زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۴۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۲۸۱
۱۷ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۲۹ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۶ مرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۳۵ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  I hate wimax,I hate wimax,I hate wimax,I hate wimax,I hate wimax,I hate wimax
(ایکون گریه دم دست ندارید؟؟)

چرا پروژه چیزی برداشتی که هیچ اطلاعاتی در مورد پیاده سازی نه خود شما، نه استاد راهنمای شما در مورد آن ندارید؟
راستی به کجا رسیدید؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۲۸۲
۱۷ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۳۷ ق.ظ
من فکر کنم بتونم کسی رو معرفی کنم که کمکش کنه
 سپاس‌گزاری شده توسط: a.hooshmand
ارسال: #۵۲۸۳
۱۷ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۵۴ ق.ظ
خدایا شکرت... Smile

*****شکست پله های موفقیت است*****
 سپاس‌گزاری شده توسط: a.hooshmand , Pakzad
ارسال: #۵۲۸۴
۱۷ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۳۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۹ ق.ظ، توسط LORD0098.)
نقل قول: مرد باید تو دار باشه ، مرد گریه نمیکنه و...یه عالمه جملات مزخرف که از قدیم رایجش کردن
سعی کن با بهترین دوستات مشکلاتت رو در میون بزاری
همیشه دوتا مغز بهتر از یه مغز تصمیم میگیرن

ممنون
ولی مطمئنم روزهای خوب میاد و امیدوارم اون روزها زودتر برسه
برام دعا کنید .
یا حق

تو ثروتمند نیستی مگر آنکه چیزى داشته باشی که با پول نتوان خرید ...
ارسال: #۵۲۸۵
۱۷ مرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۵۵ ق.ظ
« وَ مَن یَتَّقِ اللهَ یَجعَل لَهُ مَخرَجا وَ یَرزُقهُ مِن حَیثُ لا یَحتَسِب وَ مَنْ یَتَوَکَّلْ عَلَی اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ إِنَّ اللَّهَ بالِغُ أَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللَّهُ لِکُلِّ شَیْ‏ءٍ قَدْراً ، ». " ''هر کس پرهیزکاری کند ، خداوند راه خروجی برای رهایی وی از مشکلات‏ قرار می‏دهد و از طریقی که گمان ندارد روزیش را می‏رساند ، و هر کس بر خدا اعتماد کند و کار خود به وی واگذارد ، خدا برای اوکفایت است . همانا خدا فرمان خویش را به نتیجه می‏رساند و آنچه را که بخواهد تخلف ندارد'' » (طلاق / ۲ - ۳)
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pakzad , **sara** , SaMiRa.e , انرژی مثبت , leilast , eris229 , LORD0098 , Parva
ارسال: #۵۲۸۶
۱۷ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۰۶ ق.ظ
(۱۷ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۲۹ ق.ظ)a.hooshmand نوشته شده توسط:  
(16 مرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۳۵ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  I hate wimax,I hate wimax,I hate wimax,I hate wimax,I hate wimax,I hate wimax
(ایکون گریه دم دست ندارید؟؟)

چرا پروژه چیزی برداشتی که هیچ اطلاعاتی در مورد پیاده سازی نه خود شما، نه استاد راهنمای شما در مورد آن ندارید؟
راستی به کجا رسیدید؟

والا ما از اول رفتیم به این استاد ... گفتیم استاد به ما یه شبیه سازی با opnet بده.از ترم ۷ ما رو گذاشته سر کار.من اواسط تیر رفتم پروپزال بهش بدم با حماقت تمام اومد موضوعم و عوض کرد و یه پروژه ی پیاده سازی داد.منم به امید اینکه خودش بلده قبول کردم!گفتم خودش کمک می کنه!اما حالا که برای کمک رفتم پیشش می بینم خودم اطلاعاتم بیشتره!

به اینجا رسیده که به دلیل تفاوتی که تو مک هدر شبکه های وای فای و وایمکس هست من دارم سعی می کنم بفهمم اصلا می شه از شبکه ی وایمکس مک ادرسشو به دست اورد؟
اول به ذهنم رسید از پروتکل ARP استفاده کنم اما وایمکس packet های arp و فیلتر می کنه نمی ذاره عبور کنن و
تا این جا به این نتیجه رسیدم که خوب به دلیل مکانیزم امنیتی وایمکس اصلا نمی شه ازش مک ادرس گرفت(که البته ممکنه نتیجه ی اشتباهی باشه).حالا دارم سعی می کنم بفهمم CID که تو وایمکس استفاده می شه بر چه اساسی به دست می اد.ConfusedConfused
-------------------------------------------------

بچه ها تورو خدا هر کسی در مورد وایمکس چیزی می دونه یا کسی و می شناسه که در مورد وایمکس می دونه و کار کرده به من کمک کنه!وقت داره می گذره اگر همه اش و بذارم واسه پروژه پس کی واسه کنکور بخونم؟ConfusedConfusedConfusedConfused

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
ارسال: #۵۲۸۷
۱۷ مرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۵۴ ب.ظ
سلام دوستان عزیز مانشتی
خیلی وقته که توی مانشت پست نذاشتم... اما میومدم و پستای بچه ها رو میخوندم... و برای همتون هم دعا می کردم و می کنم...
اما الان اومدم یه خواهش دوستانه کنم. امشب آغاز لیالی قدره... شب قدر، شبی که به احتمال قریب به یقین، یکی از سه شب ۱۹ و ۲۱ و ۲۳ رمضانه و سرنوشت یه سالِ آدم، توش رقم می خوره...

