زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۲۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پیگیری وضعیت رشته مهندسی فناوری اطلاعات در کنکور ۹۵

ارسال: #۱۰۶
۱۷ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۲۷ ب.ظ
من امروز مجددا با پارسه صحبت کردم و گفتن واسه ازموناشون این دو گرایش رو زیر مجموعه کامپیوتر قرار دادن!: (
بعد گفتم که شما پیگیری کردین امسال؟ گفتن ما بر اساس دفترچه پارسال و اطلاعیه ای که زدن میدونیم که زیر مجموعه کامپیوتر خواهد شد...دوستان ظاهرا وزارت تکلیف هیچ کس رو روشن نکرده...لطفا اونایی که میتونن برن...
.
.
.
(البته این قسمتش ربطی به این تاپیک نداره ولی گفتن امسال به بچه های مانشت تخفیف میدن (من اصلا درباره تخفیف چیزی نپرسیدم، اینو خودشون گفتن!) و شماره منو گرفتن و گفتن واسه خدمات دهی به مانشتی ها باهام تماس میگیرنBig Grin (آیکن مهم بودن) )

........
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: kingmax , Behzad TP , armin.sheikh
ارسال: #۱۰۷
۱۷ خرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۵۷ ب.ظ
من همون تاریخی و ساعتی که دوستمون گفتن میام
هر چند راهم دوره (از شیراز) ولی راهی نیست. دوستانی هم که واقعا میتونن بیان

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kingmax , Behzad TP
ارسال: #۱۰۸
۱۷ خرداد ۱۳۹۴, ۰۵:۵۱ ب.ظ
اینو سازمان سنجش جواب داده

با سلام
داوطلب گرامی: برای کسب اطلاعات لازم در این خصوص با وزارت علوم تحقیقات و فناوری تماس حاصل فرمایید. تلفن: ۸۲۲۳۱۰۰۰ الی ۱ ادرس: تهران - منطقه ۲ - شهرک قدس (غرب) - فاز ۲ - خ. هرمزان - نبش خیابان پیروزان جنوبی
با سپاس
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kingmax , sixsixsix , Behzad TP
ارسال: #۱۰۹
۱۷ خرداد ۱۳۹۴, ۰۷:۲۸ ب.ظ
سلام من هم تصمیم دارم بیام فقط سه روز امتحان دارم
۹۴/۳/۲۰ ۸:۰۰
۹۴/۳/۲۴ ۱۴:۰۰
۹۴/۳/۲۷ ۸:۰۰
متاسفانه ۲۴ ساعت ۱۴:۰۰ امتحان اگه صبحش داشتم راحت میتونستم بیام ولی قبل امنحان یه مقدار مشکل میشه اول طول کشیدن کار و نرسیدن به امتحان و دلیل دوم اینکه اصولاً ساعت های قبل امتحان از حیاتی ترین ساعت های زندگی هستن Big Grin

The greatest pleasure in life is doing What people say you cannot do
Rolleyes

"Walter Bagehot "
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sixsixsix , balghoor
ارسال: #۱۱۰
۱۷ خرداد ۱۳۹۴, ۰۷:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۰۱ ب.ظ، توسط marjan sadat.)
(۱۷ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۲۷ ب.ظ)majoit نوشته شده توسط:  من امروز مجددا با پارسه صحبت کردم و گفتن واسه ازموناشون این دو گرایش رو زیر مجموعه کامپیوتر قرار دادن!: (
بعد گفتم که شما پیگیری کردین امسال؟ گفتن ما بر اساس دفترچه پارسال و اطلاعیه ای که زدن میدونیم که زیر مجموعه کامپیوتر خواهد شد...دوستان ظاهرا وزارت تکلیف هیچ کس رو روشن نکرده...لطفا اونایی که میتونن برن...
.
.
.
(البته این قسمتش ربطی به این تاپیک نداره ولی گفتن امسال به بچه های مانشت تخفیف میدن (من اصلا درباره تخفیف چیزی نپرسیدم، اینو خودشون گفتن!) و شماره منو گرفتن و گفتن واسه خدمات دهی به مانشتی ها باهام تماس میگیرنBig Grin (آیکن مهم بودن) )
منم از پارسه پرسیدم واسه نمایشگاه هم رفته بودم گفتن ما تمام فرضیاتمون بر این اساس هست که رفته زیر شاخه نرم افزار و همش تقصیر اساتید شریف هستش!!!!!! برنامه راهبردیشم همینه!!

