زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۳۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۸۷۱۶
۲۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۱۷ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۵ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۵۷ ب.ظ)۰X00412E49H نوشته شده توسط:  خیلی خیلی ببخشید که این حرف رو میزنم ولی یه سوالی برام پیش اومده تو دوست و آشنا هم کسی رو نداریم که یه همچین سوالی رو بتونم ازش ببرسم و اون هم بتونه جواب بده:

" این خانم هایی که جدیدا گوش هاشونو از مقنعه یا روسریشون میارن بیرون دقیقا دنبال چی هستن، یا بهتره بگم قراره چی رو اثبات کنن، بگن شاید ما هم بتونیم کمکشون کنیم"؟

یه زمانی که پاچه ها رفت بالا دوباره اومد پایین ، یه زمانی آستین ها رفت بالا ولی نیومد پایین ، الان که هر کیو میبینی مانتوش آستین کوتاهه، قدیما فکر میکردم یه مقداری آستین هاشونو میکشن بالا ولی جدیدا که دقت کردم دیدم نه بابا آستین ها کلا کوتاه تولید میشه، حالا هم که مد شده گوش ها شونو میارن بیرون.

نامردیه اگه بگید : خب تو جلوی چشماتو بگیر، آخه نمیشه که سرتو بندازی پایین بری بیای بدون اینکه نفهمی دورو برت چی داره میگذره. الان هر جا که میری یه همچین آدم هایی رو میبینی، سر کار، دانشگاه ، خیابون و ... .

واقعا قدیما اینجوری نبود که : زن و شوهر تو پارک بشینن و قلیون بکشن، اینطور نبود که وقتی میری عکاسی یه دختر بیاد و به بهونه ی تنظیم کردن سرت خیلی راحت دستشو بذاره روسرت و سرت رو اینور اونور بچرخونه (البته سر دوستمو چرخوند خوشبختانه نسبت به ما یه مقدار محتاط عمل می کنن خداروشکر) ، یا اینکه بعد از چهار جلسه کلاس رفتن و اومد برگرده بهت بگه " تو" آخه من مگه چیه تو ام که به من میگی "تو" ، یا اینکه تو عروسی تو ماشین بشینی و سرو دستت رو از ماشین بیاری بیرون و برقصی.

آخه از چی بگم؟ وقتی به این چیزا فکر می کنم دلم میگیره، به کجا داریم میریم، هدفمون واقعا از زندگی چیه؟ از لحظه ی تولد تا لحظه ی مرگ به این میگن "دنیا" ، از لحظه ی مرگ تا به ابد، به این هم میگن "آخرت" ، اگه واسه دنیامون اینهمه اهمیت میدیم، پس برای آخرتمون چقدر باید اهمیت بدیم؟

شرمنده ام، درد دل بود، شایدم پاک شه ولی دیگه...

دوست خوب سلام
جوابش خیلی سادست.
موبایل هاشون اسپیکرش ضعیفه ، روسری رو کنار میزنن(Minimize) که صدا واضح برسه.اما چون زیاد زنگ خور دارن دیگه روسری رو به حالت اولیه Restore نمیکنن.Big GrinBig GrinBig Grin

"چشم اندازها" پس از "دست اندازهاست"... هر "چاله ای" ... "چاره ای" به من آموخت. "دوباره" فکر کن .... فرصت ها "دوباره" نمیشوند. "بکوش" .... ناامیدی را "بکش"... برای جلوگیری از "پس رفت" ... "پس باید رفت".
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۰X00412E49H , lilijoon
ارسال: #۸۷۱۷
۲۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۳۸ ق.ظ
در کتاب چار فصل زندگی
صفحه ها پشت سر هم می روند

هر یک از این صفحه ها یک لحظه اند
لحظه ها با شادی و غم می روند

آفتاب و ماه یک خط در میان
گاه پیدا گاه پنهان می شوند

شادی و غم نیز هر یک لحظه ای
بر سر این سفره مهمان می شوند

گاه اوج خنده ی ما گریه است
گاه اوج گریه ی ما خنده است

گریه دل را آبیاری می کند
خنده یعنی این که دل ها زنده است

زندگی ترکیب شادی با غم است
دوست می دارم من این پیوند را

گرچه می گویند : شادی بهتر است
دوست دارم گریه با لبخند را ......
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , good-wishes , انرژی مثبت , ۱۰:۳۰ , Eternal
ارسال: #۸۷۱۸
۲۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۰۲ ب.ظ
(۲۵ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۵۷ ب.ظ)۰X00412E49H نوشته شده توسط:  " این خانم هایی که جدیدا گوش هاشونو از مقنعه یا روسریشون میارن بیرون دقیقا دنبال چی هستن، یا بهتره بگم قراره چی رو اثبات کنن، بگن شاید ما هم بتونیم کمکشون کنیم"؟

دلیلش چند تا چیز می‌تونه باشه:
۱. تابع مد بودن. احتمالاً جدیداً چنین چیزی مد شده. من خودم خیلی توی جامعه ندیدم گوش‌ها بیرون باشه.
۲. اثبات این نکته که آزاد هستند. یعنی این کار نوعی اعتراض نسبت به حجاب هست، ولی از اونجا که نمی‌تونن کامل حجاب رو بردارند با این حرکات اعتراض خودشون رو نشون می‌دن.
۳. جلب توجه افراد. خیلی‌ها هم به خاطر جلب توجه چنین کاری رو انجام می‌دن. یعنی برخی‌ها دوست دارن مورد اشاره سایر افراد جامعه (حالا چه خوب و چه بد) قرار بگیرند. البته من فکر نمی‌کنم هدف نهایی اون‌ها چیزی شبیه اهداف مثلاً طاووس‌ها باشه، یعنی بخوان با این کار جفت خودشون رو پیدا کنند.

