زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۰۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۰۱۸۶
۱۴ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۴۳ ق.ظ
واقعا این برنامه های تلویزیون دیگه گندشو در آوردن. بچه هه به پدرش میگه کاری نکن دهنم باز بشه!!!
بعد توقع دارن جامه اسلامی هم بشه. از یه طرف تبلیغ تجمل گرایی رو می کنن. از یه طرف تو فیلما همه خانواده ها متشنج هستن. همه فیلم ها روی استرس و مشکلات می چرخن. این همه ساله نشد یه فیلم بسازن توش داستان یه خانواده باشه با هم مثل آدم زندگی کنن. یعنی طرف از کار میاد میشینه تلویزیون ببینه اعصابش داغون میشه. تنها نکته مثبتش اینه که مسابقه های ورزشی رو زیاد پخش می کنن.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , diligent , انرژی مثبت , vesta , didar , هاتف
ارسال: #۱۰۱۸۷
۱۴ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۴۳ ق.ظ
(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۴۳ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  این همه ساله نشد یه فیلم بسازن توش داستان یه خانواده باشه با هم مثل آدم زندگی کنن.
Smile)))))))
عالی بود این جمله
-----------------------------------------------
گاهی وقتا آدم میترسه از آدم ها
-----------------------------------------------
از س ج شدن از طرف کسی که کاری بهش ربط نداره متنفرم ولی دیگه نمیدونم با چه زبونی بگم بهش Sad

[تصویر:  banner.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna
ارسال: #۱۰۱۸۸
۱۴ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۲۹ ق.ظ
من که چند ساله سریالا و فیلمای تلویزیون رو نمیبینم حتی اونموقع که جومونگ و جواهری در قصر میذاشت هم نگاه نمیکردم :-) ترجیح میدم به کارهای مورد علاقه ام بپردازم تا ذهنمو با این برنامه ها درگیر کنم و بعد حرص بخورم

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze
ارسال: #۱۰۱۸۹
۱۴ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۳۸ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۹ ق.ظ)diligent نوشته شده توسط:  من که چند ساله سریالا و فیلمای تلویزیون رو نمیبینم حتی اونموقع که جومونگ و جواهری در قصر میذاشت هم نگاه نمیکردم :-) ترجیح میدم به کارهای مورد علاقه ام بپردازم تا ذهنمو با این برنامه ها درگیر کنم و بعد حرص بخورم
من الان ۱۰ ساله نمی بینم ولی به هر حال اطرافیانم که می بینن. منم کمابیش در جریان هستم.
ارسال: #۱۰۱۹۰
۱۴ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۴۴ ق.ظ
(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۸ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  ولی به هر حال اطرافیانم که می بینن. منم کمابیش در جریان هستم.

آیـــــــــــــــــــــــــــــ
منم علاقه ای به دیدن سریال ندارم
یعنی قبلا هم که نگاه میکردم از قضا قسمت یا قسمت های آخرش یا دقیقا جاهای حساسش یه طوری میشد نمیدیدم
همونطوری که بی خود بود دیگه اساسا یه چیز بی مزه ای میشد

اما نمیدونم چرا اخیرا اینقدر مامانم گیر میدن که باید باهاشون بشینم پای سریال !
دوست ندارم سریال ببینم Sad
ارسال: #۱۰۱۹۱
۱۴ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۳۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۳۶ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۴۳ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  واقعا این برنامه های تلویزیون دیگه گندشو در آوردن. بچه هه به پدرش میگه کاری نکن دهنم باز بشه!!!
بعد توقع دارن جامه اسلامی هم بشه. از یه طرف تبلیغ تجمل گرایی رو می کنن. از یه طرف تو فیلما همه خانواده ها متشنج هستن. همه فیلم ها روی استرس و مشکلات می چرخن. این همه ساله نشد یه فیلم بسازن توش داستان یه خانواده باشه با هم مثل آدم زندگی کنن. یعنی طرف از کار میاد میشینه تلویزیون ببینه اعصابش داغون میشه. تنها نکته مثبتش اینه که مسابقه های ورزشی رو زیاد پخش می کنن.
بسیار تایید می شه! حالا کاش دیگه سری ۱ و ۲ و ۳ نمی ساختن!Huh ماشالله تو سریالها هم همش دارن همه می میرن و زجر کش می شن و .... دیگه طرف خودش کم ناراحتی و مشکلات داره اینا رو می بینه بدتر!Angry تازه بچه ها هم می شینن با خانواده می بینن و نمی شه مانع شد این دیگه قوز بالای قوزه!
علاوه بر اون تنها نکته مثبت، تنها نکته مثبت بعدیش اینه که برنامه کودک داره ادم می شینه می بینه روحیه اش شاد می شهTongueBig Grin

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , blackhalo1989 , diligent
ارسال: #۱۰۱۹۲
۱۴ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۲ ق.ظ، توسط Breeze.)
Rolleyes

[تصویر:  245478_1557622_819897434692247_1913907993_n.jpg]

فایل‌(های) پیوست شده

[تصویر:  2hpj6v9.png]
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati , vesta , diligent , فوژان , SaMiRa.e , virtual girl , elham_sh219 , **sara** , Eternal
ارسال: #۱۰۱۹۳
۱۴ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۰۹ ب.ظ
بچه هــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا Sad
من چرا تو خونه خشک شدم ؟!

