زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۲۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۴۴۹۱
۱۴ فروردین ۱۳۹۷, ۰۸:۴۵ ب.ظ
(۱۴ فروردین ۱۳۹۷ ۰۲:۱۱ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  فقط نمیدونم چجور واسه فردا ساندویچش کنم :| شاید نبرم فردا
دوتا نون کم نیست؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۴۴۹۲
۱۴ فروردین ۱۳۹۷, ۰۹:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ فروردین ۱۳۹۷ ۱۰:۰۲ ب.ظ، توسط crevice.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۴ فروردین ۱۳۹۷ ۰۸:۴۵ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(14 فروردین ۱۳۹۷ ۰۲:۱۱ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  فقط نمیدونم چجور واسه فردا ساندویچش کنم :| شاید نبرم فردا
دوتا نون کم نیست؟
اینکه شام دیشبه با یه نون سیر شدم. امروز نهارم دقیقا با یه نونش سیر شدم! نمیدونم توش چیه. یکی دگشم تیو راه برگشت خوردم ((:

(۱۴ فروردین ۱۳۹۷ ۰۷:۲۵ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(14 فروردین ۱۳۹۷ ۰۲:۱۱ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  اولین ترای جدی من:
نوش جان
آفرین عجب شروع طوفانی
وای نون خارجی Smile دارید؟
نمیدونم والا؛ یه فروشگاه زنجیره المانی ب اسم ALDI بغل دستمه مال اونه. این عقب مونده ها توی شهرشون نونوایی که ندارن :| Big Grin مجبورم از اینا بخورم

(۱۴ فروردین ۱۳۹۷ ۰۱:۴۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  ترایای قبل از تو سو تفاهم بود. Big Grin
واسه امروز برنج گرفتم. Big GrinBig GrinBig GrinTongue اعتماد بسقف پیدا کردم اساسی.
آقا یسری چیزا خداوکیلی از ایران ارزون تره. حالا نمیدونم برنجش چیه ولی کیلویی ۱ یورو افتاد. آبمیوه و کنسرو که از ایرون ارزونتره بنظرم. (ینی به ریال که برگردونی قیمتو از ایران ارزونتر میافته).
پ.ن۱:شام و نهار ساده چیا داریم؟؟ هلپ می پلیز.
پ.ن۲: امروز ۱۳۰۰ یورو توی کیف پولم داشتم میخوااستم پول اجاره خونه رو بدم که ندادم...بعد عین این گیجا کیفو توی فروشگاه انداختم و بعد ک اومدم حساب کنم دیدم کیفی ندارم... :| -_- گیج الدوله Big Grin ولی دَمِ یابنده گرم تحویل صندوق داده بود کیفو Rolleyes
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , pioneer01
ارسال: #۴۴۴۹۳
۱۴ فروردین ۱۳۹۷, ۱۰:۲۸ ب.ظ
(۱۴ فروردین ۱۳۹۷ ۰۹:۵۵ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  اینکه شام دیشبه با یه نون سیر شدم. امروز نهارم دقیقا با یه نونش سیر شدم! نمیدونم توش چیه. یکی دگشم تیو راه برگشت خوردم ((:
شما پس سوسول تشریف دارید Smile
ارسال: #۴۴۴۹۴
۱۴ فروردین ۱۳۹۷, ۱۱:۰۰ ب.ظ
(۱۴ فروردین ۱۳۹۷ ۰۹:۵۵ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  پ.ن۱:شام و نهار ساده چیا داریم؟؟ هلپ می پلیز.
مسلما آسونترین املته بعد هم ماکارونی

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۴۴۴۹۵
۱۴ فروردین ۱۳۹۷, ۱۱:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ فروردین ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ب.ظ، توسط Riemann.)
(۱۴ فروردین ۱۳۹۷ ۰۹:۵۵ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  پ.ن۱:شام و نهار ساده چیا داریم؟؟ هلپ می پلیز.
نودل بخر، بخور Smile

من داداشم که خارجه بود،‌ از ایران کلی سبزی خشک برده بود اونجا کوکو سبزی درست میکرد Smile

ته چین مرغ هم خوبه

اینم خوبه
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

وضعت خوبه یه پلو پز بخر
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۴۴۴۹۶
۱۴ فروردین ۱۳۹۷, ۱۱:۰۲ ب.ظ
دمی گوجه
پیاز و با زردچوبه سرخ میکنی
بعد گوجه ها رو پوست میکنی خورد میکنی بعد با اون پیاز داغ تفت میدی ادویه و اینا هم میزنی
بعد یه پیمانه برنجی که از قبل خیس کردی و شستی رو میریزی تو همون پیاز و گوجه ای که سرخ کردی بعد اب میریزی طوری که یه بند انگشت بالای برنجو بگیره نمکم میزنی صبر میکنی آبش کشیده بشه بعد دم کنی میذاری دم کنی هم نداشتی یه پارچه تمیزو ببند به در قابلمه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

