زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۵۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۱۷۸۱
۲۷ مرداد ۱۳۹۸, ۰۳:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ۰۳:۴۹ ب.ظ، توسط Autumngirl.)
(۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۴۴ ب.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  عالمی دیگر بباید ساخت وز نو آدمی.
من قبل ویراش پستتون رو دیدم و فکر کنم نیاز به ویرایش نداشت کاش همه مثل شما صحبت کنن:
باید بگم حرفتون کاملا درسته ولی ظاهرا تو دنیای ما جایی نداره (بارها تجربه اینو بهم ثابت کرده)، خیلی نایابه، وقتی بارها قدرنشناسیها رو می بینی (که همینجا هم مشهوده) نه در مورد خودم؛ فامیل، دوست، آشنا ..... پیش فرضم بد بودنه مگر اینکه خلافش ثابت بشه، وقتی هرچی بیشتر کوتاه میایی بیشتر ضربه می خوری تصمیم می گیری دیگه هیچ وقت کوتاه نیایی و بیشتر دودوتا چهارتا کنی. مادری که شب بارها پا میشه بچه رو تر و خشک می کنه حقش این نیست .... ما نگفتیم کار مرد و پدر کم ارزشتره یا .... ولی می بینم که این دیدگاه رو مردا دارن چه زن شاغل باشه چه نباشه و البته اینکه شدید واکنش نشون دادم بخاطر اینه که جاهای دیگه غیر از اینجام اینا رو شنیدم و خیلی آزار دهنده س.
----------
زیاد لایک نمی زنم که برای بعضیا سوءتفاهم نشه
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: elect , عزیز دادخواه
ارسال: #۵۱۷۸۲
۲۷ مرداد ۱۳۹۸, ۰۴:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ۰۴:۵۹ ب.ظ، توسط elect.)
دعینی افتش عن مفردات ..تکون بحجم حنینی الیک
دعینی اقول بکل اللغات التی تعرفین ولا تعرفین احبک انت ... احبک انت

اجازه بده واژه‌ها را بگردم تا اندازه دلتنگی من برای تو باشد
بگذار به تمام زبانهایی که میدانی و نمی‌دانی بگویم دوستت دارم...
#نزارقبانی

قولی احبک
با صداای کاظم الساهر
قشنگهه گوش کنیید

////////

فیلترر اینجاا از فیلترر مملکتت خنده دارترهه Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: WILL
ارسال: #۵۱۷۸۳
۲۷ مرداد ۱۳۹۸, ۰۵:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۰۸ ب.ظ، توسط khayyam.)
این تایپیک از اسمش معلومه کنکوری نیست اگه دنبال مباحث کنکوری هستید برید تو تایپیک خاص خودش اگر هم با این تایپیک حال نمی کنید می تونید مطالبش رو نخونید بعد من نمی فهمم چرا زدن حرف حق و منطقی اینقدر فشار میاره به بعضی ها !؟ ، اگه بحث منطقی دارید قدم به قدم ادامه بدید اگر ندارید سعی نکنید با متن های بلند و پیچیوندن به نحوی مطالب ارسالی کاربران رو به چالش بی مورد بکشید .

