زمان کنونی: ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۳۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۴۰۴۶
۱۲ فروردین ۱۳۹۹, ۰۸:۱۷ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۱ فروردین ۱۳۹۹ ۰۱:۲۹ ق.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  سلام خدمت دوستان عزیزم سال نو رو خدمت همگیتون تبریک میگم امیدوارم سالی پر از سلامتی و موفقیت داشته باشید.از صمیم قلبم آرزوی سلامتی میکنم برای همه مردم دنیا مخصوصا بچه های مانشت خانوم خلیل پرور عزیز آقای مارکلند گرامی و جناب ele گرامی و برادر عزیزشون.
ان شاءالله خداوند همه ی مریضا رو شفا بده.
امیدوارم این دوران قرنطینه و خونه نشینی هرچه زود تر تموم بشه و به زندگی عادیمون برگردیم و بازم هر سال نگیم دریغ از پارسال.

سلام ممنونم از شما
خدارو شکر برادرم خوب شدن و بقیه اعضا فعلا علایم کرونا نداریم
خواهرام که در شهرستان دیگه پرستار و ماما هستن تست داده بودن امروز جواب تست هاشون منفی بوده.
ان شاء الله حال همه مریضا خوب بشه و به زندگی عادی مون برگردیم

إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , big cloud , khayyam , alma1988 , RASPINA , عزیز دادخواه , .:tarannom:. , Milestone , Javad Street , SepidehP
ارسال: #۵۴۰۴۷
۱۲ فروردین ۱۳۹۹, ۰۹:۲۶ ب.ظ
چجوری به استاد راهنمای اولم بگم استاد راهنمای دوم که اصلا هیچ نظری نمی دهد رو در مقاله بعدی که حاصل از تز نیست نیاریم؟
واقعا نمی دونم چجوری عذاب وجدان نمی گیرد که اسمش همین طوری در مقاله است.
در pv استاد فرستادم نه در گروه. نوشته می خونیمش. یعنی اون یکی هم هست. :|
ارسال: #۵۴۰۴۸
۱۲ فروردین ۱۳۹۹, ۱۱:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ فروردین ۱۳۹۹ ۱۱:۰۱ ب.ظ، توسط big cloud.)
(۱۲ فروردین ۱۳۹۹ ۰۴:۵۳ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  الان یه چیزی من نفهمیدم این اطلاعات شماره تلفن و ID لو رفته ، ولی جادی می گفت می فهمن هر شماره تلفن تو چه گروهی عضو هست سوال اینجاست آیا به اطلاعات اکانت ما هم می تونن دسترسی دارن یا نه !
اگر اشتباه نکنم یه جایی جادی گفت که هر کسی از نسخه های تلگرام غیر اصلی استفاده کرده و شما جز مخاطب هاش بودید، از طریق ایشون میتونن به اطلاعات شما هم دسترسی داشته باشن. چطوریش از سواد من خارجه واقعیت.
ارسال: #۵۴۰۴۹
۱۳ فروردین ۱۳۹۹, ۰۱:۳۶ ق.ظ
(۱۲ فروردین ۱۳۹۹ ۱۱:۰۰ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  
(12 فروردین ۱۳۹۹ ۰۴:۵۳ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  الان یه چیزی من نفهمیدم این اطلاعات شماره تلفن و ID لو رفته ، ولی جادی می گفت می فهمن هر شماره تلفن تو چه گروهی عضو هست سوال اینجاست آیا به اطلاعات اکانت ما هم می تونن دسترسی دارن یا نه !
اگر اشتباه نکنم یه جایی جادی گفت که هر کسی از نسخه های تلگرام غیر اصلی استفاده کرده و شما جز مخاطب هاش بودید، از طریق ایشون میتونن به اطلاعات شما هم دسترسی داشته باشن. چطوریش از سواد من خارجه واقعیت.

اون چیزی که هست و من فکر میکنم اینه، هر کسی با تلگرام غیر نسخه ی اصلی چت کرده باشه با شما، هر چی باشه آیدی تلگرام شما هم تو تلگرام اون افتاده و فقط در صورتی میتونه هکره اطلاعات شما رو هم داشته باشه که شما اطلاعاتتون رو باز گذاشته باشید. در صورتیکه خود شما از تلگرام اصلی استفاده میکنید اصلا جای نگرانی نیست، به شرطی که نکات ایمنی رو رعایت کرده باشید و اطلاعاتتون رو باز نگذاشته باشید.
ولی هر چی باشه من این روزا به چشم راستم هم اعتماد نمیکنم، احساس میکنم این قضیه بو میده و از یه جایی داره آب میخوره. بنابراین بیخود فکرتون رو مشغولش نکنید.

