زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۱۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۶۲۹۱
۲۵ فروردین ۱۳۹۴, ۱۲:۵۴ ق.ظ
(۲۵ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۱۸ ق.ظ)barca نوشته شده توسط:  دلم می خواد یه ربات طراحی کنم اسمش رابی باشه! کار خاصی هم نکنه جز اینکه بهت بگه خوب تعریف کن چه خبر؟ منم بشنیم تعریف کنم اونم وسطش بگه ا جدی؟ منم بگم اره بعد ادامه بدم...بعدش یهو بگه خاک بر سرت! Big Grin منم بگم با منی؟ بگه نه بابا شوخی می کنم ایول!ایول! بعدم که حرفام تموم شد به ازای تعداد کلماتی که بهش گفتم قبض صادر کنه و تهدید کنه که اگه پرداخت نکنی اشتراکت قطع میشه! تا اینجوری ادم متوجه بشه حرف مفت نزنه!

خیلی خوبه کلی به آدم خوش میگذره اینجوری، Big GrinTongueنمیشه یه app با همین آپشن ها طراحی کنید!؟

[تصویر:  jjci_yes.jpg]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca , software94
ارسال: #۱۶۲۹۲
۲۵ فروردین ۱۳۹۴, ۱۲:۵۷ ق.ظ
امروز یه ساندویچ خوردم بدجوری داغونم...
میترسم به مامانم بگم ساندویچ خوردم،اساسی جوش بیاره که "مگه نگفتم ساندویچ نخور"
الانم تو آشپزخونه ست،جرات نمیکنم برم گل برنجاس دم کنم...
چیکار کنم حالا؟؟

در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند،هر چه قدر اوج بگیری کوچکتر می شوی
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین
ارسال: #۱۶۲۹۳
۲۵ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۰۳ ق.ظ
(۲۵ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۵۷ ق.ظ)alim93 نوشته شده توسط:  امروز یه ساندویچ خوردم بدجوری داغونم...
میترسم به مامانم بگم ساندویچ خوردم،اساسی جوش بیاره که "مگه نگفتم ساندویچ نخور"
الانم تو آشپزخونه ست،جرات نمیکنم برم گل برنجاس دم کنم...
چیکار کنم حالا؟؟

اگر نگی هم میفهمن، مامانا برا فهمیدن حال بچه هاشون به گفتن اونا نیازی ندارن، پس با خیال راحت برو به داد خودت برس...

سپاس‌گزاری شده توسط: sahar salehi , **sara** , alim93 , so@ , Bahar_HS , نارین , targol
ارسال: #۱۶۲۹۴
۲۵ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۰۹ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۴ فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۳۰ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  [تصویر:  346669_a61d423d02a1.png]
چقد دلم میخواد کسی باشه باهم پاسور بازی کنیم یه آدم پایه یه آدم عاشق RolleyesBig Grin خب چیه مگه!! عاشــــــــــق من باشه دیگه RolleyesBig Grin بعدم کلی بزنیم تو سرو کله ی هم در حد کبـــــــــــــــــــودی Big GrinTongue
.....................
خدایا فدات شم از این به بعد یکم تلاش کن آدم درستو درمون با ما روبرو بنمایی Big Grin یعنی به بعضیا باید گفت: بیشعوریت ذاتیه یا خودتم در همین راستا تلاش میکنیDodgy
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca , sahar salehi , Bahar_HS , alim93 , نارین , zahra_ce87 , m.zeinali
ارسال: #۱۶۲۹۵
۲۵ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۵۰ ق.ظ
کوهنوردی می‌‌خواست به قله‌ای بلندی صعود کند. پس از سال‌ها تمرین و آمادگی، سفرش را آغاز کرد. به صعودش ادامه داد تا این که هوا کاملا تاریک شد. به جز تاریکی هیچ چیز دیده نمی‌شد. سیاهی شب همه جا را پوشانده بود و مرد نمی‌توانست چیزی ببیند حتی ماه و ستاره‌ها پشت انبوهی از ابر پنهان شده بودند. کوهنورد همان‌طور که داشت بالا می‌رفت، در حالی که چیزی به فتح قله نمانده بود، پایش لیز خورد و با سرعت هر چه تمام‌تر سقوط کرد. سقوط همچنان ادامه داشت و او در آن لحظات سرشار از هراس، تمامی خاطرات خوب و بد زندگی‌اش را به یاد می‌آورد. داشت فکر می‌‌کرد چقدر به مرگ نزدیک شده است که ناگهان دنباله طنابی که به دور کمرش حلقه خورده بود بین شاخه های درختی در شیب کوه گیر کرد و مانع از سقوط کاملش شد. در آن لحظات سنگین سکوت، که هیچ امیدی نداشت از ته دل فریاد زد: خدایا کمکم کن !
ندایی از دل آسمان پاسخ داد از من چه می‌خواهی؟
نجاتم بده خدای من!
- آیا به من ایمان داری؟
- آری. همیشه به تو ایمان داشته‌ام
- پس آن طناب دور کمرت را پاره کن!
کوهنورد وحشت کرد. پاره شدن طناب یعنی سقوط بی‌تردید از فراز کیلومترها ارتفاع. گفت: خدایا نمی‌توانم.
خدا گفت: آیا به گفته من ایمان نداری؟
کوهنورد گفت: خدایا نمی توانم. نمی‌توانم.
روز بعد، گروه نجات گزارش داد که جسد منجمد شده یک کوهنورد در حالی پیدا شده که طنابی به دور کمرش حلقه شده بود و تنها دو متر با زمین فاصله داشت...
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Bahar_HS , shayesteNEY , alirezaei , نارین , targol , alim93
ارسال: #۱۶۲۹۶
۲۵ فروردین ۱۳۹۴, ۰۲:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۲۹ ق.ظ، توسط mehdi.m2.)
نشد یه بار کدبزنم و چاییم سرد نشهSad
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , vesta , alim93
ارسال: #۱۶۲۹۷
۲۵ فروردین ۱۳۹۴, ۰۸:۰۱ ق.ظ
پفک نمکی مینو
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , نارین
ارسال: #۱۶۲۹۸
۲۵ فروردین ۱۳۹۴, ۰۹:۰۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۰۷ ق.ظ، توسط Bahar_HS.)
(۲۴ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۴۵ ب.ظ)tabassomesayna نوشته شده توسط:  ماشالا یه روز سر نمیزنیم به این تاپیک چهار پنج صفحه میره جلو!
عوضش من هر روز سر میزنم!Big Grin بازم میره جلو!

