زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۵۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۳۴۶۱
۱۸ دى ۱۳۹۸, ۱۲:۱۹ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۷ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۵۵ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  مخالف از ترس محکومیت سیاسی و خراب شدن آینده اش ساکت میشینه و هیچی نمیگه
Huh
مخالف ها تازه هیچی نگفتین؟! شما که اون طرفی برات بد نمی شه ...
خوب است ... بحث سیاسی و بحث ازدواج و تفاوت دختر و پسر نمی کنیم ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۳۴۶۲
۱۸ دى ۱۳۹۸, ۱۲:۴۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۴۷ ق.ظ، توسط عزیز دادخواه.)
دوستان چرا در بحث نظر سنجی مربوط به مقایسه گرایشها شرکت نمیکنید؟
ارسال: #۵۳۴۶۳
۱۸ دى ۱۳۹۸, ۱۲:۵۱ ق.ظ
دیگه یقین پیدا کردم که مغزم موقع کار میره روی حالت خواب کامل. امشب فسنجون را جزغاله کردم و به این جهت، قرار شده تا یه هفته ظرف بشورمSadSadSad
ارسال: #۵۳۴۶۴
۱۸ دى ۱۳۹۸, ۱۲:۵۷ ق.ظ
(۱۸ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۴۱ ق.ظ)Diar نوشته شده توسط:  نخیر! این گوگولی تا ما رو نفرسته کهریزک دست بردار نیست. Smile) . اخه به اسمت میاد اینقدر خشن باشی؟ گوگولی موگولی؟؟ Smile))
خب عزیزم من با شما که نه هویتت مشخصه نه میدونم موسادی داعشی ادمیزادی رباتی چه بحثی بکنیم؟ آقا همون ازدواجه بد بحثی نبود ها.
بدترین ضربه رو دوستانی میزنند که از حقی بد دفاع میکنن.
نه اینکه شما هویتت مشخص است ... فقط از یک نگاه گذرا به پروفایل ها معلوم است یک پیام هایی با خانم توهین کننده رد و بدل کردی می گه مثل داداششی و حامی و ... Smile)) مثل اینکه در راستای همون حمایت ها هم این پست رو گذاشتی ... کمال هم نشین در تو اثر کرده ... لحن حرف زدنت خیلی شبیهش است
من نگفتم بحث کنید ... من گفتم با حرف codin موافقم که بحث نکنیم ...
فقط موافق نبودم که دوستان مخالف تا حالا حرفی نزدند ...
ارسال: #۵۳۴۶۵
۱۸ دى ۱۳۹۸, ۰۱:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ دى ۱۳۹۸ ۰۴:۳۰ ب.ظ، توسط عزیز دادخواه.)
صبور باشیم
ارسال: #۵۳۴۶۶
۱۸ دى ۱۳۹۸, ۰۱:۲۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۳۵ ق.ظ، توسط gogooli.)
(۱۸ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۶ ق.ظ)Diar نوشته شده توسط:  گوگولی چه زود جواب دادی ها من که سه سوت پاکش کردم Smile)

چه تحقیقاتی هم کردی راجع به ما Smile)
همون چند تا اول رو خوندم ... فعالیتتون کم بود می خواستم بدونم کی هستید ... دختری پسری ...
حالا چرا دوتایی پیام ها رو پاک کردید چیز خاصی نگفته بودید که

لحن من اون طور که شما فکر می کنید خشن نیست ...
+ سریع ویرایش می کنین
ارسال: #۵۳۴۶۷
۱۸ دى ۱۳۹۸, ۰۲:۱۷ ق.ظ
(۱۸ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۱۹ ق.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  
(17 دى ۱۳۹۸ ۱۱:۵۵ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  مخالف از ترس محکومیت سیاسی و خراب شدن آینده اش ساکت میشینه و هیچی نمیگه
Huh
منظورم من نوعی نبود کلا این همه آدمی که عضو مانشت هستن و مث شما فکر نمیکنن منظورم بود...اون سری هم برگشتین گفتین هرکی مث شما فک نمیکنه حیوونه و ایرانی نیست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , kilookiloo
ارسال: #۵۳۴۶۸
۱۸ دى ۱۳۹۸, ۰۳:۳۵ ق.ظ
سپاه پایگاه اسد رو زد