این روزا حالم هیچ خوب نیست، سردرد ها هم ولم نمیکنن و حتی نمیتونم راحت بخوابم. نمیخوام جو منفی پراکنده کنم ولی دلم میخواد با یکی حرف بزنم، توان اینم ندارم. خیلی بده حتی وقتی که همه تو خونه باشن، تو تنها ترین آدم باشی. خیلی بده که احساس مرگ به آدم دست بده، شاید الان بگید اینا به خاطر شرایطه و این وضعیت قرنطینس. ولی نه، فقط شاید این قرنطینه بهش شدت داده باشه. گاهی دلم میخواد فرار کنم، ولی نمیدونم به کجا. واقعا نمیفهمم من تو این هفت هشت سال اخیر با خودم چه کردم؟ بازم میرم عقب تر، شاید پونزده سال پیش .... شاید قبل تر. احساس میکنم بدجوری خودمو گم کردم. واقعا نمیدونم چرا دارم از درون نابود میشم.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
ارسال: #۵۴۰۵۰
۱۳ فروردین ۱۳۹۹, ۰۱:۵۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ ۰۱:۵۱ ق.ظ، توسط Masoud05.)
(۱۳ فروردین ۱۳۹۹ ۰۱:۳۶ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  این روزا حالم هیچ خوب نیست، سردرد ها هم ولم نمیکنن و حتی نمیتونم راحت بخوابم. نمیخوام جو منفی پراکنده کنم ولی دلم میخواد با یکی حرف بزنم، توان اینم ندارم. خیلی بده حتی وقتی که همه تو خونه باشن، تو تنها ترین آدم باشی. خیلی بده که احساس مرگ به آدم دست بده، شاید الان بگید اینا به خاطر شرایطه و این وضعیت قرنطینس. ولی نه، فقط شاید این قرنطینه بهش شدت داده باشه. گاهی دلم میخواد فرار کنم، ولی نمیدونم به کجا. واقعا نمیفهمم من تو این هفت هشت سال اخیر با خودم چه کردم؟ بازم میرم عقب تر، شاید پونزده سال پیش .... شاید قبل تر. احساس میکنم بدجوری خودمو گم کردم. واقعا نمیدونم چرا دارم از درون نابود میشم.

من وقتایی که خیلی فکرم درگیر افکار منفی میشه و استرس میگیرم یک موسیقی طبیعت گوش میکنم (از اینهایی که فقط صدای باران و پرنده و چیزای طبیعی هست). برای من خوبه اما برای شما نمی دونم.

یک کاغذ بردارید و هر چی غم و ناراحتی و حرف نگفته هست روی اون بنویسید. به خودتون خوب فرصت بدید که هر چی میخواین بنویسید. بعدش کاغذ رو ریزریز کن و بریز دور!!

یک وقت که حال و حوصله داشتی بیا ریشه ای بررسی کن مشکلت چیه. چی باعث شده اون مشکل به وجود بیاد. آیا اون مشکلات خودشون معلول مشکل دیگه هستند؟ اگر آره این مشکلات که در لایه زیرین هستند ایا بخاطر مشکلات عمقی تر هست؟ ادامه بدید که به ریشه اصلی که احتمالا مخفی از نظرتون مونده برسید.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , marvelous , SepidehP
ارسال: #۵۴۰۵۱
۱۳ فروردین ۱۳۹۹, ۰۳:۵۸ ق.ظ
کرونا یه خوبی که داشت واسه این بود که از استرسش سیگارو گذاشتم کنار.
فعلا ۳ هفته است که پاکم Big Grin

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: alma1988 , big cloud , yagmur0022 , Riemann , MarkLand , khayyam , RASPINA , .:tarannom:. , ele , crevice , hanie_M , Javad Street , Avril89 , SepidehP
ارسال: #۵۴۰۵۲
۱۳ فروردین ۱۳۹۹, ۱۲:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ ۱۲:۲۸ ب.ظ، توسط fo-eng.)
Lightbulb هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
هیچ دعائی بالاتراز این نیست
که خدا ما را از خودش دور نکند.
خداوندا ...
دریاب بنده ای را که
در میان شادی و خنده اش
گفت خدایا شکرت ..
و در اوج غم ها گفت
خدا بزرگ است.
HeartHeartHeartHeart
بعضی مواقع به خودت می آیی و می بینی بدتر از آن هایی شدی که ازشان بدت می آمد! Confused