منم امتحان نظریه دارم ۲۴ ام!!!

Winners... Are not those who never fall, but those who never QUIT
۰
۰
ارسال: #۱۱۱
۱۷ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۳۸ ب.ظ
دوستانی که با ۲۴ مشکل دارن یه تاریخ پیشنهاد بدن

نمی دانم اینجا که ایستاده ام تقدیر من است یا تقصیر من!
اما وقتی یافته هایم را با باخته هایم مقایسه میکنم،
می بینم چون خدا را یافتم هر چه باختم مهم نیست.
آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط قانون عشـــق بازی خدا با ماست
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sixsixsix
ارسال: #۱۱۲
۱۷ خرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۰۴ ب.ظ
(۱۷ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۳۸ ب.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  دوستانی که با ۲۴ مشکل دارن یه تاریخ پیشنهاد بدن
من به شخصه به جز ۲۴ ام روز دیگه مشکل ندارم چون دو روز دیگه که امتحان دارم ۸ صبح و بعد امتحان میتونم خودم رو برسونم...دیگه تصمیم آخر با دوستان که چه روزی راحت تر هستند.

The greatest pleasure in life is doing What people say you cannot do
Rolleyes

"Walter Bagehot "
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sixsixsix
ارسال: #۱۱۳
۱۷ خرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۲۰ ب.ظ
دوستان، پیشنهاد بنده اینه که قرار رو بذارید برای بعد از ۲۸ ام، که امتحانات تمام دانشگاه ها تموم بشه و تعداد بیشتری بتونن بیان.
در ضمن علاوه بر همین فروم جاهای دیگه هم اطلاع رسانی کنید، مثل فروم های پر بازدید دیگه و بین دوستان و هم دانشگاهی های خودتون. بنده تبریز هستم و اگر برای بعد از ۲۸ ام بذارید احتمالش هست که بتونم بیام.
۰
۰
ارسال: #۱۱۴
۱۷ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۲۳ ب.ظ
من هر موقع بگید میام. فقط نرسه به ماه رمضان، که دیگه اونا هم درست و حسابی پاسخگو نیستن
برا بعضی ها هم ممکنه سخت باشه

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: balghoor
ارسال: #۱۱۵
۱۸ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۵۳ ق.ظ
دوستان محترم، ممنون از پیگیریتون

من ارومیه هستم و نمی تونم بیام ولی پیشنهاد می کنم از طریق وزارت علوم پیگیری کنید.
اگر به سنجش هم مراجعه کنید، در بهترین حالت اونا هم از وزارت استعلام می کنن. پس بهتره از همون اول به وزارت مراجعه کنید.
اگر دوستانی در شریف دارید از طریق اونها و اساتیدشون هم میشه پیگیر بود.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali.radiohead
ارسال: #۱۱۶
۱۸ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۱۶ ق.ظ
RE: پیگیری وضعیت رشته مهندسی فناوری اطلاعات در کنکور ۹۵
(۱۸ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۵۳ ق.ظ)Behzad TP نوشته شده توسط:  دوستان محترم، ممنون از پیگیریتون

من ارومیه هستم و نمی تونم بیام ولی پیشنهاد می کنم از طریق وزارت علوم پیگیری کنید.
اگر به سنجش هم مراجعه کنید، در بهترین حالت اونا هم از وزارت استعلام می کنن. پس بهتره از همون اول به وزارت مراجعه کنید.
اگر دوستانی در شریف دارید از طریق اونها و اساتیدشون هم میشه پیگیر بود.

