زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۴۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۱۷۹۶
۲۷ مرداد ۱۳۹۸, ۰۹:۵۵ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۱۳ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  
(27 مرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۵۴ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  
(27 مرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۳۲ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  
(27 مرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۱۷ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  هان؟فازتون چیه؟
فاز من به شما ربطی نداره ولی لحن حرف زدنت اینجا به همه ربط داره.
یه لیوان آب خنک بخورید به نظرم..خیلی تاثیر داره روی آرامش روح و روان.

شاد و تندرست باشید...
ببین عمو جون، همه اینجا بلدن دهنشونو باز کنن و هر چیزی بگن، خب؟ پس سعی کن از این به بعد در مورد چیزی صحبت کنی که داریشBig GrinBig GrinBig Grin
چشم. حرف تون متین و محترم، دیگه چیز نامربوط نمیگم...
ولی لطفا شمام به حرف من گوش کنید و به نظرم یه لیوان آب خنک و عرق بهار نارنج و یه مقدار گلاب نوش جان کنید...تاثیرش خیلی خیلی بیشتر از یه لیوان آب خنک خالیه..
موفق باشید...

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: elect , Soldier's life
ارسال: #۵۱۷۹۷
۲۷ مرداد ۱۳۹۸, ۰۹:۵۷ ب.ظ
یه کوئری ساده sql دارم کسی هست که دوست داشته باشه مشارکت کنه؟ Big Grin

think positive
ارسال: #۵۱۷۹۸
۲۷ مرداد ۱۳۹۸, ۱۰:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۱۲ ب.ظ، توسط crevice.)
(۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۵۵ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  چشم. حرف تون متین و محترم، دیگه چیز نامربوط نمیگم...
ولی لطفا شمام به حرف من گوش کنید و به نظرم یه لیوان آب خنک و عرق بهار نارنج و یه مقدار گلاب نوش جان کنید...تاثیرش خیلی خیلی بیشتر از یه لیوان آب خنک خالیه..
موفق باشید...
چشم جوجوی باشعور و حرف گوش کن عمو Big Grin

(۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۴۶ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  
(27 مرداد ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  کاربر محترم پست قبلت رو اینگور کردم. تکرار کردی باید بگم از اونجایی اینجا همه تحصیل کرده و محترم هستند، بهتره مواظب صحبت کردنت باشی. در ضمن توی فرهنگ لغت من، طرز بیان و ادب هم بخشی از شعور به حساب میاد.
ی چی کلی گفتن .شماا ک از اونا نیستسب شما چراا برخورددTongue
البتته همه محترمنن ب جز دخترا Smile
ادب شمام قبلن دیده شدهه ب اندازه کافییBig Grin
قبل ریپ زدنن نوشته هاتون مرور کنینن همین بالا هس نمونش
چه ربطی به دخترا داشت پست من رو متوجه نشدمBig Grin ولی انگار پستهای گذشته ام باعث سوزش زیادی شده. هر چند بی غرض این اتفاق افتاده، خرسند شدم از این قضیه Big GrinTongue
ارسال: #۵۱۷۹۹
۲۷ مرداد ۱۳۹۸, ۱۰:۱۲ ب.ظ
(۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۰۸ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  چه ربطی به دخترا داشت پست من رو متوجه نشدم[تصویر:  biggrin.gif] ولی انگار پستهای گذشته ام من باعث سوزش زیادی شده. هر چند بی غرض این اتفاق افتاده، خرسند شدم از این قضیه [تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  tongue.gif]
ربطش این ک ادب شماا اشکارتر شدد Smile
تماام

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Soldier's life
ارسال: #۵۱۸۰۰
۲۷ مرداد ۱۳۹۸, ۱۰:۱۴ ب.ظ
(۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۱۲ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  
(27 مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۰۸ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  چه ربطی به دخترا داشت پست من رو متوجه نشدم[تصویر:  biggrin.gif] ولی انگار پستهای گذشته ام من باعث سوزش زیادی شده. هر چند بی غرض این اتفاق افتاده، خرسند شدم از این قضیه [تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  tongue.gif]
ربطش این ک ادب شماا اشکارتر شدد Smile
تماام
بله استاد Big Grin
ارسال: #۵۱۸۰۱
۲۷ مرداد ۱۳۹۸, ۱۰:۱۹ ب.ظ
(۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۱۲ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  تماام
اشکال نداره پسرا درحد جیلیز و ویلیز دارن توهم میزنن
 سپاس‌گزاری شده توسط: Soldier's life
ارسال: #۵۱۸۰۲
۲۷ مرداد ۱۳۹۸, ۱۰:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۲۷ ب.ظ، توسط Riemann.)
(۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۵۷ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  یه کوئری ساده sql دارم کسی هست که دوست داشته باشه مشارکت کنه؟ [تصویر:  biggrin.gif]
کویری زدم که حسابای بانکی ملت جابجا شدن Cool

