تالار گفتمان مانشت
پیگیری وضعیت رشته مهندسی فناوری اطلاعات در کنکور ۹۵ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲
پیگیری وضعیت رشته مهندسی فناوری اطلاعات در کنکور ۹۵ - kingmax - 26 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۵۰ ب.ظ

با سلام دوستانی که میخواهند برای دو گرایش شبکه و امنیت از رشته آیتی را بخوانند اعلام حضور کنند تا با هم اقدامی در وزارت علوم یا سنجش یا هر جای دیگر انجام دهیم ببینیم تکلیفمان چیست؟
نظر سنجی در مورد تاریخ حضور در وزارت علوم برای پیگیری وضع شبکه و امنیت

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

لطفا فقط افرادی که می توانند حضور داشته باشند رای دهند.

پیگیری وضعیت رشته مهندسی فناوری اطلاعات در کنکور ۹۵ - oatashgah69 - 26 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۵۷ ب.ظ

من کاملا موافق هستم
باید یه کاری کنیم تا همه چی معلوم بشه
به هر حال از الان دونستن میتونه باعث بشه برنامه ریزی دقیق بشه
نظر من اینه که بریم وزارت علوم - اداره برنامه ریزی به هر حال اونجا هستن که واسه تغییرات تصمیم گیری میکنن

پیگیری وضعیت رشته مهندسی فناوری اطلاعات در کنکور ۹۵ - kazhal@ - 26 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۳۸ ب.ظ

منم واسه اعتراض هستم...هم کاهش ظرفیت ها هم عدم تغییر گرایش ها!
لینک این تاپیک رو واسه بچه های دیگه هم بفرستید تا مطلع بشن...

RE: پیگیری وضعیت رشته مهندسی فناوری اطلاعات در کنکور ۹۵ - maryam368 - 26 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۴۲ ب.ظ

(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۳۸ ب.ظ)majoit نوشته شده توسط:  منم واسه اعتراض هستم...هم کاهش ظرفیت ها هم عدم تغییر گرایش ها!
لینک این تاپیک رو واسه بچه های دیگه هم بفرستید تا مطلع بشن...

منم برای کاهش ظرفیت گرایش های تجارت و آی تی اعتراض دارم. هم تربیت مدرس دیگه این گرایش ها رو حذف کرده و زیر شاخه رشته کامپیوتر کرده و هم دانشگاه اصفهان تجارت رو حذف کرده و به ظرفیت امنیت و شبکه اضافه کرده. کلا ظرفیت ها خیلی کاهش پیدا کرده.
شدیدا اعتراض دارم

پیگیری وضعیت رشته مهندسی فناوری اطلاعات در کنکور ۹۵ - shahryar711 - 26 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۰۵ ب.ظ

اقا ببخشید شما فناوری اطلاعاتی ها اصلا تو کارشناسی ریاضی مهندسی رو خوندین؟

RE: پیگیری وضعیت رشته مهندسی فناوری اطلاعات در کنکور ۹۵ - missi90 - 26 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۱۰ ب.ظ

(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۵۰ ب.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  با سلام دوستانی که میخواهند برای دو گرایش شبکه و امنیت از رشته آیتی را بخوانند اعلام حضور کنند تا با هم اقدامی در وزارت علوم یا سنجش یا هر جای دیگر انجام دهیم ببینیم تکلیفمان چیست؟

این کاهش ظرفیت فقط برای شبکه و امنیت نبوده. آی تی و تجارت تو دانشگاهای برتر کاهش ظرفیت داشتن. دانشگاه تربیت مدرس رشته ی آی تی رو از گروه کامپیوتر داره می گیره با عنوان "مهندسی فناوری اطلاعات".

