زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۴۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۴۵۰۶
۱۵ فروردین ۱۳۹۷, ۱۱:۴۸ ب.ظ
خوردن هست خرما که باعث اسیب به معده و روده نمیشه؟ من یه هسته خوردم Smile
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۴۵۰۷
۱۶ فروردین ۱۳۹۷, ۰۹:۴۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ فروردین ۱۳۹۷ ۰۹:۴۷ ق.ظ، توسط big cloud.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۵ فروردین ۱۳۹۷ ۱۱:۴۸ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  خوردن هست خرما که باعث اسیب به معده و روده نمیشه؟ من یه هسته خوردم Smile
نه نگران نباش من قبلا چند بار خوردم چیزیم نشدهBig Grin

دوست دارم بدونم همه محیط های شغلی تو این مملکت امن نیستن یا فقط برای من این مشکلات هست!! ساعت ها با مشتری کلنجار میری و سفارشا میگیری و چند تا نمونه کار هم در گذر زمان انجم میدی و اکی هست. بعد یهو مشتری غیب میشه و بعد پیگیری میفهمی بقیه کارها را دادن به کارمند دیگه!!! بهانه مدیر بخش هم اینه که سر شما شلوغه!!! تازه میگه مشتری از کار شما ایراد گرفت ما دادایم به کارمند دیگه انجام بدن! مشتری بعد ۶ ماه تشکر و... چطور یه شبه ایراد گرفته!!!واقعا تو محیط مسمومی کار میکنیم که یه سره دنبال دور زدن آدم هستن !هر سری میگم ول کن این شرکت خراب شده را اما وقتی فکر میکنم میبینم همیشه همین بوده!
ارسال: #۴۴۵۰۸
۱۶ فروردین ۱۳۹۷, ۱۱:۵۷ ق.ظ
(۱۶ فروردین ۱۳۹۷ ۰۹:۴۲ ق.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  دوست دارم بدونم همه محیط های شغلی تو این مملکت امن نیستن یا فقط برای من این مشکلات هست!!

سلام
خیلی جاها همینجوره
قبلا توی همینجا گفته بودم که توی شرکتی که میرفتم قرارداد بدون حقوق بسته بود باهامون.میگفت قسمتی از پروژه شرکت را انجام بدید خودتون یاد میگیرید و مهارت کسب میکنید و وقتی به حد مطلوبی رسیدیددیگه قرارداد با حقوق باهاتون میبندیم. بعد از مدتی حدود سه ماه میگفت از نظر ما هنوز به حدی نیستید که بخواهم با حقوق قرارداد ببندم هنوز بیایید! من هم انصراف دادم چندوقتی دنبالم بودن میگفتن بیا و پروژه را تمام کنیم ولی نمیگفت بیا حقوق بهتون میدیم!! من که نرفتم...ولی با اون تیمی که میرفتیم چندوقت پیش شنیدم که چندتاشون هنوز رایگان کار میکنن به امید اینکه شاید باهاشون قرارداد با حقوق ببندن! متاسفانه خیلی جاها همینجوره
شما الان توی این شرکت چجوری کار میکنید؟ با توضیحاتی که قبلا از پیامهاتون میخوندم فکر کنم دورکاری انجام میدید.قرارداد باهاتون میبندن رسمی؟ چقدر حدود در ماه حقوق بهتون میرسه؟ ماهیانه بهتون حقوق میدن یا پروژه که تمام بشه؟
این شرکتها یه پروژه برمیدارن و درصدی از پول را حق الزحمه به برنامه نویس میدن ولی پروژه یا سایتشون وقتی روی سرور قرار میگیره خودبه خود دارن مدتها ازش سود میگیرن و دیگه از اون سود چیزی به برنامه نویس نمیرسه فقط سهامدارهای شرکت ازش از سودش استفاده میکنن. این واقعا بی انصافی نیست؟! شایدم نیست!
ارسال: #۴۴۵۰۹
۱۶ فروردین ۱۳۹۷, ۱۲:۲۸ ب.ظ
(۱۶ فروردین ۱۳۹۷ ۱۱:۵۷ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  شما الان توی این شرکت چجوری کار میکنید؟ با توضیحاتی که قبلا از پیامهاتون میخوندم فکر کنم دورکاری انجام میدید.قرارداد باهاتون میبندن رسمی؟ چقدر حدود در ماه حقوق بهتون میرسه؟ ماهیانه بهتون حقوق میدن یا پروژه که تمام بشه؟
این شرکتها یه پروژه برمیدارن و درصدی از پول را حق الزحمه به برنامه نویس میدن ولی پروژه یا سایتشون وقتی روی سرور قرار میگیره خودبه خود دارن مدتها ازش سود میگیرن و دیگه از اون سود چیزی به برنامه نویس نمیرسه فقط سهامدارهای شرکت ازش از سودش استفاده میکنن. این واقعا بی انصافی نیست؟! شایدم نیست!

