زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۲۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۴۰۱۶
۰۹ فروردین ۱۳۹۹, ۰۱:۰۳ ب.ظ
الان ذهنا خرابه، بهترین کار اینه که با ورزش در منزل ذهن رو به سمت آرامش هدایت کنیم. ذهن و بدن کاملا به هم مربوط هستن، توانایی هر کسی هم میتونه با اتکا به ذهنش بره بالا. پس Milestone عزیز شک نکن که توانایی ذهنی و بدنی بالایی داری.

کلا این روزا ورزش خیلی خوبه، مقاومت بدن هم اینطوری بالا میره. فقط نباید باعث خستگی زیاد بشه.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۴۰۱۷
۰۹ فروردین ۱۳۹۹, ۰۱:۰۷ ب.ظ
من فکر می کنم اینهایی که الان مسافرت می روند و کرونا را جدی نمی گیرند همان دانش آموزانی هستند که :
ا- دیر آمدن و براحتی در کلاس راهشان دادیم
۲- تکلیف انجام ندادن به راحتی از کنارش رد شدیم
۳- بی احترامی به دبیر و دیگران کردند گفتیم بچه است
۴- دیر جلسه امتحان آمد از او امتحان گرفتیم
۵- از امتحان غیبت کرد از او خواستیم گواهی دکتر قلابی بیاورد و از او امتحان گرفتیم
۶- بارها بابت بی انضباطی به دفتر مدرسه مراجعه کرد باز هم به او نمره انضباط ۲۰ دادیم
۷- نمره مستمر ۸ او را ۱۸ دادیم
۸- نمره ورقه او را با ارفاق چند نمره ای دادیم
از این موارد شما بیش از من می توانید ردیف کنید ...
هیچوقت مطابق قانون با او برخورد نکردیم که یاد بگیرد قانون فقط برای نوشتن نیست باید اجرا شود و عواقب بی قانونی را بپذیرد و این قانون گریزی در بین اجتماع و ... هم بارها مشاهده می شود. شاید بگوئید پس مقصر ما معلمان هستیم؟ شاید ما هم بی تقصیر نیستیم.

متاسفانه آمار کرونا در همین چند روزی که این مسافرت ها به هم انجامید یکدفعه سیر صعودی بالایی داشت. دیروز یک عکسی از یک خانواده در اینترنت گذاشته بود با مضمون اینکه کرونا رو جدی نگرفتند: این خانواده علی‌رغم تمام هشدارها دور هم جمع شدند و این آخرین عکس دسته جمعی آن‌هاست! یک نفر ازین افراد ناقل بی علامت بوده و ۷ نفر از اعضا تا کنون مبتلا شدند و ۳ نفر جان خود را از دست داده‌اند! نیویورک تایمز عکس دسته جمعی آن‌ها را به عنوان هشدار در سایت قرار داده !

مراقب باشیم!

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , RangiRangi
ارسال: #۵۴۰۱۸
۰۹ فروردین ۱۳۹۹, ۰۳:۰۶ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۹ فروردین ۱۳۹۹ ۱۲:۱۴ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  
(08 فروردین ۱۳۹۹ ۰۷:۵۶ ب.ظ)WILL نوشته شده توسط:  مگه میشه توی ۳۰ روز!

چرا که نه، خب بستگی به آمادگی بدنی فعلی افراد داره! Cool (الکی مثلا من خیلی آمادگی بدنیم بالاست! Tongue)
داداش ما دو سال بدنسازی رفتیم این یک ماه و نیم که نرفتیم بدن برگشت به حالت قبل باشگاه !
آمادگی جسمانی ترکیبی از ورزش مستمر و درست + تغذیه مناسب ( پروتئین دار ) + خواب به موقع و ذهن آرام