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , alma1988 , Javad Street
ارسال: #۵۴۰۵۳
۱۳ فروردین ۱۳۹۹, ۰۱:۰۳ ب.ظ
(۱۳ فروردین ۱۳۹۹ ۰۳:۵۸ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  کرونا یه خوبی که داشت واسه این بود که از استرسش سیگارو گذاشتم کنار.
فعلا ۳ هفته است که پاکم [تصویر:  biggrin.gif]
دقیقا! من از ۱ اسفند تا حالا حتی بوی سیگار هم به مشامم نرسیده چه برسه به اینکه بکشم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , .:tarannom:. , big cloud , yagmur0022 , Javad Street , MarkLand , Avril89
ارسال: #۵۴۰۵۴
۱۳ فروردین ۱۳۹۹, ۰۵:۱۱ ب.ظ
طرف اومده تو تلگرام با نام «---»، بدون هیچ تصویر پروفایلی پیام داده «سلام»، منم چون هویتش نامشخص بود باز نکردم پیام رو، بعد از یک روز ده تا پیام نوشته و آخریش که بدون کلیک مشخصه اینه: «از شما انتظار نداشتم به پیامم توجه نکنید!»؛ که هزار تا دیگه هم پیام بیاد من عمرا باز نمی‌کنم. بارها شده یکی اومده ایمیل داده در مورد یه موضوع خیلی دقیق و مشخص، اصلا باشه با ایمیل آکادمیک نده، ولی ایمیل عادیت دیگه اسمش xyz نباشه! عکس پروفایلت کوه و گلدون و باغچه نباشه! حداقل یه امضاء اون ته بزار، اسم خودتو هم نمی‌نویسی، رشته و دانشگاهت رو بگو، ایناروهم نمی‌گی حداقل مقطع و جنسیتت رو بگو؛ من نمی‌فهمم این چه رفتاری هست که تو خیلی از افراد خصوصا ایرانی‌ها شایع هست، نمی‌دونم اینکه تو طرفت رو به جزئیات کامل بشناسی و یک کلمه هم در مورد خودت نگی اسمش خفن بودن هست، رعایت Privacy هست، چی هست؛

اینکه یک فرد به عنوان یک کاربر عادی تو تلگرام و اینستاگرام هویت مشخصی نداشته باشه به خودش مربوطه ولی وقتی می‌خواد بیاد در مورد یک موضوع مشخص اطلاعات بگیره که آدم‌های اون حوزه همشون هویت مشخص دارن تو فضای حقیقی و مجازی، این مخفی‌بازی‌ها اصلا حرفه‌ای و قابل تحمل نیست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: .:tarannom:. , big cloud , ele , Amir V , RASPINA , MarkLand , Avril89 , SepidehP
ارسال: #۵۴۰۵۵
۱۳ فروردین ۱۳۹۹, ۰۵:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ ۰۵:۵۵ ب.ظ، توسط عزیز دادخواه.)
(۱۳ فروردین ۱۳۹۹ ۰۱:۰۳ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(13 فروردین ۱۳۹۹ ۰۳:۵۸ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  کرونا یه خوبی که داشت واسه این بود که از استرسش سیگارو گذاشتم کنار.
فعلا ۳ هفته است که پاکم [تصویر:  biggrin.gif]
دقیقا! من از ۱ اسفند تا حالا حتی بوی سیگار هم به مشامم نرسیده چه برسه به اینکه بکشم.
چجور تونستید؟ منم خواستم اما هر کاری کردم نشد که نشد. اراده داشته باشم هم که یه جمله دستوریه بدون هیچ ذکر جزئیات مفیدی! مثل اینه که آدم به یکی که قدش به جایی نمیرسه بگی داداش قدت بلند باشه! خب چجوری؟! رفتم داروخونه قرص بخرم یه بسته قرص ترک سیگار صد و هشتاد تومن!! اونوقت یه بسته سیگار هشت تومن! خب یه تقسیم سر انگشتی کردم دیدم همون سیگار بهتره Big Grin

ما هم یه امتحانی کنیم ببینیم شاید شد؟ آخه صبح رفتم یه بسته خریدم اونو چکارش کنم؟

یه جمله بگید که هر بار خواستم سیگار بکشم کوفتم بشه Big Grin .
به کاربردی ترین جمله جوایز نفیس اهدا خواهد شد Cool
فقط نیاید بگید اراده داشته باش Dodgy یا لااقل اگه راهش فقط همینه یه ذره توضیحی دستور کاری چه میدونم جزئیاتی چیزی بگید که بدرد بخوره Huh