من در حال حاضر ۳ تا شرکت به صورت همزمان کار میکنم و این دلیل دور کاریم هست. درسته مجبورم شب یا روزای تعطیل هم وقت بزارم اما هر سه شرکت معروف هستن و به نسبت تخصص و ... حقوقشون خوبه. به صورت پروژه ای دریافت هزینه دارم.
خیر، با هیچ شرکتی قرار داد نبستم چون قبلا هم باهاشون کار کردم و مشکلی بابت تسویه حساب و... ندارن. قرار داد تنها به نفع شرکت هست نه پرسنل و تمام.
با توجه به این که در سمت اول مدیر فنی هستم به نسبت کارم هم کمتره اما در شرکت دوم و سوم کار بیشتری باید در طول روز ارائه بدم.از هر شرکت به طور میانگین بنابر سرعت انجام کار میشه ۱ تا ۲ میلیون تومن در آمد داشت و این مبلغ متغییره!
مشکل من سود شرکت نیست چون به هر حال بابت هزینه ای که میکنن و استخدام پرسنل و... باید مبلغی را در نظر بگیرن، اما مشکل من اینه که چرا دور زدن تو شرکت ها حاکمه! نمیان بگن سرتون شلوغه مشتری شما را دادیم به کسی که کار نداره! میگن مشتری راضی نبود!از طرفی تمامی نمونه کارهای اولیه و مهم را به فرد مورد نظر واگذار میکنن! این بی انصافیه به نظرم که کار اصلی را تو انجام بدی و دردسر مشتری برای تو باشه اما خوب که به سود آوری رسید مثل هلو بره تو گلو کسی که اصلا تلاش نمیکنه برای پیشرفتش!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: hun73r.9h0s7
ارسال: #۴۴۵۱۰
۱۶ فروردین ۱۳۹۷, ۱۲:۲۸ ب.ظ
(۱۶ فروردین ۱۳۹۷ ۱۱:۵۷ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(16 فروردین ۱۳۹۷ ۰۹:۴۲ ق.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  دوست دارم بدونم همه محیط های شغلی تو این مملکت امن نیستن یا فقط برای من این مشکلات هست!!

