زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۲۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۸۸۹۶
۱۳ مهر ۱۳۹۲, ۱۰:۲۸ ب.ظ
خدایا مادرم رو سالم برگردون خونه
مامانم توی CCU بستری شده
لطفا برای شفای همه ی مریض ها دعا کنید.

چرا رفتی چرا من بی قرارم به سر سودای آغوش تو دارم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: rezvan_m , puneh , SaMiRa.e , انرژی مثبت , Breeze , kati , Parva , **sara** , پوونه , Donna , Mänu , Eternal , hnarghani , tabassomesayna
ارسال: #۸۸۹۷
۱۳ مهر ۱۳۹۲, ۱۰:۴۳ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۳ مهر ۱۳۹۲ ۱۰:۲۸ ب.ظ)banafshe نوشته شده توسط:  خدایا مادرم رو سالم برگردون خونه
مامانم توی CCU بستری شده
اللهم صل علی محمد و آل محمد
انشاا... که سالم و سلامت برمی گردند
خدایا به حق امام جواد (ع) که امشب شب شهادتشون هست همه بیماران رو شفای عاجل عنایت کن . آمیــــــــن
 سپاس‌گزاری شده توسط: puneh , paradis , SaMiRa.e , انرژی مثبت , Breeze , kati , ماه بانو , banafshe , sahar_2000 , Parva , **sara** , Aurora , hnarghani , tabassomesayna
ارسال: #۸۸۹۸
۱۳ مهر ۱۳۹۲, ۱۱:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۳۵ ب.ظ، توسط sahar_2000.)
(۱۳ مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۱۳ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  اینجا فقط ادعا دارند اون هم ادعای سواد!!
الان می فهمم که راست میگن ارشد سواد نمیاره برای کسی.

دیگه حتمی اخراج میشم کسی هم پیدا نشد کمکم کنه.. خودم هم دیگه نمیتونم کاری کنم چون همه اش به در بسته میخورم.

خدایا شاید تو اینجوری میخوای که خوار بشم وقتی تو میخوای من چی بگم؟... ولی خودت شاهد باش که من حرکت کردم برکتش رو تو به من ندادی.
پونه جان کجا به مشکل برخوردی که راهی نداره؟؟؟بگو شاید کاری ازم بر بیاد..ارشد میخونی؟.درسی پاس نکردی؟؟؟آدانشگاه دولتی هستی یاآزاد؟

درمیان مردمی که میدوندبرای زنده بودن،آرام قدم برداربرای زندگی کردن!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه
ارسال: #۸۸۹۹
۱۴ مهر ۱۳۹۲, ۰۴:۳۷ ق.ظ
خداوند همه چیز می شود همه کس را
به شرط اعتقاد
به شرط پاکی دل
به شرط طهارت روح
به شرط پرهیز از معامله با ابلیس

بشویید قلب هایتان را از هر احساس ناروا
و مغز هایتان را از هر اندیشه خلاف
و زبان هایتان را از هر گفتار ِناپاک
و دست هایتان را از هر آلودگی در بازار

و بپرهیزید
از ناجوانمردیهــا
ناراستی ها
نامردمی ها!

چنین کنید تا ببینید که خداوند
چگونه بر سر سفره ی شما
با کاسه یی خوراک و تکه ای نان می نشیند
و بر بند تاب، با کودکانتان تاب میخورد
و در دکان شما کفه های ترازویتان را میزان میکند
و در کوچه های خلوت شب با شما آواز میخواند

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , SaMiRa.e , hnarghani , fifa2020
ارسال: #۸۹۰۰
۱۴ مهر ۱۳۹۲, ۱۱:۱۱ ق.ظ
(۱۳ مهر ۱۳۹۲ ۱۰:۲۸ ب.ظ)banafshe نوشته شده توسط:  خدایا مادرم رو سالم برگردون خونه
مامانم توی CCU بستری شده

