زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۰۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۴۵۲۱
۱۷ فروردین ۱۳۹۷, ۰۲:۳۳ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۶ فروردین ۱۳۹۷ ۰۵:۴۷ ب.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  بدون قرارداد کار نکنید. مثلا اگر با شرکتی میخاید ساعتی یا تمام وقت کار کنید تمام جزئیات رو همون اول مشخص کنید. قرارداد زیر یکسال هم نبندید. میزان حقوق پایه، یا حق الزحمه ساعتی (درصورتی که ساعتی میخاید کار کنید) اضافه کار، میزان مرخصی، همه اینها حق شماست و از طلب کردنش نباید واهمه داشته باشید. خیلی هم جسورانه و با اعتماد به نفس این موارد رو مطرح کنید.
من ترجیح میدم یه قرارداد با شرایط مناسب و نسبتا مطمئن داشته باشم که کار اصلیم باشه، در کنارش اگر دوست داشتم یا وقتش بود پروژه ای، پاره وقت یا دورکاری هم انجام بدم. پروژه ای کار کردن دردسرهای خودش رو داره. من امسال عید اصلا نفهمیدم کی تموم شد، همش پای لپ تاپ بودم. ولی پروژه ای هم که کار قبول میکنم همه چیز رو از قبل مشخص میکنم. تایم شیت کاری معلومه و حق الزحمه براساس ساعت کاری یا حق الزحمه انجام کامل پروژه و نحوه پرداخت هزینه رو هم همون اول مشخص میکنیم تا بعد دچار سوء تفاهم نشیم. وقتی هم میبینم نمیتونم با اونها با این مدل کاری ادامه بدم، خیلی راحت کار رو ول میکنم. اگر کارفرما نسبت به من نمیخاد تعهدی داشته باشه مشکلی نیست من هم برخورد مشابه میکنم.
پروژه ای کار کردن واقعا دردسر داره . من ترجیحم اینه ی کار ثابت داشته باشم و درکنارش توی وقت اضافم پروژه ای که خودم دوست دارم و تو فکرمه رو با حوصله انجام بدم Tongue البته تدریس هم خوبه برای وقت اضافه , هم حس خوبی داره و هم درآمدش خوبه

راهی به انتها هست؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۴۵۲۲
۱۷ فروردین ۱۳۹۷, ۰۴:۵۹ ب.ظ
با ۵۰ ملیون رهن و ۷۰۰ تومن اجاره هم خونه پیدا نمیشه Smile
ارسال: #۴۴۵۲۳
۱۷ فروردین ۱۳۹۷, ۰۵:۴۲ ب.ظ
(۱۷ فروردین ۱۳۹۷ ۰۴:۵۹ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  با ۵۰ ملیون رهن و ۷۰۰ تومن اجاره هم خونه پیدا نمیشه Smile
بستگی داره کدوم منطقه را مد نظر داشته باشی برای زندگی،سمت شادمان ، دامپزشکی، سبلان شمالی یا تهرانپارس پیدا میشه Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια
ارسال: #۴۴۵۲۴
۱۷ فروردین ۱۳۹۷, ۰۸:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ فروردین ۱۳۹۷ ۰۸:۳۲ ب.ظ، توسط Riemann.)
(۱۷ فروردین ۱۳۹۷ ۰۵:۴۲ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  بستگی داره کدوم منطقه را مد نظر داشته باشی برای زندگی،سمت شادمان ، دامپزشکی، سبلان شمالی یا تهرانپارس پیدا میشه [تصویر:  biggrin.gif]
من الان سمت بهار شیراز هستم،‌ منتهی انگار این منطقه دیگه نمیشه موند Smile

