زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۲۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۵۶۹۶
۱۲ بهمن ۱۳۹۴, ۰۱:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۵۸ ب.ظ، توسط sara9009.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
.............
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , blx , Menrva , Bahar_HS , software94
ارسال: #۲۵۶۹۷
۱۲ بهمن ۱۳۹۴, ۰۱:۳۷ ق.ظ
همه می دونند کی فیلم بازی نکن...
شیرینی بده زوووود...
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , Menrva , Bahar_HS
ارسال: #۲۵۶۹۸
۱۲ بهمن ۱۳۹۴, ۰۹:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ بهمن ۱۳۹۴ ۰۹:۰۳ ق.ظ، توسط khayyam.)
من الان سه ساعته دارم فکر می کنم آخر هم به نتیجه نرسیدم که عروس و داماد کیه ! Huhاینقدری به مغزم فشار آوردم یه لحظه فکر کردم خودم هستم !!!Big GrinBig GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx , shamim_70 , vesta , fatemesoleimani , Bahar_HS
ارسال: #۲۵۶۹۹
۱۲ بهمن ۱۳۹۴, ۰۹:۳۷ ق.ظ
همش فتوشاپه Big Grin

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx , shamim_70 , Bahar_HS , AmiriManesh
ارسال: #۲۵۷۰۰
۱۲ بهمن ۱۳۹۴, ۱۱:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ بهمن ۱۳۹۴ ۰۴:۰۳ ب.ظ، توسط aamitis.)
کاش یکی بهم جواب میدادBlush

دوست من

اگه یه روز چشاتو باز کردی و خودت رو وسط یه کوره دیدی ،

نترس و سعی کن پخته بیرون بیای ، وگرنه سوختن رو همه بلدن ...
ارسال: #۲۵۷۰۱
۱۲ بهمن ۱۳۹۴, ۰۳:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ بهمن ۱۳۹۴ ۰۳:۰۳ ب.ظ، توسط NP-Cσмρℓєтє.)
(۱۱ بهمن ۱۳۹۴ ۰۹:۲۴ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  میبینی تا بحث ازدواج میشه، شور و هیجان به مانشت برمیگرده Big GrinBig GrinTongue خدایا اینا دارن حرف دلشون رو غیر مستقیم میگن، گناه دارن، یه نگاهی بهشون بنداز Big GrinTongue
واقعاً راست میگی اا, من خودم خیلی وقته پست نذاشته بودم ؛ هر از گاهی میومدم یه سری میزدم میرفتم Big Grin Big Grin

نقل قول: پ.ن ۲ : به قول دوستمون، همین دوستمون تو پست های بالاترBig Grin این شکلکBig Grin چقدر خوبه، کار آدم رو راه میندازه، خدا خیرش بده

Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

(۱۱ بهمن ۱۳۹۴ ۰۹:۱۱ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  دمپایی میخوای ها TongueTongue

دمپایی من هنوز دسته توئه؟؟؟؟ میشه پس بدی؟ واسه مراسم میخوام Big Grin Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , **sara** , نارین , Bahar_HS
ارسال: #۲۵۷۰۲
۱۲ بهمن ۱۳۹۴, ۰۴:۲۱ ب.ظ
بعضی آدم ها جلد زرکوب دارند. بعضی جلد سخت و ضخیم و بعضی جلد نازک، بعضی جلد سیمی و فنری هستند.

بعضی اصلاً جلد ندارند. بعضی از آدم ها با کاغذ کاهی چاپ می شوند و بعضی با کاغذ خارجی.

بعضی از آدم ها ترجمه شده اند.بعضی از آدم ها تجدید چاپ می شوند و بعضی از آدم ها فتوکپی یا رونوشت آدم های دیگرند.

بعضی از آدم ها با حروف سیاه چاپ می شوند و بعضی از آدم ها صفحات رنگی دارند.

بعضی از آدم ها عنوان و تیتر دارند، فهرست دارند و روی پیشانی بعضی از آدم ها نوشته اند: حق هرگونه استفاده ممنوع و محفوظ است.

بعضی از آدم ها قیمت روی جلد دارند. بعضی از آدم ها با چند درصد تخفیف به فروش می رسند و بعضی از آدم ها بعد از فروش پس گرفته نمی شوند.

بعضی از آدم ها را باید جلد گرفت، بعضی از آدم ها جیبی هستند و می شود آن ها را توی جیب گذاشت، بعضی از آدم ها را می توان در کیف مدرسه گذاشت.

بعضی از آدم ها نمایشنامه اند و در چند پرده نوشته می شوند.بعضی از آدم ها فقط جدول و سرگرمی و معمّا دارند و بعضی از آدم ها فقط معلومات عمومی هستند.

