زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۲۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۲۱۸۶
۲۵ شهریور ۱۳۹۸, ۱۰:۳۳ ب.ظ
(۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۲۱ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  معنی اراده واقعی

آره دیگه
آدم از همین میسوزه
اینکه اراده ی واقعی انگار هیچ ارزشی نداره تو این مملکت. بعد از اونطرف میبینی به یه سری آدمای دون مایه چقدر بها داده میشه.

چقدر همه چیز مسخره شده.
نسل های بعدی با چه انگیزه ای میخوان در زمینه های مختلف به قله ها فکر کنن وقتی به قول معروف این "ارزشهای عوضی و عوضی های باارزش" رو میبینن؟

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , anne.shirley , alma1988
ارسال: #۵۲۱۸۷
۲۵ شهریور ۱۳۹۸, ۱۰:۳۶ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۳۳ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  
(25 شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۲۱ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  معنی اراده واقعی

آره دیگه
آدم از همین میسوزه
اینکه اراده ی واقعی انگار هیچ ارزشی نداره تو این مملکت. بعد از اونطرف میبینی به یه سری آدمای دون مایه چقدر بها داده میشه.

چقدر همه چیز مسخره شده.
نسل های بعدی با چه انگیزه ای میخوان در زمینه های مختلف به قله ها فکر کنن وقتی به قول معروف این "ارزشهای عوضی و عوضی های باارزش" رو میبینن؟
رشته بدنسازی واقعا یکی از سخت ترین ورزش هاست من قشنگ درک می کنم که هادی چوپان چقدر زحمت کشیده چقدر وزنه زده که بدنش اونطوری شده حالا این همه تلاش هیچ حمایتی نشه واقعا باید بره از این کشور ! البته خودش قبلا چند بار گفته که از کشورهای مختلف پیشنهاد داره ولی به خاطر اسم ایران و کشور نمی ره
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۵۲۱۸۸
۲۵ شهریور ۱۳۹۸, ۱۰:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۹:۵۲ ب.ظ، توسط elect.)
.......

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۵۲۱۸۹
۲۵ شهریور ۱۳۹۸, ۱۱:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۵۰ ب.ظ، توسط ezra.)
(۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۴۳ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  وقتی که آدمایی که تو زندگیشون هدف دارن رو میبینم،‌ ناراحت میشم. یه غم و حس عجیبی که نمیدونم چیه منو در بر میگیره. حسودی نیست ولی اینکه میبینم هدف دارن و هر روز استتوس آپدیت میکنن و ... ناراحت میشم و بیشتر توی خودم فرو میرم.

ولی من میدونم چیه Smile
یه جور اضطراب اجتماعیه. ترس جا موندن از بقیه.
که هممون کم و بیش داریم. از کامنت هایی که اینجا بچه ها میزارن میشه تشخیصش داد قشنگ.
تو که طبق گفته های خودت داری خوب پیش میری خدا رو شکر. لااقل در کوتاه مدت هدفمندی. من همونم نیستم. و هیچوقت تو زندگیم نبودم.
قبلاً نداشتمش. ولی هرچی از عمرم بیشتر میگذره انگار مثل تابع نمایی داره پیشرفت میکنه در وجودم.
واقعاً از ۲۵ سالگی به بعد زندگی یه جور دیگه میشه.
اضطراب البته خیلیش دست ما نیست. هر چقدر سرعت پیشرفت صنعت و تکنولوژی و.... بالا بره فراگیرتر میشه.
خودباوری واقعاً سخته این روزا.

پ.ن: با تعریف SAD اشتباه نشود. اون یه چیز دیگست.

سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , khayyam , alma1988 , Milad_Hosseini , big cloud , anne.shirley , Riemann
ارسال: #۵۲۱۹۰
۲۶ شهریور ۱۳۹۸, ۱۲:۳۵ ق.ظ
(۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ۰۵:۱۰ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  ممکننه برا کسی جالب باشهه
کافهه بازار ی چالش تحلیلی داده گذاشتهه از ۱۵ مهرتا ۱۵ ابان
با دادهه های واقعی کافهه بازار و دیوار قراره برگزار شه

data_analyst#

عالیه. شاید شرکت کردم. لینک رو اگر دارید لطفا بزارید.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۵۲۱۹۱
۲۶ شهریور ۱۳۹۸, ۰۷:۴۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۹:۵۱ ب.ظ، توسط elect.)
.......

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Soldier's life
ارسال: #۵۲۱۹۲
۲۶ شهریور ۱۳۹۸, ۱۲:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۲۲ ب.ظ، توسط Milad_Hosseini.)
روز گذشته طبق عادت مالوف به جستجو و تفحص در گوگل مشغول بوده ایم، در یکی از صفحات جستجو به وب سایت medium رسیده ایم. بعد از خواندن چندین مقاله (پنج یا شش مقاله) ازین وب سایت به ناگه پیامی بر روی صفحه ظاهر شد با این مضمون که : " شما زیاد خوانده اید، بس است دیگر. برای خواندنِ بیشتر، مبلغ ماهیانه اینقدر و سالیانه اینقدر را بر جیب مبارک ما بریزید، یا اینکه تا ماه بعد صبر بنمایید".
علی ای حال ما که آن سایت مذکور را بسته و به استراحت پرداختیم در آن موقع، ولی بعد از پرس و جو و کنکاشِ دوباره برای دور زدنِ این وب سایت به نتیجه جالبی رسیده ایم و آن هم اینکه افزونه ای برای جستجوگرها وجود دارد که با نصب آن می توانید به صورت نامحدود مقالات این وب سایت را بخوانید.
افزونه فوق الذکر هم برای جستجوگر فایرفاکس و هم برای جستجوگر گوگل کروم موجود است.
این هم پیوند این افزونه :

گفته ایم شاید بدردتان بخورد...

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , moslem73421 , RASPINA , Soldier's life , Riemann
ارسال: #۵۲۱۹۳
۲۶ شهریور ۱۳۹۸, ۰۱:۱۸ ب.ظ
سلام دوستان.وقت بخیر
کسی نرم افزار Active HDL را که محیط برنامه نویسی سخت افزاری هست باهاش کار میکند؟
من میخواهم نصبش کنم مراحل نصب را طبق راهنما پیش میرم ولی مرحله آخر لایسنس فعال نمیشه
همچنین برای نصب محیطش در اوبونتو چکار کنم؟ با سرچ کردن هام نتونستم متوجه بشم
ارسال: #۵۲۱۹۴
۲۶ شهریور ۱۳۹۸, ۰۶:۵۶ ب.ظ
کَس پیش تو دم ز زور و بازو نزند
کو آنکه برابر تو زانو نزند ؟
لب تشنه ز علقمه گذشتی ، آری
دریا که به رودخانه ها رو نزند ؟!!!

ای غنچه خندان چرا خون در دل ما میکنی
خاری به خود می بندی و ما را ز سر وا میکنی
 سپاس‌گزاری شده توسط: alma1988
ارسال: #۵۲۱۹۵
۲۶ شهریور ۱۳۹۸, ۰۷:۴۲ ب.ظ
(۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ۰۳:۲۵ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  فکر کنم دچار بحران ۳۰ سالگی شدم.
امسال بحران سی سالگی منو گرفته بود که متوجه شدم هنوز ۲۹ سالمه نه ۳۰
همین که فهمیدم خداروشکر بحرانه رفت. چیه این ۳۰ سالگیِ لعنتی!؟

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra , anne.shirley , RASPINA , Amir V , Soldier's life
ارسال: #۵۲۱۹۶
۲۶ شهریور ۱۳۹۸, ۰۹:۵۲ ب.ظ
۳۰ سالگی قرار نیست بدتر باشه
۴۰ هم بدتر نیست
جالبه بدونید ادمای هر دهه ازینکه تو اون دهه هستند به اون اندازه ای که دهه های قبل فکر میکنند، حالشون بد نیست و حتی بهتره