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سپاس‌گزاری شده توسط: فاطمه سلیمانی , gogooli , RASPINA
ارسال: #۵۳۴۶۹
۱۸ دى ۱۳۹۸, ۰۷:۳۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۲۹ ق.ظ، توسط Behnam‌.)
(۱۸ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۷ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(18 دى ۱۳۹۸ ۱۲:۱۹ ق.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  
(17 دى ۱۳۹۸ ۱۱:۵۵ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  مخالف از ترس محکومیت سیاسی و خراب شدن آینده اش ساکت میشینه و هیچی نمیگه
Huh
منظورم من نوعی نبود کلا این همه آدمی که عضو مانشت هستن و مث شما فکر نمیکنن منظورم بود...اون سری هم برگشتین گفتین هرکی مث شما فک نمیکنه حیوونه و ایرانی نیست.
ایشون نگفت هر کسی مثل من فکر نمی‌کنه حیوونه، افراد خوشحال از ترور سلیمانی و حمایتشون از ترامپ رو گفت. تفاوت زیادی با هر کسی مثل من فکر نمیکنه داره. البته لفظ حیوون و کلا برچسب زدن دفاعی نداره.
بعد اینکه به خاطر چنتا پست سیاسی مخالف (بدون توهین) فکر نمی‌کنم آینده‌ی کسی خراب بشه چون الان زندان‌ها جا نداشتند. خود من حدود چار سال پیش اینجا از مزدور سعودی تا ملحد بهم گفتند و کم هم نبود تعدادشون، اتفاقا موقعی بود که پای ادمین هم به دادگاه باز شده بود به خاطر جریان مدرسان، شاید چند نفر بدشون نمیومد به بهونه‌ای دوباره بچزنوننش. به نظرم این دیگه از ترس گذشته. الان باید خود منم بترسم نظرم رو نگم چون حمله هم شد و مث بعد از یازده سپتامبر ممکنه صبح در رو بزنند و سین جیم کنند؟

(۱۷ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۰۲ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  برام جالب که چقدر یه مخدر روان گردان میتونه قوی باشه که با مغز آدمای مثلا تحصیل کرده چنین بکنه!
حالا اینکه منظور از مخدر روان گردان چی هست برداشت آزاد!
آقا شما دیگه چرا. کسی بگه ویسکی ناب با غیرتِ آدمای مثلا تحصیل‌کرده چی می‌کنه بر نمی‌خوره به کسایی که خارج از کشور هستند؟

نقل قول: من طیق براوردی که از هزینه ها داشتم این بود که مثلا با ۱۰۰۰ یورو میشه زندگی دانشجویی داشت توی المان با فرض اینکه شهریه ندی چون دانشگاههاشون رایگان فقط باید یه مبلغی برای کارهای اداری پرداخت کنی ولی اتریش فک کنم از این بالاتر بشه.
هزار تا خیلی زیاده؛ واسه من فک کنم ۶۵۰ ماهی تموم می‌شد چون کوتاه‌مدت رفته بودم و خونه، در واقع اتاقی که گرفتم، یه مقدار گرون تموم شد فک کنم ۳۲۰ اینا میدادم. اگه دانشگاه خونه‌ی ارزن بده، یا شهرش یه کم ارزون باشه، به نظرم با ۶۰۰ میشه خیلی راحت سر کرد. از این ۶۵۰ تا، ۵۰ یورو ماهیانه بابت بلیط میدادم که واسه دانشجوهای عادی رایگان بود و همینطور چون فرصت نداشتم ناهار رو از بیرون میگرفتم. کلا ببین خونه چند هست ماهی، ۳۰۰ تا بذاری رووش هزینه‌ی لباس و ... رو هم راحت پوشش میده.
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , MarkLand , SepidehP
ارسال: #۵۳۴۷۰
۱۸ دى ۱۳۹۸, ۰۹:۲۴ ق.ظ
اسمش رو برچسب گذاری نمی دونم ... حضرت علی (ع) هم فکر کنم یک فرموده ای دارند «فَالصُّورَةُ صُورَةُ إِنْسَانٍ وَ الْقَلْبُ قَلْبُ حَیوَانٍ» ... پس حضرت علی هم داشته برچسب می زده؟! یا در قرآن هم داریم «و محققا بسیاری از جن و انس را برای جهنم آفریدیم، چه آنکه آنها را دلهایی است بی‌ادراک و معرفت، و دیده‌هایی بی‌نور و بصیرت، و گوشهایی ناشنوای حقیقت، آنها مانند چهارپایانند بلکه بسی گمراه‌ترند، آنها همان مردمی هستند که غافل‌اند.» تعریف انسانیت مشخص است ... من هم تعیینش نمی کنم ... طبق نظر شما لابد باید این کلمه رو حذف کنیم از فرهنگ لغت چون هرکسی هر جنایتی انجام بده نظر مخالف داشته ... داعش نظر مخالف دارد نگیم انسانیت ندارد و ...
ارسال: #۵۳۴۷۱
۱۸ دى ۱۳۹۸, ۱۰:۴۹ ق.ظ
(۱۷ دى ۱۳۹۸ ۰۷:۰۹ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  سوال من از شخص شما به عنوان کسی که ایشون رو انبلاک کردین اینه که چرا ایشون خیلی خیلی راحت به قهرمان ملی ما توهین می کنن و این توهین به نظر شما خیلی خیلی طبیعی هست و هیچ برخوردی باهاش نمی کنید؟ شما دقیقا مسولیتتون اینجا چیه؟ مسول انبلاک کردن کسایی هستین خیلی راحت توهین می کنن؟ مسول ازادی توهین شما هستین؟ اگه نیستین پس چرا بعد این همه توهینی که به همه افراد این انجمن کرد انبلاکشون کردین؟ و الان هم امضای شما پای تمام حرفای ایشونه وقتی میگین خوب می نویسی یعنی خوب نوشتی معنی دیگه ای هم نداره