آره، منم موافقم. باید ابتدا بریم وزارت علوم و در نهایت اگه لازم شد بریم سنجش

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Behzad TP
ارسال: #۱۱۷
۱۸ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۴۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۵۶ ق.ظ، توسط flowerirani.)
به نظر من با این روش شما راه به جایی نمیبرید .
واسه موفقیت همه تک تک اعضا باید بشید ما تا همه بچه ها به صرف کلمه ما و یکی نشید موفق نمی شد.
توصیه من:
یه لیدر یا یه تیم لیدر انتخاب کنید( مثلا یه تیم ۳یا ۵نفره) هر شبی فقط ۱ساعت بیان مانشت اسم نویسی کنید . واسه رفتن به سازمانهای مربوطه در یک تاریخ مشخص و واحد.(مثلا بعد از اتمام امتحانات تمام دانشگاه حتی ازاد وپیام نور...)
قدم دومش تعیین یه تاریخ اجماع برای هم هست که حداقل ۲۰روز تا ۱ماه دیگه فاصله باشه و اطلاع رسانی بین همه اعضا صورت بگیره شبکه های اجتماعی و حتی در دانشگاه خودتون به صورت وسیع در حد توان . شده یه زنگ زندن بشه.
قدم بعدی نوشتن خواسته ها به صورت مکتوب هست . رو هوا که نمیشه حرف زد.
خواست های اصلی خودتون مبنی بر برگردوندن ایتی به روال سابق هست.
اگر از ۳۰ کلانشهر هر شهری ۱۰ نفر بیان ۵۰نفرم تهران جمع کنید حداقل حدود ۳۰۰ نفر می شید خودش جمعیت عظیمی میشه .درواقع شماها میشید نماینده قشر دانشجوهای ایتی سراسر کشور.
البته هر نفری میره اونجا میتونه از هم کلاسی ها ودوستان ایتی خودش با یه نامه امضا هم جمع کنه مبنی بر اینکه خواهان برگرداندن ایتی به روال سابق به صورت رشته مجزا هستند.
البته کاملا ارام و بدون هیچ حاشیه ایی.

وقتی قدم بردارید اونوقت اگر به روال سابق برگرده ارزششو داره ۶کتاب جدید نمیخواد بخونین.
اگر هم مشکلتون ماه رمضان هست من قول میدم اگر واسه این امر نیک قدم بردارید خدا خودش اون یک روز رو روزه نگیرید نه تنها مجازاتتون نمیکنه بلکه پاداشتون هم میده.
البته این فقط نظر بود تا عملی شدن داستانها داره
۴
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: balghoor , kingmax , sixsixsix , ali0281 , bazardeh
ارسال: #۱۱۸
۱۸ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۰۹ ق.ظ، توسط balghoor.)
(۱۸ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۴۶ ق.ظ)flowerirani نوشته شده توسط:  به نظر من با این روش شما راه به جایی نمیبرید .
واسه موفقیت همه تک تک اعضا باید بشید ما تا همه بچه ها به صرف کلمه ما و یکی نشید موفق نمی شد.
توصیه من:......

