زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۴۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کدوم موسسه واسه آزمون؟(نظرات از سال ۸۹ تا ۹۱)

ارسال: #۶۱
۲۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۰۹ ق.ظ
RE: کدوم ازمون؟
(۲۷ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۱۲ ب.ظ)farahnaz 0022 نوشته شده توسط:  چرا گاج؟

به نظرم هر کسی باید یه سرچ کنه ببینه هر کدوم از این موسسات با چه کیفیتی در شهر محل زندگی خودش خدماتش رو ارائه می کنه که بیشتر از دو سه روز وقتتون رو نمی گیره .
منم بر اساس اولویت هام و سطح کیفیت خدمات و هزینه آزمون ها گاج رو انتخاب کردم .
شاید در محل سکونت شما کیفیت موسسه دیگه ای بالاتر باشه
من هدفم از شرکت در آزمون هدفمند و منظم و با برنامه درس خوندنه و این که شرایط جلسه کنکور رو تا قبلش چند باری تجربه کنم که عادت داشته باشم و نسبت به آزمون ها ضعفم رو در دروس برطرف کنم .
مهستان و نصیر فقط یه نمایندگی ساده دارن و فقط برگزاری آزمون رو انجام میدن و لا غیر .

پارسه ، ماهان و مدرسان قیمتاشون خیلی بالا بود و من مشاورینشون رو نپسندیدم و احساس میکردم با همین حضور کمم توی مانشت از اونا بهتر میتونم مشاوره بدم ( اینم برمیگرده به سلیقه و روحیه و کیفیت خئماتشون در شهر ما شاید جای دیگه عالی باشن )

اما گاج مشاور خیلی خوبی داشت ، باسواد ، صادق ، صمیمی و باتجربه. هزینه آزمونش خوبه و کلی هم تبصره واسه تخفیف داره که بالاخره یکیش شامل حالتون میشه .( و من چون توی کارشناسی کتاباشونو داشتم کتاباش بسیار عالی بودن ). کیفیت خدمات نمایندگیش هم بالا بود . مشاوره اش هم رایگان و شما تا موقع کنکور یه پشتیبان دارید که همواره برنامه تون رو چک می کنه . کارنامه ش هم خیلی خوب بود و همراه با تحلیل ارائه شده بود . تحلیل اینکه علت غلط زدن فلان تستت چی بوده و غلط زدن یک تست چقدر رتبه رو جابجا کرده و .... خلاصه نسبت به بقیه نمایندگی ها بیشتر اولویت های بنده رو پوشش میداد.

هر کسی از ظن خود شد یار من
از درون من نجست اسرار من
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamidkhl
ارسال: #۶۲
۲۸ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۴۳ ق.ظ
از چه نظر آزموناش خوب نیست؟؟؟؟؟
میشه بیشتر توضیح بدین؟
------------
از اون نظر که بعضی سوالا تو بعضی آزموناش واقعا مسخره اس . یه دیپلم کامپیوترم میتونه جواب بده.باز تو بعضی آزموناش یسری سوالاش اونقدر سخت و پیچیده است که با یه ربع وقتم نمیشه حل ش کرد یا اصلا از مباحثی که چندان تاکیدی هم روش نیست یهو میبینی تو یه آزمون ۵ تا سوال از اون مبحثه که فقط وقت تلف کردنه.پاسخنامه های بعد کنکورشم که بی نهایت غلط داره.تازه تو سایت هم که بنویسی یکی از مشاورا هم نمیان بگن با کی بودی؟
مگه شانس بیاری بچه ها راجع به اون موضوع بحث کنن تا بالاخره آدم بفهمه جواب چیه.
من که خداییش اصلا از آزمونای پارسه راضی نبودم. کتاباش خیلی بهتر بود.
بازم خودتون بیشتر تحقیق کنید.

