زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۲۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۸۶۵۶
۲۰ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۳۷ ق.ظ، توسط SaMiRa.e.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۰۴ ق.ظ)ماه بانو نوشته شده توسط:  میگم نوک مداد توی پای آدم بمونه چی میشه ؟:|

منم یکبار نوک مداد رفت تو دستم ( قشنگ خاطرم هست سوم ابتدایی بودم Smile ) و الان ۲۰ سال که زنده ام Big GrinTongue
پس زیاد نگران نباشید .

(۲۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۳۲ ق.ظ)Somayeh_Y نوشته شده توسط:  بچه ها اگر چه که موجودات شیرینی هستند اما سر و کله زدن باهاشون آسون نیست، عشق میخواد، که شما دارید. موفق باشید خانم مربی

غیراز عشق یه اعصاب فولادی هم میخواد ، امیدوارم خانم good-wishes این مورد رو هم داشته باشند . Big Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , Somayeh_Y , ماه بانو
ارسال: #۸۶۵۷
۲۰ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۵۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۰۲ ب.ظ، توسط good-wishes.)
(۲۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۰۴ ق.ظ)ماه بانو نوشته شده توسط:  میگم نوک مداد توی پای آدم بمونه چی میشه ؟:|
من از بچگی یه مقدار کربن مداد تو کف دستم مونده والا هنوز که مشکلی پیش نیامده Big Grin البته گرافیت هم گرافیت های قدیم الان نمی دونم میزان مسمویتش در چه حده Tongue

(۲۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۳۲ ق.ظ)Somayeh_Y نوشته شده توسط:  خب قربونت، شما که دو بیت اولش رو خوندی، لااقل شاه بیتش رو هم میخوندی بعد عطسه ات می گرفت Big Grin
Big Grin

(۲۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۳۲ ق.ظ)Somayeh_Y نوشته شده توسط:  بچه ها اگر چه که موجودات شیرینی هستند اما سر و کله زدن باهاشون آسون نیست، عشق میخواد، که شما دارید. موفق باشید خانم مربی Wink
(۲۰ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ)SaMiRa.e نوشته شده توسط:  غیراز عشق یه اعصاب فولادی هم میخواد ، امیدوارم خانم good-wishes این مورد رو هم داشته باشند . Big Grin

ممنون دوستان . بله حق با شماست هم عشق میخواد هم اعصاب آهنی. قبلا هم در مانشت در این خصوص نوشته بودم . یکی از مشکلات اینه که اطرافیانم رو این علاقه من هیـــــــــــــــــچ حسابی نمی کنن Big Grin
امروز به مامانم گفتم یه چنین موقعیتی پیش آمده و فقط ۴ نفر مونده کلاسش تشکیل بشه . یک چشم غره و نگاه عاقل اندر سفیه به من کردن و گفتن: نه ! دخترخاله ات یادت نیست که چقدر سعی کرد مهد باز کنه تازه او درس این کارو خونده بود اما نشد تعداد رقبا زیاد و میزان بازدهی کمه.
گفتم: خب من که نمی خوام مهد باز کنم می خوام مربی بشم .
گفتن: حقوقی نداره . گفتم می دونم Undecided

هع ع Undecided اگر موقعیت کاریم جور بشه و خیال خانواده راحت بشه در اولین فرصت این علاقه ام رو پیگیری می کنم . خدایا میشه هردوش جور بشه Rolleyes من این کار رو به خاطر پولش نمی خوام انجام بدم .

این ارسال من موقت هست . لطفا نقل قول نکنیدش چون بعد که از حسش اومدم بیرون پاکش میکنم Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: ماه بانو , SaMiRa.e
ارسال: #۸۶۵۸
۲۰ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۲۶ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۳۲ ق.ظ)Somayeh_Y نوشته شده توسط:  هیچی اتفاق خاصی نمی افته، احتمالا خودتون ترک تحصیل خواهید کرد، و پاتون شاگرد اول میشه Big Grin
محل زخم رو با دقت بیشتری رویت نمایید، احتمالا پیداش می کنید.
از شوخی گذشته، اگه زخم عمیقه، برید دکتر.

مرسی سمیه جانHeart
گشتیم نبود .. جذب شده دیگه Big Grin
(۲۰ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ)SaMiRa.e نوشته شده توسط:  منم یکبار نوک مداد رفت تو دستم ( قشنگ خاطرم هست سوم ابتدایی بودم Smile ) و الان ۲۰ سال که زنده ام Big GrinTongue
پس زیاد نگران نباشید .