خدا ایشالله یه حق امام جواد که امروز روز شهادتشه همه بیمارارو شفا بده
مادر شما هم شفا بدهHuh
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , good-wishes , انرژی مثبت , diligent , SaMiRa.e , hnarghani , samaneh@90
ارسال: #۸۹۰۱
۱۴ مهر ۱۳۹۲, ۱۲:۱۴ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e
ارسال: #۸۹۰۲
۱۴ مهر ۱۳۹۲, ۰۷:۳۳ ب.ظ
چقدر دیر شروع کردم Confused
چرا وقفه افتاد بین کارشناسی و ارشد که ان شاا... می گیرم Huh
ارسال: #۸۹۰۳
۱۴ مهر ۱۳۹۲, ۰۷:۵۷ ب.ظ
«خدایا از تو مسئلت دارم به حق ولیت امام موسی بن جعفر (ع) درد ظاهری و باطنی اعضا و جوارح ما را عافیت بخشی، و همه دردها و ناخوشیها را از آن برطرف سازی، ای بخشنده، ای بزرگوار، ای رحیم، ای مهربانترین مهربانان.»

زندگی کوتاه است.
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , SaMiRa.e , Fardad-A , samaneh@90 , انرژی مثبت , Parva , azarakhsh1986
ارسال: #۸۹۰۴
۱۴ مهر ۱۳۹۲, ۰۸:۰۶ ب.ظ
فراخوان والیبالی ها Big Grin :
ساعت ۱۸ فینال والیبال قهرمانی آسیا : ایران - کره جنوبی
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty , SaMiRa.e , انرژی مثبت
ارسال: #۸۹۰۵
۱۴ مهر ۱۳۹۲, ۰۸:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مهر ۱۳۹۲ ۰۸:۵۴ ب.ظ، توسط good-wishes.)
اومدم بپرسم شبکه سه شما هم مثل شبکه سه ماست و برا شمام مسابقه پخش نمیشه Tongue ؟ دیدم زیرنویس کرده که این چینی ها و ژاپنی ها مثل اینکه زمین بازی رو رها نمی کنن بقیه هم بازی کنن Big Grin
ای بابا بیاین بیرون بسه دیگه ! آقا هردوتون برنده ! من همینجا اعلام می کنم بازی چین و ژاپن دوسر برد بوده . خوبه ؟ ول کن این زمین رو بابا !

فکر کن داره خونه امیر غفور رو نشون میده کل ملت اونجا جمع شدن !!!!!!!!!!!!!!!!!
حالا بازی با تاخیر هم برگزار میشه . اینا که احیانا شام قرار نیست بمونن Wink ؟! Big Grin Cool
چینی های گرامی ! جهت رفاه حال مادران این قهرمانان وطنی لطفا این زمین بازی را ول کنید !
نمی دونم این چینی ها چرا هرجا میرن دیگه بیرون نمیرن !!!
نمونه اش این ربات چینی ها که اومدن مانشت یه بازدید داشته باشن دیگه حالا از هر گوشه یکی سر در میاره هی Cool معلوم نیست هیئت همراهشون چند نفر بودن Tongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , maneshty , Parva
ارسال: #۸۹۰۶
۱۴ مهر ۱۳۹۲, ۰۹:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مهر ۱۳۹۲ ۱۰:۱۷ ب.ظ، توسط good-wishes.)
تبریک Smile
ست اول رو بردیم . کره به ۲۰ هم نرسید

تبریـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــک . ست دوم رو هم بردیم Smile ۲۵-۲۲
ست دوم خیلی بازی حساس شده بود یعنی بالای بیست یکی یکی و گام به گام امتیاز گرفتیما
این تله هایی که بچه ها برا کره میذاشتن خیلی جالب بود
بچه ها مچکریم Smile
آفرین! دست مریضاد

من واقعا متشکرم که دوستان به این گستردگی من رو همراهی می کنند
اصلا از این همه شور و اشتیاقتون در خصوص تشویق تیممون اشک تو چشمام جمع شده Tongue
کجایین بابا ؟!
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه , SaMiRa.e , انرژی مثبت , maneshty , Parva , azad_ahmadi
ارسال: #۸۹۰۷
۱۴ مهر ۱۳۹۲, ۱۰:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مهر ۱۳۹۲ ۱۰:۳۴ ب.ظ، توسط good-wishes.)
میبریم میبریم انشاا...

