زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۱۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کدوم موسسه واسه آزمون؟(نظرات از سال ۸۹ تا ۹۱)

ارسال: #۳۱
۱۹ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۲۷ ب.ظ، توسط موج.)
کدوم موسسه واسه آزمون؟
(۱۹ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۰۹ ب.ظ)Majid gh نوشته شده توسط:  برادر موج مگر شما دوباره داری میخونی واسه ارشد؟قبول نشدی مگه؟

آره من قبول شدم ولی نرفتم گفتم که با ۵۰۰ تومن هزینه پارسه مشکل دارم با اون هزینه های غیرانتفاعی اونم توی مقطع ارشد که اصلا نمیتونستم کنار بیام
انشالله سال دیگه یه دانشگاه دولتی Wink
(۱۹ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۳۶ ب.ظ)Complement نوشته شده توسط:  دقیقا، البته همون شبیه سازی رو هم میشه بدون آزمون حقیقی و از روی سرفصل های آزمون حداقل برای آزمون های مرحله ای بصورت فردی پیاده سازی کرد. من خودم با توجه به اینکه زیاد علاقه مند به شرکت تو این آزمون های درصدی نبودم، حضورا با چند موسسه در مورد شرکت در چند آزمون جامع آخر صحبت کردم که اینها فقط روی شرکت در کل ۸ مرحله اصرار داشتند. الان خوشحالم که اینو از شما میشنوم که میشه تنها در دو آزمون آخر پارسه شرکت کرد چون میخواستم در آزمون های شرکت تعاونی سازمان سنجش شرکت کنم که گفته میشد سوالاتش چندان هم با کیفیت نیست. البته فکر نمیکنم که پارسه هم سوالاتش کاملا استاندارد باشه، چون هزینه طرح سوالات استاندارد بالاست. ولی اونطور که پیداست از نظر جامعه آماری و کیفیت سوالات در درجه بهتری از سایر موسسات قرار داره و خودم هم بیشتر بخاطر قرار گرفتن در اون جو علاقه مند به شرکت هستم، در مورد قیمت هم حق با شماست.
درسته البته پارسه الان برای دو آزمون آخر ثبتنام نمیکنه یکی دو هفته مونده به دو تا جامعش ثبتنام میکنه (لا اقل روال سالهای پیشش این بود)
پارسال قیمت دو آزمون جامع آخر ۹۹ هزار تومن بود

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار , SarahArshad , Pegasus
ارسال: #۳۲
۲۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۹:۱۱ ب.ظ
کدوم موسسه واسه آزمون؟
من هم به احتمال زیاد پارسه ثبت نام میکنم
۰
۰
ارسال: #۳۳
۲۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۹:۴۷ ب.ظ
کدوم موسسه واسه آزمون؟
اگر می خواین برین پارسه جمع شین با هم بریم. چند تا بیشیم بلکه یک تخفیفی بگیریم.

از زندگانیم گله دارد جوانیم
شرمنده ی جوانی از این زندگانیم
"شهریار"
۰
۰
ارسال: #۳۴
۲۲ شهریور ۱۳۹۰, ۰۸:۲۲ ق.ظ
کدوم موسسه واسه آزمون؟
سلام
دوستان این بحث کدوم موسسه واسه ازمون
مخصوص رشته خاصی هست؟
من رشتم IT ولی اینجا اکثر تاپیک‌ها مربوط به بچه های نرم افزار کامپیوتر برا همین پرسیدم
۰
۰
ارسال: #۳۵
۲۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۷:۲۱ ب.ظ
RE: کدوم موسسه واسه آزمون IT؟
(۲۲ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۲۲ ق.ظ)IT89 نوشته شده توسط:  سلام
دوستان این بحث کدوم موسسه واسه ازمون
مخصوص رشته خاصی هست؟
من رشتم IT ولی اینجا اکثر تاپیک‌ها مربوط به بچه های نرم افزار کامپیوتر برا همین پرسیدم

منم برای رشته آی تی همین سوال رو دارم . نظرتون چیه ؟ همون اطلاعاتی که راجع به کنکور آزمایشی کامپیوتر گفتید واسه آی تی هم صدق میکنه ؟
ماهان چطوره ؟ کسی کنکور آزمایشی هاش شرکت کرده ؟
۰
۰
ارسال: #۳۶
۱۳ مهر ۱۳۹۰, ۱۱:۲۵ ب.ظ
کدوم موسسه واسه آزمون؟
(۱۵ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۴۲ ب.ظ)Majid gh نوشته شده توسط:  اول پارسه
دوم مهستان

یه پیشنهاد میتونیم واسه هر آزمونی یک تاپیک ایجاد کنیم
مثلا تحلیل ازمونهای پارسه ۹۱ It
ما شهرستانی‌ها مهستان نداریم اینجا.

