زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۳۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۴۶۸۶
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۸:۰۹ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۳۱ فروردین ۱۳۹۷ ۰۵:۲۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  ظاهرا دخترای ایرانی نسبت به دخترای خارجکی پر رو و پر توقع هستن.
صرفا نقل قول بود از یکی که چند ماهه رفته فرنگ. Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۴۶۸۷
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۰:۲۶ ق.ظ
(۳۱ فروردین ۱۳۹۷ ۰۵:۲۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  ظاهرا دخترای ایرانی نسبت به دخترای خارجکی پر رو و پر توقع هستن. بریم یه چند تا دختر خارجکی وارد کنیم بازارشون بشکنه. Smile
بلا نسبت جمع!
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۴۴۶۸۸
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۰:۵۴ ق.ظ
(۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۱:۵۳ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  فکر می کنم برنامه نویسی جزو راه های سختِ پول در آوردن باشه. شما محدودیت کامپیوتری بودن رو بردار بعد ببین چقدر کار بیرون هست که راحت تر میشه پول در آورد.
دلالی هم خوبه Big Grin توی دیوار مشاور املاک ی ساختمون گذاشته بود ۱۰ میلیارد قیمتش بود . داشتم فکر میکردم اینو بفروشه (ساختمون دیگه هم نفروشه اصلا) معادل چقدر کار کردن من میشه Confused ولی ترجیح میدم با کامپیوتر سر و کله بزنم تا آدما Rolleyes

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , RASPINA
ارسال: #۴۴۶۸۹
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۱:۱۷ ق.ظ
(۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۲۶ ق.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  
(31 فروردین ۱۳۹۷ ۰۵:۲۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  ظاهرا دخترای ایرانی نسبت به دخترای خارجکی پر رو و پر توقع هستن. بریم یه چند تا دختر خارجکی وارد کنیم بازارشون بشکنه. Smile
بلا نسبت جمع!
تو همین جمع هم هر چی من دیدم حق خواهی دخترا بود. کسی دنبال مسئولیت نبود. حق کار، حق خروج از کشور، حق طلاق ...
وظایف رو به عنوان آپشن اضافه و لطف به شوهر میدیدن.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx , khayyam
ارسال: #۴۴۶۹۰
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۱:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۱۵ ب.ظ، توسط pioneer01.)
.......
ارسال: #۴۴۶۹۱
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۲:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۲۱ ب.ظ، توسط big cloud.)
بسیار منطقی هستم و امروز به راحتی بعد واریز حقوقم با یک شرکت بسیار شلوغ و گدا قطع همکاری کردم. آدم تنوع طلب و خودخواه لقب گرفتم و اصلا برام مهم نیست. هر جایی که طرفم به منفعتش و جیبش فکر کنه منم عین خودش فکر میکنم و باهاش برای همیشه خداحافظی میکنم. خیلی احساس آرامش دارم و از این که کارش تا چند ماه لنگ میمونه ناراحت نیستمBig Grinهمیشه جوری کار کردم که نرفتن من به شرکت باعث صدمه ای جبران ناپذیر و صرف هزینه زیاد تا استخدام پرسنل جدید بشه. بلاخره معامله یا دو سر سوده یا دو سر ضررShy
 سپاس‌گزاری شده توسط: hun73r.9h0s7 , RASPINA
ارسال: #۴۴۶۹۲
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۲:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۳۶ ب.ظ، توسط Paraande.)
(۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۲۰ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  همیشه جوری کار کردم که نرفتن من به شرکت باعث صدمه ای جبران ناپذیر و صرف هزینه زیاد تا استخدام پرسنل جدید بشه. بلاخره معامله یا دو سر سوده یا دو سر ضررShy
شرکت ها معمولن فکر میکنن منت گذاشتن که اجازه دادن بخش قابل توجهی از مشکلاتشون رو حل کنین.

وقتی در زمینه شغلی نیاز به مشاوره دارم معمولا هر کس از دید خودش راهنمایی میده و تشویق میکنه. کسی که از زاویه دید آدم به قضیه نگاه کنه نیست : (
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , big cloud
ارسال: #۴۴۶۹۳
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۲:۳۶ ب.ظ
(۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۳۲ ب.ظ)Paraande نوشته شده توسط:  
(01 اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۲۰ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  همیشه جوری کار کردم که نرفتن من به شرکت باعث صدمه ای جبران ناپذیر و صرف هزینه زیاد تا استخدام پرسنل جدید بشه. بلاخره معامله یا دو سر سوده یا دو سر ضررShy
شرکت ها معمولن فکر میکنن منت گذاشتن که اجازه دادن بخش قابل توجهی از مشکلاتشون رو حل کنین.
بعضا اینکه حقوق رو سر وقت میدن به عنوان پوئن مثبت حساب می کنن!!!!
مرد حسابی کار رو نقد تحویل گرفتی حالا میخوای دستمزد رو نسیه بدی؟ دو مثقال شعور هم خوب چیزیه که بعضی شرکتا ندارن.