آقای مارکلند من ایشون را نه بلاک کردم و نه آنبلاک کردم. یکی از مدیران بلاک کرد و مدیر دیگری آنبلاک کردند.
ارسال: #۵۳۴۷۲
۱۸ دى ۱۳۹۸, ۱۱:۳۴ ق.ظ
تسلیت واژه کوچیکی هست واسه این اتفاق سقوط هواپیما. چه نخبه‌هایی که نبودن تو اون هواپیما.
خدا رحمت‌شون کنه و به خونواده‌هاشون صبر بده...Sad

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Autumngirl , RASPINA , big cloud
ارسال: #۵۳۴۷۳
۱۸ دى ۱۳۹۸, ۱۲:۰۵ ب.ظ
دوستان لطفا کل کل های سیاسی و تخریب همدیگه رو بذاریم کنار. امروز شرایط کاملا متفاوت شده. الان شرایط کاملا جنگیه و باید همه اختلافامون رو فراموش کنیم و اماده دفاع از کشور باشیم. دیگه بحث سلیقه و تئوری پردازی نیست. الان صحبت دفاع از کشورمونه و دشمن دشمنه چه ترامپ باشه چه هر کس دیگه. به نظرم از امروز هر نوع بحث اختلاف برانگیزی خدمت به دشمنه.
امیدوارم دشمن جرات اقدام متقابل نداشته باشه اما باید نهایت امادگی برای دفاع از کشورمون رو داشته باشیم. ادامه این بحثهای بی مورد و دامن زدن به اختلافات داخلی از حمله ترامپ خیلی مخرب تر هست. در نهایت خود داری و خویشتنداری از جنگ باید امادگی هر نوع حمله نظامی رو داشت.
 سپاس‌گزاری شده توسط: zahra89 , RASPINA , .:tarannom:.
ارسال: #۵۳۴۷۴
۱۸ دى ۱۳۹۸, ۱۲:۱۲ ب.ظ
تو کمتر از دو روز، نزدیک ۲۰۰نفر کشته شدن. یه سری تو تشییع سردار سلیمانی و یه سری هم که تو سقوط هواپیما. جنگم که استارت خورده. امروز اصلا رغبت ندارم کار کنم. فقط باید پنجره را باز بزاریم و این نفسهای آخر آزادی را بکشیم، شاید فردا ایران و ایرانی دیگه نباشهSad
ارسال: #۵۳۴۷۵
۱۸ دى ۱۳۹۸, ۱۲:۲۱ ب.ظ
انشاا... صلح جاری شود ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: .:tarannom:. , SepidehP

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۵۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۳,۸۵۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۰۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۶۷۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۱ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۰۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۳۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close