زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۵۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۵۸۴۶
۲۰ بهمن ۱۳۹۴, ۱۰:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۰۵ ب.ظ، توسط Aurora.)
...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Potential , Bahar_HS
ارسال: #۲۵۸۴۷
۲۰ بهمن ۱۳۹۴, ۱۱:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ بهمن ۱۳۹۴ ۱۱:۰۸ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۰ بهمن ۱۳۹۴ ۱۰:۳۹ ق.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۴ ۰۱:۳۵ ق.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  این پست صفحه ی ۱۷۳۰ بود، الان ۱۷۲۸ شده.
من چند تا پست هامو پاک کردن. یقینا همین بوده.
Angry
سو استفاده از امکانات مدیریتی؟
ارسال: #۲۵۸۴۸
۲۰ بهمن ۱۳۹۴, ۱۱:۴۰ ق.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۴ ۱۰:۳۹ ق.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۴ ۱۰:۱۰ ق.ظ)irzeynab نوشته شده توسط:  امروز باز ۱ سال بزرگتر میشوم ):
نمی دونم باید تبریک بگم یا نه!
منم چند رو پیش یک سال بزرگتر شدم :| دلم میخواست ۲۰ ساله یا ۲۲ ساله بودم.

تسلیت بگو. یه شونه میخوام برای گریه کردن و همدردی!

"Many of life 's failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up "
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora
ارسال: #۲۵۸۴۹
۲۰ بهمن ۱۳۹۴, ۱۱:۴۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۰۵ ب.ظ، توسط Aurora.)
...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Potential , Bahar_HS
ارسال: #۲۵۸۵۰
۲۰ بهمن ۱۳۹۴, ۱۲:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ بهمن ۱۳۹۴ ۱۲:۰۷ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۰ بهمن ۱۳۹۴ ۱۱:۴۰ ق.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۴ ۱۱:۰۸ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  سو استفاده از امکانات مدیریتی؟
چرا سو استفاده؟
من دسترسی داشتم پاک کردم. مدیر این قسمت هم نیستم.
همه باید این حق رو داشته باشند که بتونند حذف کنن. ولی فکر می کنم کار من سو استفاده نبوده؟ چرا فکر می کنید سو استفاده بوده؟
چون شما تو این بخش در نقش کاربر عادی هستید و کاربرای عادی امکان پاک کردن پست هاشون رو ندارن. به عبارت دیگه شما تو این بخش یه کاربر عادی هستید که امکانات مدیریتی دارید!
ارسال: #۲۵۸۵۱
۲۰ بهمن ۱۳۹۴, ۱۲:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ بهمن ۱۳۹۴ ۱۲:۱۷ ب.ظ، توسط vesta.)
(۲۰ بهمن ۱۳۹۴ ۱۰:۳۹ ق.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  من چند تا پست هامو پاک کردن. یقینا همین بوده.
دلم میخواد مانشت رو هک کنم به انتقام این کاراتون همه پست هام رو پاک کنم اصلا بزنم اکانتمم پاک کنم AngryAngryDodgyUndecidedCoolBig GrinTongue

پ.ن: چرا انقدر چشمای من میسوزه Sad خسته ام کرده نمیگذاره به کارام برسم
پ.ن: منم فوبیای روز تولدمو گرفتم از الان، الکی الکی داره میره بالاهااااااا، هیچ وقت فکر نمیکردم انقدر عمر کنم Big Grin ببین چقدر امید به زندگی در من بالا بوده Tongue

پ.ن: تولدت مبارک Potential، آرورا تولدت مبارک با تاخیر

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , Bahar_HS
ارسال: #۲۵۸۵۲
۲۰ بهمن ۱۳۹۴, ۱۲:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۰۵ ب.ظ، توسط Aurora.)
...
ارسال: #۲۵۸۵۳
۲۰ بهمن ۱۳۹۴, ۱۲:۱۵ ب.ظ
یه قسمت هم باید به مانشت اضافه بشه: انجمن پیر زنان مانشت Big Grin
ارسال: #۲۵۸۵۴
۲۰ بهمن ۱۳۹۴, ۱۲:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ بهمن ۱۳۹۴ ۱۲:۲۳ ب.ظ، توسط vesta.)
(۲۰ بهمن ۱۳۹۴ ۱۲:۱۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یه قسمت هم باید به مانشت اضافه بشه: انجمن پیر زنان مانشت Big Grin
اصلنم خنده دار نبودDodgy

انگار از زندگی سیر شدیدا Angry بازم مثل همیشه به جوونیتون رحم میکنیم و میبخشیم، دیگه تکرار نشه هاااDodgyBig GrinTongue

(۲۰ بهمن ۱۳۹۴ ۱۲:۱۴ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  پ.ن: فقط کادوی من یادت نره وستا. تولد بدون کادو فایده اش چیه به جز اون فوبیا؟ Big Grin
Big Grin
دعای خیر من بدرقه ی راه شما Heart

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , Bahar_HS
ارسال: #۲۵۸۵۵
۲۰ بهمن ۱۳۹۴, ۱۲:۲۴ ب.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۴ ۱۲:۲۰ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  اصلنم خنده دار نبودDodgy

انگار از زندگی سیر شدیدا Angry بازم مثل همیشه به جوونیتون رحم میکنیم و میبخشیم، دیگه تکرار نشه هاااDodgyBig GrinTongue
البته من به کاربران خاصی اشاره نکرده بودم اما مثل اینکه بعضی از کاربرا دارن درخواست عضویت میدن. بازم اشاره به کاربر خاصی نباشه. TongueBig Grin
ارسال: #۲۵۸۵۶
۲۰ بهمن ۱۳۹۴, ۱۲:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ بهمن ۱۳۹۴ ۰۲:۰۹ ب.ظ، توسط vesta.)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سپاس‌گزاری شده توسط: fatemesoleimani , amineh89 , Aurora , Bahar_HS
ارسال: #۲۵۸۵۷
۲۰ بهمن ۱۳۹۴, ۰۲:۲۱ ب.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۴ ۱۲:۱۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یه قسمت هم باید به مانشت اضافه بشه: انجمن پیر زنان مانشت Big Grin
پیری خیلی هم بد نیست فقط ادم باید بیشتر به خودش برسه بیشتر مراقب خودش باشه Big Grin

یاد خدا آرام بخش دلهاست
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS
ارسال: #۲۵۸۵۸
۲۰ بهمن ۱۳۹۴, ۰۲:۲۹ ب.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۴ ۱۲:۰۸ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  پ.ن: منم فوبیای روز تولدمو گرفتم از الان، الکی الکی داره میره بالاهااااااا،

منم فوبیای روز تولد و تحویل سال دارمSadSad

یه جورایی هر جفتش آدم و پیر میکنه
SadSadSad

"یارب نظر تو برنگردد"
ارسال: #۲۵۸۵۹
۲۰ بهمن ۱۳۹۴, ۰۲:۵۲ ب.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۴ ۱۲:۲۰ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۴ ۱۲:۱۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یه قسمت هم باید به مانشت اضافه بشه: انجمن پیر زنان مانشت Big Grin
اصلنم خنده دار نبودDodgy

شما خودتونو ناراحت نکنید ننه، دیگه تکرار نمیکنه Big Grin Big Grin
ارسال: #۲۵۸۶۰
۲۰ بهمن ۱۳۹۴, ۰۳:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ بهمن ۱۳۹۴ ۰۳:۴۸ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
ننه بزرگای مانشت Big Grin

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۶۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close