زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۳۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۴۶۷۱
۲۹ فروردین ۱۳۹۷, ۱۰:۳۰ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۴۶۷۲
۲۹ فروردین ۱۳۹۷, ۱۰:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ فروردین ۱۳۹۷ ۱۰:۳۵ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
بچه خواهرم اومده میگه اتاقت سرده بیا بیرون.
من بچه بودم جای بخاری ازم استفاده می کردن!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۴۴۶۷۳
۳۰ فروردین ۱۳۹۷, ۰۱:۴۸ ب.ظ
(۲۹ فروردین ۱۳۹۷ ۰۸:۱۶ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  راستش کمی دلم کباب شد براتون. جناب وارسته شما یکاری کنید... اگر میشه شما بلیط بگیرید برید غذا درست کنید براشون. پسرمون خیلی گرسنس Sad
اگه علی دختر بود این کارو میکردم حتما Big GrinBig Grin

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , The BesT , salam5 , MarkLand , camputer89 , sanaz777 , big cloud
ارسال: #۴۴۶۷۴
۳۰ فروردین ۱۳۹۷, ۰۶:۲۲ ب.ظ
چقد هوا خوبه امروز

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια
ارسال: #۴۴۶۷۵
۳۰ فروردین ۱۳۹۷, ۰۶:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ ۰۶:۴۸ ب.ظ، توسط αɾια.)
(۳۰ فروردین ۱۳۹۷ ۰۳:۳۶ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  
(30 فروردین ۱۳۹۷ ۰۱:۴۸ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  اگه علی دختر بود این کارو میکردم حتما Big GrinBig Grin
Big Grin Big Grin اگه دختر بودم حتما تمرکز میکردم مخمو بزنی(یا به عبارتی خودم مختو بزنم) با این وضع موجود Tongue
[تصویر:  454294_s11917.gif][تصویر:  454294_s11916.gif]

(۳۰ فروردین ۱۳۹۷ ۰۶:۲۲ ب.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  چقد هوا خوبه امروز
Cool perfecto

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
ارسال: #۴۴۶۷۶
۳۰ فروردین ۱۳۹۷, ۰۷:۴۸ ب.ظ
بوی سوختنی میاد؟! Big GrinTongue

هراسی ندارند!
ارسال: #۴۴۶۷۷
۳۰ فروردین ۱۳۹۷, ۰۸:۵۸ ب.ظ
Miss you

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ارسال: #۴۴۶۷۸
۳۰ فروردین ۱۳۹۷, ۰۹:۳۵ ب.ظ
گشنم شدBlush

ارسال: #۴۴۶۷۹
۳۱ فروردین ۱۳۹۷, ۰۱:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ ۰۱:۲۵ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
دیگه پشت دستمو داغ کنم برای کسی کار برنامه نویسی انجام بدم. حتی شده یه خط. همون کاری که به نظر میاد یه ساعته حل میشه، یه روز وقت آدمو میگیره. تازه آخرش هم پروژه انقدر کوچیکه که اصلا پولش صرف گرفتن هم نمیکنه. حاضرم پول هاست و دامین و پروژه رو به طرف بدم که ولم کنه بذاره برم پی زندگیم!

سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , big cloud
ارسال: #۴۴۶۸۰
۳۱ فروردین ۱۳۹۷, ۰۵:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ ۰۵:۴۳ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
ظاهرا دخترای ایرانی نسبت به دخترای خارجکی پر رو و پر توقع هستن. بریم یه چند تا دختر خارجکی وارد کنیم بازارشون بشکنه. Smile

دختر امروز ایرانی، حق و حقوق زن سنتی رو میخواد به علاوه حق و حقوق زن مدرن. اما نه مسئولیت زن سنتی رو قبول می کنه و نه مسئولیت زن مدرن رو.

سپاس‌گزاری شده توسط: hun73r.9h0s7 , Riemann , khayyam , kilookiloo , big cloud
ارسال: #۴۴۶۸۱
۳۱ فروردین ۱۳۹۷, ۱۰:۱۲ ب.ظ
هیچکس را خبری نیست
که لیلی چون است
همه جا قصه ی
دیوانگی مجنون است..!

هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , mahyamk , RASPINA
ارسال: #۴۴۶۸۲
۳۱ فروردین ۱۳۹۷, ۱۰:۴۲ ب.ظ
(۲۶ فروردین ۱۳۹۷ ۰۹:۵۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  شاید اصلا اشتباه اومدم کامپیوتر. شاید اشتباه برنامه نویس شدم (البته الان که دیگه گذاشتم کنار). چه کاریه آدم صبح تا شب پشت سیستم باشه. کار پشت کامپیوتر، تفریح پشت کامپیوتر، ارتباطات پشت کامپیوتر، بعضا حتی غذا هم پشت کامپیوتر! آدم میره بیرون، تو خیابون، تو بازار، با چهار نفر حرف میزنه، شوخی می کنه، چونه میزنه، اختلاط می کنه، حس زنده بودن بهش دست میده.
همینکه بعد از این همه سختی که کشیدی میگی "شاید" به نظر من نشون میده اشتباه نیومدی !
من خودم خیلی برنامه نویسی دوست دارم و به نظرم اگه جای درست کار کنی شرایط و حقوقش هم خوبه (یادمه گفتی که تهران نمیتونی بیای و توی شهرستان کار خوب نیست) جای درست کار کنی که برای کارت ارزش قائل بشن حتی از حالت کدنویسی انفرادی هم بیشتر مزه میده و بیشتر دوست داری سمت یادگیری بری. ولی متاسفانه تعداد شرکت هایی که اینطور باشن خیلی کمن. ولی با فرض اینکه همه ی اینها هم خوب باشه حس میکنم ذهنم نمیکشه که ۱۰ سال دیگه برنامه نویسی کنم Dodgy ذهن به شدت خسته میشه مخصوصا اینکه به صورت کار انجام بدی نه تفریح . ولی اگه چند سال دیگه بخوام سمت شغلی برم قطعا تو همین زمینه است و فقط کدنویسی نمیکنم دیگه Big Grin
اگه شما کار خوب و بی دردسر با حقوق خوب پیدا کردی به ما هم بگو بگردیم پیدا کنیم Rolleyes

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۴۶۸۳
۳۱ فروردین ۱۳۹۷, ۱۱:۴۹ ب.ظ
هر دم از این باغ بری میرسد ...

Stop talking. Start walking
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01
ارسال: #۴۴۶۸۴
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۲:۲۴ ق.ظ
... It doesnt matter
ارسال: #۴۴۶۸۵
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۱:۵۳ ق.ظ
(۳۱ فروردین ۱۳۹۷ ۱۰:۴۲ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  همینکه بعد از این همه سختی که کشیدی میگی "شاید" به نظر من نشون میده اشتباه نیومدی !
من خودم خیلی برنامه نویسی دوست دارم و به نظرم اگه جای درست کار کنی شرایط و حقوقش هم خوبه (یادمه گفتی که تهران نمیتونی بیای و توی شهرستان کار خوب نیست) جای درست کار کنی که برای کارت ارزش قائل بشن حتی از حالت کدنویسی انفرادی هم بیشتر مزه میده و بیشتر دوست داری سمت یادگیری بری. ولی متاسفانه تعداد شرکت هایی که اینطور باشن خیلی کمن. ولی با فرض اینکه همه ی اینها هم خوب باشه حس میکنم ذهنم نمیکشه که ۱۰ سال دیگه برنامه نویسی کنم Dodgy ذهن به شدت خسته میشه مخصوصا اینکه به صورت کار انجام بدی نه تفریح . ولی اگه چند سال دیگه بخوام سمت شغلی برم قطعا تو همین زمینه است و فقط کدنویسی نمیکنم دیگه Big Grin
اگه شما کار خوب و بی دردسر با حقوق خوب پیدا کردی به ما هم بگو بگردیم پیدا کنیم Rolleyes
فکر می کنم برنامه نویسی جزو راه های سختِ پول در آوردن باشه. شما محدودیت کامپیوتری بودن رو بردار بعد ببین چقدر کار بیرون هست که راحت تر میشه پول در آورد.

سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , RASPINA

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۶۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۸,۶۶۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۲۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۲۳۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۷۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۲۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۵۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۲۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۲۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close