سپاس‌گزاری شده توسط: hun73r.9h0s7 , nlp@2015
ارسال: #۴۴۶۹۴
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۳:۰۵ ب.ظ
یک سوال توی ایام خجسته نزدیک به کنکور داشتم از برادران و خواهران صاحب تجربه Big Grin
یه چند روزیه کلا دنبال چیزی میگردم یا پیدا نمیشه یا اصلا پیدا نمیشه :|
یعنی غیر این دو حالت ، حالت دیگه نداره نمیفهمم چرا :/
جالب ترش یه چند روزیه اشیایی که متعلق به یخچال نیستن میرن تو یخچال مثل روغن و ...:/ ادامه ندم فکر کنم بهتره :|
بعد سوال من اینه عادیه این موضوع یا اینکه دقیقا شنبه هفته اینده ساعت هفت صبح تو مطب
یه روانشناس باشم ?:/
ممنون میشم در طی توصیه ادرس یه متخصص هم ذکر کنین Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۴۴۶۹۵
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۳:۰۷ ب.ظ
(۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۳۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  بعضا اینکه حقوق رو سر وقت میدن به عنوان پوئن مثبت حساب می کنن!!!!
مرد حسابی کار رو نقد تحویل گرفتی حالا میخوای دستمزد رو نسیه بدی؟ دو مثقال شعور هم خوب چیزیه که بعضی شرکتا ندارن.
من فک میکنم بخش زیادی از خود حقوق رو هم از سود همین دیر پرداخت کردن حقوقا میدن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015
ارسال: #۴۴۶۹۶
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۳:۱۳ ب.ظ
(۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۳۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  بعضا اینکه حقوق رو سر وقت میدن به عنوان پوئن مثبت حساب می کنن!!!!

بله هنوز شوهر خواهر من عیدی و سنوات سال گذشته را دریافت نکرده و مدیر عاملشون هم ادعاش میشه که خیلی به فکر کارمنداشه. بنده خدا یه سره داره پول دستی قرض میگیره تا بتونه بعد پس بدهUndecided
تجربه ثابت کرده باید حال طرف را بگیری! از همه بدتر اینه که وارد یه شرکت بشی یک مقدار کارهاش را جمع و جور کنی و وقتی بیای بیرون که سخت ترین کار پیدا کردن نیروی مشابه باشه!شرکتا فکر میکنن نیرو همیشگیه و میترسه بره دنبال کار جدید! باید این فوبیای ترک شغل از بین بره!
تقریبا ۸۰ درصد کارفرماها بیشعورن!!! علتش هم مال اندوزی بیش از حدشونه!
 سپاس‌گزاری شده توسط: hun73r.9h0s7
ارسال: #۴۴۶۹۷
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۶:۴۹ ب.ظ
تبلیغات تو مانشت خیلی متنوع شده Smile

سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۴۴۶۹۸
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۸:۳۸ ب.ظ
گاهی نمیشود نمیشود که نمیشود .................
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια , ele
ارسال: #۴۴۶۹۹
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۹:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۹:۵۳ ب.ظ، توسط RASPINA.)
(۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۲۰ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  بسیار منطقی هستم و امروز به راحتی بعد واریز حقوقم با یک شرکت بسیار شلوغ و گدا قطع همکاری کردم. آدم تنوع طلب و خودخواه لقب گرفتم و اصلا برام مهم نیست. هر جایی که طرفم به منفعتش و جیبش فکر کنه منم عین خودش فکر میکنم و باهاش برای همیشه خداحافظی میکنم. خیلی احساس آرامش دارم و از این که کارش تا چند ماه لنگ میمونه ناراحت نیستم[تصویر:  biggrin.gif]همیشه جوری کار کردم که نرفتن من به شرکت باعث صدمه ای جبران ناپذیر و صرف هزینه زیاد تا استخدام پرسنل جدید بشه. بلاخره معامله یا دو سر سوده یا دو سر ضرر
احسنت آفرین برشما
هرچی سپاس بزنیم کمه

(۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۳:۱۳ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  باید این فوبیای ترک شغل از بین بره!
نمیشه
ممکنه اگر کسی از کارش استعفا بده تا مدت طولانی کار پیدا نکنه .بیکاری بیدا میکنه

من در حال حاضر جای نیمه دولتی کار میکنم همه همکارام دقیقا این فوبیا رادارن
حتی یکی از شرط های کارفرما که منطقی نیست را همه قبول کردند به جز ۲ نفر که پایان اسفند۹۶ مدیر مجموعه به نوعی اخراج اشون کرد

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۴۴۷۰۰
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۰:۲۱ ب.ظ
(۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۹:۴۸ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  من در حال حاضر جای نیمه دولتی کار میکنم همه همکارام دقیقا این فوبیا رادارن
حتی یکی از شرط های کارفرما که منطقی نیست را همه قبول کردند به جز ۲ نفر که پایان اسفند۹۶ مدیر مجموعه به نوعی اخراج اشون کرد
الان سوال اینه که چون این فوبیا رو داشتن اونجا کار کردن یا چون اونجا کار کردن این فوبیا رو دارن یا اصلا هر دو بر هم تاثیرگذارن.
بعد روحیه کارمندیه که بیداد می کنه. همون ترس اولیه. شما ترس رو بذاری کنار اتفاقات جالبی میفته. از ترس زمین خوردن اولین قدم رو هم بر نمیدارن یا با اولین زمین خوردنی دست میکشن.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۶۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۳,۹۱۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۰۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۶۸۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۱ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۱۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۳۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close