زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۱۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۲۱
۱۵ دى ۱۳۸۹, ۰۲:۱۸ ب.ظ
هر چه می خواهد دل تنگت بگو ‍‍‍‍...
آنگاه که غرور کسی را له می کنی،

آنگاه که کاخ آرزوهای کسی را ویران می کنی،

آنگاه که شمع امید کسی را خاموش می کنی،

آنگاه که بنده ای را نادیده می انگاری ،

آنگاه که حتی گوشت را می بندی تا صدای خرد شدن غرورش را نشنوی،

آنگاه که خدا را می بینی و بنده خدا را نادیده می گیری ،

می خواهم بدانم،

دستانت رابسوی کدام آسمان دراز می کنی تابرای

خوشبختی خودت دعا کنی؟

سهراب سپهری

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parva , sahar salehi
ارسال: #۱۲۲
۱۵ دى ۱۳۸۹, ۰۴:۵۵ ب.ظ
چند روزه که می‍خوام یه مطلبی رو بخونم اما نمی‍تونم.
می‍خوام زود بخوابم بازم نمی‍تونم!

می‍خوام بخندم اما نمی‍شه!
عاشق خورشید می‍شم هوا ابری می‍شه

دلم گریه می‍خواد
دیگه چرا خورشید درمیاد

می‍دونی آخه دنیای من وارونه شده.
زمینِ من پر ز خونه شده.
هوا هم این وسط دیونه شده.

دارم لالایی می‍خونم
واسه چشم‍های پر ز خونم

از دفتر دوم شعرهای فی البداهه خودمSmile

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , mosavat , farshad_pickup , Parva , sahar salehi
ارسال: #۱۲۳
۲۰ دى ۱۳۸۹, ۱۱:۱۶ ق.ظ
RE: هر چه می خواهد دل تنگت بگو ‍‍‍‍...
بالاخره چشم انتظاری و دلتنگیم بعد از سه ماه و ۱۸ روز پایان یافت.همه سال منتظر ماه قشنگ مهر و فصل پاییز و هوای ابری با نم نم بارونم ،اما پاییز امسال رنگ تابستون گرم و خشک داشت.تا اینکه خدای مهربون بارون رحمتش رو فرو فرستاد و از چشم انتظاری در اومدم و تمام طول دیشب از آسمان طلا بارید.خدایا به اندازه قطره قطره های بارانت تو را شکر میکنیم.Heart

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سر غیب
باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور
 سپاس‌گزاری شده توسط: admin , **sara**
ارسال: #۱۲۴
۲۰ دى ۱۳۸۹, ۰۵:۱۲ ب.ظ
اینترنت خیلی داره وقتمو میگیره.قبلا خونه نبودم و حداقل روزی ۳ الی ۴ ساعت رو مفید می خوندم.ولی الان!
صبح که از خواب پا میشم اول از همه به اینترنت وصل میشم.بعد از چک کردن هزار جا یک سر میام مانشت.یکی یه سوالی پرسیده.میبینم می تونم جوابشو بدم از طرفی هم دلم نمی یاد که جواب ندم مخصوصا اگر سوالش آسون نباشه!جوابشو میدم بعد از زمانی نامشخص وبگردی میرم سر درسم.چند دقیقه بعدش حواسم پرت میشه که برم ببینم جواب داده یا نه؟نکنه اشتباهی جوابشو دادم!کلا تمرکزم بهم می خوره.بعد دوباره میام توی سایت میبینم مثلا ۱۰۰ نفراین تاپیک رو دیدند.حالا هیچکدومشون نه گفته جواب من غلطه نه گفته درسته!اصلا هیچ نظری ندادند!!!در عجبم از این بی تفاوتی.
از طرفی هم این موضوع خیلی عجیبه برام که منی که از یک دانشگاه پیام نور منطقه ۵ که اولین ورودی کامپیوترش بودم و در ۹۵ درصد موارد نه کلاسی بوده و نه استادی می تونم جواب سوال رو بدم بعد بقیه حتی نمی تونند یک نظری چیزی بدند!
دارم به این نتیجه میرسم که دو حالت داره یا من خیلی باهوشم یا بقیه خیلی خیلی خسیس هستند و می ترسند با جواب دادن به سوالات، بقیه چیزی یاد بگیرند.که مطمعنا دلیلش مورد اول نیست!
دوستان فعال سایت بدونند که روی صحبت من با این ۱۰۰‌ها نفریه که روزانه به سایت مراجعه میکنند و کاملا نقش مصرف کننده رو ایفا میکنند و انگار که نه انگار عضوی از این سایت هستند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Maryam-X , zr2358 , 128qwi , Soheil , Aurora , فاطمه ارشد ای تی
ارسال: #۱۲۵
۲۰ دى ۱۳۸۹, ۰۶:۵۰ ب.ظ
وای آقا حامد
جدا داری شوخی می کنی؟
شما پیام نوری هستی؟باورش سخته.من نظرم راجع به پیام نوریها عوض شد الان!
آخه از بس بعضی از این هم دانشگاهی هاتوت مینالن آدم فک میکنه چه خبره تو پیام نور!
البته جسارت نشه.

