زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۰۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انتخاب برترین کاربر سال ۹۵

ارسال: #۶۱
۰۴ اسفند ۱۳۹۵, ۰۹:۵۶ ب.ظ
RE: انتخاب برترین کاربر سال ۹۵
(۰۴ اسفند ۱۳۹۵ ۰۹:۳۸ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  به نظر می‌رسه که بهترین کاربر امسال مانشت ( که قراره فردا معرفی بشه) آقا بهنام باشند.
واقعا لایق هستند
۵
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , Jooybari , Behnam‌ , M*Gh , delete4all
ارسال: #۶۲
۰۵ اسفند ۱۳۹۵, ۱۲:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اسفند ۱۳۹۵ ۰۱:۱۲ ب.ظ، توسط عزیز دادخواه.)
من که به جز موضعگیری های تند و احساسی و به این و اون پریدن حرکت سازنده و مفیدی ازشون ندیدم. دوستان تازه وارد پستهای قدیمی فرداد(آقای مهندس علیخانی) و مهندس جهانی و سایر مدیران قدیمی رو بخونید متوجه میشید مانشت اعتبارش رو از کجا آورده. جا برای حرف بسیار است. فکر کنم این سیر قهقرایی یه پدیده جهانیه فقط به مانشت مربوط نیست.
۵
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeidkhan , shahraz
ارسال: #۶۳
۰۵ اسفند ۱۳۹۵, ۰۲:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اسفند ۱۳۹۵ ۰۳:۱۹ ب.ظ، توسط Behnam‌.)
(۰۵ اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۲۷ ب.ظ)A.D نوشته شده توسط:  من که به جز موضعگیری های تند و احساسی و به این و اون پریدن حرکت سازنده و مفیدی ازشون ندیدم. دوستان تازه وارد پستهای قدیمی فرداد(آقای مهندس علیخانی) و مهندس جهانی و سایر مدیران قدیمی رو بخونید متوجه میشید مانشت اعتبارش رو از کجا آورده. جا برای حرف بسیار است. فکر کنم این سیر قهقرایی یه پدیده جهانیه فقط به مانشت مربوط نیست.

جناب دادخواه، اگر منظورتون از پریدن به این و اون، اعتراضم به شما سر این قضیه که به مصاحبه‌های رتبه‌های برتر منفی داده بودید هست، و منظورتون از موضع‌گیری تند هم سر قضیه‌ی کتاب‌های جعفرنژاد که عرض کردم صرفاً برای افراد با سطح دانش کم مفید هست و به جناب بر خورد، مشکلی نیست، شما می‌تونید خواه پند بگیرید خواه ملال ولی بنده هنوز سر حرفم هستم. افراد زیادی برای سایت زحمت کشیدند که اگه پست‌های تاپیک‌های عمومی من رو در نظر نگیریم نفر بیستم هم در کل تاریخ مانشت شاید نشم اما درست نیست اگر با کسی زاویه داریم به قول خودتون موضع‌گیری تند بکنیم و کل کارهاش رو هم زیر سؤال ببریم. من خودم از نظر فکری ۱۸۰ درجه با آقای فرداد اختلاف داشتم ولی اگه بگم چیز مفیدی ازش ندیدم و منکر صدها ساعت وقتی که صرف سایت کرده بشم، این وسط صرفاً خودم رو کوچیک کردم. ضمناً نه فقط من، کل ما ایرانی‌ها تابع احساسات هستیم، مثلاً خود شما حداقل یه بارش رو خودم یادم هست که چند ماه پیش در یک حرکت احساسی کلاً از مانشت خداحافظی کردید و درست نیست تا وقتی خودمون یک ایرادمون رو درست نکردیم همون عیب رو از بقیه بگیریم.
موفق و پیروز
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , Pure Liveliness , delete4all
ارسال: #۶۴
۰۵ اسفند ۱۳۹۵, ۰۲:۵۴ ب.ظ
واقعا همه ی دوستان که کاندیدای برترین کاربر شدن لیاقت برترین شدن رو دارن و انتخاب کردن بینشون واقعا سخته
از بهنام جان تا سامان بیگ میری عزیز تا Pure Liveliness
امیدوارم این دوستان پیوسته موفق باشن

ناخدایی که از طوفان بترسد هرگز به مقصد نخواهد رسید
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , Behnam‌
ارسال: #۶۵
۰۵ اسفند ۱۳۹۵, ۰۴:۴۷ ب.ظ
(۰۴ اسفند ۱۳۹۵ ۰۹:۳۸ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  به نظر می‌رسه که بهترین کاربر امسال مانشت ( که قراره فردا معرفی بشه) آقا بهنام باشند.