++ دیشب تو برنامه دورهمی از امیرحسین آرمان دعوت کرده بودن مدیری بهش می گه چرا ازدواج نمی کنی می گه مسئولیت داره Big Grin تازه اون ۳۷ سالشه به خودم امیدوار شدم Sleepy
ارسال: #۵۴۰۱۹
۰۹ فروردین ۱۳۹۹, ۰۴:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ ۰۷:۵۰ ب.ظ، توسط Javad Street.)
.....
ارسال: #۵۴۰۲۰
۰۹ فروردین ۱۳۹۹, ۰۴:۴۰ ب.ظ
(۰۹ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۵۷ ق.ظ)Javad Street نوشته شده توسط:  
(08 فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۴۸ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  
(07 فروردین ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ق.ظ)Javad Street نوشته شده توسط:  
(06 فروردین ۱۳۹۹ ۰۵:۴۰ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  اصلا ۱۰۰ گیگ هدیه رو اعمال نکرده در پنل یه جوری جلوه داده که دارد از هدیه کم می شه! می گه وزیر گفت ما اعمال نکردیم.
آیا روا نیست که زنگ بزنم صدای مشتری هرچی خواستم بگم؟!
سلام،اگر ADSL مخابرات دارید فعال کردن.
نه برای یک شرکت دیگه است ... پشتیبانی می گه من مخالف بودم رئیسمون گفته آن هایی که ترافیکشون تموم نشده رو بهشون ندهید.
صدای مشتری رو هم غیرفعال کردند.
متاسفم .این صد گیگی که من داشتم ابدا به درد من نخورد نهایت دو گیگ استفاده کردم .چون سرعتم اونقدر پایین صبر ایوب میخواد چیزی با حجم بالا دانلود کنی.اگر صدگیگی میشد انتقال داد در اختیارتون قرار میدادم.
نه. ممنون. لطف دارین Smile من هم احتمالا گیگ اضافه می آوردم. فقط بی قانونی شرکت روی اعصابم رفته بود.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Javad Street
ارسال: #۵۴۰۲۱
۰۹ فروردین ۱۳۹۹, ۱۱:۲۲ ب.ظ
سایتیشن از چیزاس که بی دلیل خیلی دوسش دارم. الان دیدم سایتیشنم دویست تایی شده شادمانز شدم (:
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , Milad_Hosseini , RangiRangi , Amir V , SepidehP
ارسال: #۵۴۰۲۲
۱۰ فروردین ۱۳۹۹, ۱۲:۰۴ ق.ظ
اگر کسی از دوستان مبتلا به کرونا خبر داره پیام بده. خانم ها پیام بدن به خانم خلیل پرور ببینیم حالشون خوبه. آقای مارکلند شما بهتری برادر؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , yagmur0022 , khayyam , RASPINA , MarkLand , Amir V , Milestone , alma1988 , Javad Street
ارسال: #۵۴۰۲۳
۱۰ فروردین ۱۳۹۹, ۰۱:۰۵ ق.ظ
بعضیا اصلا لیاقت ندارن آدم حتی یه پیام هم بده احوالشونو بپرسه.
فورا حرفای اقدسی صد من یه غاز میزنن
بعدم خودشون از خودشون بدشون میاد با خودشون قاطی میکنن
این وسط یه دری وری هم ما میشنویم

بعضی ها واقعا با اینکه سن و سالی ازشون گذشته، ولی سطح شعورشون صفره، من موندم اینا چطوری دانشگاه رفتن؟
آدم چه غلطی میکنه تو این روزای قرنطینه یادی از همچین آدمایی بکنه...

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
ارسال: #۵۴۰۲۴
۱۰ فروردین ۱۳۹۹, ۱۲:۲۱ ب.ظ
(۱۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ق.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  اگر کسی از دوستان مبتلا به کرونا خبر داره پیام بده. خانم ها پیام بدن به خانم خلیل پرور ببینیم حالشون خوبه. آقای مارکلند شما بهتری برادر؟
چند روز پیش برای خانم خلیل پرور پیام دادم
گفتند خداراشکر بهتر هستند

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , RangiRangi , alma1988 , khayyam , Avril89 , marvelous , .:tarannom:. , diligent , Javad Street
ارسال: #۵۴۰۲۵
۱۰ فروردین ۱۳۹۹, ۱۲:۳۲ ب.ظ
شهر خاموش من آن روح بهارانت کو؟
شور و شیدایی انبوه هزارانت کو؟

می خزد در رگ هر برگ تو خوناب خزان
نکهت صبحدم و بوی بهارانت کو؟

کوی و بازار تو میدان سپاه دشمن
شیهه ی اسب و هیاهوی سوارانت کو؟

زیر سرنیزه ی تاتار چه حالی داری؟
دلِ پولادوش شیر شکارانت کو؟

سوت و کور است شب و میکده ها خاموش اند
نعره و عربده ی باده گسارانت کو؟

چهره ها در هم و دلها همه بیگانه ز هم
روز پیوند و صفای دل یارانت کو؟

آسمانت همه جا سقف یکی زندان است
روشنای سحر این شب تارانت کو؟

#محمدرضا_شفیعی‌کدکنی

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: alma1988
ارسال: #۵۴۰۲۶
۱۰ فروردین ۱۳۹۹, ۱۲:۴۹ ب.ظ
(۱۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ق.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  اگر کسی از دوستان مبتلا به کرونا خبر داره پیام بده. خانم ها پیام بدن به خانم خلیل پرور ببینیم حالشون خوبه. آقای مارکلند شما بهتری برادر؟
ممنون خدا رو شکر بهتر هستم اما روزای سختی بود خستگی و بی حالی عجیبی داره تا الان این مدلی رو تجربه نکرده بودم ولی خوب الان بهترم
یه شب که به یه انتی بیوتیک بدنم حساسیت نشون داد دیگه گفتم تمومه! خیلی سخت بود سر فرصت مناسب تعریف می کنم