سلام
خیلی جاها همینجوره
قبلا توی همینجا گفته بودم که توی شرکتی که میرفتم قرارداد بدون حقوق بسته بود باهامون.میگفت قسمتی از پروژه شرکت را انجام بدید خودتون یاد میگیرید و مهارت کسب میکنید و وقتی به حد مطلوبی رسیدیددیگه قرارداد با حقوق باهاتون میبندیم. بعد از مدتی حدود سه ماه میگفت از نظر ما هنوز به حدی نیستید که بخواهم با حقوق قرارداد ببندم هنوز بیایید! من هم انصراف دادم چندوقتی دنبالم بودن میگفتن بیا و پروژه را تمام کنیم ولی نمیگفت بیا حقوق بهتون میدیم!! من که نرفتم...ولی با اون تیمی که میرفتیم چندوقت پیش شنیدم که چندتاشون هنوز رایگان کار میکنن به امید اینکه شاید باهاشون قرارداد با حقوق ببندن! متاسفانه خیلی جاها همینجوره
شما الان توی این شرکت چجوری کار میکنید؟ با توضیحاتی که قبلا از پیامهاتون میخوندم فکر کنم دورکاری انجام میدید.قرارداد باهاتون میبندن رسمی؟ چقدر حدود در ماه حقوق بهتون میرسه؟ ماهیانه بهتون حقوق میدن یا پروژه که تمام بشه؟
شما توانایی انجام صفر تا صد یه سیستم اطلاعاتی با پیچیدگی متوسط رو دارید؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۴۵۱۱
۱۶ فروردین ۱۳۹۷, ۰۵:۰۵ ب.ظ
سلام به همگی حالا که بحث دورکاری پیش امد من یک سوال از افرادی که در این زمینه تجربه دارند دارم و با توجه به اینکه تاپیک مرتبط با این سوال را پیدا نکردم مجبور شدم اینجا مطرح کنم
ایا میشه همزمان هم دورکاری کرد وهم درس خواند یا کل وقت صرف کار میشه ؟
چطور میشه تیمی را پیدا کرد که هم بشه دور کاری کرد هم در عین حال ازشان مهارتهای عملی را خوب یاد گرفت ؟
ارسال: #۴۴۵۱۲
۱۶ فروردین ۱۳۹۷, ۰۵:۴۷ ب.ظ
بدون قرارداد کار نکنید. مثلا اگر با شرکتی میخاید ساعتی یا تمام وقت کار کنید تمام جزئیات رو همون اول مشخص کنید. قرارداد زیر یکسال هم نبندید. میزان حقوق پایه، یا حق الزحمه ساعتی (درصورتی که ساعتی میخاید کار کنید) اضافه کار، میزان مرخصی، همه اینها حق شماست و از طلب کردنش نباید واهمه داشته باشید. خیلی هم جسورانه و با اعتماد به نفس این موارد رو مطرح کنید.
من ترجیح میدم یه قرارداد با شرایط مناسب و نسبتا مطمئن داشته باشم که کار اصلیم باشه، در کنارش اگر دوست داشتم یا وقتش بود پروژه ای، پاره وقت یا دورکاری هم انجام بدم. پروژه ای کار کردن دردسرهای خودش رو داره. من امسال عید اصلا نفهمیدم کی تموم شد، همش پای لپ تاپ بودم. ولی پروژه ای هم که کار قبول میکنم همه چیز رو از قبل مشخص میکنم. تایم شیت کاری معلومه و حق الزحمه براساس ساعت کاری یا حق الزحمه انجام کامل پروژه و نحوه پرداخت هزینه رو هم همون اول مشخص میکنیم تا بعد دچار سوء تفاهم نشیم. وقتی هم میبینم نمیتونم با اونها با این مدل کاری ادامه بدم، خیلی راحت کار رو ول میکنم. اگر کارفرما نسبت به من نمیخاد تعهدی داشته باشه مشکلی نیست من هم برخورد مشابه میکنم.

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , Riemann , nlp@2015 , kilookiloo
ارسال: #۴۴۵۱۳
۱۶ فروردین ۱۳۹۷, ۰۶:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ فروردین ۱۳۹۷ ۰۷:۳۴ ب.ظ، توسط big cloud.)
(۱۶ فروردین ۱۳۹۷ ۰۵:۰۵ ب.ظ)Soldiers life نوشته شده توسط:  سلام به همگی حالا که بحث دورکاری پیش امد من یک سوال از افرادی که در این زمینه تجربه دارند دارم و با توجه به اینکه تاپیک مرتبط با این سوال را پیدا نکردم مجبور شدم اینجا مطرح کنم
ایا میشه همزمان هم دورکاری کرد وهم درس خواند یا کل وقت صرف کار میشه ؟
چطور میشه تیمی را پیدا کرد که هم بشه دور کاری کرد هم در عین حال ازشان مهارتهای عملی را خوب یاد گرفت ؟
بستگی به میزان تخصص شما داره، با توجه به این که پروژه های دور کاری انفرادی هستن صفر تا صد کار برعهده خود شما است و هیچ راهنمایی در این زمینه ندارید جز گوگل.
دور کاری تیمی نیست ، البته در قالب تیم در تلگرام و... در ارتباط خواهید بود و میشه سوال خاصی را مطرح کرد. اما صرفا این کار به صورت پروژه ای واگذار شده تا سریعتر انجام بشه و با کیفیت بالا ارائه بشه.