جالبه !! صدا قطع شده میگن نمی دونیم کی پاش رو گذاشته بود رو سیم !!!
والا ما همیشه برا بهانه های الکی اینو می گفتیم نمی دونم شوخی کرد یا جدی گفت Cool

من میرم شام بخورم ۲۱ - ۱۷ جلوییم
به امید خدا می بریم از همین جا پیروزی قریب به یقینمون رو تبریک می گم .
آخر بازی دیگه نیستم اینجا خوشحالی کنم Smile
دوستان به جای ما
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , mhd3 , tabassomesayna
ارسال: #۸۹۰۸
۱۴ مهر ۱۳۹۲, ۱۰:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۲۴ ب.ظ، توسط good-wishes.)
[تصویر:  218231_19.gif] تبریــــــــــــــــــــــــــک مجدد [تصویر:  218231_19.gif]
ممنون که عکسش رو گذاشتید آقای دادخواه Smile خیلی خوب شد چون من در کشاکش تعویض کانال با خواهرم بودم Big Grin ندیدم دیگه !
ولی انصافا یه صحنه ای از بندگان خدا گرفتید انگار دارن رقص محلی می کنن Big Grin

چرا به حمزه زرینی جایزه ندادن !!!!!!
خیلی خوب بازی کرد و امتیاز گرفت تو این دوره بازیها Exclamation
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه , انرژی مثبت , mhd3 , SaMiRa.e , maneshty , samaneh@90 , Breeze
ارسال: #۸۹۰۹
۱۴ مهر ۱۳۹۲, ۱۱:۲۳ ب.ظ
Rainbow RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
خدا را شکر که هر روز صبح باید با زنگ ساعت بیدار شوم، این یعنی من هنوز زنده ام

خدا را شکر که گاهی اوقات بیمار میشوم، این یعنی بیاد آورم که اغلب اوقات سالم هستم

خدا را شکر که تمام شب صدای خرخر شوهرم را می شنوم، این یعنی او زنده و سالم در کنار من خوابیده است

خدا را شکر که دختر نوجوانم همیشه از شستن ظرفها شاکی است ، این یعنی او در خانه است و در خیابانها پرسه نمی زند

خدا را شکر که مالیات می پردازم، این یعنی شغل و درآمدی دارم و بیکار نیستم

خدا را شکر که لباسهایم کمی برایم تنگ شده اند، این یعنی غذای کافی برای خوردن دارم

خدا را شکر که باید ریخت و پاش های بعد از مهمانی را جمع کنم ، این یعنی در میان دوستهایم بوده ام

خدا را شکر که در پایان روز از خستگی از پا می افتم، این یعنی توان سخت کار کردن را دارم

خدا را شکر که باید زمین را بشویم و پنجره ها را تمیز کنم، این یعنی من خانه ای دارم

خدا را شکر که در جائی دور جای پارک پیدا کردم ، این یعنی هم توان راه رفتن دارم و هم اتومبیلی برای سوار شدن

خدا را شکر که سرو صدای همسایه ها را می شنوم، این یعنی من توانائی شنیدن دارم

خدا را شکر که این همه شستنی و اتو کردنی دارم، این یعنی من لباس برای پوشیدن دارم

خدا را شکر که خرید هدایای سال نو جیبم را خالی می کند، این یعنی من عزیزانی دارم که می توانم برایشان هدیه بخرم

خدا را شکر... خدا را شکر... خدا را شکر
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , عزیز دادخواه , samaneh@90 , انرژی مثبت , SaMiRa.e , zahra 67 , tarannom , fo-eng , فوژان , mmsaeed
ارسال: #۸۹۱۰
۱۴ مهر ۱۳۹۲, ۱۱:۴۸ ب.ظ
حیف این دوره رو وقت نکردم ببینم تبریک میگم بردBig Grin
ایران با کیا بازی داشت؟

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۷۰۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۳۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۵ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close