(۱۳ فروردین ۱۳۹۹ ۰۵:۱۱ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  طرف اومده تو تلگرام با نام «---»، بدون هیچ تصویر پروفایلی نیست.
میدونی مشکل من چیه. من اشخاص اینجوری یادم نمیمونن. مثلا توی همین مانشت اسما آشناست اما هیچ سابقه ای از کسانی که اسمشون رو بلد نیستم توی ذهنم نیست. مطلقا هیچی. ناراحت نشی ها مثلا شما یا بقیه بجز دو سه نفر که اسمشون رو میدونم اصلا یادم نیست که نظریاتتون چی بوده چجور آدمی بودید توی نوشته های قبلی نظراتتون چی بود؟ با خیلی ها توی مقاطعی دوست بودیم حرف زدیم پیام دادیم به همدیگه اما الان هیچی یادم نیست. فقط کسانی که اسم مشخصی دارن. مثل بهنام یا سامان یا امیر یا میلاد. بقیه بدون اینکه خودم بخوام با وجود اینکه روابطی داشتیم لااقل یه جا من کامنتی دادم اومده گفته خوبه یا بده اما چیزی یادم نیست. همین چند وقت پیش یه کسی از بچه های مانشت اومد کلی بد و بی راه گفت و رفت الان یادم نیست کی بود فقط موضوع یادمه. اصلا ذهنم هویت های نامعلوم رو ذخیره نمیکنه. یا توی تلگرام توی گروه اونایی که اسم و عکسشون مشخص نیست اصلا تو ذهنم نمیمونه. مثلا میبینی با طرف سال گذشته ساعتها حرف زدیم اما یادم نیست کی بود چی گفت.

آیا میشه این امکان رو به مانشت اضافه کرد که کسی که پیامت رو نقل قول میکنه یا بهت مثبت و منفی میده یا سپاس یا واکنشی به حرفت نشون میده یه پیامی چیزی برات بیاد؟
ارسال: #۵۴۰۵۶
۱۳ فروردین ۱۳۹۹, ۰۶:۲۵ ب.ظ
(۱۳ فروردین ۱۳۹۹ ۰۵:۳۱ ب.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  چجور تونستید؟ منم خواستم اما هر کاری کردم نشد که نشد. اراده داشته باشم هم که یه جمله دستوریه بدون هیچ ذکر جزئیات مفیدی! مثل اینه که آدم به یکی که قدش به جایی نمیرسه بگی داداش قدت بلند باشه! خب چجوری؟! رفتم داروخونه قرص بخرم یه بسته قرص ترک سیگار صد و هشتاد تومن!! اونوقت یه بسته سیگار هشت تومن! خب یه تقسیم سر انگشتی کردم دیدم همون سیگار بهتره Big Grin

ما هم یه امتحانی کنیم ببینیم شاید شد؟ آخه صبح رفتم یه بسته خریدم اونو چکارش کنم؟

یه جمله بگید که هر بار خواستم سیگار بکشم کوفتم بشه Big Grin .
به کاربردی ترین جمله جوایز نفیس اهدا خواهد شد Cool
فقط نیاید بگید اراده داشته باش Dodgy یا لااقل اگه راهش فقط همینه یه ذره توضیحی دستور کاری چه میدونم جزئیاتی چیزی بگید که بدرد بخوره

تغییر بعضی رفتارها که دیگه برات عادت شده یهویی امکان پذیر نیست فقط هم سیگار نیست به هر چیزی میشه معتاد شد از بازی کامپیوتری بگیر تا سیگار و ... راهکار تغییر سبک غلط زندگی نیاز دلیل و انگیزه داره این اول باید مشخص بشه بعد اون با اراده و فکر کردن به هدف و دلیل ترک اون سبک غلط مسیری رو طی می کنی تا اون کار غلط رو ترک کنی !
الان این دوستمون اگر ترس از کرونا نبود سیگار رو ترک نمی کردن ! ، یه دختر که وزن بالا داره تلاش می کنه وزنش رو کم کنه و به فرم ایدال برسه برای اینکه دیده بشه ، یه پسر هم برای اینکه بدن ورزیده و ورشکاری داشته باشه میره باشگاه ، یکی برای کسب درامد میره تخصص یاد می گیره و ...