*راستی اون نونا هم چون سبوس داره سنگین تره و سالمتر.
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۴۴۴۹۷
۱۴ فروردین ۱۳۹۷, ۱۱:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ فروردین ۱۳۹۷ ۱۱:۳۷ ب.ظ، توسط Behnam‌.)
(۱۴ فروردین ۱۳۹۷ ۰۹:۵۵ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  نمیدونم والا؛ یه فروشگاه زنجیره المانی ب اسم ALDI بغل دستمه مال اونه. این عقب مونده ها توی شهرشون نونوایی که ندارن :| [تصویر:  biggrin.gif] مجبورم از اینا بخورم
آقا یسری چیزا خداوکیلی از ایران ارزون تره. حالا نمیدونم برنجش چیه ولی کیلویی ۱ یورو افتاد. آبمیوه و کنسرو که از ایرون ارزونتره بنظرم. (ینی به ریال که برگردونی قیمتو از ایران ارزونتر میافته).
پ.ن۱:شام و نهار ساده چیا داریم؟؟ هلپ می پلیز.
نونوایی حداقل ۱۰ تا داره، هم نون میفروشن هم نون شیرینی مانند، ولی نون باگت مدل ایرانی در کل سخت پیدا کنی. از همین ALDI ولی نون همبرگر میتونی پیدا کنی که باز بیشتر به مال ایران شبیه‌تر هست مزش. باید دنبال مغازه ترک‌ها یا عرب‌ها باشی، نون لواش اینا میتونی پیدا کنی و الا خودشون یه سری نون گرد کوچیک دارند که هم یه مقدار خام هست و باید داخل فر یا ماهیتابه بذاری، و هم گرون هست. در کل از ایرانی‌های اونجا باید سوال بپرسی که هر چی توو کجا پیدا میشه.

قیمت‌ها نسبت به درآمد ارزون هست ولی از ایران ارزون‌تر نیست. اون برنج ۲ یورویی، برنج هند هست که ایران هم به اون قیمت هست. برنج درست حسابی بخوای بگیری باسمتی بسته‌های یه کیلویی داره که ۲/۵ یورو هست. کنسرو تن ماهیی هم ۱ یورو تا ۳ داره که اون ۱ یوروئی‌ها بوی ماهی میده، اون ۲/۵ ها خوب هست که به پول ایران میشه ۱۵ تومن! مارکش یادم رفته ولی ALDI داره و بسته‌بندی‌ش هم شیک هست. آبمیوه‌های ارزون‌ش بدمزه هست و خیلی غیرطبیعی هست، یه چیزی بگیر که معقول باشه.

شام و ناهار ساده باعث میشه همین اولش ضعف کنی. من جات بودم یکی دو هفته‌ی اول میرفتم رستوران‌های عرب‌ها یا مخصوصا ترک‌ها که غذاهاشون به مذاق‌مون بیشتر سازگاره تا همه چی دستم بیاد. ولی میتونی چرخ‌کرده با سیب‌زمینی درست کنی مثلا، کاری نداره، کنارش ولی سالاد آماده اینا بخر از مغازه. ماکارونی رو میتونی سریع با تن‌ماهی هم درست کنی، من بدم نمیاد! یه سری سس (مایه) ماکارونی آماده هم دارند که شبیه رب هست. راستی واسه همین رب و آبلیمو اینا باید بری مغازه ترک‌ها، اروپایی‌ها ترش زیاد نمیخورن، رب رو توو بسته‌های شبیه خمیردندون یه ذره دارند که به درد هم نمیخوره.
در کل من وقتی اونورا بودم خیلی خیلی سرم شلوغ بود (۱۴ ساعت کار در روز) و دو ساعت بیشتر فرصت غذا درست کردن نداشتم، ولی همین وقتم رو هم چرخ‌کرده و مرغ و برنج (با تن ماهی، یا استانبولی) و ماکارونی بیشتر درست میکردم. فیلمه مرغ و ذرت و قارچ و فلفل دلمه‌ای کار نیم ساعت هست. البته به جز قیمه و قرمه تقریبا همه چی بلد بودم و گاها خورشت لوبیا و حتی آبگوشت هم درست میکردم ولی الان زود هست براش.
آها راستی حتما و حتما یه کته‌پز بخر که خیالت از همه چی راحت بشه. اون برنج باسماتی‌ها که کیلویی ۲/۵ یورو هست (که حداقل ۵ بار میتونی استفاده کنی) ۲۰ دقیقه‌ای توو کته‌پز میپزه. من خورشت رو زیاد درست میکردم و وقتی میرسیدم خونه قبل از هر چی برنج رو میذاشتم و تا لباس عوض کنم و دست و صورتم رو بشورم، میپخت برنجش. کیفیتش تقریبا به قیمتش ربطی نداره، من یه چی مثل این داشتم که عالی بود:

