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  باشه حالا اگه فرصت شد و جدی جدی شد حتما! یه app می نویسیم با کمک هر کسی که علاقه داره! یه چیزی بنویسیم که از صب که پا میشی متلک بارونت کن تا شب Tongue اعصاب ادمم خورد شد تنها راه خلاص شدنش خرد کردن گوشیش باشه!
به نفع کمپانی های گوشی سازیBig Grin اصن میتونی app رو با متلک ها ، تیکه ها، سوتی ها، اصطلاحات و ...به صورت بین المللی توسعه بدی...

ولی فک کن یه دونه از این رباتا داشته باشی دیگه خودش هر جور دلمون بخواد دوستان عزیزمون رو با کلام شیرینش مورد لطف و عنایت قرار بده، کلی هم تو وقت ما صرفه جویی میشه.Cool من که بهش اجازه میدم sms خیلی از دوستامو به سلیقه خودش جواب بدهBig Grin...

[تصویر:  jjci_yes.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca , sahar salehi , NP-Cσмρℓєтє , Bahar_HS
ارسال: #۱۶۳۱۰
۲۵ فروردین ۱۳۹۴, ۰۵:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ فروردین ۱۳۹۴ ۰۵:۱۳ ب.ظ، توسط alirezaei.)
(۲۵ فروردین ۱۳۹۴ ۰۴:۳۸ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  
(25 فروردین ۱۳۹۴ ۰۴:۳۴ ب.ظ)alirezaei نوشته شده توسط:  ولی فک کن یه دونه از این رباتا داشته باشی دیگه خودش هر جور دلمون بخواد دوستان عزیزمون رو با کلام شیرینش مورد لطف و عنایت قرار بده، کلی هم تو وقت ما صرفه جویی میشه.Cool من که بهش اجازه میدم sms خیلی از دوستامو به سلیقه خودش جواب بدهBig Grin...
sms! خیلی خوبه! ماشالا بچه ها پر از ایده هستنا! Smile)
یه دیتابیس هم به صورت مشترک باشه که همه رباتها اطلاعات عمومیشون رو به اشتراک هم بذارن! و کلی با سواد تر بشن!

اصن فک کردن به اینکه یه همچین چیزی باشه هیجان انگیزه...
این دوره ها هم باید یه جوری مثل قبضه ،پرداخت کردنی باشه که هر چیزی رو نرن یاد بگیرن که معلوم نیست بدردشون بخوره یا نه...(الکی مثلا من به بهینه سازی اهمیت میدم)Big GrinTongue

(۲۵ فروردین ۱۳۹۴ ۰۴:۴۹ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  اطلاعات عمومی؟؟؟
بابا اینجوری که باید فاتحمونو بخونیم Big GrinBig Grinمثلا میاد میگه ارباب من پتو رو از سرش میکشم بیدار نمیشهCool اون یکی میگه درمونش یه پارچ آبTongueTongue این اصلا خوب نیستDodgyDodgy اصلا چه وضعشDodgy ایده تونو بهبود بدید که به ضررمون نباشBig Grin

خیلی خوبه که اینجوری بیدارت کنه، سورپرایز میشی آفاق جانBig Grinکلی تنوع میشه برات. بعد میری بهش میگی ربات جونم ممنووونTongue

سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , barca
ارسال: #۱۶۳۱۱
۲۵ فروردین ۱۳۹۴, ۰۵:۲۲ ب.ظ
(۲۵ فروردین ۱۳۹۴ ۰۵:۱۴ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  لطفا میشه یه کاری کنید که وقتی اعصابمون خرد شد بزنیم داغونش کنیم Coolبعد خودش خودشو سرهم بندی کنه Smileکلا تو همه احساساتمون کنارمون باشه

کلا پیشگیری بهتر از درمان است! اعصاب خوردی چرا؟!!! یدونه از اینا داشته باشی نمیزاره کار به اونجاها برسه. یعنی از ترس جون خودش هم شده باید مواظب شما و اعصابت باشهBig GrinTongue

سپاس‌گزاری شده توسط: barca , so@ , Bahar_HS
ارسال: #۱۶۳۱۲
۲۵ فروردین ۱۳۹۴, ۰۵:۲۹ ب.ظ
(۲۵ فروردین ۱۳۹۴ ۰۵:۲۳ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  
(25 فروردین ۱۳۹۴ ۰۵:۲۱ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  ربات جون با پارچ آب صبح بخیر بگه،کلی هم متلک بارت کنه بعد کتک هم نخوره که نمیشه ،تازه لطفا رنگ پوستش طوری باشه که کبود شد ببینم لذت ببرم Coolبگم دستم درد نکن Big Grin
اوکی یه ربات خنگه کتک خور ملس! با پوست روشن! Big Grin
از این افکت های صوتی هم داشته باشه که تو فیلما موقع کتککاری هست... اودااااااااTongueBig Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , barca , shayesteNEY , zahra_ce87 , Bahar_HS
ارسال: #۱۶۳۱۳
۲۵ فروردین ۱۳۹۴, ۰۶:۵۳ ب.ظ
خوشبحالتون،همین

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna
ارسال: #۱۶۳۱۴
۲۵ فروردین ۱۳۹۴, ۰۷:۳۰ ب.ظ
دردِ من نیست ، که این درد پریشانی هاست
این جنون لازمۀ کوچ بیابانی هاست

پشت من پهنۀ زخم است ، ولی شهر هنوز...
اولین دغدغه اش پینۀ پیشانی هاست

از کجا آمده ام ، آمدنم بهر چه بود ...؟
به کجا می روم این راه پشیمانی هاست ...