هممون تو این جامعه هستیم و شرایط این جامعه رو خوب دیدیم و درک کردیم صحبت های اینجا بیشتر جنبه تلنگر و شناخت داره تا تخریب اکثر کاربرهای اینجا هم مجرد هستند و تو جامعه که نمیشه به این راحتی بحث کرد مثلا شما کجا می تونی بری نظرات و دیدگاه غیرهم جنس خودت رو بدونی به نظرت میشه جلوی یه غیر هم جنس خودت رو بگیری تو خیابون بگی میشه درباره ازدواج بحث کنیم !؟ جامعه اینقدر به هم خورده و نامتعادل شده که دیگه به کسی نمیشه اعتماد کرد همین دیروز با همکارم که هم سن منه و تهرانیه صحبت می کردم گفتم چرا ازدواج نمی کنی گفت مگه الان میشه به دختری اعتماد کرد گفت اکثر دخترا قبلا رابطه دوستی و رابطه داشتند من نمی تونم بهشون حس خوبی داشته باشم ( خوب این حس در دخترا نسبت به پسرا هم هست ) و روز به روز نسبت به هم بی اعتماد تر و بی تفاوت تر و از هم دیگه فاصله می گیرند اخر هم از روی اشتباه و اجبار با یکی ازدواج می کنند به یکسال نمی رسه طلاق می گیرن !
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۵۱۷۸۴
۲۷ مرداد ۱۳۹۸, ۰۶:۲۳ ب.ظ
‏هیچکس اندازه یه آدم تحصیل کرده‌ی بیشعور که توهم فهمیده بودن داره نمیتونه آزار دهنده باشه.
هیچکس.

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: elect , Soldier's life , Autumngirl , Amir V
ارسال: #۵۱۷۸۵
۲۷ مرداد ۱۳۹۸, ۰۶:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ۰۶:۳۵ ب.ظ، توسط عزیز دادخواه.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ۰۳:۴۸ ب.ظ)Autumngirl نوشته شده توسط:  
(27 مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۴۴ ب.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  عالمی دیگر بباید ساخت وز نو آدمی.
من قبل ویراش پستتون رو دیدم و فکر کنم نیاز به ویرایش نداشت.

(۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ۰۳:۴۰ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  
(27 مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۴۴ ب.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  .
عالمی دیگر بباید ساخت وز نو آدمی.
حیفف شدد پاکش کردینن
حرفایی خوبم مینویسن زود پاک نکنینن

چون فکر کردم دوستانی که درگیر این بحث هستند در این زمینه تجربه ی واقعی ندارند و قضیه براشون خیلی جدی نیست و یه جور دید انتزاعی دارن بهش.
بطور کلی فکر میکنم این صحبت اگرچه برای دوستانِ کم سال مجرد لازمه و باید یاد بگیرند اما موضعی که در حال حاضر دارند خیلی جدی نیست و به اون پختگی نرسیده که بشه روش بحث کرد.
فرمول شخصی من برای وظایف زن و مرد اینه که خط کشی شده و درصدی نیست. هم من کار ِ خونه میکنم و مطلقا هم جای افتخار نیست چون خونمه هم خانومم وقتایی که من کار دارم یا درس دارم وظایف منو انجام میده. رفاقتی زندگی میکنیم خیلی هم خوبه کسی هم از کسی دلخور نمیشه.
بین آدما محبت و دوستی باشه دیگه چه عیبی داره واسه دلخوشی دوستم براش کاری انجام بدم. حال نداره امروز کار کنه خب رفیقمه بذار نداشته باشه.
یه مدت خوابگاه هم بودم اینجوری بود. اول سال گفتن وظایف رو تقسیم کنیم من مخالفت کردم رفاقتی کار میکردیم. خیلی هم خوب بود مشکلی هم نبود همیشه هم واسه یه کار دو سه داوطلب داشتیم. تا قضیه جا میفته آدم از خودش یه کم مایه بذاره بعد درست میشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Autumngirl , elect
ارسال: #۵۱۷۸۶
۲۷ مرداد ۱۳۹۸, ۰۶:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ۰۶:۴۱ ب.ظ، توسط crevice.)
(۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ۰۶:۲۳ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  ‏هیچکس اندازه یه آدم تحصیل کرده‌ی بیشعور که توهم فهمیده بودن داره نمیتونه آزار دهنده باشه.
هیچکس.
کاربر محترم پست قبلت رو اینگور کردم. تکرار کردی باید بگم از اونجایی اینجا همه تحصیل کرده و محترم هستند، بهتره مواظب صحبت کردنت باشی. در ضمن توی فرهنگ لغت من، طرز بیان و ادب هم بخشی از شعور به حساب میاد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , WILL , MarkLand , ezra
ارسال: #۵۱۷۸۷
۲۷ مرداد ۱۳۹۸, ۰۶:۴۶ ب.ظ
یه نکته هم اضافه کنم از هر نظر من توی این روش زندگی سود کردم هم وقت بیشتری توی کارای شخصیم دارم هم روابط لذت بخش تری دارم هم اینکه اگه کار داشته باشم که کمک نیاز داشته باشم خیال راحت از دوستم از خانومم میخوام که کمکم کنه و خودمم برای هر کمکی همیشه آمادم.
یه هزینه ی کوچیک بده اما بعدش همیشه سود کردی. اگر روشت جواب نداد خودت اشتباه کردی انتخاب خودت اشتباه بوده.
آدمی که آدم باشه محبت داشته باشه بهت اخلاق بفهمه نیازی به این صحبتا نیست همه چیز راحت و آسوده جلو میره.
یه نصیحت هم بکنم. چیزی که تو جامعه هست و فرهنگه رو بی خیال تغییر دادنش بشیم بجاش سعی کنیم انتخاب درستی داشته باشیم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: elect
ارسال: #۵۱۷۸۸
۲۷ مرداد ۱۳۹۸, ۰۷:۳۲ ب.ظ
بله درسته این تاپیک کنکوری نیست ولی هرگز فراموش نکنید که این تاپیک هم بخشی از یک انجمن کنکوری هست و شایسته هست که چالش های مربوط به درس خواندن و برنامه نویسی و .. بیشتر مطرح شود تا مباحث دیگر که هیچ ربطی به این انجمن ندارد