میخوام برم بیرون برف بازی کنم اما اصلا نمیتونم ! کمک ! عین گربه که از آب میترسه من دل دل میکنم پامو بذارم تو برف Sad
چرا ذوقم کور شده ؟!
خدایا Undecided

بابام اندازه گرفتن ارتفاع برف بالای در حیاط ۸۵ سانت بود
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , virtual girl
ارسال: #۱۰۱۹۴
۱۴ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۰۹ ب.ظ، توسط vesta.)
(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۰۹ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  بچه هــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا Sad
من چرا تو خونه خشک شدم ؟!

میخوام برم بیرون برف بازی کنم اما اصلا نمیتونم ! کمک ! عین گربه که از آب میترسه من دل دل میکنم پامو بذارم تو برف Sad
چرا ذوقم کور شده ؟!
خدایا Undecided

بابام اندازه گرفتن ارتفاع برف بالای در حیاط ۸۵ سانت بود

با گفتن هیچی عوض نمیشه
بدو شال و کلاه کن و بپر بیرون
برف آب شه دلت آب میشه هااااااااااااا، هی حسرت برف بازی رو میخوری
بدو دختر خوب، برو از طرف منم یه گوله برف نثار یکی کنTongue حالا هر کی بود خب عقده ای شدمBlush
بدووووووووووووووووو بروHeart برگشتی بیا تعریف کن ببینم چه کردی، منتظرما

دلم میخواد برف باشه برم همچین برف بازی کنم دستام یخ بزنه و کز کز کنه
نوک بنیم قرمز شه و آب بچکه ازشBig Grin
بعدش بیام و یه آش گررررررررررررررررررم بخورم
به به چه حالی میده
--------------------------------------------
ای خدا لذت دنیای واقعی رو از ما نگیر امان از دست این دنیای مجازی
--------------------------------------------
بچگیامونو که یادتونه عجب برفایی میومد
وقتی میرفتیم بیرون برف بازی، یه مشما پر آب گرم میکردیم و تا دستامون یخ میزد میگذاشتیم تو آب
یکی از بچه ها لای گوله برفاش سنگ میگذاشت بیمعرفت و میزدااااااااااااااااا
یادش بخیر وقتی ماه رمضون زمستون بود تازه بچه مدرسه ای بودم چه کیفی میداد موقع برف بازی یادت میرفت روزه ای و برف میخوردی
هیییییییییییییییییییییییییییی روزگار

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , good-wishes , SaMiRa.e , sun-shine
ارسال: #۱۰۱۹۵
۱۴ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۰۵ ب.ظ
[تصویر:  V7EjDEsMNw-Uic0CqCbXkdlD1RzSgekIs1n4-4tLFA=w480-h339-no]

الا غریب خراسان، رضا مشو که بمیرد
اگر که مرغک زاری از آشیانه بیفتد
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl , انرژی مثبت , SaMiRa.e , Eternal , sun-shine
ارسال: #۱۰۱۹۶
۱۴ بهمن ۱۳۹۲, ۰۵:۱۴ ب.ظ
میبینم کــــه...
اصفهان هم داره برف میاد :-)

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , SaMiRa.e , sun-shine
ارسال: #۱۰۱۹۷
۱۴ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۱۲ ب.ظ
(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۱۴ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  میبینم کــــه...
اصفهان هم داره برف میاد :-)
واقعی نیست. جلوه های ویژه است.
ارسال: #۱۰۱۹۸
۱۴ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۱۸ ب.ظ
(۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۱۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  واقعی نیست. جلوه های ویژه است.
آره انصافا هر کی بوده خوب کار کرده :دی

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
ارسال: #۱۰۱۹۹
۱۴ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۵۲ ب.ظ
دو روز مونده تا کنکور. یوهاهاهاهاهاهاBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: ec_a_j , kati , SaMiRa.e , virtual girl , انرژی مثبت
ارسال: #۱۰۲۰۰
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۴۹ ق.ظ
دیگران می توانند در مورد شما هر فکری کنند یا هرچیزی بگویند ، اما شما حق ندارید آن چیزی بشوید که آنها فکر می کنند یا می گویند.

درعین فروتنی باور کنید که بهترینید و لایق،

با توکل به خدا ، در مسیر درست گام بردارید ...

" وَ عَسَی أَن تَکْرَهُواْ شَیْئًا وَ هُوَ خَیْرٌ لَّکُمْ وَ عَسَی أَن تُحِبُّواْ شَیْئًا وَ هُوَ شَرٌّ لَّکُمْ وَ اللّهُ یَعْلَمُ وَ أَنتُمْ لاَ تَعْلَمُونَ "

" و چه بسا چیزی را خوش نمی دارید، حال آنکه خیر شما در آن است، و چه بسا چیزی را دوست می دارید حال آنکه شر شما در آن است،و خدا می داند و شما نمی دانید. " بقره، ۲۱۶
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , good-wishes , SaMiRa.e , sun-shine , minami , انرژی مثبت , **sara** , vesta , LORD0098

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۸۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۰۴۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۱۸۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close