کاش میدانستم به کدامین راهت سرکج آوردم.
دلبرا فرض براین که سرمن کج وزبانم دشنام
خوب میدانی یار که دل من کج نیست!!!!!
۱
۰
ارسال: #۶۳
۲۸ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۵۷ ق.ظ
کدوم ازمون؟
مهمترین هدف آزمون دادن اینه که به برنامه درس خوندنتون نظم بده. اینکه با بودجه بندی و سرفصل های مشخص و بازه های زمانی معین درس بخونین باعث میشه درس خوندنتون منظم شه و راندمانتون بالاتر بره
پس تا اینجای کار تو هر موسسه ای ثبت نام کنین، این هدف برآورده میشه

اما......
بهتره خیلی دنبال جایی نگردین که سوالات استاندارد داشته باشه! چرا؟ چون اصلا کنکوری که سازمان سنجش میگیره استاندارد نیست!
ممکنه برین تو یه موسسه ای ثبت نام کنین که خیلی هم آزمون های معقول و استانداردی برگزار میکنه (با هزینه اش کاری ندارم) ولی (مثل امسال) وقتی سر کنکور سوالات عجیب و غریب بعضی درسا رو میبینین (چون عادت پیدا نکردین به دیدن این سوالا تو یه امتحان کنکوری) روحیه تون خراب میشه. استرس میگیرین. بازدهی مغز افت میکنه. اعصاب خورد میشه و نهایتا اینکه کنکور خراب میشه!
من خیلی از این و اون شنیدم (و خودم هم دیدم) که سوالات پارسه اصلا استاندارد نیست ولی از خیلی جنبه ها (نمی گم ۱۰۰%) شباهت داره به کنکور:
تو هر آزمون یکی دو تا سوال غلط هست
تو هر آزمون یکی دو تا از کلید ها غلط اعلام میشه و اصلاح هم نمیشه!
بعضی وقتا سوالات خیلی عجیب و غریب (به قول بعضی دوستان، فضایی!!!) طرح میشه.
و موارد دیگه...

حداقل تو این شرایط ناجور بودن، کمک میکنه که اگر (خدایی نکرده) تو کنکور هم یک شرایط غیر استاندارد ایجاد شد (مثل امسال و تا حدی هم پارسال) جا نخورین و خودتون رو نبازین.
من خودم شخصا سعی کردم برم سراغ موسسه ای که جامعه آماری بالاتری داره تا بتونم تو شرایط مساوی با اونها (که ممکنه غیر استاندارد هم باشه) خودم رو محک بزنم و بین آدم های بیشتری وضعیت خودم رو ببینم.

نتیجه ای که از حرفام میخوام بگیرم اینه که خیلی مهم نیست کدوم موسسه رو انتخاب میکنین، چون چیزی که مهمه نظم پیدا کردن درس خوندن و برنامه ریزی هست. اما هیچ موسسه ای رو بخاطر اینکه سوالاش استاندارد نیست نه تنها حذف نکنین، بلکه با توجه به کنکوری که سازمان سنجش میگیره، اون موسسه رو حتی باید تو اولویت هم قرار داد!
۲
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: engeneer_19
ارسال: #۶۴
۲۸ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۲۲ ب.ظ
(۲۸ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۵۷ ق.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  مهمترین هدف آزمون دادن اینه که به برنامه درس خوندنتون نظم بده. اینکه با بودجه بندی و سرفصل های مشخص و بازه های زمانی معین درس بخونین باعث میشه درس خوندنتون منظم شه و راندمانتون بالاتر بره
پس تا اینجای کار تو هر موسسه ای ثبت نام کنین، این هدف برآورده میشه

اما......
بهتره خیلی دنبال جایی نگردین که سوالات استاندارد داشته باشه! چرا؟ چون اصلا کنکوری که سازمان سنجش میگیره استاندارد نیست!
ممکنه برین تو یه موسسه ای ثبت نام کنین که خیلی هم آزمون های معقول و استانداردی برگزار میکنه (با هزینه اش کاری ندارم) ولی (مثل امسال) وقتی سر کنکور سوالات عجیب و غریب بعضی درسا رو میبینین (چون عادت پیدا نکردین به دیدن این سوالا تو یه امتحان کنکوری) روحیه تون خراب میشه. استرس میگیرین. بازدهی مغز افت میکنه. اعصاب خورد میشه و نهایتا اینکه کنکور خراب میشه!
من خیلی از این و اون شنیدم (و خودم هم دیدم) که سوالات پارسه اصلا استاندارد نیست ولی از خیلی جنبه ها (نمی گم ۱۰۰%) شباهت داره به کنکور:
تو هر آزمون یکی دو تا سوال غلط هست
تو هر آزمون یکی دو تا از کلید ها غلط اعلام میشه و اصلاح هم نمیشه!
بعضی وقتا سوالات خیلی عجیب و غریب (به قول بعضی دوستان، فضایی!!!) طرح میشه.
و موارد دیگه...