آها راستی دقت کرده باشی کلی پیتزای منجمد با قیمت خیلی خوب دارند. اگه حلال میخوری که پیتزای تن ماهی و مارگاریتا و اینا دارند، اگه نه هم که یه سری هست فکر کنم چرخ کرده رووش داره (بقیه‌ش همه‌ش خوک هست و عمرا پیتزای مثلا گوشت گاو پیدا کنی). اینا رو کمتر از یه ربع بذاری توو فر اوکی میشه و کارت رو راه میندازه. سوسیس تخم مرغ و ... هم کارت رو راه میندازه.

دیگه فعلا همین تجربه‌ها توو ذهنمه که عجله‌ای نوشتم. احتمالا مغازه و رستوران ایرانی هم پیدا کنی (سرچ کردم بود چنتا) که چه بهتره (البته هر چیزی که از سایر مغازه‌ها پیدا میکنی رو از همونا بخر، چون ممکن هست یه ذره گرون بدن اینا، ولی واسه رب و خیارشور و نون و چایی و ... مجبوری به همینجا رجوع کنی).

(۱۴ فروردین ۱۳۹۷ ۱۰:۲۸ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  شما پس سوسول تشریف دارید [تصویر:  smile.gif]
:|
هر کسی به اندازه نیازش میخوره دیگه
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , Paraande , big cloud , RASPINA , kilookiloo
ارسال: #۴۴۴۹۸
۱۵ فروردین ۱۳۹۷, ۱۲:۰۹ ق.ظ
(۱۴ فروردین ۱۳۹۷ ۱۱:۲۶ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  :|
هر کسی به اندازه نیازش میخوره دیگه
من یه نفر با جثه معمولی، شام بعضی وقتا یه نصف نونه سنگک میخورم و اگر اون شب تا ۱ بخوابم مشکل غذا پیدا نمیکنم،‌ اگه مثلا تا سه یا چهار بیدار باشم که باید یه وعده دیگه بخورم وگرنه اصلا خوابم نمیبره : ))
ارسال: #۴۴۴۹۹
۱۵ فروردین ۱۳۹۷, ۰۷:۲۳ ق.ظ
خب برنامه نویسی صبح گاهی تموم شد، میریم که آماده بشیم بریم سر کار Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , RASPINA
ارسال: #۴۴۵۰۰
۱۵ فروردین ۱۳۹۷, ۰۲:۰۱ ب.ظ
‌‌‌

سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , nlp@2015 , WILL
ارسال: #۴۴۵۰۱
۱۵ فروردین ۱۳۹۷, ۰۳:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ فروردین ۱۳۹۷ ۰۶:۴۲ ب.ظ، توسط diligent.)
(۱۴ فروردین ۱۳۹۷ ۰۸:۳۲ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(13 فروردین ۱۳۹۷ ۰۹:۴۵ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  فکر میکردم دیگه پیر شده و همین شکلی میمونه ولی با جوونه هاش خیلی سورپرایزم کرد. کاکتوسم؛ [تصویر:  shy.gif]
گلدونش را عوض کن .
یه نگاه انداختم به ریشه هاش،گلدونش هنوز جا داره تا پر بشه

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۴۴۵۰۲
۱۵ فروردین ۱۳۹۷, ۰۳:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ فروردین ۱۳۹۷ ۰۷:۵۱ ب.ظ، توسط nlp@2015.)
............

ارسال: #۴۴۵۰۳
۱۵ فروردین ۱۳۹۷, ۰۷:۵۱ ب.ظ
کسی اینجا ژورنال expert systems with application مقاله داده؟ سوال داشتمBlush

ارسال: #۴۴۵۰۴
۱۵ فروردین ۱۳۹۷, ۰۹:۰۶ ب.ظ
حساسیت فصلی خر است!

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: WILL , ele , αɾια
ارسال: #۴۴۵۰۵
۱۵ فروردین ۱۳۹۷, ۱۱:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ فروردین ۱۳۹۷ ۰۱:۰۶ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
............

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۳۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۵۲۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۵۹۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۳ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۰۰ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close