من پیش خودم امروز داشتم فکر میکردم برای بهترین عضوسایت شما یکی از کاندیدا باشی چون فک میکنم حالا یا باهوشی یا حسابی مطالعه داری و هم اینکه هر چی بلدی رو با تواضع و قشنگ میگید.

من به نوبه خودم ابراز تعجب و تشکر میکنم از شما.
منطقه ۵ هم داریم من نمی دونستم.

آزادی این نیست که هر کس هر چه دلش خواست بکند، آزادی حقیقی قدرتی است که شخص را مجبور به انجام وظایف خود می کند.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۲۶
۲۰ دى ۱۳۸۹, ۰۸:۳۱ ب.ظ
(۲۰ دى ۱۳۸۹ ۰۵:۱۲ ب.ظ)حامد نوشته شده توسط:  اینترنت خیلی داره وقتمو میگیره.قبلا خونه نبودم و حداقل روزی ۳ الی ۴ ساعت رو مفید می خوندم.ولی الان!
صبح که از خواب پا میشم اول از همه به اینترنت وصل میشم.بعد از چک کردن هزار جا یک سر میام مانشت.یکی یه سوالی پرسیده.میبینم می تونم جوابشو بدم از طرفی هم دلم نمی یاد که جواب ندم مخصوصا اگر سوالش آسون نباشه!جوابشو میدم بعد از زمانی نامشخص وبگردی میرم سر درسم.چند دقیقه بعدش حواسم پرت میشه که برم ببینم جواب داده یا نه؟نکنه اشتباهی جوابشو دادم!کلا تمرکزم بهم می خوره.بعد دوباره میام توی سایت میبینم مثلا ۱۰۰ نفراین تاپیک رو دیدند.حالا هیچکدومشون نه گفته جواب من غلطه نه گفته درسته!اصلا هیچ نظری ندادند!!!در عجبم از این بی تفاوتی.
از طرفی هم این موضوع خیلی عجیبه برام که منی که از یک دانشگاه پیام نور منطقه ۵ که اولین ورودی کامپیوترش بودم و در ۹۵ درصد موارد نه کلاسی بوده و نه استادی می تونم جواب سوال رو بدم بعد بقیه حتی نمی تونند یک نظری چیزی بدند!
دارم به این نتیجه میرسم که دو حالت داره یا من خیلی باهوشم یا بقیه خیلی خیلی خسیس هستند و می ترسند با جواب دادن به سوالات، بقیه چیزی یاد بگیرند.که مطمعنا دلیلش مورد اول نیست!
دوستان فعال سایت بدونند که روی صحبت من با این ۱۰۰‌ها نفریه که روزانه به سایت مراجعه میکنند و کاملا نقش مصرف کننده رو ایفا میکنند و انگار که نه انگار عضوی از این سایت هستند.

سلام حامد جان عزیز
از اینکه لطف کرده ای و مطالب جالبی نوشته ای واقعا" دستت درد نکنه. انتقادت بسیار بجا و سازنده است. ولی چون در مواردی من یکی از اون صد نفری هستم که گاهی بعضی از جوابها رو میخونم بنظرم رسید که چند تا نکته کوچک رو بگم(حداقل حالا که صحبت باز شد جواب بدم) که لا اقل اگه بیسوادم جزء بی تفاوتها نباشم.
اول اینکه خب این صد نفر چند دسته اند:
یک دسته اصلا" جواب رو نمیدونن(من رو جزء این دسته بگیر)
دسته دوم به جوابشون شک دارن.
دسته سوم جواب رو میدونن ولی نه اظهار نظر میکنن و نه چیزی میگن.
اینکه آیا دسته دیگری هم هست یا نه من نمیدونم.
دوم اینکه شاید اونها که جواب رو میدونن میگن بگذارید دیگران تلاش کنن. اونها که جوابشون رو مطمئن نیستن شاید میگن بذار دیگران رو باشتباه نندازیم و دسته اول هم که بقول شما مصرف کننده هستن.(البته شاید واقعیت چندان جالب نباشه ولی خب هست)
سوم اینکه بعضی از دوستان مثل من گاهی سوالاتی میکنیم که با یه کم تلاش جوابش بدست میاد.شاید بهتر باشه بجای حل تک تک سوالات بهتر باشه گفته بشه مثلا" فلان قسمت کتاب فلان رو بخون بعد یه راهنمایی هم بکنید تا از وضعیت هلو برو تو گلو خارج بشیم.
چهارم اینکه واقعا" بعضی وقتها نوشتن جواب در این تالار برای بعضیها بواسطه مشکلات فرمول نویسی سخت و وقت گیره. اینکه شما لطف میکنی جای تقدیر داره.
پنجم اینکه من یکی از کمکت به دیگران واقعا" ممنونم.
ششم اینکه انشاء ا.... خسیس علمی نداریم.Big GrinTongueTongue