حداقل تو این شرایط ناجور بودن، کمک میکنه که اگر (خدایی نکرده) تو کنکور هم یک شرایط غیر استاندارد ایجاد شد (مثل امسال و تا حدی هم پارسال) جا نخورین و خودتون رو نبازین.
من خودم شخصا سعی کردم برم سراغ موسسه ای که جامعه آماری بالاتری داره تا بتونم تو شرایط مساوی با اونها (که ممکنه غیر استاندارد هم باشه) خودم رو محک بزنم و بین آدم های بیشتری وضعیت خودم رو ببینم.

نتیجه ای که از حرفام میخوام بگیرم اینه که خیلی مهم نیست کدوم موسسه رو انتخاب میکنین، چون چیزی که مهمه نظم پیدا کردن درس خوندن و برنامه ریزی هست. اما هیچ موسسه ای رو بخاطر اینکه سوالاش استاندارد نیست نه تنها حذف نکنین، بلکه با توجه به کنکوری که سازمان سنجش میگیره، اون موسسه رو حتی باید تو اولویت هم قرار داد!

حرفتون رو قبول ندارم دوست عزیز
اینکه بخای وقتت رو رو سوالای فضایی بذاری که آخرم هیچی دستگیرت نشه به نظر من اصلا جالب نیست
ضمن اینکه به نظر من حتی بودجه بندی آزمونهای پارسه هم اشتباه است.
شما فک کن فصلای اول سیستمعامل که فقط بیشتر مباحث تئوری و حفظیاته که با یه پایه متوسط هم میشه به اکثر سوالاش جواب داد سه هفته وقت برا آزمون داری اونوقت فصلای آخر مثل حافظه مجازی و اینا با اونهمه نکته وتست ۲ هفته.اصلا زمان بندیشون درست نیست من خودم همیشه تو فصلای آخر مخصوصا درسایی مثل سیستم عامل ونظریه وقت کم میاوردم و استرسم خیلی بیشتر میشد.
مهمتر از همه اینا اینه که شما وقتی پول میدی مشاور انتخاب میکنی .اونم یکی که تو مباحثی که تو داری میخونی خیلی بالاتر و سرتر از شما انتخاب شده واسه خاطر اینه که به مشکلات درسیت رسیدگی بشه دیگه.وگرنه اینکه طرف بیاد بهت بگه از هروقت که میتونی شروع به خوندن یا انقد که رو ساختمان داده وقت میذاری رو زبان نذار که خوب مامان آدمم به آدم میگه دیگه.مشاور نمیخوادSmile
من خودم بارها از مشاورم خاستم یه نگاه به سایت حداقل بندازن ببینن که بچه ها چه موردایی رو باهم بحث میکنن از شک وشبهه درشون بیارن میگفت موسسه اینکارو انجام نمیده شما سوال دارید به صورت پیغام بذارید جواب داده بشه.ماهم میذاشتیم پاسخ میدادن که لطفا سوالات درسی خود را در این بخش مطرح نکنید.مشاوره تلفنیم که از مسابقه چی چی بیشتر باید پشت خط میموندی آخرم که وصل میشد میگفت : "دانشجوی محترم وقت مشاوره به اتمام رسیده است".
خلاصه کلی وقت آدم تلف میشد.نمدونم شما امسال آزمونای PSE شو شرکت کردین یا نه با تخمین اونا تو این آزمونا همه باید شریف قبول میشدن.ضمن اینکه چندروز وقت و هزینه تلفنت فقط صرف نصب این برنامه مزخرف آزمونا میشد.
من که اصلا پارسه رو قبول ندارم.البته کتاباش به جز گسسته ومعماری ومدار منطقی که خودشونم تأئید نمیکنن باقیش عالیه مخصوصا سیستم عامل و ریاضی و آمار.
بهرحال صلاح ومصلحت خویش خسروان دانندShy