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , Milestone , Riemann , Masoud05 , Amir V , .:tarannom:. , alma1988 , khayyam , ele , Avril89 , marvelous , big cloud , RASPINA , diligent , Javad Street , WILL
ارسال: #۵۴۰۲۷
۱۰ فروردین ۱۳۹۹, ۰۷:۱۲ ب.ظ
(۱۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۲:۴۹ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  
(10 فروردین ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ق.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  اگر کسی از دوستان مبتلا به کرونا خبر داره پیام بده. خانم ها پیام بدن به خانم خلیل پرور ببینیم حالشون خوبه. آقای مارکلند شما بهتری برادر؟
ممنون خدا رو شکر بهتر هستم اما روزای سختی بود خستگی و بی حالی عجیبی داره تا الان این مدلی رو تجربه نکرده بودم ولی خوب الان بهترم
یه شب که به یه انتی بیوتیک بدنم حساسیت نشون داد دیگه گفتم تمومه! خیلی سخت بود سر فرصت مناسب تعریف می کنم

ان شاءالله زود خوب بشید
داداشم همین طوری خودبخود چن روزه صورتش ورم کرده گفتیم نره بیمارستان وضعیت بیمارستانا خوب نیست تا دیروز دیگه نتونست طاقت بیاره صبح رفتش دکتر ویزیتش کرد امروز دکتر ویدیو پخش کرده که علایم کرونا نداشته چند ساعت یکبار سرفه میکرده دیروز بعداز ظهر تست گرفته و جواب آزمایشش مثبت بوده. جواب تست رو مگه همون موقع میدن؟
استرس گرفتیم که نکنه مام گرفته باشیم
با بیمارستان تماس گرفتیم میگه در صورتی که علایم داشتید به بیمارستان مراجعه کنید

إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , yagmur0022 , RASPINA , Javad Street , MarkLand , WILL
ارسال: #۵۴۰۲۸
۱۰ فروردین ۱۳۹۹, ۰۹:۲۴ ب.ظ
امروز از خانه ی بهداشت محله دوبار به ما زنگ زدن و همه ی ما رو چک کردن. خدا رو شکر ما فعلا مشکلی نداریم، تازه خیلی تشکر هم کردن که ما تو خونه موندیم و بیرون نرفتیم.

من تا اونجا که میدونم هیچ آنتی بیوتیکی رو این ویروس جواب نمیده، و کلا آنتی بیوتیک روی ویروس ها جواب نمیده. این آنتی بیوتیک که این طفلی رو به حال اغما برده دیگه چی بوده؟؟؟

من که امروز از صبح با سردرد بسیار بدی از خواب بیدار شدم و همش خودمو تو رختخواب نگه داشتم امروز. سردرد من به خاطر همون تومور هاست. تو این شرایط منم گرفتاری شدم. امروز فهمیدم که خیلی چیزا میتونن خر باشن. هم سردرد خر است و هم کرونا.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , yagmur0022 , Masoud05 , Javad Street , MarkLand , RASPINA
ارسال: #۵۴۰۲۹
۱۰ فروردین ۱۳۹۹, ۰۹:۳۰ ب.ظ
(۱۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۲:۴۹ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  
(10 فروردین ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ق.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  اگر کسی از دوستان مبتلا به کرونا خبر داره پیام بده. خانم ها پیام بدن به خانم خلیل پرور ببینیم حالشون خوبه. آقای مارکلند شما بهتری برادر؟
خدا را شکر بهتری. به امید اینکه زودتر این بیماری کنترل بشه و مردم همه جهان رنگ آرامش را ببینن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , khayyam , sss , yagmur0022 , Milad_Hosseini , diligent , Javad Street , MarkLand , soheila-zd , Milestone , RASPINA
ارسال: #۵۴۰۳۰
۱۱ فروردین ۱۳۹۹, ۰۱:۲۹ ق.ظ
سلام خدمت دوستان عزیزم سال نو رو خدمت همگیتون تبریک میگم امیدوارم سالی پر از سلامتی و موفقیت داشته باشید.از صمیم قلبم آرزوی سلامتی میکنم برای همه مردم دنیا مخصوصا بچه های مانشت خانوم خلیل پرور عزیز آقای مارکلند گرامی و جناب ele گرامی و برادر عزیزشون.
ان شاءالله خداوند همه ی مریضا رو شفا بده.
امیدوارم این دوران قرنطینه و خونه نشینی هرچه زود تر تموم بشه و به زندگی عادیمون برگردیم و بازم هر سال نگیم دریغ از پارسال.
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , Amir V , Riemann , big cloud , diligent , MarkLand , soheila-zd , ele , RASPINA

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۸۲۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۱۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۸ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۸ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close