فکر نکنم به غیر از یکی دوتا کاربر بقیه تمایلی به این بحث بی پایان ازدواج و..داشته باشند بنابراین اگر خیلی علاقمند هستید در اینترنت سرچ بفرمایید حتما باید انجمن هایی که اصلا هدف اصلی اش مباحث ازدواج و... هست وجود داشته باشد پس به انجا رفته و افاضات خود را با بقیه به اشتراک بگذارید
ضمنا تلقی شخصی افراد از مسائل همیشه منطبق بر منطق نیست و چیزی هم که مشهود هست بیشتر جنجال درست کردن هست تا یک بحث منطقی البته اگر بخواهیم از منظر دیبی به نظرات برخی نگاه کنیم اتفاقا باید گفت که بله نظرات انها صد درصد منطقی هست
درضمن لزومی نداره که عقاید خودمان درباره ازدواج را به زور به خورد بقیه بدیم نهایتا شما با یک نفر ازدواج خواهید کرد پس قبل از ازدواج فقط با او درباره عقایدتان صحبت کنید این طوری لازم هم نیست دربه در دنبال ابراز کردن عقاید خود باشید
البته که درباره کوتاه یا طولانی بودن محتوا یک پست ممنوعیتی در انجمن وجود ندارد
چون مستقیم هم ریپلای نکردید بنده هم از این کار اجتناب کردم چون واقعا هم تمایلی به این کار ندارم و این اخرین پست بنده در این زمینه هست و اصلا هم تمایلی به ادامه بحث ندارم و نخواهم داشت .
وسلام
 سپاس‌گزاری شده توسط: elect
ارسال: #۵۱۷۸۹
۲۷ مرداد ۱۳۹۸, ۰۸:۱۷ ب.ظ
(۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  
(27 مرداد ۱۳۹۸ ۰۶:۲۳ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  ‏هیچکس اندازه یه آدم تحصیل کرده‌ی بیشعور که توهم فهمیده بودن داره نمیتونه آزار دهنده باشه.
هیچکس.
کاربر محترم پست قبلت رو اینگور کردم. تکرار کردی باید بگم از اونجایی اینجا همه تحصیل کرده و محترم هستند، بهتره مواظب صحبت کردنت باشی. در ضمن توی فرهنگ لغت من، طرز بیان و ادب هم بخشی از شعور به حساب میاد.