باید رفت!...Angel
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas
ارسال: #۳۷
۱۳ مهر ۱۳۹۰, ۱۱:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مهر ۱۳۹۰ ۰۷:۲۳ ب.ظ، توسط Masoud05.)
RE: کدوم موسسه واسه آزمون؟
(۱۹ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۲۶ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  پارسال قیمت دو آزمون جامع آخر ۹۹ هزار تومن بود
مطمئن باش امسال از ۱۵۰ بیشتره (مطمئن نیستم اما امسال پارسه بدجوری کیسه دوخته Big Grin )
آزمون های جامع ماهان رو هم پرسیدم‌، گفتن هر آزمون جامع ۵۰ تومن ناقابل.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج
ارسال: #۳۸
۱۴ مهر ۱۳۹۰, ۱۲:۲۱ ق.ظ
کدوم موسسه واسه آزمون؟
آزمون های ماهان وقت تلف کردنه . انقدر غلط و اشتباه داره تو آزمونا اعصاب آدم خراب می شه یادمه درس دیتابیس کل سوالا از رو یه جدول بود که جدولشو یادشون رفته بود چاپ کنن جالبیش اینه که سوالا رو حذفم نکردن. ولی خب قیمتش نسبت به پارسه خوبه اقلا آدم مجبور نمی شه پول جزوه بده .

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۰
۰
ارسال: #۳۹
۱۵ مهر ۱۳۹۰, ۰۳:۵۲ ق.ظ
(۱۳ مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۲۹ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۲۶ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  پارسال قیمت دو آزمون جامع آخر ۹۹ هزار تومن بود
مطمئن باش امسال از ۱۵۰ بیشتره (مطمئن نیستم اما امسال پارسه بدجوری کیسه دوخته Big Grin )
آزمون های جامع ماهان رو هم پرسیدم‌، گفتن هر آزمون جامع ۵۰ تومن ناقابل.

اگه مهم فقط آمادگیه چرا آزمونای تسط خود سازمان سنجش رو نمی رین؟ من شنیدم همون سولایی که هر سال طراح‌ها می دن و از بین اونا واسه کنکور انتخاب می کنن.Sleepy

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

باید رفت!...Angel
۰
۰
ارسال: #۴۰
۱۶ مهر ۱۳۹۰, ۰۸:۲۶ ق.ظ
کدوم موسسه واسه آزمون؟
من پارسال سازمان سنجش بودم افتضاحه .جامعه آماری اون در مراحل جامع حدود ۳۰۰ نفره اما اگه مشکل مالی ندارید بچه‌ها میگن پارسه .

هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر میرسد ...بیایید فردایی بزرگ بسازیم
۰
۰
ارسال: #۴۱
۱۶ مهر ۱۳۹۰, ۱۱:۴۶ ق.ظ
کدوم موسسه واسه آزمون؟
ازمون امسال شک نکنید فقط نصیر شرکت کنید . جامعه اماری امسالش بالاست من از هر کدوم از دوستام می پرسم نصیر شرکت می کنند
۰
۰
ارسال: #۴۲
۱۷ مهر ۱۳۹۰, ۰۸:۳۶ ق.ظ
کدوم موسسه واسه آزمون؟
نصیر تو کارنامه ای که میده جامعه آماری نمیزنه یکی از بچه‌ها میگفت پرسیده در حدود ۲۰۰ نفری میشن بعد من سوالای ۲ سال پیش نصیرو دارم خود کتابای پوران پژوهشه هرکی بیشتر تست حفظ کنه رتبه بهتری میگیره پس نصیر اصلا نرید (البته از پارسال و امسالش خبر ندارم ؟)

هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر میرسد ...بیایید فردایی بزرگ بسازیم
۰
۰
ارسال: #۴۳
۲۷ مهر ۱۳۹۰, ۰۲:۵۹ ب.ظ
کدوم موسسه واسه آزمون؟
درسته البته پارسه الان برای دو آزمون آخر ثبتنام نمیکنه یکی دو هفته مونده به دو تا جامعش ثبتنام میکنه (لا اقل روال سالهای پیشش این بود)
پارسال قیمت دو آزمون جامع آخر ۹۹ هزار تومن بود

[/quote]
امروز زنگ زدم پارسه برای آزمونهای جامع با کمال پررویی می گه اگه با جزوات می خوای ۴۴۰ هزار تومن .اگه فقط دو تا آزمون رو بخوای ۳۴۰ هزار تومن آخه چه خبره بابا!!!!!!!!!!!!!!!!
ماهان هم هر آزمون جامعش ۴۰ هزار تومن هست امروز پرسیدم

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۱
۰
ارسال: #۴۴
۲۹ مهر ۱۳۹۰, ۱۱:۵۲ ب.ظ
کدوم موسسه واسه آزمون؟
پارسه رو باید تحریم کرد
خیال ورش داشته ها..!!
۲
۰
ارسال: #۴۵
۱۳ دى ۱۳۹۰, ۱۲:۱۲ ق.ظ
کسی جامع های پارسه رو ثبت کرده چقدر شد بالاخره ؟ با جزوات قدم های آخر هستن؟

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۰۸۰ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۹۵۸ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۱۹۳ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۶۶ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  موسسه برتر کنکور ارشد؟؟؟ Fatemeh... ۰ ۱,۹۴۰ ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Fatemeh...
  موسسه زبان maryam_ak ۷ ۶,۴۶۷ ۳۰ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: saad
  برنامه‌ی جامع واسه زبان blackhalo1989 ۴۲ ۳۴,۶۷۵ ۲۳ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Distance
Question موسسه سه گام برای مشاوره ارشد marvelous ۱ ۳,۲۷۷ ۰۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  ازمون ها و جامعه آماری کدوم موسسه برا ارشد بهتره؟ Fzjn ۲ ۵,۰۸۱ ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question شما کدوم رو انتخاب میکنید؟ taherehm ۱ ۲,۳۱۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: taherehm

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close