موشکل چیه
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , Avril89
ارسال: #۵۱۸۰۳
۲۷ مرداد ۱۳۹۸, ۱۰:۳۱ ب.ظ
(۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۰۸ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  
(27 مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۵۵ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  چشم. حرف تون متین و محترم، دیگه چیز نامربوط نمیگم...
موفق باشید...
چشم جوجوی باشعور و حرف گوش کن عمو Big Grin
وااای..مرسی واقعا..فوق العاده خوشحال شدمHeart
-------------------------------------------------------------------------------------------
من خودم به این ترکیب آب خنک، عرق بهار نارنج و یه مقدار گلاب خیلی اعتقاد دارم..واقعا معجزه میکنه واسه آرامش روح و روان...
ولی در مواقع خیلی حاد به نظرم اضافه کردن مقداری زعفرون (ساییده شده ها) و حتی خاکشیر و تخم شربتی هم خیلی میتونه تاثیر گذار باشه..تاثیرش رو چندین برابر میکنه زعفرون و خاکشیر و تخم شربتی...
خاکشیر رو هم اول میذارن یه مقدار خیس بخوره دیگه (البته عرض کنم که خاکشیر زیاد مسهل هست)..تخم شربتی هم میذارن خیس بخوره...

لطف عالی مستدام...

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
ارسال: #۵۱۸۰۴
۲۷ مرداد ۱۳۹۸, ۱۰:۵۳ ب.ظ
در حالی که من در حال تمام کردن n باره crysis بودم اینجا چه خبر بوده! Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۵۱۸۰۵
۲۷ مرداد ۱۳۹۸, ۱۱:۵۳ ب.ظ
(۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۳۲ ب.ظ)Soldiers life نوشته شده توسط:  بله درسته این تاپیک کنکوری نیست ولی هرگز فراموش نکنید که این تاپیک هم بخشی از یک انجمن کنکوری هست و شایسته هست که چالش های مربوط به درس خواندن و برنامه نویسی و .. بیشتر مطرح شود تا مباحث دیگر که هیچ ربطی به این انجمن ندارد

فکر نکنم به غیر از یکی دوتا کاربر بقیه تمایلی به این بحث بی پایان ازدواج و..داشته باشند بنابراین اگر خیلی علاقمند هستید در اینترنت سرچ بفرمایید حتما باید انجمن هایی که اصلا هدف اصلی اش مباحث ازدواج و... هست وجود داشته باشد پس به انجا رفته و افاضات خود را با بقیه به اشتراک بگذارید
ضمنا تلقی شخصی افراد از مسائل همیشه منطبق بر منطق نیست و چیزی هم که مشهود هست بیشتر جنجال درست کردن هست تا یک بحث منطقی البته اگر بخواهیم از منظر دیبی به نظرات برخی نگاه کنیم اتفاقا باید گفت که بله نظرات انها صد درصد منطقی هست
درضمن لزومی نداره که عقاید خودمان درباره ازدواج را به زور به خورد بقیه بدیم نهایتا شما با یک نفر ازدواج خواهید کرد پس قبل از ازدواج فقط با او درباره عقایدتان صحبت کنید این طوری لازم هم نیست دربه در دنبال ابراز کردن عقاید خود باشید
البته که درباره کوتاه یا طولانی بودن محتوا یک پست ممنوعیتی در انجمن وجود ندارد
چون مستقیم هم ریپلای نکردید بنده هم از این کار اجتناب کردم چون واقعا هم تمایلی به این کار ندارم و این اخرین پست بنده در این زمینه هست و اصلا هم تمایلی به ادامه بحث ندارم و نخواهم داشت .
وسلام
می خواستید reply کنید اتفاقی نمی افتاد حالا بله الانم می گم این تایپیک درسی نیست و توجیح شما هم چون این انجمن کنکوری هست نباید بحث دیگه ای باشه عین این می مونه چون مثلا شهر تبریز ترک زبان هستند نباید فارسی صحبت کرد !
اینم که می گید دو سه نفر کاربر شاید تمایلی به خوندن و مشارکت در این بحث ازدواج نباشند اینجا باید بگم که تقریبا مواقعی که بحث ازدواج میشه اکثر کاربرها پست می زارن و مشارکت می کنند و زمانی که بحث ازدواج نیست مانشت سوت و کور هست ! الان هم خیلی ها تمایلی به کنکور و این چیزا تو این تایپیک نداره چون اکثر بچه ها یا خودشون شاغل هستند یا کنکور رو رد کردن !
شما هم بهتره یا جواب منطقی بدین و بحث منطقی کنید یا اگه اذیت می شید مثل خیلی از کاربرهای دیگه مانشت نیایید !
ارسال: #۵۱۸۰۶
۲۸ مرداد ۱۳۹۸, ۱۲:۰۱ ق.ظ
سلام و شب بخیر،
بحث کنکوری فقط اینجا