ایشالا ۱۲۰ سالگی Tongue خداروشکر منم دیشب رو به صبح رسوندم و سالم موندمBig Grin

good wishes جان

منم یه ماه مربی مهد بودم
خیلی هم خوب بود .. خیلی هم خوش گذشت Big Grin

فقط یه مقدار کودک درون خودم زیادی اونجا فعال بود و در کنار بچه ها مهد رو گذاشتیم رو سرمونBlush
دیگه ترجیح دادن یه مربی دیگه بیارن Confused

خب بچه رو که نمیشه ساکت نگه داشت Angel باید آدم بازی کنه باهاش دیگه Blush

البته پارتی بازی کردنااااDodgy
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , SaMiRa.e
ارسال: #۸۶۵۹
۲۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۳۷ ب.ظ
لـایــق وصـل تـو کـه مـــن نـیســــــــتـم

اذن بـه یـک لـحـــــظـه نـگـاهـم بـده

رضــــــــــــــا جــان

شک نکن
درست در لحظه ی آخر، در اوج توکل و در نهایت تاریکی
نوری نمایان می شود، معجزه ای رخ می دهد
و چه زیبا خدا از راه می رسد…
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , atti joon , good-wishes , انرژی مثبت , Autumn.Folio , ماه بانو , Eternal , Somayeh_Y , sahar121 , Mina_J , maryami , x86 , Breeze
ارسال: #۸۶۶۰
۲۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۳۱ ب.ظ
یادمان باشد شاید شبی آنچنان آرام گرفتیم که دیدار صبح فردا ممکن نشد،
پس به امید فرداها " محبت هایمان" را ذخیره نکنیم ...

خدا آن حس ریبایی است که در تاریکی صحرا
زمانی که هراس مرگ میدزدد سکوتت را
یکی مثل نسیم آرام میگوید
کنارت هستم ای زیبا، و دل آرام میگردد

سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , ماه بانو , Eternal , SaMiRa.e , sahar121 , maryami , diligent , mmsaeed , Andrew S.Tanenbaum , Abrekhoshhal , Donna , atenaa , انرژی مثبت , ec_a_j
ارسال: #۸۶۶۱
۲۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۱۵ ب.ظ
خب، بعد از گذشت دو روز این عملیات گوجه جوشانیدن ما به اتمام رسید، ولی متاسفانه در دیگ آخر یه دونه تلفات داشتیم Sad

آخه حالا گیریم رُب های ما خوشرنگ، زنبور عسل باید اونقدر خنگ باشه بوی رب رو از بوی گل تشخیص نده. عسلی که همچین زنبور بی عقلی درست کنه، مفتش گرونه Tongue
با این حساب دلم براش سوخت، امیدوارم خیلی عذاب نکشیده باشه در حین جون دادن. Sad
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , SaMiRa.e , sahar121 , atenaa , maneshty , ec_a_j
ارسال: #۸۶۶۲
۲۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۰۱ ب.ظ
از این دنیا خسته شدم
از ادماااش
از اونااایی که فقط اسمشون ادمه !
ادمایی پر از نیرنگ و دروغ که واسه اینکه بگن خیلی بارشونه نظر میدن ! ولی بعدش که همه چی معلوم میشه میان خودشونو میکشن کنار که نبودن ! همچین حق به جانبم حرف میزنن انگار که ...
دلم خیلی پره !
کاش از دستشون خلاص میشدم !
خدایااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
 سپاس‌گزاری شده توسط: ec_a_j
ارسال: #۸۶۶۳
۲۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۱۱ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۳۷ ب.ظ)Arshad93 نوشته شده توسط:  لـایــق وصـل تـو کـه مـــن نـیســــــــتـم

اذن بـه یـک لـحـــــظـه نـگـاهـم بـده

رضــــــــــــــا جــان

عاشقتم امام Heart
نذر کرده بودم ، استخدامی اگر قبول شدم که ایشالله بقیه مراحلم بشم با دعای شماها و تلاش خودم،هر سال همیشه جشن میلاد امام رضا جون(ع) رو برگزار کنم. و امسال هم که باید این کارو کنم... همش ۲ سال ،روز میلاد امام رضا (ع) تو خود حرم بودم.. امسال که فکر میکردم نمیشد و بالاخص فکر میکردم حالاحالاها نمیشه به علت مشغله کاری،درسی...و و و و مالی!
در حال تدارک این جشن بودم،حتی برا کلاس دف هم بیشتر تلاش کردم تا روز میلادش بتونم سروده ای رو باهاش کار کنم!!!! کلا خیلی شنگول بودم که سعادت این رو داشتم تا جشن بگیرم برا امام.. و خیلی هم پکر برای اینکه چرا روز میلادش که هفته بعده من تو خونم باشم چرا حرم نباشم...
تا اینکه!!!!!!!!!!!! کاملا ناگهانی ،فردا عصر راهی مشهد مقدسیم و جشن میلادشم که هفته بعد دوشنبه همونجا هستیم!!خدایا شکرت،امام رضا ازت ممنونم که اولین سال نذری من برای شما تو حرم خود شماست!!

