زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۰۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۷۳۹۶
۲۰ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۵۶ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
درختهای توی خیابون رو سم پاشی کردند الان احساس می کنم سم تو حلقمه!!!
علاوه بر اون تمام این جک و جونورها و حشرات به سمتمون هجوم اوردن Big GrinBig Grin

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , esisonic , x86 , Eternal , shima_24
ارسال: #۷۳۹۷
۲۰ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۵۲ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۰ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۱ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  علاوه بر اون تمام این جک و جونورها و حشرات به سمتمون هجوم اوردن Big GrinBig Grin
یادش بخیر یک خونه دانشجویی داشتم که صاحبخونه (یه خانم تنها بودن یادش بخیر خیلی مهربون بود) طبقه بالا بود و من پایین . یه روز بچه هاش اومدن پیشش و نصفه شب دیدم از بالا صدای جیغ و انداختن ظرف و ظروف میاد . خلاصه فردا شد برام تعریف کرد که نوه هاش رفتن تو آشپزخونه ظرف بشورن یه سوسک از زیر کابینت درآمده اونها هم ظرفها رو گذاشتن و در رفتن (اینم خودش راهیه برا در رفتن از ریز ظرف شستن) خلاصه بهش گفتم خوب بیا سمپاشی کنم برات که خیالت راحت بشه
انصافا خونه تمیزی داشت و همیشه هم آشپزخونه اش مرتب بود علاوه بر این خودش خیلی خیلی آدم تمیزی بود اصلا فکر نمی کردم آشپزخونه اش اینقدر سوسک داشته باشه.
آقا و خانمی که شما باشید من ساده این تارو مار رو برداشتم رفتن زیر تمام کابینت ها رو زدم . آقا چشمتون روز بد نبینه وااااااااااااااااااااای یهو یه عالمه سوسک گنده هرکدوم فکر کنم ۶-۷ سانت طولشون بود حمله کردن به سمت ما . حال ما دو نفر گیر کردیم وسط آشپزخونه اونام همه حمله به سمت وسط آشپزخونه !!! دیگه به ضرب و زور خودمون رو رسوندیم بیرون و درو بستیم اما زیر در راه داشت اونام اومدن بیرون . خلاصه سریع با یه پارچه زیر درو بستم و ...
فردا صبح یه عالمه جسد سوسک اونجا ریخته بود دیگه مجبور شدیم کلا آشپزخونه رو بسابیم Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , esisonic , x86 , Eternal , Aurora , mahinjoon , ماه بانو
ارسال: #۷۳۹۸
۲۱ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۲۸ ق.ظ
چقدر دوباره شروع کردن سخته...
کلی برنامه ریخته بودم این تابستونی بچسبم به کار
ولی ظاهرا ً مثل این بچه ها که تجدید میارن باید تابستونمو با کتابای درسی بگذرونم!! Sad

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , x86 , s.sadri , Eternal
ارسال: #۷۳۹۹
۲۱ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۲۵ ق.ظ
سلام دوستان. امتحانام تموم شد. امروز دو تا امتحان دادم... تو یکیش که گل کاشتم تو یکیشم درخت...Big Grin . یکیشو اگه خدا بخواد قبول میشم ولی یکی شو اگه خدا لطف کنه قبول میشم... دعا کنید بچه ها... درسته که امتحانام تموم شده ولی هنوز نمی تونم یه نفس راحت بعد از کنکور و اومدن نتایج و ... بکشم... هنوز تو استرسم... توکل بر خدا... فوقش میوفتم ، تا بستون برش میدارم... التماس دعا داریم شدیدا... یاعلی
 سپاس‌گزاری شده توسط: shima_24 , good-wishes , SaMiRa.e , Aurora , mahinjoon , mhd3 , nina69 , reyhaneh64 , sadaf1
ارسال: #۷۴۰۰
۲۱ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۵۶ ق.ظ
اه اه اه اه
از ادمایی ک برخلاف سنشون هنوز خیلی کودک هستند بدم میییییییییییییییییییییییییییاد

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , mahinjoon , maneshty , shima_24 , reyhaneh64
ارسال: #۷۴۰۱
۲۱ خرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۳۴ ب.ظ
زندگی حکایت مرد یخ فروشی است که بهش گفتند: فروختی؟
گفت: نخریدند تمام شد...........
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , انرژی مثبت , x86 , maryami , مهربان مادر
ارسال: #۷۴۰۲
۲۱ خرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۴۱ ب.ظ
خدایا لطفا *********** (بیشتر نه ) حداقل تا بعد امتحانا . خواهش میکنم
التماس دعا دارم Sad