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه , Soldier's life
ارسال: #۵۱۸۰۷
۲۸ مرداد ۱۳۹۸, ۱۲:۰۴ ق.ظ
بس کنید دیگه///////////
پیام خصوصی و چث کردن برای بحث و دعوا هست

زشته شما تحصیل کرده اید، امروزی هستید
خوبه الان روبروی هم نیستید وگرنه دست به یقه می شدید
آرامش اتون را حفظ کنید و اگر فکر میکیند شربتی چیزی حالتون را خوب میکنه نوش جان کنید و آرامش را به مانشت بر گردونیدSmile

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , marvelous
ارسال: #۵۱۸۰۸
۲۸ مرداد ۱۳۹۸, ۱۲:۱۵ ق.ظ
(۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۵۷ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  یه کوئری ساده sql دارم کسی هست که دوست داشته باشه مشارکت کنه؟ Big Grin

بیشتر توضیح بدید ؟
ارسال: #۵۱۸۰۹
۲۸ مرداد ۱۳۹۸, ۰۱:۱۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ق.ظ، توسط crevice.)
(۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۳۱ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  وااای..مرسی واقعا..فوق العاده خوشحال شدمHeart
البته من هیچ وقت از ب حث کردن با ادمای بیخود و بدرد نخور خوشحال نمیشم و نشدم.
ولی بعضی وقتا چیدن بال و پر جوجه خروسای تازه سر از تخم در آورده لازمه. Big Grin

(۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۴۶ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  ادب شمام قبلن دیده شدهه ب اندازه کافییBig Grin
خانم محترم لطفا حد خودتون رو بدونین و احترام خودتون رو نگه دارین!
من توی این همه سال فعالیتم به کی بی احترامی کردم؟؟؟ به شما بی احترامی کردم؟ ایشون حرف مفتی زد که اگه کسی توی دنیای واقعی همچی حرف مفتی جلو من میزد دهنشو پر خون میکردم. ایشون قبلا هم دهنشو باز کرده. پس بیخود نپرین وسط بحثی که هیچ دخلی به شما نداره و بشین سر جات.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۵۱۸۱۰
۲۸ مرداد ۱۳۹۸, ۰۴:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ۰۴:۵۸ ق.ظ، توسط codin.)
من هر وقت میبینم اینجا بعهضی از خانما میگن خانمای خارجی فلان حقوق دارن و بهمان توی دلم میگم شما خودتونو با اونا مقایسه میکنید؟ Smile این خارجیا به معنی واقعی کلمه شیرزنن بعضیاشون همچین مسئولیت پذیرن اندازه دو تا مرد کار ازشون بر میاد Smile انتظارم ندارن تا خانواده یا همسرشون خرجشونو بده.
البته توهین به خانما نباشه منظورم این قشری هست که مدام میگن توی خارج خانما فلان و بهمانن و توی ایران به ما ظلم میشه. نسل در نسل مردای ایرانی وظیفه مسئولیت هزینه های خانواده را داشتن و ازش بر اومدن. نسل در نسل مردای ایرانی رفتن جنگین کشته شدن تا از شماها محافظت کنن. قدر شناسی هم چیز بدی نیست... نمک خوردن و نمک شکوندن هم حدی داره...
توی همین خارجی که میپرستیدش هیچ مردی وظیفه نداره یک ریال خرج یک زن کنه چه همسر،چه پدر چه هرچی... هرکی رفته جنگیده توی ارتش برای پولش رفته و هیچ مردی وظیفه نداره جونشو فدای بقیه خانما بکنه.
حرف بسیاره و هم همیشه همه چیو ریختم توی دلم بعضی وقتا ادم کم میاره از دیدن بعضی حرف ها...
من نمیگم ایران بهشته ولی انصافا بد انصافیه وقتی وانمود میکنین ایران بهشت مرد ها و جهنم زن هاست. حالا هی بگید روسری و هوا گرمه و فلان. این قانونه کشوره و اکثر اقایونم ناراضی هستن از این قوانین... دست به دست هم بدین کشور بسازین به جای این که تمام کازه کوزه ها را سر پسرایی بشکونید که خودشون هم از شرایط ناراضی هستن...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , big cloud , ezra

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۶۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۸,۶۶۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۲۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۲۳۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۷۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۲۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۵۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۲۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۲۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close