من با نظر ایشون موافقم!
وقتی تاریخ تعیین کردم راستش فکر نمیکردم که یکی مشکل داشته باشه و یکی شهرستان باشه و اینا!
در اصل بیشتر تمرکزم رو این بود که دوستان تهرانی میان نظر میدن و اعلام آمادگی میکنن! به خیال خودم گفتم یه تاریخ دور بدم که همه اطلاع رسانی کنن!
اولا که اگر میتونید عنوان این تاپیک رو دستکاری کنید و یک تاریخ تو عنوان قرار بدید که به چشم همه بیاد! نه اینکه مخاطب بخواد نیم ساعت وقت بذاره که کل نظر ها رو بخونه و آخرش به اون تاریخ اصلی نرسه!‌( این برای اطلاع رسانی )
دوما حرف آقای گل ایرانی درسته! اون دوستانی که نمیتونن بیان تهران حداقل در نوشتن یک متن اعتراضی اداری و رسمی و همینطور جمع کردن امضا از دوستان شهرستانی بابت این قضیه سهیم بشن و در آخر با اسکن کردن متن نامه و امضاها به دست ما برسونن که با دست پر بریم وزارت علوم
سوما! اگر حالا که میخوایم تلاش کنیم! همه نظرمون یک موضوع باشه اونهم : یا برگردوندن رشته های امنیت و آی تی در زیر گروه آی تی و یا تعیین تکلیف این دو رشته ( منظورم از این حرفم اینه که همینجا حرفمون رو یکی کنیم. فردا پا نشیم بریم جلو وزارت خونه که اونها بخوان برامون تصمیم بگیرن که کدوم باشه!‌)
پیشنهاد خودم هم اینه که مثل پارسال بشه! چون حداقل هوش مصنوعی و مهندسی نرم افزار از مدار منطقی و نظریه زبان ها و ریاضیاااااااااات آسون تره!!
چهارما در مورد تاریخ مراجعه‌؛ اگر بخوایم بذاریم بعد از ماه رمضون یک ماه از دستمون میره! خیلی حیفه! / پس چاره ای نداریم که این یک روز روزه گرفتن رو تحمل کنیم.دوستانی هم که از شهرستان میخوان به ما بپیوندن هم که خوش به حالشون میشه دیگه! اون روز مسافر محسوب میشن!
و در آخر هم پیشنهاد تاریخی بنده هم بین ۶ تیر ( شنبه ) تا ۱۰ تیر ( چهارشنبه ) هر کس موافقه اعلام کنه!
(اگر میشه همین تاپیک رو یه نظر سنجی ایجاد کنید که تاریخ های پیشنهادی رو اعضا رای بدن)

هدف‌ ======>> رتبه ۲۰ امنیت و رتبه ۲۰ شبکه!
خیلی قانع تشریف دارم! نه؟؟Big GrinBig Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kingmax , sixsixsix , flowerirani
ارسال: #۱۱۹
۱۸ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۴۰ ب.ظ
به نظرتون میشه از طریق خبرنگار پیگیری کرد ؟؟؟ مثلا برن مصاحبه کنن که چرا این تصمیم گرفته شده اصلا و چطوریه ؟؟!! مثلا از طریق اخبار ۲۰:۳۰
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kingmax
ارسال: #۱۲۰
۱۸ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۴۹ ب.ظ، توسط kingmax.)
(۱۸ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۴۰ ب.ظ)bkhezry نوشته شده توسط:  به نظرتون میشه از طریق خبرنگار پیگیری کرد ؟؟؟ مثلا برن مصاحبه کنن که چرا این تصمیم گرفته شده اصلا و چطوریه ؟؟!! مثلا از طریق اخبار ۲۰:۳۰
نه خبرگزاری ها همکاری نمیکنن پارسال بچه ها زیاد تلاش کردن
.
.
.
و دیگه اینکه حالا بقیه دوستان هم تاریخ های پیشنهادی را بگن یه نظر سنجی جدا باز میکنم و لینکش را توی پست اول تایپیک میذارم

نمی دانم اینجا که ایستاده ام تقدیر من است یا تقصیر من!
اما وقتی یافته هایم را با باخته هایم مقایسه میکنم،
می بینم چون خدا را یافتم هر چه باختم مهم نیست.
آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط قانون عشـــق بازی خدا با ماست
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۵۸۷ امروز ۱۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۲ ۳,۳۷۷ دیروز ۱۱:۵۷ ب.ظ
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۳۵ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۱۸ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۴۸ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۶۰۹ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۷۴ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  استخدام در فنآوری اطلاعات خدمات حوزه علمیه قم oloom-ensani ۱۵ ۸,۸۸۱ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۵۶۶ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۵۰,۱۰۲ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close