RE: پیگیری وضعیت رشته مهندسی فناوری اطلاعات در کنکور ۹۵ - bazardeh - 26 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۲۶ ب.ظ

(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۵۰ ب.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  با سلام دوستانی که میخواهند برای دو گرایش شبکه و امنیت از رشته آیتی را بخوانند اعلام حضور کنند تا با هم اقدامی در وزارت علوم یا سنجش یا هر جای دیگر انجام دهیم ببینیم تکلیفمان چیست؟

من کاملا موافق هستم SmileSmile

و بسیار عصبانی از ندونستن آینده و نوع برنامه ریزی ، جدی باید عمل کنیم DodgyDodgyDodgy

RE: پیگیری وضعیت رشته مهندسی فناوری اطلاعات در کنکور ۹۵ - kingmax - 26 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۳۲ ب.ظ

(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۰۵ ب.ظ)shahryar711 نوشته شده توسط:  اقا ببخشید شما فناوری اطلاعاتی ها اصلا تو کارشناسی ریاضی مهندسی رو خوندین؟
خیر ،اگر بخواهن ببرن زیرگروه کامپیوتر سه درس جدید هست که ما اصلا در دوره ی کارشناسی نخوندیم.

دوستان برای کاهش ظرفیت بعید میدونم بتونیم کاری کنیم و بحث مورد نظر من این است تا جایی که میتوانیم نذاریم شبکه و امنیت از آیتی گرفته شود و اگرم زورمون نمی رسه که با این تعداد بعید میدونم برسه لااقل دیگه حداکثر ظرف دو هفته اعلام کنن ما بفهمیم چی باید بخونیم تا بتونیم برنامه ریزی کنیم

برای کارشناسی از پارسال برای ورودی های مهر ۹۳ آیتی را بردن زیرگروه کامپیوتر بطبعش برای ارشدم باید ۴ سال بعد اینکارو انجام بدن نه اینقدر زود

RE: پیگیری وضعیت رشته مهندسی فناوری اطلاعات در کنکور ۹۵ - kazhal@ - 27 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۵ ق.ظ

(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۰۵ ب.ظ)shahryar711 نوشته شده توسط:  اقا ببخشید شما فناوری اطلاعاتی ها اصلا تو کارشناسی ریاضی مهندسی رو خوندین؟

یعنی فقط به خاطر نخوندن ریاضی باید این دو گرایش از ما گرفته شه؟ هر چند کسی که کارشناسی آی تی داره صد در صد پایه ریاضیاتی قوی هم خواهد داشت! ما که از رشته های علوم انسانی فارغ التحصیل نشدیم!Exclamation

(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۳۲ ب.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  
(26 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۰۵ ب.ظ)shahryar711 نوشته شده توسط:  اقا ببخشید شما فناوری اطلاعاتی ها اصلا تو کارشناسی ریاضی مهندسی رو خوندین؟
خیر ،اگر بخواهن ببرن زیرگروه کامپیوتر سه درس جدید هست که ما اصلا در دوره ی کارشناسی نخوندیم.

دوستان برای کاهش ظرفیت بعید میدونم بتونیم کاری کنیم و بحث مورد نظر من این است تا جایی که میتوانیم نذاریم شبکه و امنیت از آیتی گرفته شود و اگرم زورمون نمی رسه که با این تعداد بعید میدونم برسه لااقل دیگه حداکثر ظرف دو هفته اعلام کنن ما بفهمیم چی باید بخونیم تا بتونیم برنامه ریزی کنیم

برای کارشناسی از پارسال برای ورودی های مهر ۹۳ آیتی را بردن زیرگروه کامپیوتر بطبعش برای ارشدم باید ۴ سال بعد اینکارو انجام بدن نه اینقدر زود

بذارید بچه ها یه کم از تب و تاب انتخاب رشته فاصله بگیرند... برای اعتراض باید تعدادمون زیاد باشه...

در ضمن بچه های کامپیوتر هم تا اونجایی که من تو این انجمن دیدم رابطه ی خیلی خوبی با ریاضی ندارن و اکثرا واسه کنکور حذفش میکنن!