من خودم یاد قهرمانی های چندسال اخیر بایرن مونیخ توو بوندس لیگا، یا پاری سن ژرمن توو لوشامپیونا افتادم Big Grin
از همون هفته های آغازین فصل، مقتدرانه در جایگاه اول بودند.
دوستان زیادی هستند که بخصوص توو بخش پاسخ به سوالات درسی واقعا سنگ تموم میگذاشتند.
آقا بهنام، آقای جویباری، Pure Liveliness، Iranianwizard، سامان بیگ میری که دلم واسش تنگ شد Heart و ...
دم همشون گرم Rolleyes

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
۲
۰
ارسال: #۶۶
۰۵ اسفند ۱۳۹۵, ۰۵:۳۰ ب.ظ
(۰۵ اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۲۷ ب.ظ)A.D نوشته شده توسط:  من که به جز موضعگیری های تند و احساسی و به این و اون پریدن حرکت سازنده و مفیدی ازشون ندیدم.
کم لطفی می فرمایید... آقا بهنام خیرشون به خیلی ها در این سایت رسیده... ایشون نه تنها برای بچه های کنکوری ارشد بلکه برای سایر کاربران مانشت هم مفید بوده اند
۲
۰
ارسال: #۶۷
۰۵ اسفند ۱۳۹۵, ۰۷:۱۶ ب.ظ
سلام ممنون میشم بگین چه جوری روابط بازگشتی رو به روش تغییر متغییر میشه حل کرد.!!؟
به عنوان نمونه ..مثال صفحه ۳۵ یوسفی چاپ بهار ۹۴
۰
۰
ارسال: #۶۸
۰۵ اسفند ۱۳۹۵, ۰۷:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اسفند ۱۳۹۵ ۰۸:۲۷ ب.ظ، توسط Pure Liveliness.)
(۰۵ اسفند ۱۳۹۵ ۰۷:۱۶ ب.ظ)sara27 نوشته شده توسط:  سلام ممنون میشم بگین چه جوری روابط بازگشتی رو به روش تغییر متغییر میشه حل کرد.!!؟
به عنوان نمونه ..مثال صفحه ۳۵ یوسفی چاپ بهار ۹۴
سلام.
چرا اینجا پرسیدید؟!
پی نوشت: اولش نوشته بودم که تاپیک بزنید دیدم زدید ولی اینجا جاش نیست دوست عزیز.
پی تر نوشت: پاسخ داده شد.

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
۱
۰
ارسال: #۶۹
۰۶ اسفند ۱۳۹۵, ۰۲:۴۸ ب.ظ
تمامی ۱۰ نفری که در این لیست قرار گرفته‌اند جز برترین کاربران مانشت بوده و هستند. با توجه به امتیازات کسب شده تا پایان دیشب، جناب آقای Behnam به عنوان برترین کاربر مانشت در سال ۹۵ انتخاب می‌شوند. بر همین اساس، یک هدیه نقدی و یک لوح یابود از طرف مانشت به آدرس و شماره حسابی که در پیام خصوصی برای من ارسال می‌کنن، ارسال خواهد شد. علاوه بر این یک مدال کنار نام کاربری ایشان به عنوان برترین کاربر سال ۹۵ درج خواهد گردید.
مانشت به کاربران خود که همگی از قشر تحصیل‌کرده و آگاه جامعه هستند افتخار می‌نماید. برای همگی داوطلبانی که امروز در آزمون ورودی دکتری و هفته‌های آینده در آزمون ورودی کارشناسی ارشد شرکت نموده‌اند، آرزوی توفیق داریم. هدف غایی از تحصیل، خدمت بیشتر و بهتر به جامعه بشری در نگاه اول و جامعه دوست داشتنی ایرانیان در نگاه دوم است. ان شا الله همگی اعضای مانشت زندگی پر نشاط و پر از موفقیت را تجربه کنند و با روحیه همکاری در سایر امور زندگی نیز به موفقیت‌های عظیم دست یابند.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۱۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , M a h d i , blackhalo1989 , Pure Liveliness , Skyrim , crevice , alireza01 , jazana , MajidNasiri , ele , ANGEL* , Behnam‌ , SepidehP , saeidkhan
ارسال: #۷۰
۰۶ اسفند ۱۳۹۵, ۰۳:۳۲ ب.ظ
ضمن تشکر از admin به خاطر ایجاد این سایت
تبریک می گم به آقا بهنام. از زحماتی که کشیدند و کمک هایی که به من و سایر دوستان کردند بسیار سپاسگزارم.
همیشه سلامت و موفق باشید.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: admin , Behnam‌
ارسال: #۷۱
۰۶ اسفند ۱۳۹۵, ۰۷:۲۶ ب.ظ
تبریک به آقا بهنام مدیر خوب سایت بابت همه زحماتی که برای این سایت و دانشجویان می کشن .
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Behnam‌
ارسال: #۷۲
۰۶ اسفند ۱۳۹۵, ۰۹:۲۳ ب.ظ
بچه من چند روزه سر نزدم نظر منم آقا بهنام هست واقعا باحوصله جواب بچه ها رو میدن و از همه فعال ترن البته از آقای جویباری سامان جان گل و خانم پیور هم بخاطر زحماتی که میکشن ممنونم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Behnam‌
ارسال: #۷۳
۰۶ اسفند ۱۳۹۵, ۱۰:۲۴ ب.ظ
منم به آقا بهنام تبریک میگم. ان شاالله بازهم در کنار ما باشن و به دوستان مانشتی کمک کنند.