چند وقتی است که بی حوصله ام ، بی شعرم
چشمهایِ تو ولی رمز غزل خوانی هاست

من به جز (شعر) به جز( آه )بساطم خالی است ...
تو به جز عشق ، دلت صحنه ویرانی هاست

من پریشان به پریشانی چشمان تو ام ...
چشمهای تو پریشان به پریشانی هاست

می توان گفت نمک گیر نگاهم شده ای ...
بی نمک نیست اگر سفره بی نانی هاست

من کمی بیشتر از عشق تورا می فهمم
عشق راه و روشِ بچه دبستانی هاست ...

شعر از عمران میری

سپاس‌گزاری شده توسط: sahar salehi , rahhil , barca , alirezaei , so@ , kader
ارسال: #۱۶۳۱۵
۲۵ فروردین ۱۳۹۴, ۰۸:۴۴ ب.ظ
آقایون تو رو خدا بابا شدید خوش اخلاق باشید
امروز یه پسر ۱۸-۱۹ ساله بهم گفت بابام دیشب گوشیمو ازم گرفته
قبلا هم یه بار بهم گفته بود که وقتی پیش باباش کار میکنه خیلی اذیت میشه یعنی ترجیح میداد با یه غریبه کار کنه میتونم حدس بزنم موقع بداخلاقی باباش این آدم چه حالتی داره
من که تا الان هیچ مشکلی تو رفتار این آدم ندیدم خیلی مودب و صاف و ساده و با صداقت. چهره خیلی معصوم و مظلومی هم داره.
از صبح که اینو بهم گفت قلبم درد گرفته به شخصه فک نمیکردم پسرای این زمونه تو این سنم هنوز از باباشون حساب ببرن
کاش همه برن سر کار و هیچکی تو سری خور حتی خانوادشم نباشه

امام حسن عسکری (ع) : جدال مکن تا احترامت برود و شوخی مکن تا بر تو گستاخ شوند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , sahar salehi , kader , shayesteNEY , miss msv66 , Bahar_HS , tabassomesayna , alim93
ارسال: #۱۶۳۱۶
۲۵ فروردین ۱۳۹۴, ۰۸:۵۳ ب.ظ
دوستان چطوری میتونم فایل صوتی حدود ۲ مگ رو اینجا براتون بگذارم؟
دوست دارم شما هم بشنویدش

ارسال: #۱۶۳۱۷
۲۵ فروردین ۱۳۹۴, ۰۸:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۰۱ ب.ظ، توسط mehdi.m2.)
باید تو یه سایت اپلود فایل بزارید و لینکش رو بدید
مثل سایت های زیر

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , sahar salehi
ارسال: #۱۶۳۱۸
۲۵ فروردین ۱۳۹۴, ۰۹:۰۷ ب.ظ
مادر ای والاترین رویای عشق.
مادر ای دلواپس فردای عشق
مادر ای غمخوار بی همتای من
اولین و آخرین معنای عشق
زندگی بی تو سراسر محنت است
زیر پای توست تنها جای عشق

دوست دارم مامان جونم دلم برات تنگ شده خیلی زیاد.کاش یه هفته رو کامل کنارم بودی ...بدون دغدغه از کنارت تکون نمیخوردم

و اینک ای دلا خو کن به تنهایی که از تن ها بلا خیزد
سعادت آن کسی دارد که از تن ها بپرهیزد
خداوندا Heart تو می دانی که انسان بودن و ماندن در ابن دنیا چه دشوار است
چه رنجی می بردSleepy آنکس که انسان است و از احساس سرشار است
 سپاس‌گزاری شده توسط: targol , kader , alirezaei , zahra_ce87
ارسال: #۱۶۳۱۹
۲۵ فروردین ۱۳۹۴, ۰۹:۰۷ ب.ظ
این فایل رو گوش بدید، خالی از لطف نیست

سپاس‌گزاری شده توسط: sahar salehi , barca , targol
ارسال: #۱۶۳۲۰
۲۵ فروردین ۱۳۹۴, ۰۹:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۲۴ ب.ظ، توسط RASPINA.)
(۲۵ فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۰۷ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  این فایل رو گوش بدید، خالی از لطف نیست

آجی این که دانلود نمیشه رمز ونام کاربری میخواد

(۲۵ فروردین ۱۳۹۴ ۰۸:۴۴ ب.ظ)targol نوشته شده توسط:  آقایون تو رو خدا بابا شدید خوش اخلاق باشید

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۳۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۱۱۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۴۷۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۸۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close