هان؟فازتون چیه؟

ارسال: #۵۱۷۹۰
۲۷ مرداد ۱۳۹۸, ۰۸:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۳۳ ب.ظ، توسط MarkLand.)
هر کس حوصلش بشه و مطالب رو بخونه قشنگ معلومه یکی با چندتا ای دی داره یه حرف رو میزه ولی توصیه من بهش شعار گاج هست به جای اینکه یه حرف رو با چند ای دی بزنید همون حرف رو چندبار با یه ای دی بزنید Big Grin

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۱۷۹۱
۲۷ مرداد ۱۳۹۸, ۰۸:۳۲ ب.ظ
(۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۱۷ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  هان؟فازتون چیه؟
فاز من به شما ربطی نداره ولی لحن حرف زدنت اینجا به همه ربط داره.
ارسال: #۵۱۷۹۲
۲۷ مرداد ۱۳۹۸, ۰۸:۵۴ ب.ظ
(۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۳۲ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  
(27 مرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۱۷ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  هان؟فازتون چیه؟
یه لیوان آب خنک بخورید به نظرم..خیلی تاثیر داره روی آرامش روح و روان.

شاد و تندرست باشید...

سپاس‌گزاری شده توسط: elect , Soldier's life
ارسال: #۵۱۷۹۳
۲۷ مرداد ۱۳۹۸, ۰۸:۵۶ ب.ظ
چقدر بده تو روزهای خوب خاطره میسازیم برای آینده..
یه روز تو یه آینده ای مثل حالا کلیک پشت سر هم فولدرهای تو در تو میشه همون بمبی که هیروشیما و ناکازاکی رو با خاک یکسان کرد...

+

تعطیلات یه ماهه تابستونیم تموم شد و بعد عید غدیر باید برگردم دانشگاه.
زود گذشت.. هنوز یه دل سیر نتونستم استراحت کنم و همین یه ماه هم درس میخوندم و این چند روز هم باید بخونم.
واقعا نیاز به یه استراحت خیلی خوب دارم.. مثل یه مسافرت به لرستان، خرید لوازم التحریر و کتاب اندازه یه خاور، یه نمره خوب زبان یا برگشتن به گذشته.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , Soldier's life
ارسال: #۵۱۷۹۴
۲۷ مرداد ۱۳۹۸, ۰۹:۱۳ ب.ظ
(۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۵۴ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  
(27 مرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۳۲ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  
(27 مرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۱۷ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  هان؟فازتون چیه؟
یه لیوان آب خنک بخورید به نظرم..خیلی تاثیر داره روی آرامش روح و روان.

شاد و تندرست باشید...
ببین عمو جون، همه اینجا بلدن دهنشونو باز کنن و هر چیزی بگن، خب؟ پس سعی کن از این به بعد در مورد چیزی صحبت کنی که داریشBig GrinBig GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: WILL
ارسال: #۵۱۷۹۵
۲۷ مرداد ۱۳۹۸, ۰۹:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۵۳ ب.ظ، توسط elect.)
(۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  کاربر محترم پست قبلت رو اینگور کردم. تکرار کردی باید بگم از اونجایی اینجا همه تحصیل کرده و محترم هستند، بهتره مواظب صحبت کردنت باشی. در ضمن توی فرهنگ لغت من، طرز بیان و ادب هم بخشی از شعور به حساب میاد.
ی چی کلی گفتن .شماا ک از اونا نیستسب شما چراا برخورددTongue
البتته همه محترمنن ب جز دخترا Smile
ادب شمام قبلن دیده شدهه ب اندازه کافییBig Grin
قبل ریپ زدنن نوشته هاتون مرور کنینن همین بالا هس نمونش

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Soldier's life

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۸۸۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۵۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۱ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۹ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close