یک نکته هم خوب هست الان بگم. چندماه پیش من چندین مدیر جدید انتخاب و معرفی کردم ( اقایان بهنام، سامان و ایرانین ویزارد + خانم پیور و ...). برخی از کاربران انتقادهای زیادی داشتن که چرا این کاربران مدیر شدند و اینکه نحوه انتخاب مدیران بر اساس روابط هست!!
الان که رتبه ها اومده به خوبی نشان میدهد که هدف از انتخاب مدیران جدید صرفا کمک به دوستان مانشتی و بر اساس مشارکت و توان علمی آنها + توان مدیریتی آنها بوده است.

امیدوارم شاهد ادامه این روند با رشد بیشتری در مانشت ۹۶ باشیم Smile

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Behnam‌ , delete4all
ارسال: #۷۴
۰۷ اسفند ۱۳۹۵, ۱۲:۲۳ ق.ظ
(۰۶ اسفند ۱۳۹۵ ۱۰:۲۴ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  الان که رتبه ها اومده
فکر کردم رتبه کنکورو میگی
ترسیدم نکنه کنکور تموم شده من جا موندم
قلبم ریخت

...Let it Go
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۷۵
۰۸ اسفند ۱۳۹۵, ۰۱:۳۰ ب.ظ
هدیه نقدی ناقابلی از طرف مانشت به آقا بهنام داده شده است. به زودی تقدیرنامه‌ای از طرف مانشت برای آدرس ایشان ارسال خواهد گردید.
ان شا الله سال دیگه جوایز نقدی ما نفیس‌تر از امسال باشد Smile

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه , delete4all , Behnam‌ , The BesT

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تاثیر ترتیب انتخاب در انتخاب رشته ارشد milad72r ۳ ۳,۸۱۶ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  انتخاب برترین کاربر سال ۹۶ admin ۹ ۱۶,۹۴۷ ۳۰ دى ۱۳۹۶ ۰۹:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
Rainbow برترین دانشگاه های جهان ezra ۹ ۹,۵۰۵ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: khayyam
Question اتمام مهلت انتخاب واحد دانشگاه شریف و فردی که انتخاب نکرده (کارشناسی ارشد ۹۵) kebrit ۲ ۳,۳۳۰ ۲۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: kebrit
  روز برنامه نویس مبارک - روز ۲۵۶ از سال میلادی -۱۳ سپتامبر(۱۲ سپتامبر در سال‌ کبیسه) aminsl ۰ ۱,۹۳۹ ۲۲ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: aminsl
  ترتیب انتخاب رشته علوم کامپیوتر سال ۹۵ RezaTaheri ۷۲ ۳۶,۸۹۴ ۰۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: RezaTaheri
  چهار دانشگاه ایرانی در جمع برترین های ریاضی و علوم رایانه جهان morweb ۰ ۲,۱۴۵ ۰۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: morweb
  انتخاب رشته یا سال بعد؟ rezak72 ۴ ۳,۹۸۶ ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: rezak72
  ساخت نام دیتابیس به دلخواه کاربر soroushcompany ۲ ۲,۷۷۲ ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: collage
  تبریک سال ۹۵ در سال ۹۵ husen ۵ ۴,۱۲۳ ۰۲ فروردین ۱۳۹۵ ۰۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close