(۲۵ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۱۸ ق.ظ)barca نوشته شده توسط:  دلم می خواد یه ربات طراحی کنم اسمش رابی باشه! کار خاصی هم نکنه جز اینکه بهت بگه خوب تعریف کن چه خبر؟ منم بشنیم تعریف کنم اونم وسطش بگه ا جدی؟ منم بگم اره بعد ادامه بدم...بعدش یهو بگه خاک بر سرت! Big Grin منم بگم با منی؟ بگه نه بابا شوخی می کنم ایول!ایول! بعدم که حرفام تموم شد به ازای تعداد کلماتی که بهش گفتم قبض صادر کنه و تهدید کنه که اگه پرداخت نکنی اشتراکت قطع میشه! تا اینجوری ادم متوجه بشه حرف مفت نزنه! Big Grin
با اختراعتون موافقم ولی قبل از صدور قبض! بابا!هیشکی نیست به حرفمون گوش بده! لطفا ربات رو اینجوری طراحی کنید:"ربات شنونده دردودل"!Big Grin بعدش هم که نه چیزی یادشه،نه می ره به کسی بگه،نه به روت میاره،نه....

Never give up on something you can't go a day without thinking about

۲) سال ۹۴ : دوباره از نو شروع می کنم.Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , barca , tabassomesayna
ارسال: #۱۶۲۹۹
۲۵ فروردین ۱۳۹۴, ۱۱:۴۸ ق.ظ
(۲۵ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۱۵ ق.ظ)barca نوشته شده توسط:  
(25 فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۵۴ ق.ظ)alirezaei نوشته شده توسط:  خیلی خوبه کلی به آدم خوش میگذره اینجوری، Big GrinTongueنمیشه یه app با همین آپشن ها طراحی کنید!؟
اره باید یه خدمت درست حسابی به بشریت کنم! Big Grin
ولی خارج از شوخی الان یه خورده درگیرم و وگرنه این ربات یکی از ارزوهای من بوده یه ربات که حسابی باهات دوست شه! کاش فرصتش بشه خیلی ایده دارم برای طراحیش

جدی فکر خوبیه، من میگم از الان شروع کنید، یه کمپین هم برا حمایت راه بندازید، خواهان و علاقمند زیاد داره، من که خیلی دوست دارم یه اسباب بازی باهوش داشته باشم...

سپاس‌گزاری شده توسط: barca
ارسال: #۱۶۳۰۰
۲۵ فروردین ۱۳۹۴, ۱۲:۲۶ ب.ظ
امسال یعین اوضایی هست خونه ما ، یعنی خانواده من امسال مخاطب خاص سازمان سنجش هستن

توضیح : دامادمون آزمون دکترا شرکت کرده ، چهارشنبه جوابش میاد.

خودم ارشد شرکت کردم ، هفته اول اردیبهشت جوابش میاد.

برادرم امسال کنکور تجربی میده و خرداد آزمون میده.

خواهرم که آزمون های زبان سنجش رو شرکت میکنه.