RE: پیگیری وضعیت رشته مهندسی فناوری اطلاعات در کنکور ۹۵ - Densike - 27 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۴۷ ق.ظ

یه سوال دارم ، دوستان تماس گرفتین وزارت ببینید چی میگن ؟؟

پیگیری وضعیت رشته مهندسی فناوری اطلاعات در کنکور ۹۵ - ali0281 - 27 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۳۰ ق.ظ

اقا دوستانی که ساکن تهران هستن برن وزرات علوم یا سازمان سنجش بپرسن حضوری شاید به خودشون اومدن اعلام کردن رسما اینطوری نمیشه که اگه مثل پارسال تو آبان اعلام کنن خیلی خیلی بد میشه اون موقع تغییر گرایش ها من خودم به همراه تعداد زیادی دوستان پارسه ایی رفتیم چند روز متوالی تا بالاخره روز آخر ثبت نام یه اطلاعیه اصلاحیه زدن
اگه حضوری با تعدادی از دوستان که ساکن تهران هستن هماهنگ کنیم که برن زحمتشو بکشن نتیجه میده شاید البته ولی از زنگ سیستم پاسخگویی آنلاین هیچی در نمیاد

RE: پیگیری وضعیت رشته مهندسی فناوری اطلاعات در کنکور ۹۵ - Densike - 27 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۲۷ ق.ظ

(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۳۰ ق.ظ)ali0281 نوشته شده توسط:  اقا دوستانی که ساکن تهران هستن برن وزرات علوم یا سازمان سنجش بپرسن حضوری شاید به خودشون اومدن اعلام کردن رسما اینطوری نمیشه که اگه مثل پارسال تو آبان اعلام کنن خیلی خیلی بد میشه اون موقع تغییر گرایش ها من خودم به همراه تعداد زیادی دوستان پارسه ایی رفتیم چند روز متوالی تا بالاخره روز آخر ثبت نام یه اطلاعیه اصلاحیه زدن
اگه حضوری با تعدادی از دوستان که ساکن تهران هستن هماهنگ کنیم که برن زحمتشو بکشن نتیجه میده شاید البته ولی از زنگ سیستم پاسخگویی آنلاین هیچی در نمیاد
دوستان پارسه ای ؟؟ والله بنده هیچ نسبتی با پارسه نداشتم .. میگفتید دوستان مانشتی قشنگ تر بود
ولی جدا از شوخی راست میگن ایشون ... اگر واقعا میخواین پّبرای کنکور درست حسابی بخونین تکلیفتون رو همین الان یکسره کنید ، رفتن هیچی ، زنگ که راحت میشه زد دیگه
من پارسال یادمه وقتی اونجا بودیم خود وزارت گفت تا الان کلی آدم زنگ زدن همین موضوع رو گفتن ...
حرف آخر در مورد اعتراضتون ، والله پارسال از ما اینکه شبکه و امنیت باید زیر شاخه آی تی باجه رو قبول نکردن ، تنها چیزی که قبول کردن این بود که دیر اعلام شده ، به نظر من ذهنتون رو درگیر اعتراض نکنید فقط زنگ بزنید تکلیفتون رو روشن کنید و بشینید پای درسا ...

پیگیری وضعیت رشته مهندسی فناوری اطلاعات در کنکور ۹۵ - kingmax - 27 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۰۴ ق.ظ

دوستان اصلا اینجا کسی ساکن تهران هست؟

RE: پیگیری وضعیت رشته مهندسی فناوری اطلاعات در کنکور ۹۵ - bazardeh - 27 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۱۵ ق.ظ

(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۰۴ ق.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  دوستان اصلا اینجا کسی ساکن تهران هست؟

من اهل تهران نیستم شرمنده TongueTongueTongue لاهیجان هر کی کار داره هستم در خدمت شما CoolCool
تا دیروز اینجا همه اهل بالا شهر تهران بودنا والا Big GrinBig GrinBig Grin

پیگیری وضعیت رشته مهندسی فناوری اطلاعات در کنکور ۹۵ - sorour 1993 - 27 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۲۲ ب.ظ

بچه ها من اگه بخوام کنکور آی تی بدم برا رشته آی تی دیگه مشکلی نیس ؟ منظورم همین موضوع زیر گروه آی تی بودن یا نرم بودن ؟ اصلا هم نمیدونم زیر گروه آی تی و نرم چه فرقی میکنه بهم کمک کنین Sad