[تصویر:  salavat14saqeb.ir_.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , Fardad-A , Donna , SaMiRa.e , x86 , GoodStudent67 , nina69 , n_amiry70@yahoo.com , admin , Breeze , انرژی مثبت , maxi , zahra 67
ارسال: #۸۶۶۴
۲۰ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۰۵ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۱۱ ب.ظ)sahar121 نوشته شده توسط:  ...
تا اینکه!!!!!!!!!!!! کاملا ناگهانی ،فردا عصر راهی مشهد مقدسیم و جشن میلادشم که هفته بعد دوشنبه همونجا هستیم!!خدایا شکرت،امام رضا ازت ممنونم که اولین سال نذری من برای شما تو حرم خود شماست!!

خوشا به سعادتتونSmile

التماس دعا داریم.مارو هم از دعای خیرتون بی نصیب نذارین.

شک نکن
درست در لحظه ی آخر، در اوج توکل و در نهایت تاریکی
نوری نمایان می شود، معجزه ای رخ می دهد
و چه زیبا خدا از راه می رسد…
ارسال: #۸۶۶۵
۲۰ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۲۸ ب.ظ
برای اکثر اعضای مانشت که من میشناسموشن دعا میکنم... حتما حتما...یادم نمیره

[تصویر:  salavat14saqeb.ir_.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: ماه بانو , x86 , SaMiRa.e , puneh , zahra0_o , Donna , n_amiry70@yahoo.com , Breeze , انرژی مثبت , zahra 67 , ec_a_j
ارسال: #۸۶۶۶
۲۰ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۵۳ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۲۸ ب.ظ)sahar121 نوشته شده توسط:  برای اکثر اعضای مانشت که من میشناسموشن دعا میکنم... حتما حتما...یادم نمیره

سلام
خواستم بگم واسه منم دعا کنید لطفا
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar121
ارسال: #۸۶۶۷
۲۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۰۷ ق.ظ
خدا جون بزار منم پر بزنم بزار منم ج

Smile
ای نام تو بهترین سرآغاز بی نام تو نامه کی کنم باز
ای یاد تو مونس روانم جزنام تو نیست بر زبانم
ارسال: #۸۶۶۸
۲۱ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۵۷ ق.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۲۸ ب.ظ)sahar121 نوشته شده توسط:  برای اکثر اعضای مانشت که من میشناسموشن دعا میکنم... حتما حتما...یادم نمیره
سلام سحر جان لطفا واسه منم دعا کن خیلی محتاجم خیلی

غمگینی نـــــــوشتہ ھایم را ببخشید ... روزگـــــــارم این است...!!!
ارسال: #۸۶۶۹
۲۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۳۳ ب.ظ
خداوند به حضرت موسی (ع) فرمود :
با زبانی که گناه نکرده ای مرا بخوان تا اجابت کنم!
موسی عرض کرد : کدام زبان است که گناه نکرده ؟!
فرمود : تو با زبان دیگران گناه نکردی
بگو برایت دعا کنند.

Heart زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , puneh , Somayeh_Y , x86 , atti joon , Donna , diligent , انرژی مثبت , Lonely Palm
ارسال: #۸۶۷۰
۲۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۱۳ ب.ظ، توسط good-wishes.)
دهه کرامت امسال یعنی از تولد حضرت معصومه(س) تا تولد امام رضا(ع)
هر روز ساعت ۵:۵۰ صبح، شبکه سه،برنامه نقاره خونه حرم امام رضا رو به صورت مستقیم پخش میکنه .

[تصویر:  211567_1_1379079841.jpg]
پ.ن : هر روز به غیر از ایام شهادت و محرم و صفر ، قبل از طلوع و غروب تا زمان برآمدن و فرونشستن آفتاب نقاره خونه حرم ، نقاره میزنه.
می تونید تصاویرش رو هم اینجا ببینید
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , Somayeh_Y , zahra0_o , Mina_J , Donna , diligent , n_amiry70@yahoo.com , ماه بانو , Breeze , انرژی مثبت , x86

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۴۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۰۵۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۰۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۳۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close