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
ارسال: #۱۲۷
۲۰ دى ۱۳۸۹, ۱۰:۴۷ ب.ظ
(۲۰ دى ۱۳۸۹ ۰۵:۱۲ ب.ظ)حامد نوشته شده توسط:  اینترنت خیلی داره وقتمو میگیره.قبلا خونه نبودم و حداقل روزی ۳ الی ۴ ساعت رو مفید می خوندم.ولی الان!
دوست عزیز ما بی تفاوت نیستم . من خودم بزرگترین علتی که یه مطلب رو میبینم ولی جواب نمی دم اینه که میترسم اشتباه کنم و اون شخص با این اشتباه من به مشکل بخوره( حتی ۱ تست روز کنکور هم مهمه)
اما اگه احتمال بالایی بدم که روشم درسته‌، اونو دریغ نمیکنم‌، حتی روش های تستی که بلدم رو میگم.
با این حال شما برای رضای خدا و کمک به دوستاتون تلاشتون رو ادامه بدید‌، انشا الله ما هم از شما یاد بگیریم.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۱۲۸
۲۰ دى ۱۳۸۹, ۱۱:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ دى ۱۳۸۹ ۱۲:۲۳ ق.ظ، توسط حامد.)
(۲۰ دى ۱۳۸۹ ۰۶:۵۰ ب.ظ)sepid نوشته شده توسط:  وای آقا حامد
جدا داری شوخی می کنی؟
شما پیام نوری هستی؟باورش سخته.من نظرم راجع به پیام نوریها عوض شد الان!
آخه از بس بعضی از این هم دانشگاهی هاتوت مینالن آدم فک میکنه چه خبره تو پیام نور!
البته جسارت نشه.

من پیش خودم امروز داشتم فکر میکردم برای بهترین عضوسایت شما یکی از کاندیدا باشی چون فک میکنم حالا یا باهوشی یا حسابی مطالعه داری و هم اینکه هر چی بلدی رو با تواضع و قشنگ میگید.

من به نوبه خودم ابراز تعجب و تشکر میکنم از شما.
منطقه ۵ هم داریم من نمی دونستم.
هیچوقت روی افراد براساس دانشگاه قضاوت نکنید.مگرنه دانشگاه من دقیقا معادل دانشگاه پشت کوهی است!چونکه خارج از شهر بود نمی رفتم.البته ترمهای اول میرفتم ولی هر چه گذشت بیشتر به این نتیجه رسیدم که رفتن به دانشگاه سودی نداره.توی این ۴ سال فقط شبهای امتحان بود که احساس میکردم دارم تحصیل میکنم.خیلی از کتابهارو تا نصفه می خوندم و میرفتم دقیق ۱۰ میگرفتم!!!(خیلی حال میداد!)ترمهای آخر دیگه کار به اینجا رسیده بود که روز قبل امتحان تازه برم دنبال کتاب!خلاصه بگم به غیر از چند تا دوست خوب این دانشگاه هیچ خیری به ما نرسوند.

(۲۰ دى ۱۳۸۹ ۰۸:۳۱ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  سلام حامد جان عزیز
از اینکه لطف کرده ای و مطالب جالبی نوشته ای واقعا" ...

(۲۰ دى ۱۳۸۹ ۱۰:۴۷ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  دوست عزیز ما بی تفاوت نیستم . من خودم .....