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: MSZ , farahnaz 0022
ارسال: #۶۵
۲۸ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۳۸ ب.ظ
کدوم ازمون؟
منم نمیگم پارسه ثبت نام کنین!
میگم که با توجه به کنکور امسال و سال قبل، که سوالات کنکور کمی متفاوت شده بودن و کمی هم نا معقول شده بودن تو بعضی درسا، کسی که تو جایی مثل پارسه (یا هر موسسه مشابه دیگه ای) ثبت نام کرده بود، حداقل سر کنکور اونقدر ها هم جا نخورد! (نمی گم اصلا جا نخورد ولی حداقل این بود یه همچین تیپ سوالات و امتحانی رو تا حدی تجربه کرده بود قبلا)

بازم تاکید میکنم، هدف از آزمون آزمایشی نباید آوردن رتبه یا سنجیدن باشه. بلکه باید سعی بشه به مطالعه نظم داده بشه و مهمتر اینکه آدم یاد بگیره که ۳ ساعت تو جلسه بشینه و زمانش رو مدیریت کنه.

وگرنه اگر هدف فقط آزمون دادن باشه، هم سوالات موسسات مختلف و هم سوالات کنکور های سال های قبل تو اینترنت هست و میشه اونا رو دانلود کرد و بهشون جواب داد!

در یک کلام هدف همه این موسسات پول درآوردنه... این خود شما هستین که باید دلتون به حال خودتون بسوزه و به خودتون کمک کنین... اونا کمک زیادی به شما نمی کنن
۲
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۶۶
۲۸ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۴۲ ب.ظ
(۲۸ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۳۸ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  منم نمیگم پارسه ثبت نام کنین!
میگم که با توجه به کنکور امسال و سال قبل، که سوالات کنکور کمی متفاوت شده بودن و کمی هم نا معقول شده بودن تو بعضی درسا، کسی که تو جایی مثل پارسه (یا هر موسسه مشابه دیگه ای) ثبت نام کرده بود، حداقل سر کنکور اونقدر ها هم جا نخورد! (نمی گم اصلا جا نخورد ولی حداقل این بود یه همچین تیپ سوالات و امتحانی رو تا حدی تجربه کرده بود قبلا)

بازم تاکید میکنم، هدف از آزمون آزمایشی نباید آوردن رتبه یا سنجیدن باشه. بلکه باید سعی بشه به مطالعه نظم داده بشه و مهمتر اینکه آدم یاد بگیره که ۳ ساعت تو جلسه بشینه و زمانش رو مدیریت کنه.

وگرنه اگر هدف فقط آزمون دادن باشه، هم سوالات موسسات مختلف و هم سوالات کنکور های سال های قبل تو اینترنت هست و میشه اونا رو دانلود کرد و بهشون جواب داد!

در یک کلام هدف همه این موسسات پول درآوردنه... این خود شما هستین که باید دلتون به حال خودتون بسوزه و به خودتون کمک کنین... اونا کمک زیادی به شما نمی کنن

آره منم حرفتون رو قبول دارم واقعا هدفشون فقط وفقط پول درآوردنه.ولی تا وقتی نری توش که نمیدونی چه خبره.من خودم گول ظاهر و تبلیغاتشونو خوردم کلی وقتم هدر رفت درصورتی که اگه وقتایی رو که به امید مشاوره یا جواب سوال گذاشتم کتاباشو بیشتر میخوندم شاید خیلی بهتر بود.

۰
۰
ارسال: #۶۷
۲۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۰۹ ب.ظ، توسط fateme66.)
(۲۸ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۴۳ ق.ظ)gzara64@gmail.com نوشته شده توسط:  از چه نظر آزموناش خوب نیست؟؟؟؟؟
میشه بیشتر توضیح بدین؟
------------
از اون نظر که بعضی سوالا تو بعضی آزموناش واقعا مسخره اس . یه دیپلم کامپیوترم میتونه جواب بده.باز تو بعضی آزموناش یسری سوالاش اونقدر سخت و پیچیده است که با یه ربع وقتم نمیشه حل ش کرد یا اصلا از مباحثی که چندان تاکیدی هم روش نیست یهو میبینی تو یه آزمون ۵ تا سوال از اون مبحثه که فقط وقت تلف کردنه.پاسخنامه های بعد کنکورشم که بی نهایت غلط داره.تازه تو سایت هم که بنویسی یکی از مشاورا هم نمیان بگن با کی بودی؟
مگه شانس بیاری بچه ها راجع به اون موضوع بحث کنن تا بالاخره آدم بفهمه جواب چیه.
من که خداییش اصلا از آزمونای پارسه راضی نبودم. کتاباش خیلی بهتر بود.
بازم خودتون بیشتر تحقیق کنید.
ممنون که جواب دادین.فکر نکنم سوالاش در حد یه دیپلم کامپیوتر باشه
واقعا تعجب کردم از این حرفتون،یا شما سطحتون بالاست یا من پایین ،Blush
من خودم سال گذشته آزموناش رو شرکت کردم به نظرم از نظر سخت بودن سوالاتش غیر استاندارد بودن و این موضوع باعث شده بود که نا امید بشم،تا جایی که انتظار نداشتم با توجه به کیفیت درس خوندنم بتونم از عهده کنکور بر بیام.

یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن
یا به اندازه تلاشت آرزو کن
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad
ارسال: #۶۸
۲۰ مرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۱۸ ب.ظ
(۲۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۱۰ ب.ظ)farahnaz 0022 نوشته شده توسط:  من دنبال ازمونیم که بیشتر استاندارد باشه حوصله ی سوالای فضایی و خراب شدن روحیم هم ندارم بیشتر دنباله سنجیدن خودم بعد از درس خوندنم

حالا کدوم ازمون؟

دقیقا عین من

چرااا.... چرا....
۰
۰
ارسال: #۶۹
۳۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۴۰ ب.ظ
ازمون ازمایش کجا می خواین ثبت نام کنید؟
اول مهر نزدیکه . من می خوام با برنامه ریزی پارسه پیش برم اما تو ازمونای سنجش شرکت کنم. معمولا بچه ها از سنجش راضی نیستن و هزینه ازمونای پارسه هم خیلی زیاده.چه پیشنهادی می کنید.

من کسی خواهم شد که اراده می کنم بشم .
۰
۱
ارسال: #۷۰
۳۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۵۱ ب.ظ
(۳۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۴۰ ب.ظ)pita نوشته شده توسط:  اول مهر نزدیکه . من می خوام با برنامه ریزی پارسه پیش برم اما تو ازمونای سنجش شرکت کنم. .......

آزمون پارسه که۱/۴ هست ولی سنجش ۱/۳ ، چطور میخواهید بابرنامه ریزی پارسه جلو برید؟
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pita
ارسال: #۷۱
۳۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۰۰ ب.ظ
RE: ازمون ازمایش کجا می خواین ثبت نام کنید؟
ازمون سنجش
۰
۰
ارسال: #۷۲
۳۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۱۶ ب.ظ
منم میخوام شرکت کنم ولی نمیدونم کدوم خوبه
۰
۰
ارسال: #۷۳
۳۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۲۲ ب.ظ
RE: ازمون ازمایش کجا می خواین ثبت نام کنید؟
من مدرسان میرم .هزینه اش مناسبتره و جامعه آماری اش هم میگن امسال خوبه

بگذار عشق خاصیت تو باشد نه رابطه خاص تو با کسی......
۰
۰
ارسال: #۷۴
۳۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۲۷ ب.ظ
به نظرتون نصیر چطوره؟ کسی شرکت کرده قبلا؟
۰
۰
ارسال: #۷۵
۳۰ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۰۴ ب.ظ
من میگم هممون نصیر شرکت کنیم

خدا کافیست...
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۰۷۲ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۹۵۷ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۱۸۵ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۵۹ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  موسسه برتر کنکور ارشد؟؟؟ Fatemeh... ۰ ۱,۹۴۰ ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Fatemeh...
  موسسه زبان maryam_ak ۷ ۶,۴۶۲ ۳۰ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: saad
  برنامه‌ی جامع واسه زبان blackhalo1989 ۴۲ ۳۴,۶۶۲ ۲۳ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Distance
Question موسسه سه گام برای مشاوره ارشد marvelous ۱ ۳,۲۷۵ ۰۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  ازمون ها و جامعه آماری کدوم موسسه برا ارشد بهتره؟ Fzjn ۲ ۵,۰۸۰ ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question شما کدوم رو انتخاب میکنید؟ taherehm ۱ ۲,۳۱۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: taherehm

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close