(۱۶ فروردین ۱۳۹۷ ۰۵:۴۷ ب.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  بدون قرارداد کار نکنید. مثلا اگر با شرکتی میخاید ساعتی یا تمام وقت کار کنید تمام جزئیات رو همون اول مشخص کنید. قرارداد زیر یکسال هم نبندید. میزان حقوق پایه، یا حق الزحمه ساعتی (درصورتی که ساعتی میخاید کار کنید) اضافه کار، میزان مرخصی، همه اینها حق شماست و از طلب کردنش نباید ...
دقیقا مصداق جنگ اول به از صلح آخره، با تجربه ها میدونن که چقد میشه از کارمندا سو استفاده بشه.
من تقریبا ۲۰ تا محل کار تا به حال عوض کردم و همیشه هم کار بهتر پیدا کردم. نباید از ترک کار هراس داشت.
تمامی زمانی هم که رایگان کار کردم به ۱ هفته نمیرسه، در طول ۲ تا ۳ روز متوجه میشی که کارفرما و محیط کاری چه وضعیتی داره
دقیقا مشکل که کار پروژه ای داره نداشتن زمان بندی مناسبه!
ارسال: #۴۴۵۱۴
۱۶ فروردین ۱۳۹۷, ۰۹:۲۳ ب.ظ
یه سوال از پی اچ پی و جی کیو داشتم از اساتید اینجا کسی می تونه کمک کنه؟

think positive
ارسال: #۴۴۵۱۵
۱۶ فروردین ۱۳۹۷, ۰۹:۴۳ ب.ظ
(۱۶ فروردین ۱۳۹۷ ۰۹:۲۳ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  یه سوال از پی اچ پی و جی کیو داشتم از اساتید اینجا کسی می تونه کمک کنه؟
سلام بنده اگر جسارت به بقیه اساتید نباشه Big Grin دستی بر اتیش داشتم
بتونم کمکتون کنم در خدمتم Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand
ارسال: #۴۴۵۱۶
۱۶ فروردین ۱۳۹۷, ۱۱:۲۴ ب.ظ
لوگویی که توش گرگ هست سانسور میشه! نگران اون سانسورچی هام!!!

Stop talking. Start walking
 سپاس‌گزاری شده توسط: WILL
ارسال: #۴۴۵۱۷
۱۷ فروردین ۱۳۹۷, ۰۱:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ فروردین ۱۳۹۷ ۰۱:۳۷ ق.ظ، توسط crevice.)
کار به جایی رسیده اوکی از دانشگاهی میگیرم که اصن نه اپلای کردم و نه مکاتبه ای کردم باهاشون..Big Grin: دوره آخرالزمون شده Big Grin
کد:
Dear Ali,

This is xxx from xxx lab.

I wanted to let you know I have been serving asxxxxxx for more than 3 years. Now I am moving to xxxxx University  and looking for excellent PhD Students.

Prof. xxxxx shared your CV with me. I was wondering if you are still interested to do PhD in Australia? If so, I can help you to apply for xxxxx University and I can be a potential supervisor. You can have a look on my publications and my research in my homepage:
xxxxx

Now I am working on SDN and NFV and planning to work on IoT and Fog computing in near future. Your research interest perfectly matches my area.

I am looking forward to hearing from you if you are still interested to do PhD in Australia.
Best regards,
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , Skyrim , RangiRangi , big cloud , ele
ارسال: #۴۴۵۱۸
۱۷ فروردین ۱۳۹۷, ۰۱:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ فروردین ۱۳۹۷ ۰۶:۴۵ ق.ظ، توسط WILL.)
................................................

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
ارسال: #۴۴۵۱۹
۱۷ فروردین ۱۳۹۷, ۰۱:۴۲ ق.ظ
(۱۷ فروردین ۱۳۹۷ ۰۱:۳۴ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  کار به جایی رسیده اوکی از دانشگاهی میگیرم که اصن نه اپلای کردم و نه مکاتبه ای کردم باهاشون..[تصویر:  biggrin.gif]: دوره آخرالزمون شده [تصویر:  biggrin.gif]
خفن باشی همینه دیگه
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , crevice
ارسال: #۴۴۵۲۰
۱۷ فروردین ۱۳۹۷, ۱۲:۲۴ ب.ظ
(۱۶ فروردین ۱۳۹۷ ۰۹:۲۳ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  یه سوال از پی اچ پی و جی کیو داشتم از اساتید اینجا کسی می تونه کمک کنه؟
کسی روش comet کار کرده؟

think positive

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۵۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۳,۷۹۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۰۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۶۵۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۰ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۰۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۳۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close