Heart زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: nina69 , SaMiRa.e , good-wishes , Aurora , x86 , kati , maryami , ec_a_j , مهربان مادر
ارسال: #۷۴۰۳
۲۱ خرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۴۴ ب.ظ
ما هیچگاه از رنج واقعی خلاص نخواهیم شد. خاستگاه رنج، آگاهی است. برای رهایی از رنج باید رنج آگاه شدن را بر خویشتن هموار کرد. باید به چیزی پناه برد که از آن می گریزیم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Eternal , SaMiRa.e , good-wishes , x86 , **sara**
ارسال: #۷۴۰۴
۲۱ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۳۵ ب.ظ
خدایا ...!
گاهی تو را بزرگ می بینم و گاهی کوچک ،
این تو نیستی که بزرگ می شوی و کوچک ...
این منم که گاهی نزدیک می شوم و گاه دور ...!
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , انرژی مثبت , x86 , kati , maryami , GoodStudent67 , sun-shine , مهربان مادر
ارسال: #۷۴۰۵
۲۱ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۵۴ ب.ظ
خیلی دلم گرفته.....خیلی زیاد....اصن اندازه نداره Sad
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , Breeze , good-wishes , GoodStudent67 , ec_a_j , f.b , مهربان مادر
ارسال: #۷۴۰۶
۲۲ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۴۲ ق.ظ
پارسال اواخر اردیبهشت یه شکست بزرگ تو زندگی کاریم خوردم و همه چیز نابود شد گفتم دوباره از نو شروع میکنم ولی امسال دوباره همون اتفاق تکرار شد و من دقیقا مث پارسال همین روزام خسته غمگین افسرده....خدایا آخه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بچه ها لطفا واسم دعا کنید این گره کوری که افتاده تو زندگی من باز شه دلم گرفته ........

مجــــازی هستیم...امــــا...

دلمــــــان مجازی نــــیست... میشکند...

حواست به تایــــپ کردنت باشــد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , maryami , GoodStudent67 , ec_a_j , nina69 , x86 , atti joon , مهربان مادر
ارسال: #۷۴۰۷
۲۲ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۱۳ ق.ظ، توسط maryami.)
آسمان هفت طبقه دارد ...
زمین نیز هفت طبقه دارد !
با این وجود در آسمانها و زمین ،
به اندازه کافی برای خدا جا نیست .
اما در قلب انسان برای او ،
به اندازه کافی جا هست ...

به یاد داشته باشید ...
هرگز قلب کسی را جریحه دار نکنید ،
زیرا خداوند در آن خانه دارد ... !

----------------------------------------------------------

سعی‌ کن آنقدر کامل باشی‌
که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران،
گرفتن خودت از آنها باشد

If you have built castles in the air
your work need not be lost
that is where they should be
Now put foundations under them
Henry David Thoreau
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , GoodStudent67 , انرژی مثبت , good-wishes , s.sadri , Eternal , x86 , مهربان مادر
ارسال: #۷۴۰۸
۲۲ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۵۲ ب.ظ
اصلا حال من انگار نمیخواد خوب بشه Sad بدجور حال گریه دارم

خدایا فقط نیم نگاهی از تو برای من کافیست
 سپاس‌گزاری شده توسط: ec_a_j , x86
ارسال: #۷۴۰۹
۲۲ خرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۴۶ ب.ظ
گاهی به کارگر های ساختمون حسودی ام میشه! اگه یه دیوار رو ببرند بالا، بعد یکی بیاد با کلنگ دیوار رو خراب کنه، کسی اونا رو مقصر نمیدونه، اما من باید جواب خرابی سیستم، قطعی اینترنت ، باز نشدن ایمیل و ..... رو بدم.

بعد از ۴۸ ساعت بیخوابی و استرس درست وقتی که میخواستم کار رو تحویل بدم، همه چی پرید Sad
الان به این فکر میکنم خیلی خوش شانس بودم که فقط کار پرید و دود از کله کامپیوتر بلند نشدBig Grin خدا رو شکر که یه ۲۴ ساعت دیگه بهم وقت دادند.

از اونجایی که نمیخوام روز عیدم رو خراب کنم، همراه با یه موسیقی شاد اندکی مانشت گردی می کنم تا بعد ببینم توی این ۲۴ ساعت چه گلی میتونم به سرم بگیرم Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , SaMiRa.e , good-wishes , shima_24 , x86 , s.sadri , GoodStudent67 , مهربان مادر
ارسال: #۷۴۱۰
۲۲ خرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۰۷ ب.ظ
خدایا .. من همانی هستم که وقت و بی وقت مزاحمت می شوم
همانی که وقتی دلش می گیرد و بغضش می ترکد، می آید سراغت
من همانی ام که همیشه دعاهای عجیب و غریب می کند
و چشم هایش را می بندد و می گوید
من این حرف ها سرم نمی شود. باید دعایم را مستجاب کنی
همانی که گاهی لج می کند و گاهی خودش را برایت لوس می کند
خدایا ازت می خواهم آنگونه زنده ام نگاه داری که
نشکند دلی از زنده بودنم و آنگونه مرا بمیرانی که کسی به وجد نیاید از نبودنم
خدایــــــــــــــــــــــــــا Sleepy
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , good-wishes , azarakhsh1986 , sahar121 , shima_24 , x86 , GoodStudent67 , مهربان مادر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۱۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۱۷۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۲۱۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۸ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close