بعضی از آدم ها خط خوردگی دارند و بعضی از آدم ها غلط چاپی دارند. بعضی از آدم ها زیادی غلط دارند و بعضی غلط های زیادی!

از روی بعضی از آدم ها باید مشق نوشت و از روی بعضی از آدم ها باید جریمه نوشت. و با بعضی از آدم ها هیچ وقت تکلیف ما روشن نیست.

بعضی از آدم ها را باید چند بار بخوانیم تا معنی آن ها را بفهمیم و بعضی از آدم ها را باید نخوانده دور انداخت.

بعضی از آدم ها قصّه هایی هستند که مخصوص نوجوانان نوشته می شوند و بعضی مخصوص بزرگسالان. بعضی از آدم هایی که مخصوص نوجوانان نوشته می شوند خیلی کودکانه و سطحی هستند…!

قیصر امین پور

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx , khayyam , Bahar_HS , sara9009
ارسال: #۲۵۷۰۳
۱۲ بهمن ۱۳۹۴, ۰۴:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ بهمن ۱۳۹۴ ۰۴:۳۳ ب.ظ، توسط Riemann.)
چقدر این بابا خفنه Yehuda Koren

++ هیچ جا مثل gmail آدم نمیشه ...
ارسال: #۲۵۷۰۴
۱۲ بهمن ۱۳۹۴, ۰۷:۰۷ ب.ظ
حالا زیاد فکرشو نکنید
فقط خوشحال باشید و بدانید و آگاه باشید که این شتر به زودی بر در خانه هایتان خواهد نشست Big Grin

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara9009 , **sara** , NP-Cσмρℓєтє , Menrva , Bahar_HS
ارسال: #۲۵۷۰۵
۱۲ بهمن ۱۳۹۴, ۰۷:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۵۷ ب.ظ، توسط sara9009.)
..........
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , Bahar_HS
ارسال: #۲۵۷۰۶
۱۲ بهمن ۱۳۹۴, ۰۷:۲۶ ب.ظ
اوکی ما بریم سر درس و مشقمون....
ارسال: #۲۵۷۰۷
۱۲ بهمن ۱۳۹۴, ۰۷:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ بهمن ۱۳۹۴ ۰۱:۵۹ ق.ظ، توسط sara9009.)
......
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۲۵۷۰۸
۱۲ بهمن ۱۳۹۴, ۰۷:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ بهمن ۱۳۹۴ ۰۷:۳۹ ب.ظ، توسط vesta.)
(۱۲ بهمن ۱۳۹۴ ۰۷:۲۸ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  هیچکی از جاش تکون نخوره ،من به همه شک دارم Big Grin
گزینه های روی میزTongue
وستا
...

من رو از لیستت حذف کن اگه من گزینه مورد نظر بودماااا بعد به فرض sara9009 هم فامیل آقامون بودBig Grin جمله زیر رو بهم گفته بوداااا، تا الان خرخره اشو جویده بودم TongueTongueBig Grin
(۱۲ بهمن ۱۳۹۴ ۰۱:۱۵ ق.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  عروس مورد نظر مارمولک تر از این حرفاس

پ.ن: انقدر خودتون رو درگیر نکنید، واسه پوست خوب نیستااا Big Grin
پ.ن: عروس صبورررررررررره من جاش بودما، سارای مورد نظر رو کشته بودم Big Grin

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , NP-Cσмρℓєтє , Menrva , Bahar_HS , software94
ارسال: #۲۵۷۰۹
۱۲ بهمن ۱۳۹۴, ۰۸:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ بهمن ۱۳۹۴ ۰۸:۲۴ ب.ظ، توسط gogooli.)
بیست سوالی می کنینا ... از مینروا یاد بگیرین
عروس از امیرکبیره ؟
دختر از امیرکبیر فقط مهناز رو می شناسم. البته سحر (ایتی اکسبرت) هم فکر کنم اونجا است
پسر هم از م فقط آقای تیمورپور یادمه و Masoud05.
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , Menrva , Bahar_HS
ارسال: #۲۵۷۱۰
۱۲ بهمن ۱۳۹۴, ۰۸:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ بهمن ۱۳۹۴ ۰۸:۲۴ ب.ظ، توسط samane .gh.)
آنکه می گفت

منم بهر تو غمخوارترین

چه دل آزارترین شد

چه دل آزارترین ....

فریدون مشیری

از آیینه بپرس نام نجات دهنده ات را ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: MajidManesht2012 , نارین , Menrva

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۳۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۱۵۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۶۷۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۸۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close