من مدتیه توی چند تا بحران به طور همزمان گیر افتادم و واقعا -به معنای واقعی کلمه- فقط خدا میتونه کمکم کنه...
میخوام ازتون خواهش کنم توی این شبا برام دعا کنید... اتفاقاتی که آینده شخصی و کاری و درسیم و تقریبا همه چیز زندگیم، بهشون وابسته است... دوست نداشتم و ندارم -و نمیتونم- راجع به این مسائل، با کسی حرف بزنم... بنابراین فقط محتاج دعای دلای پاک دوستامم...
امیدوارم برای شما هم بهترینِ بهترینها توی این شبا رقم بخوره...

آسمان بوی اجابت می دهد/ بس که قندیل دعا آویخته است...
یا حق...

أَینَ الطّالِبُ بِدَمِ المَقتولِ بِکَربَلاء...
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , Pakzad , SaMiRa.e , eris229 , ماه بانو , maryami , Parva
ارسال: #۵۲۸۸
۱۷ مرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۱۴ ب.ظ
بارالها...
سرنوشت دوستانم را در شبهای قدر و تعیین مقدرات
به خیر و نیکی تقدیر کن تا من
جز رضایت بر سیمای آنان نبینم
التماس دعا

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pakzad , mosaferkuchulu , SaMiRa.e , uniquegirl , ماه بانو , maryami , Parva
ارسال: #۵۲۸۹
۱۷ مرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۳۲ ب.ظ
انرژی مثبت اواتارتون داره رشد می کنه انگارBig Grin

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bache Mosbat , انرژی مثبت , SaMiRa.e , Parva
ارسال: #۵۲۹۰
۱۷ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۳۷ ب.ظ
چقدردلم هوای پدرمو کرده ، همیشه شب های قدر با هم تا صبح دعا میخوندیم ولی الان ده ساله تنها میشینم Sad
بچه ها تواین شبها برای سلامتی پدرومادرها خیلی دعا کنید ........
 سپاس‌گزاری شده توسط: Masoud05 , azad_ahmadi , Aurora , Donna , Abrekhoshhal , smartII , dana12 , homa , ماه بانو , firouzi.s , maryami , Eternal , Parva , mrousta , sarhang , hnarghani , hamed_k2 , انرژی مثبت , Helmaa , eris229
ارسال: #۵۲۹۱
۱۸ مرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۲۲ ق.ظ
من از احیا اومدم...Big Grin
...همه مانشتی ها رو هم دعا کردم...
التماس دعا از همگیتون دارم!!!
اینجا سایته مانشته...
I love you..PMC

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: ماه بانو , **sara** , SaMiRa.e , Pakzad , eris229 , fatima1537
ارسال: #۵۲۹۲
۱۸ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۴۷ ب.ظ
خدایـــــــــــــــــــــــا
بی آنکه بخواهم مست شدم
آن روزی که دانستم
دستی که بر شانه ام دیده ام
دست توست
و امروز
در آینه با هراس می نگرم
از ترس آنکه دستهایت را برداری
امروز آینه ی من تویی
من که هستم؟
تنها تو می دانی
به یک اشاره از تو
در تو غرق می شوم
مرا بپذیر

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , Pakzad , Eternal , mosaferkuchulu , hnarghani
ارسال: #۵۲۹۳
۱۸ مرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۵۸ ب.ظ
زندگی باور میخواهد آن هم از جنس امید
که اگر سختی راه به تو یک سیلی زد
یک امید قلبی به تو گوید که
خدا هست هنوز

زندگی کوتاه است.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parva , SaMiRa.e , **sara** , dana12 , Pakzad , Eternal
ارسال: #۵۲۹۴
۲۰ مرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۴۶ ب.ظ، توسط maryami.)
برای غلبه بر تاریکی ها ، سعی کنید اول از همه ، چراغ دلتان را روشن نگهدارید . . .

If you have built castles in the air
your work need not be lost
that is where they should be
Now put foundations under them
Henry David Thoreau
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , SaMiRa.e , Parva , Pakzad , eris229
ارسال: #۵۲۹۵
۲۰ مرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۴۹ ب.ظ
اگر نهال های جنگل بدانند ،
روزی تن هاشان
دسته ای در دستان تبر یه دوشان خواهد شد
مثل من،
شاید ، هرگز دل تنگ
باران
نشوند .

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , maryami , eris229

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۲۳۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۷۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close