هاله ای احساس میکنم دورمو فرا گرفته Smile
ولی اگه میتونستم با بینش الانم برگردم ۱۰ سال پیش خیلی استقبال می کردم

مسابقات شطرنج شرطی کی هست؟ Big Grin
یعنی پول بذاریم برنده همشو برداره

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۵۲۱۹۷
۲۶ شهریور ۱۳۹۸, ۱۰:۲۰ ب.ظ
(۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۵۷ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  آره منم همین حس را دارم سن ی عدد باید سن دلت جوون باشه

ولی وقتی فکر کنی به مرگ نزدیک میشی دلت خیلی جوون نمیمونه.
فکر کن ۱۵ مهر امتحان داری و الان ۱۲ مهره. وقتت گذشته و داره میگذره ولی هیچکاری از دستت بر نمیاد.

اوکی فکر کنم افسرده شدم Big Grin

There is no there there.
ارسال: #۵۲۱۹۸
۲۶ شهریور ۱۳۹۸, ۱۰:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۲۹ ب.ظ، توسط WILL.)
خوش به حالتون
چقد هیجان انگیز
بحران سی سالگی
من که رد شدم از ۳۰ سالگی و هیچ اتفاق خاصی نیفتاد

شاید ۴۰ سالگی دچار بحران ۴۰ شیم

ده بیست سی چهل
پنجا شصت
هفتاد هشتاد نود صد
آش ماش بیرون باش
منتظر من هم باش

حالا میفهمم فلسفه این شعر که تو دبستان میخوندیم چی بود

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , moslem73421
ارسال: #۵۲۱۹۹
۲۶ شهریور ۱۳۹۸, ۱۰:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۵۵ ب.ظ، توسط RASPINA.)
(۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۲۰ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  ولی وقتی فکر کنی به مرگ نزدیک میشی دلت خیلی جوون نمیمونه.
فکر کن ۱۵ مهر امتحان داری و الان ۱۲ مهره. وقتت گذشته و داره میگذره ولی هیچکاری از دستت بر نمیاد.
خب بمیریم چی میشه
اونم ی مرحله از زندگی هست که با رفتن از این دنیا یعنی موفق شدیم بمیریم Smile

البته من از خدا همیشه میخوام خوب بمیرم و توی زندگی ی اثر مثبت از خودم بر جای بگذارم

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: alma1988
ارسال: #۵۲۲۰۰
۲۶ شهریور ۱۳۹۸, ۱۰:۵۷ ب.ظ
فکر میکنم تازه تقریبا ۱/۵ تا ۲ ساله که خودمو پیدا کردم قبل از اون واقعا خیلی گنگ و گیج بودم نمیدونستم از زندگی چی میخام که مکتوب کردن هدف هام خیلی به این موضوع کمک کرد فعلا ۳ تا هدف مستقل از هم را دنبال میکنم یکیش تا اواخر هفته دیگه تکلیفش معلوم میشه یکیش تقریبا اخر پاییز ولی امان از اخری که خیلی خیلی برام مهمه یه جورایی بخش اعظمی از زندگیم رو تحت تاثیر قرار میده هدفهای دیگه ای هم هست که این هدف سخته یجورایی پیش نیاز یه تعدادی از اون هاست
در کل هدف داشتن و مهمتر از اون انگیزه برای رسیدن بهش خیلی خوب ومفیده
انشالله اول سلامتی و بعدش هم با برنامه ریزی و عمل به اون طعم شیرین رسیدن به اهداف را همه بچشند
بچه ها لطفا برام دعا کنید که گفتم اول سلامتی بعدش هم انگیزه تا مثل خیلی از بچه های موفق اینجا منم موفق بشم و ایندمو بسازم Smile
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
این اهنگه هم خیلی ارامبخشه توصیه مییشود sting- shape of my heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , khayyam

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۷۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۸,۷۶۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۲۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۲۶۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۷۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۲۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۶۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۲۶ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۲۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close