خدا به خیر بگذرونه.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirezaei , shayesteNEY , Bahar_HS , targol
ارسال: #۱۶۳۰۱
۲۵ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۱۰ ب.ظ
شرمنده میدونم جای این سوال اینجا نیست (مدیر ببخشید)ولی اگه ممکنه در پیدا کردن جواب این سوالات کمکم کنین مرررسی
بچه با دیپلم ریاضی هم میشه دندون پزشکی ازاد شرکت کرد؟ دختر خالم شدیدا دنباله اینه که بره کنکور ازاد دندون پزشکی بده اینو از من پرسید ؟من گفتم نه؟درست گفتم؟تازه زمان ثبت نام هم که گذشته؟!تازه من بهش گفتم چون لیسانس داری اصلا حق شرکت توی کنکور دندون پزشکی رو نداری (من اطلاعاتی که دادم درسته) فردااگه اشتباه گفته باشم پش سرم میگه از حسادت بهش دروغ گفتم //من اطلاعات درستی دادم؟؟
ارسال: #۱۶۳۰۲
۲۵ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۴۰ ب.ظ
(۲۵ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۱۰ ب.ظ)nanajoon نوشته شده توسط:  شرمنده میدونم جای این سوال اینجا نیست (مدیر ببخشید)ولی اگه ممکنه در پیدا کردن جواب این سوالات کمکم کنین مرررسی
بچه با دیپلم ریاضی هم میشه دندون پزشکی ازاد شرکت کرد؟ دختر خالم شدیدا دنباله اینه که بره کنکور ازاد دندون پزشکی بده اینو از من پرسید ؟من گفتم نه؟درست گفتم؟تازه زمان ثبت نام هم که گذشته؟!تازه من بهش گفتم چون لیسانس داری اصلا حق شرکت توی کنکور دندون پزشکی رو نداری (من اطلاعاتی که دادم درسته) فردااگه اشتباه گفته باشم پش سرم میگه از حسادت بهش دروغ گفتم //من اطلاعات درستی دادم؟؟
عزیز!شما که همه چیو برعکس گفتی!
با هر دیپلمی میشه کنکور داد،چه سراسری،چه آزاد؛فقط باید پیش دانشگاهی یا سال چهارم رو هم گذرنده باشی.(زمان ما کسی که دیپلم داشت۳سال دبیرستان خونده بود و با کسی که پیش دانشگاهی گذرونده بود فرق داشت!:coolSmile
زمان ثبت نام شده یا نه رو نمی دونم!
داشتن لیسانس هم مانعی نداره!فقط اگر قبلا در دانشگاه دولتی روزانه درس خونده باشی و دوباره دانشگاه روزانه قبول شی،می تونی بری ولی باید شهریه بدی.
با هر دیپلمی،لیسانسی.. میشه کنکور داد،سراسری،آزاد،ارشد...
امیدوارم درست گفته باشم!اصلا چرا شرایط دفترچه ها رو نمی خونید؟؟؟Dodgy خو بخونید؟Big Grin

Never give up on something you can't go a day without thinking about

۲) سال ۹۴ : دوباره از نو شروع می کنم.Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@
ارسال: #۱۶۳۰۳
۲۵ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۵۰ ب.ظ
۱ ماه شده که اینطوری شده ، کاش میدیدی زندگیم چه لجنی شده ... اخه همه چی خوب بود که ... این چه کاری بود ... نمیکشم دیگه

One day the hands of fate must be forced
 سپاس‌گزاری شده توسط: MCB , so@ , Menrva , vesta
ارسال: #۱۶۳۰۴
۲۵ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۵۵ ب.ظ
دیوار مست و پنجره مست و اتاق مست!
این چندمین شب است، که خوابم نبرده است
بگذریم :
دکتر بلند شد و مرا روی تخت بست !
دارم که یواش واش از هوش می ر ... فروردین پر درد ۹۴

heeeeeeeeeeeey YOLO... Wink
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , 10:30 , Menrva , targol
ارسال: #۱۶۳۰۵
۲۵ فروردین ۱۳۹۴, ۰۲:۲۷ ب.ظ
هی روزگار...

انگار دیروز بود از بیکاری رفت سراغ ارشد...
فردا جواب دکتراش میاد (انشالله جواب زحمتش بگیره)و من هنوز در رکودم درجا میزنم ناامیدم و اندوهی پنهان در بک گراندم دارم با یک شادی و لبخند کاذب هم خودم را جلد کرده ام چینی ترک برداشته ام و همچنان به دنبال مسیر زندگیم هستم و دیگر به آنهایی که به نحوی ناراحتم می کنند توجه نمی کنم یاد گرفته ام آنها که دوست دارن پررنگ باشند کمرنگ ببینمشان برایشان بهترین تنبیه است بزرگ تر شدم بیشتر دوستانم را دوست دارم کوله باری از شکست ها و تجربه ها به دوش می کشم داغانم داغان...

You can't reach any skills without hardworking
Maybe you fall
You shouldn't give up
You should stand
and
Try again and again...
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , nanajoon , Menrva , vesta , targol , miss msv66

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۷۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۶۵۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۲۴۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۶ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۰۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close