بسیاری از دختر‌ خانم‌های ما، نادانسته مد‌های مورد نظرشون رو انتخاب می‌کنند. در واقع هدفشون بی‌بند و باری و ابتذال نیست، بیشتر می‌خوان خودی نشون بدن، به خاطر همین هم هست که چنین پوشش‌هایی مدتی رایج می‌شه و بعد از مدتی از بین می‌ره. به نظر من راه‌حل این مسایل تنها فرهنگی هست، باید غنای فرهنگی و زیبایی پوشش درست ایرانی، اسلامی رو به بچه‌های مردم نشون بدیم و حق انتخاب رو به خودشون واگذار کنیم.
متاسفانه دیدی که الان وجود داره، هیچ تمایزی بین ۳ گروهی که ذکر کردم قایل نمی‌شه، بسیاری از افراد جامعه در دسته اول قرار می‌گیرند و مخالف حجاب نیستند و از اینکه انگشت‌نما باشند هم زیاد خوششون نمیاد منتهی نمی‌تونن در جمع هم‌سالان هم مورد تحقیر قرار بگیرند. نبود جایگزین‌های مناسب، شاد و جوان پسند دلیل عمده‌ای به گرایش این افراد به چنین پوشش‌هایی هست.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , Breeze , 0X00412E49H , فوژان , انرژی مثبت , zahra 67 , 10:30 , malekinasab
ارسال: #۸۷۱۹
۲۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۲۱ ب.ظ
(۲۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۱۴ ب.ظ)saam نوشته شده توسط:  گاهی وقتا ، دلم به حال خودم میسوزه .
به خاطر این که باید خیلی چیزا رو ببینم و سکوت کنم .
از اینکه باید تحمل کنم ، صبوری کنم و هرگز گلایه نکنم
از اینکه باید به همه آرامش بدم ، انرژی بدم ، همه رو درک کنم
ولی هیچ وقت ، هیچ کس نپرسه که تو هم مشکل داری ؟
تو هم درد داری ؟
اصلا تو هم انسانی ؟
گاهی حس میکنم من اصلا حق زندگی نداشتم و ندارم .. فقط هستم تا دیگران زندگی کنن ...
خیلی دلم گرفته از خیلی ها ...
خیلی خیلی خیلی ...
شب میلاد امام رضا و اینقد دلتنگی ؟؟؟
Confused
چقدر شباهت هست بین ما

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze
ارسال: #۸۷۲۰
۲۷ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۰۹ ق.ظ
(۲۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۱۴ ب.ظ)saam نوشته شده توسط:  گاهی وقتا ، دلم به حال خودم میسوزه .
به خاطر این که باید خیلی چیزا رو ببینم و سکوت کنم .
از اینکه باید تحمل کنم ، صبوری کنم و هرگز گلایه نکنم
از اینکه باید به همه آرامش بدم ، انرژی بدم ، همه رو درک کنم
ولی هیچ وقت ، هیچ کس نپرسه که تو هم مشکل داری ؟
تو هم درد داری ؟
اصلا تو هم انسانی ؟
گاهی حس میکنم من اصلا حق زندگی نداشتم و ندارم .. فقط هستم تا دیگران زندگی کنن ...
خیلی دلم گرفته از خیلی ها ...
خیلی خیلی خیلی ...
شب میلاد امام رضا و اینقد دلتنگی ؟؟؟
Confused

روزای سخت توی زندگی همه هست همه ی ما روزایی رو داریم که فکر میکنیم از ما بدبخت تر کسی نیست اما میدونی همه اینا میگذره من تجربه کردم که توی این زندگی هیچکس نمیتونه به اندازه خودم بهم کمک کنه من یاد گرفتم که مشکلاتم رو به تنهایی هم میتونم حل کنم و منتظر معجزه نباشم تو هم میتونی به جای ناراحتی خودت رو باور کن که باور کن ...
مشکلات ما هرچقدر هم بزرگ و سخت باشه اما بازم حل شدنیه
 سپاس‌گزاری شده توسط: atenaa , فوژان , انرژی مثبت , Breeze , SaMiRa.e
ارسال: #۸۷۲۱
۲۷ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۱۱ ب.ظ
Impossible is the only word which is not defined in my dictionary!
 سپاس‌گزاری شده توسط: atenaa
ارسال: #۸۷۲۲
۲۷ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۲۱ ب.ظ
اِلـــهـی و ربّـی مـَـن لـی غیــرُک - راز دل با تو چه گویم که تو خود راز دلی...
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , 10:30 , Mina_J , SaMiRa.e , good-wishes , انرژی مثبت , atenaa
ارسال: #۸۷۲۳
۲۷ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۲۴ ب.ظ، توسط هاتف.)
استقلال جزو ۴ تیم برتر آسیا شد.
بعضی ها حالا همش عدد ۶ نشون بدند، با این کارها که مفتی مفتی نمیبرنشون آسیا Big Grin
امیدوارم یه روزی اسم پرسپولیس رو توی تیم های آسیایی ببینم واقعا

