زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۱۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۷۹۸۱
۳۰ تیر ۱۳۹۲, ۱۰:۳۱ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۳۰ تیر ۱۳۹۲ ۰۹:۴۶ ب.ظ)IT SIROOS نوشته شده توسط:  چرا عشق برای اکثر ما شده رابطه دختر با پسر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا کسی به اون فک نمیکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
.

خدایا چقد غریبی
واقعا حرف درستی زدید.نکته ای که هست اینه که عشق خدا رو در دل داشتن لیاقت و شایستگی میخواد.اکثر ما آدما برای جایگزین کردنش به اینجور روابط رو میاریم.البته اینا هم جزئی از زندگیه.اگر غلط بود خداوند چنین چیزی رو از سنت هاش قرار نمی داد.اما باید از راه درست و صحیحش عمل کرد.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۷۹۸۲
۳۰ تیر ۱۳۹۲, ۱۰:۵۸ ب.ظ
گاهی دلم می خواهد خودم را بغل کنم!
ببرم بخوابانمش!
لحاف را بکشم رویش!
دست ببرم لای موهایش و نوازشش کنم!
حتی برایش لالایی بخوانم،
وسط گریه هایش بگویم:
غصه نخور خودم جان!
درست می شود!درست می شود!
اگر هم نشد به جهنم...
تمام می شود...
بالاخره تمام می شود...!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Andrew S.Tanenbaum , SaMiRa.e , kati , **sara** , mahinjoon , Autumn.Folio , تینا , M*Gh , crevice
ارسال: #۷۹۸۳
۳۰ تیر ۱۳۹۲, ۱۱:۱۰ ب.ظ
(۳۰ تیر ۱۳۹۲ ۱۰:۴۶ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  کاش این چند روزه زودتر تمام میشد .
تو این وضع و اوضاع هر روز میلیارد میلیارد جایزه میدن تا ته مونده اقتصاد هم جارو بشه و کف خزانه یه تی و جاروی تمیز بکشند و تحویل بدن و تشریف ببرن.
آقا فرداد از نظر من کارشون با عرض پوزش مصداق این ضرب المثل هست که میگه : " دیگی که واسه من نجوشه میخوام......." بقیه ش رو نگفتم.چون میدونم که میدونید.
قصدشون اینه یه ویرانه رو جا بگذارند و برن.
ارسال: #۷۹۸۴
۳۰ تیر ۱۳۹۲, ۱۱:۱۳ ب.ظ
(۳۰ تیر ۱۳۹۲ ۱۰:۳۱ ب.ظ)Andrew S.Tanenbaum نوشته شده توسط:  
(30 تیر ۱۳۹۲ ۰۹:۴۶ ب.ظ)IT SIROOS نوشته شده توسط:  چرا عشق برای اکثر ما شده رابطه دختر با پسر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
.

خدایا چقد غریبی
واقعا حرف درستی زدید.نکته ای که هست اینه که عشق خدا رو در دل داشتن لیاقت و شایستگی میخواد.اکثر ما آدما برای جایگزین کردنش به اینجور روابط رو میاریم.البته اینا هم جزئی از زندگیه.اگر غلط بود خداوند چنین چیزی رو از سنت هاش قرار نمی داد.اما باید از راه درست و صحیحش عمل کرد.

نه خوش تیپ
من با حرفای شما زیاد موافق نیستم لیاقت و شایستگی نمیخواد ،بلکه معرفت میخواد با یه خورده توجه به اطرافمون! با این حرفا فقط خودمونو از خالقمون دور میکنیم .

اگه بتوانی در یافتن جواب سوالاتم کمک کنی ، تا ابد از تو متشکر خواهم شد .
شوپنهاور
ارسال: #۷۹۸۵
۳۰ تیر ۱۳۹۲, ۱۱:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ تیر ۱۳۹۲ ۰۱:۲۷ ب.ظ، توسط - rasool -.)
رباید دلبر از تو دل ولی ، آهسته آهسته
مراد تو شود حاصل ولی ، آهسته آهسته

سخن دارم ز استادم ، نخواهد رفت از یادم
که گفتا حل شود مشکل ولی ، آهسته آهسته

تحمل کن که سنگ بی بهایی در دل کوهی
شود لعل بسی قابل ولی ، آهسته آهسته

مزن از ناامیدی دم که آن طفل دبستانی
شود دانشور کامل ولی ، آهسته آهسته

به نور دانش و تقوا شود گمگشتگانی را
به حق آوردن از باطل ولی ، آهسته آهسته

همای عشق ما را برده با خود در بر دلبر
از این منزل به آن منزل ولی ، آهسته آهسته

که باید ناخدا ، کشتیِّ در امواج دریا را
کشاند جانب ساحل ولی ، آهسته آهسته

...