ممنون میشم چند تا منطقه ارزون دیگه هم بگید Smile

(۱۷ فروردین ۱۳۹۷ ۰۷:۵۴ ب.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  یعنی الان ۵۰میلیون نقد تو خونه دارین [تصویر:  biggrin.gif] راستی آدرستون چی بود [تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  biggrin.gif]
۵۰ توممن که چیزی نیست توی این دوره زمونه ! البته همونم ندارم،‌داشتم فرضه بافی میکردم که اگر روزی اینقدر پول داشته باشم میتونم یه خونه مستقل بگیرم یا نه ؟ که به نظر میاد نمیتونم : )
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια , RASPINA
ارسال: #۴۴۵۲۵
۱۷ فروردین ۱۳۹۷, ۰۸:۳۳ ب.ظ
اینکه بعضیا در تمام مسائل نظر کارشناسی میدن مظهری از اثر دانینگ-کروگره؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۴۵۲۶
۱۷ فروردین ۱۳۹۷, ۰۸:۴۲ ب.ظ
"جمعه" روزی نیست که فقط بخواهیم به شب برسانیم و تمامش کنیم؛
جمعه روز "دوست ‌داشتن" و "دوست‌ داشته ‌شدن" ‌است!
همان روزی که باید تمام کاستی‌های هفته را برای آنکه "دوستش داریم" ، جبران کنیم...
جمعه‌هایمان را هدر ندهیم،
حیف است، عشق را خوش نمی‌آید...
خدا را هم...

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
ارسال: #۴۴۵۲۷
۱۷ فروردین ۱۳۹۷, ۱۱:۲۵ ب.ظ
[تصویر:  453903_ji1f_img_9752.jpg]
اثر استاد ایرج ملکی

Stop talking. Start walking
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , nlp@2015
ارسال: #۴۴۵۲۸
۱۷ فروردین ۱۳۹۷, ۱۱:۴۰ ب.ظ
‏ولی قبول کنین گاهی قشنگی زندگی به اینه که نمیدونیم قراره چی پیش بیاد... Angel

هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahyamk , WILL
ارسال: #۴۴۵۲۹
۱۸ فروردین ۱۳۹۷, ۰۴:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ فروردین ۱۳۹۷ ۰۴:۴۳ ب.ظ، توسط big cloud.)
(۱۷ فروردین ۱۳۹۷ ۰۸:۲۹ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  من الان سمت بهار شیراز هستم،‌ منتهی انگار این منطقه دیگه نمیشه موند Smile

ممنون میشم چند تا منطقه ارزون دیگه هم بگید Smile
قصد اقامت در کدوم منطقه را دارید، سمت شرق یا غرب؟
ارسال: #۴۴۵۳۰
۱۸ فروردین ۱۳۹۷, ۰۶:۵۶ ب.ظ
خب خدا را شکر هم تلگرام را چک کردم هم مانشت
هم یه چای تازه دم با سوهان تازه خوردم
برم سراغ کارم

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015
ارسال: #۴۴۵۳۱
۱۸ فروردین ۱۳۹۷, ۰۸:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۴۷ ب.ظ، توسط moslem73421.)
.....
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5 , Skyrim , Riemann
ارسال: #۴۴۵۳۲
۱۸ فروردین ۱۳۹۷, ۰۹:۴۸ ب.ظ
(۱۸ فروردین ۱۳۹۷ ۰۸:۳۲ ب.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  با توجه به اینکه ۵:۵۶ این پست رو گذاشتید و آخرین بازدیدتون ۶:۳۲ است
پس یا چاییش تازه دم نبوده و یا سوهانش تازه نبود [تصویر:  tongue.gif][تصویر:  biggrin.gif]
همزمان با خوردن چای این پست را گذاشتم چای تازه دم که چ عرض کنم معمولا چای دم نکشیده میخورم
خدا را شکر شرلوک هلمز مانشت هم پیدا شد Smile

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421 , salam5 , Skyrim
ارسال: #۴۴۵۳۳
۱۸ فروردین ۱۳۹۷, ۱۰:۰۰ ب.ظ
‏من همیشه نفر چهارم رابطه بودم! Confused
یعنی نفر سوم رابطه میومد ماجراشو برام تعریف می‌کرد و اصرار داشت که تو از رابطه و عشق هیچی نمی‌دونی پسر!
درحالیکه نمیدونست من نفر اول اون رابطه بودم....! Dodgy
خودمم نفهمیدم چی شد Undecided
فعلا یه صلوات بفرستین تا بعد

هراسی ندارند!
ارسال: #۴۴۵۳۴
۱۸ فروردین ۱۳۹۷, ۱۰:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۴۷ ب.ظ، توسط moslem73421.)
.....
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια
ارسال: #۴۴۵۳۵
۱۸ فروردین ۱۳۹۷, ۱۰:۳۸ ب.ظ
مانشت شده همین تاپیک
معلوم نیست فروم ارشده یا فروم درد دل

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , hun73r.9h0s7 , RASPINA , Skyrim

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۷۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۴,۰۱۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۱۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۷۶۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۱ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۱۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۳۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close