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
 سپاس‌گزاری شده توسط: shima_24 , Breeze , esisonic , sellena , atenaa
ارسال: #۸۷۲۴
۲۷ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۱۱ ب.ظ
(۲۷ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۲۳ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  استقلال جزو ۴ تیم برتر آسیا شد.
بعضی ها حالا همش عدد ۶ نشون بدند، با این کارها که مفتی مفتی نمیبرنشون آسیا Big Grin

خود AFC هم مونده این شانس کی از خونه استقلال رخت برمی بندهSleepy

تو ثروتمند نیستی مگر آنکه چیزى داشته باشی که با پول نتوان خرید ...
ارسال: #۸۷۲۵
۲۷ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۱۴ ب.ظ
از شیخ ِ بهایی پرسیدند : خیلے سخت می گذرد ، چـه باید کرد ؟

شیخ گفت: خودت که می گویی ، سخت مےگذرد ، سخت کــه نمی ماند!

پس خـــدا را شکــر کــه می گذرد و نمی ماند ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: LORD0098 , good-wishes , Breeze , SaMiRa.e , انرژی مثبت , **sara** , x86 , Eternal , maryam.raz , Lonely Palm
ارسال: #۸۷۲۶
۲۷ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۴۰ ب.ظ
Exclamation هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
خیلی سخته بین افرادی باشی که خودشون رو دوست تو میدونن و تو سختی ها ازت کمک میخوان و کمکشون میکنی ولی دریغ از اینکه تو موفقیت هات یه تبریک کوچولو بگن...
میگن دوست خوب اونه که تو غم هات کنارت باشه وگرنه تو روزای شاد همه هستن...
درسته این حرف ولی جدیدا مد شده یه عده از دوستان تو شادیات شریک نمیشن تا اون شادی رو تبدیل به یه غم و درد بکنن...
من که نخواستم تو سختی ها با من باشن خواستم تو شادی هام باشن...
به نظرتون توقعم خیلی بالاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خدایا...

از این به بعد هرچی تو بگی، هرچی تو بخوای ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , atti joon , good-wishes , atenaa , Denize , arash69999
ارسال: #۸۷۲۷
۲۷ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۲۵ ق.ظ، توسط Breeze.)
بعضی وقتا خیلی بهونه میگیرم ..
بعضی وقتا از خودمم شاکیم ...
بعضی وقتا میمونم که چی کار باید بکنم ...
خدا جونم تو کمکم کن ...
یه عالمه تحمل می خوام
یه دل بزرگ میخوام
یه عالمه صبوری میخوام
هیچ وقت نمی خواستم دعا کنم که عمر کوتاهم بگذره
یه روز دوست داشتم لحظه لحظه زندگیم رو حس کنم که بعدها حسرت گذشتن و درک نکردنش رو نخورم
ولی گاهی کم میارم از زندگی
بعضی روزها چقدر دیر میگذره

هیشکی نمی‌فهمه چه حالی دارم
چه دنیای رو به زوالی دارم

[تصویر:  2hpj6v9.png]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Yasan
ارسال: #۸۷۲۸
۲۷ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۴۶ ب.ظ
(۲۷ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۱۱ ب.ظ)LORD0098 نوشته شده توسط:  
(27 شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۲۳ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  استقلال جزو ۴ تیم برتر آسیا شد.
خود AFC هم مونده این شانس کی از خونه استقلال رخت برمی بندهSleepy
من نمیدونم چرا تیم شما ازین شانس ها نمیاره
مثلا چند سال پیش بود داشت میرفت دسته یک، قرار بود ازش امتیاز کم کنند نکردند موند لیگ
سردار هم اومده اوورت پول خرج میکنه، هواپیمای شخصی و اینها بازم هیچی به هیچی
(اگر بحث بالا گرفت من کلا همه چیزو تکذیب میکنم Tongue )

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze
ارسال: #۸۷۲۹
۲۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۳۸ ق.ظ
(۲۷ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۲۳ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  استقلال جزو ۴ تیم برتر آسیا شد.
هاتف عاشقتم!!! Big Grin
در جواب طرافداران پرسپولیس :
با ۶ تا ۶ تا کردن تیم قهرمان نمیشه :-p

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , kati , هاتف , atenaa , lilijoon
ارسال: #۸۷۳۰
۲۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۱۹ ق.ظ
خوشجالمSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۲۴۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۷۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close