الان سوال من از شما اینه دلیل سیگار کشیدنت چیه ؟ چه منفعتی برات داره ؟
و سوال بعدی چرا باید سیگار رو ترک کنی ؟
اگه تونستی برای خودت به این دو سوال جواب بدی می تونی به راه حل برسی
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه
ارسال: #۵۴۰۵۷
۱۳ فروردین ۱۳۹۹, ۰۶:۵۷ ب.ظ
(۱۳ فروردین ۱۳۹۹ ۰۵:۳۱ ب.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  چجور تونستید؟ منم خواستم اما هر کاری کردم نشد که نشد. اراده داشته باشم هم که یه جمله دستوریه بدون هیچ ذکر جزئیات مفیدی! مثل اینه که آدم به یکی که قدش به جایی نمیرسه بگی داداش قدت بلند باشه! خب چجوری؟! رفتم داروخونه قرص بخرم یه بسته قرص ترک سیگار صد و هشتاد تومن!! اونوقت یه بسته سیگار هشت تومن! خب یه تقسیم سر انگشتی کردم دیدم همون سیگار بهتره [تصویر:  biggrin.gif]

یه جمله بگید که هر بار خواستم سیگار بکشم کوفتم بشه [تصویر:  biggrin.gif] .
به کاربردی ترین جمله جوایز نفیس اهدا خواهد شد [تصویر:  cool.gif]
فقط نیاید بگید اراده داشته باش [تصویر:  dodgy.gif] یا لااقل اگه راهش فقط همینه یه ذره توضیحی دستور کاری چه میدونم جزئیاتی چیزی بگید که بدرد بخوره [تصویر:  huh.gif]
من چند ماهی میشه که کم کردم سیگار رو. باید ذره ذره برید جلو.
از روزی ۱۰ نخ رسیدم به هفته‌ای یکی دو نخ.
اصولا من دوتا عامل بودن که سیگار میکشیدم، یکی رفیقای سیگاریم و دومی هم یه سری مسائل زندگی. سعی کنید کم کنید اینا رو. رفیقا رو تعطیل کنید. مسائل زندگی هم اگر بتونید خودتون رو نگه دارید واسه چند دقیقه راحت می‌تونید از اون لحظه رد بشید.

در مورد کرونا بهتون بگم که یه جا میخوندم تا ۱۴ برابر شما رو مستعد تر میکنه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

کشیدن سیگار یا آلوده شدن به دود سیگار توسط آدمهای سیگاری باعث افزایش ریسک ایجاد سندرم تنفسی حاد ( ARDS) در صورت آلودگی به بیماریهای عفونی از جمله کرونا ویروس #covid_19 میشود.
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه , Javad Street
ارسال: #۵۴۰۵۸
۱۳ فروردین ۱۳۹۹, ۰۹:۱۲ ب.ظ
"آخرین ضربه رو محکم‌تر بزن"
اقتصاد کشور که له شده بود فقط همین کرونا رو احتیاج داشت تا با خاک یکسان بشه
تعداد زیادی شرکت بزرگ تعدیل نیرو کردن و خواهند کرد و هزاران شهروند حقوق وزارت کار(!) بگیر بیکار شدن و خواهند شد.
تعداد زیادی از شرکت‌هایی که با سرمایه‌ی شخصی آدمای خودساخته ساخته شده بودن و خرج‌های شرکت از محل درآمد شرکت تامین می‌شد منحل شدن و خواهند شد.
دیگه از جنگیدن برای آینده باید به جنگیدن برای بقا بسنده کنیم ...

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , RASPINA
ارسال: #۵۴۰۵۹
۱۳ فروردین ۱۳۹۹, ۰۹:۵۵ ب.ظ
(۱۳ فروردین ۱۳۹۹ ۰۹:۱۲ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  "آخرین ضربه رو محکم‌تر بزن"
اقتصاد کشور که له شده بود فقط همین کرونا رو احتیاج داشت تا با خاک یکسان بشه
تعداد زیادی شرکت بزرگ تعدیل نیرو کردن و خواهند کرد و هزاران شهروند حقوق وزارت کار(!) بگیر بیکار شدن و خواهند شد.
تعداد زیادی از شرکت‌هایی که با سرمایه‌ی شخصی آدمای خودساخته ساخته شده بودن و خرج‌های شرکت از محل درآمد شرکت تامین می‌شد منحل شدن و خواهند شد.
دیگه از جنگیدن برای آینده باید به جنگیدن برای بقا بسنده کنیم ...
ما باید سعی کنیم به خودمون انرژی مثبت بدیم و امیدوار باشیم شرایط بهتر بشه ، حرف شما درسته ولی باید سعی کنیم دو روز زندگی رو سخت نگیرم و تلاشمون رو کنیم و با توکل بر خدا امیدوار به بهتر شدن اوضاع باشیم اگر نشد سعی کنیم با کمترین ها شاد باشیم .
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه , marvelous
ارسال: #۵۴۰۶۰
۱۳ فروردین ۱۳۹۹, ۱۰:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۵۰ ق.ظ، توسط moslem73421.)
.....

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۱۲۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۷,۱۶۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۷۱ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۳,۲۴۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۶۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۱۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۰ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۸۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۱۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۰۷ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close