فرداد و مسعود عزیز اصلا منظورم شما و امثال شما نبود.مگرنه اطمینان دارم که کسانی که توی سایت کوچکترین فعالیتی دارند هر کمکی که از دستشون برمیاد انجام میدهند.منظورم اون کاربرانی بود که اکثریتشون عضو نیستند یا اگر هم عضو هستند تا کنکون پستی نداشتند مطمعنا توی این افراد خسیس علمی داریم.مطمعنا کسی که این تاپیک رو مطالعه میکنه جزو اون افراد نیست چونکه بدنبال منفعت خودش نیست.
بنده هم کار خاصی نمی کنم و اعتقاد دارم که جواب دادن به سوالات بیشترین سود رو به خود من میرسونه.حقیقتش خود من هم خیلی از سوالات رو توی همون مباحث که مسلطم جواب نمیدم چونکه میدونم خیلی ساده است و اگر من بخوام توضیح بدم طرف بیشتر گیج میشه پس سوال رو بدون جواب میزارم که یک نفر که بهتر از من می تونه توضیح بده.اگر هم بعد چند روز بدون جواب موند(که تا حالا پیش نیومده)جوابشو میدم.
حقیقتش اولش می خواستم از اینترنت و دنیای مجازی شکایت کنم که ناخوداگاه موضوع عوض شد.
ارسال: #۱۲۹
۲۱ دى ۱۳۸۹, ۰۵:۱۷ ب.ظ
ساعت ۶ صبح از ایرانسل اس‌ام‌اس اومده: با شارژ ۹۰۰۰ تومان دیگر، برنده‌ی ۲۱۰ تومان شارژ هدیه خواهید شد!!!!

.... Loading
ارسال: #۱۳۰
۲۱ دى ۱۳۸۹, ۰۶:۳۲ ب.ظ
ای خدا تو این مدت که تا کنکور مونده جَو آروم باشه
نه کسی فوت کنه‌، نه خبر بدی‌، نه درگیری‌، نه چکی که برگشت بخوره‌، نه مریضی و نه هزار مشکل دیگه
این یک ماه و چند روز به خوبی و خوشی رد بشه از ۱ اسفند دیگه هرچی میخواد بشه‌، بشه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۳۱
۲۱ دى ۱۳۸۹, ۱۰:۱۸ ب.ظ
(۲۰ دى ۱۳۸۹ ۰۵:۱۲ ب.ظ)حامد نوشته شده توسط:  اینترنت خیلی داره وقتمو میگیره.

شدیداً موافقم!
اصلاً انگار وقت آدم رو می بلعه! بعد تازه آخرش هم میگه "هل من مزید؟" Big Grin

حسرت نبرم به خواب آن مرداب / کآرام درون دشت شب خفته است / دریایم و نیست باکم ازطوفان / دریا همه عمر خوابش آشفته است “شفیعی کدکنی”
ارسال: #۱۳۲
۲۱ دى ۱۳۸۹, ۱۱:۳۳ ب.ظ
خداوندا ...
۲ ماه نه بیشتر‌، یه کاری بکن اینترنت ایران قطع بشه .
الهی آمین.

.... Loading
ارسال: #۱۳۳
۲۱ دى ۱۳۸۹, ۱۱:۳۵ ب.ظ
الهی آمین مهندسسسسسسس

و خدایی که شاهد حقایق هست از هر باطلی آدم ها را بی نیاز خواهد کرد.
ارسال: #۱۳۴
۲۱ دى ۱۳۸۹, ۱۱:۴۷ ب.ظ
(۲۱ دى ۱۳۸۹ ۱۰:۱۸ ب.ظ)۵۴m4n3h نوشته شده توسط:  
(20 دى ۱۳۸۹ ۰۵:۱۲ ب.ظ)حامد نوشته شده توسط:  اینترنت خیلی داره وقتمو میگیره.

شدیداً موافقم!
اصلاً انگار وقت آدم رو می بلعه! بعد تازه آخرش هم میگه "هل من مزید؟" Big Grin

همش تقصیر مانشته که نمیگذاره یه جا آروم بگیریم و درسمون رو بخونیم.Smile
(دکتر باید این سایت رو بعد از کنکور راه می انداختBig GrinBig Grin)

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۱۳۵
۲۲ دى ۱۳۸۹, ۰۸:۴۰ ق.ظ
وای تو سقوط هواپیما یکی از دوستام فوت شد این دومین دوستم بود که تو این هفته از دستش دادم بیچاره با چه زحمتی ارشد امیرکبیر قبول شده بود.

موفقیت از آن سوی رنج ها اغاز می شود (roya)

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۷۲۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۳۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۵ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close