Live in such a way that those who know you but
don't know God will come to know God because they know you

سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , SaMiRa.e , narges_r , Andrew S.Tanenbaum , fatima1537 , IT.setareh91 , انرژی مثبت , Somayeh_Y , simorghsimorgh , Autumn.Folio , silver_0255 , M*Gh , x86
ارسال: #۷۹۸۶
۳۱ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۱۴ ق.ظ، توسط Andrew S.Tanenbaum.)
(۳۰ تیر ۱۳۹۲ ۱۱:۱۳ ب.ظ)IT SIROOS نوشته شده توسط:  
(30 تیر ۱۳۹۲ ۱۰:۳۱ ب.ظ)Andrew S.Tanenbaum نوشته شده توسط:  [quote='IT SIROOS' pid='195374' dateline='1374426999']
چرا عشق برای اکثر ما شده رابطه دختر با پسر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
.

خدایا چقد غریبی

نه خوش تیپ
من با حرفای شما زیاد موافق نیستم لیاقت و شایستگی نمیخواد ،بلکه معرفت میخواد با یه خورده توجه به اطرافمون! با این حرفا فقط خودمونو از خالقمون دور میکنیم .
شما خوش تیپ تری کهSmile
اگه معرفت داشته باشی یعنی در واقع لیاقت داری.اینا ۲ روی ۱ سکه هستنSmile
ضمنا" عکس خودم نیستا.در این زمینه کمی معرفتتون پایینه.Wink
ارسال: #۷۹۸۷
۳۱ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۴۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۴۷ ق.ظ، توسط IT SIROOS.)
(۳۱ تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۱۱ ق.ظ)Andrew S.Tanenbaum نوشته شده توسط:  
(30 تیر ۱۳۹۲ ۱۱:۱۳ ب.ظ)IT SIROOS نوشته شده توسط:  
(30 تیر ۱۳۹۲ ۱۰:۳۱ ب.ظ)Andrew S.Tanenbaum نوشته شده توسط:  [quote='IT SIROOS' pid='195374' dateline='1374426999']
.

خدایا چقد غریبی

نه خوش تیپ
شما خوش تیپ تری کهSmile

معرفت به راحتی به دست میاد با راز و نیاز
بستگی داره چه جور برداشت کنید از خوش تیپی !!!
واقعا باید چشمها را شست
جور دیگر باید دید

اگه بتوانی در یافتن جواب سوالاتم کمک کنی ، تا ابد از تو متشکر خواهم شد .
شوپنهاور
ارسال: #۷۹۸۸
۳۱ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۵۲ ق.ظ
میترسم...همش میترسم قول بدم و نتونم انجامش بدم.
خیلی از بد قولی بدم میاد...میترسم قول بدم و بخاطرش از کارای دیگم بزنم...
ای خداااااااااا...چی کار کنم؟

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
ارسال: #۷۹۸۹
۳۱ تیر ۱۳۹۲, ۰۱:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ تیر ۱۳۹۲ ۰۱:۰۷ ق.ظ، توسط Andrew S.Tanenbaum.)
(۳۱ تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۴۱ ق.ظ)IT SIROOS نوشته شده توسط:  
(31 تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۱۱ ق.ظ)Andrew S.Tanenbaum نوشته شده توسط:  
(30 تیر ۱۳۹۲ ۱۱:۱۳ ب.ظ)IT SIROOS نوشته شده توسط:  
.

خدایا چقد غریبی

نه خوش تیپ
شما خوش تیپ تری کهSmile

معرفت به راحتی به دست میاد با راز و نیاز
بستگی داره چه جور برداشت کنید از خوش تیپی !!!
واقعا باید چشمها را شست
جور دیگر باید دید
حالا هرطور هم برداشت کنید،بهرحال این تصویر من نیست.بنابراین مبنای درستی واسه برداشت شما نمی تونه باشه.
معرفت با تفکر و تامل و مطالعه بدست میاد نه با راز و نیاز.گروهی مثل خوارج،پیشونی هاشون از فرط عبادت و راز و نیاز پینه بسته بود ولی در مقابل مولا علی (ع) شمشیر کشیدن.اگه قرار بود راز و نیاز معرفت بیاره امثال اینارو ادم میکرد.ولی معرفت نداشتن.
معرفت هست که ارزش راز و نیاز رو بالا میبره.وگرنه ۱ سری کارهای طوطی وار هیچ ارزشی از لحاظ دینی نداره در حالیکه معرفتی پشتش نباشه.
بحث زیاد است و در این مختصر نگنجد متاسفانه.
ارسال: #۷۹۹۰
۳۱ تیر ۱۳۹۲, ۰۱:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ تیر ۱۳۹۲ ۰۱:۱۴ ق.ظ، توسط fatima1537.)
(۳۰ تیر ۱۳۹۲ ۱۰:۴۶ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  تو این وضع و اوضاع هر روز میلیارد میلیارد جایزه میدن تا ته مونده اقتصاد هم جارو بشه و کف خزانه یه تی و جاروی تمیز بکشند و تحویل بدن و تشریف ببرن.
راستش مدتی دنبال یک وام ویژه (بدون سپرده و با سود کم) بودم.ظاهرا کارمند بانک میگفت جدیدا مجوز وام رو به خیلیها دادند.یه سری مزایایی هم توی حقوق قبلا قطع کرده بودند جدیدابرقرار کردند.یعنی کلی بریز و بپاش توی این چند روز آخر
از اون طرف از اول سال ۹۲ وضع بیمه تکمیلی اونقدر بد شده که هزینه های درمانی که پوشش میدن کمتر کردن و تازه مبالغ بیمه رو افزایش دادند.واقعا آدم میمونه که چی بگه Sad
ارسال: #۷۹۹۱
۳۱ تیر ۱۳۹۲, ۰۱:۱۴ ق.ظ
یار و همسر نگرفتم که گرو بود سرم
تو شدی مادر و من با همه پیری پسرم

سیزده را همه عالم به در امروز از شهر
من خود آن سیزدهم کز همه عالم به درم

.
.
.
.
محمد حسین شهریار
 سپاس‌گزاری شده توسط: Eternal , تینا , x86
ارسال: #۷۹۹۲
۳۱ تیر ۱۳۹۲, ۰۱:۴۲ ق.ظ
خوندن دعای مجیر در سه شب یا سه روز (دقیق نمی دونم).۱۳ و ۱۴ و ۱۵ ماه رمضان توصیه شده .
التماس دعا از همه دوستان.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: Andrew S.Tanenbaum , Autumn.Folio , Eternal , SaMiRa.e , kati , silver_0255 , - rasool - , تینا , good-wishes , M*Gh , sir_ams , atti joon , x86 , didar
ارسال: #۷۹۹۳
۳۱ تیر ۱۳۹۲, ۱۱:۰۲ ق.ظ
قدرشناسی

اگر کسی تو را با تمام مهربانیت دوست نداشت ، دلگیر مباش که نه تو گناهکاری نه او !
آنگاه که مهر می ‌ورزی ؛ مهربانیت تو را زیباترین معصوم دنیا می کند پس خود را گناهکار مبین !
من عیسی نامی را می شناسم که ده بیمار را در یک روز شفا داد و تنها یکی سپاسش گفت !
من خدایی می شناسم که ابر رحمتش به زمین و زمان باریده یکی سپاسش می گوید و هزاران نفر کفر !
پس مپندار بهتر از آنچه عیسی و خدایش را سپاس گفتند از تو برای مهربانیت قدردانی می کنند !

پس از ناسپاسی هایشان مرنج و در شاد کردن دلهایشان بکوش که این روح توست که با مهربانی آرام می گیرد !
خوبی دلیل جاودانگی تو خواهد شد ؛
پس به راهت ادامه بده .

خوشبختی نگاه خداست.
دعایت میکنم که:
خداوند هرگز چشم از تو برندارد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati , simorghsimorgh , انرژی مثبت , Breeze , - rasool - , M*Gh , LORD0098 , x86 , GoodStudent67 , SaMiRa.e , **sara**
ارسال: #۷۹۹۴
۳۱ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۳۱ ب.ظ
تعلق که نداشته باشی به جایی … به کسی … به چیزی ...
تمام شدنت راحت تر از آنی میشود که گمان می بُردی !

[تصویر:  2hpj6v9.png]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , 2FA , kati , تینا , انرژی مثبت , M*Gh , yasemi , atti joon , x86 , didar , silver_0255 , SaMiRa.e , **sara**
ارسال: #۷۹۹۵
۳۱ تیر ۱۳۹۲, ۰۲:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ تیر ۱۳۹۲ ۰۲:۱۶ ب.ظ، توسط Donna.)
بیزارم از آدمایی که پاشونو از گلیمشون فراتر میبرن/.
آخه عزیز به شما چه.چرا کمال بی فرهنگیتو نشون میدی.
من اگه بخوام، به تو اعتماد داشته باشم خودم رازامو بهت میگم .چرا دوس داری سرک بکشی تو کار آدما؟؟؟؟
کاش میتونستم اون رفتاری که خودم هیچوقت قبولش ندارمو بهش نشون بدم تا دیگه ازین فضولیا نکنه.کاش میتونستم...

شک نکن
درست در لحظه ی آخر، در اوج توکل و در نهایت تاریکی
نوری نمایان می شود، معجزه ای رخ می دهد
و چه زیبا خدا از راه می رسد…
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۴۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close