زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۱۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پیگیری وضعیت رشته مهندسی فناوری اطلاعات در کنکور ۹۵

ارسال: #۱۳۶
۲۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۵۸ ب.ظ، توسط balghoor.)
RE: پیگیری وضعیت رشته مهندسی فناوری اطلاعات در کنکور ۹۵
(۲۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۳۶ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  
(20 خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۲۱ ب.ظ)balghoor نوشته شده توسط:  
(19 خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۲۸ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  
منظورم یکی دو ساعت بود نه ۲۱ ساعت Smile))
دومین چیزی که میخوام بگم اینه که نظر شخصی من اینه که به سازمان سنجش برین ... ببینید پارسال شرایط فرق می کرد . سازمان سنجش اصلا اطلاعی از تغییرات نداشت وزارت دفترچه رو داد اونا هم انتشار دادن ... ما به وزارت گفتیم اونا گفتن نامه دادیم سنجش اونا اعلام نکردن رفتیم سنجش .. سنجش گفت دروغ میگن نامه ای نبوده اگه بوده بگین شماره نامش چنده رفتیم وزارت معلوم شد نامه ای نبوده برای همین اعتراض ما مینی بر دیر اعلام شدن ( نه اینکه شبکه و امنیت باید زیر شاخه آی تی باشه ) قبول شد
امسال نامه واقعا داده شده ... من به چشم خودم دیدم عکسشم تو مانشت بود نمیدونم هنوز هست یا نه .. برای همین این دفعه کم کاری از سنجش هست و برین اونجا ( البته قبلش شماره نامه رو پیدا کنین از رو عکس نامه ) بهتره
اینا همه نظر های شخصی من هست تصمیم با خودتون هست دوستان

حرفت درسته!!
منم موافق حرفتم!
ولی میخوایم یه جور دیگه توپ رو بندازیم تو زمین وزارتیا!!
بگیم اگر میخوایین تغییر بدین از امسال نمیشه چون ما هیچی بلد نیستیم!!Big Grin
بذار سال دیگه که ما هم به خیر و خوشی بگذرونیم!!

هدف‌ ======>> رتبه ۲۰ امنیت و رتبه ۲۰ شبکه!
خیلی قانع تشریف دارم! نه؟؟Big GrinBig Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۳۷
۲۲ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۳۰ ق.ظ، توسط Niloofar_hk.)
سلام. یه چیزی رو میدونستین بچه ها؟

این دوتا گرایش حذف بشه یعنی در واقع همه گرایش ها حذف شده.

توضیح:
خیلی از دانشگاه های دولتی از طریق گرایش شبکه یا امنیت دانشجویان ارشد آی.تی رو قبول میکنن. یعنی مثلا دانشگاه شریف فقط گرایش شبکه قبول میکنه بعد تعیین میکنه که یکی بره تجارت الکترونیک، یکی دیگه بره MIS و... چون معتقدن که بچه های اون گرایشها در کل بهتر هستن و از پس MIS و تجارت الکترونیک هم برمیان!
این یعنی با این اوضاعی که پیش اومده فقط از طریق رشته مهندسی کامپیوتر میشه به گرایشهایی مثل MIS یا تجارت الکترونیک به خوبی دست پیدا کرد چون اغلب این دانشگاه ها به طور مستقیم دانشجوی MIS و تجارت نمیگیرن و از طریق شبکه و امنیت میگیرن!

و این یعنی فاجعه!!!!!!!! میفهمید؟؟؟؟؟ فاجعه!!!!!!!!!!!!!!! :OOOOOOOOOOO

من واقعا حالم بده الان که دارم اینا رو تایپ میکنم. قطعا باید کاری کنیم. اصلا به مشخص شدن تکلیف فکر نکنین! دوتا گرایش امنیت و شبکه باید حداقل تا سال ۹۶ بمونن. باید! اصلا راهی جز این نیست!!!!!!!

وگرنه برید یه سال وقت بذارید، یه دانشگاه خونگی درست کنید و پنج تا درس بیشتر بخونید تا بتونید یه چیزی قبول شید!
حالت تهوع گرفتم!
۰
۲
ارسال: #۱۳۸
۲۳ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۳۲ ق.ظ، توسط ali0281.)
(۲۲ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۲۶ ب.ظ)Niloofar_hk نوشته شده توسط:  واقعا حالم بده الان که دارم اینا رو تایپ میکنم. قطعا باید کاری کنیم. اصلا به مشخص شدن تکلیف فکر نکنین! دوتا گرایش امنیت و شبکه باید حداقل تا سال ۹۶ بمونن. باید! اصلا راهی جز این نیست!!!!!!!

یعنی چی وقتی یکی رتبه ۱تا ۴۰ تجارت و فناوری اطلاعات بیاره میره مثلا علم صنعت و امیر کبیر و... هیچ مشکلی هم نداره نگرفتنی در کار نیست
واسه دکترا تجارت هم فقط علم صنعت داره که اگه ارشد تجارت بری علم صنعت راه دکترا هم هموار میشه کمی
۲
۰
ارسال: #۱۳۹
۲۳ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۳۷ ق.ظ
من فقط یه جمله میگم ... نظر شخصی من هست ... به نظر من قبولی توی شبکه و امنیت راحت تر میشه اگه بره زیر مجموعه مهندسی
اینم نمیگم که الکی امید بدم

One day the hands of fate must be forced
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: balghoor , kingmax , hamid-chamran
ارسال: #۱۴۰
۲۳ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۲۸ ق.ظ، توسط Niloofar_hk.)
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۳۰ ب.ظ)eng.ma30 نوشته شده توسط:  بحث ریاضی نیست ! بحث برنامه نویسی هس
توروخدا به من منفی ندید و از من دلخور نشیدها
من فقط حرف دکتر سامی استاد نرم افزار دان شیراز رو میگمتون:
پارسال که این اتفاق افتاد گفتش ما اساتید خیلی موافق این امریم و هممون میخواستیم امنیت زیر شاخه کامپیوتر شه چون برنامه نویسی کامپیوتری ها قوی تره و ایتی ها میان امنیت و هم ما هم خودشون اذیت میشن
از من دلگیر نشد من عین حرف استاد منتقل کردم

خیلی جالب بود برام پستت. برات دو جا رو مثال میزنم :

۱- دانشگاه آزاد پرند که یکی از دانشگاه های خوب آزاد در رشته ماست: در این دانشگاه همیشه بچه های کامپیوتر از ما تقلب میگرفتن و من خودم شخصا به چندتاشون برنامه نویسی تدریس کردم یا براشون پروزه انجام دادم. این موضوع هم فقط در مورد من صادق نبود بلکه تقریبا میشد بگی برنامه نویسی تمام کامپیوتریهای دانشگاه از تمام آی.تی من/ومن های دانشگاه بدتر بود! به والله میتونم قسم بخورم که همین بود! منطقی هم هست.. وقتی یه رشته تازه در دنیا مطرح میشه اونی آی کیوش بیشتره که اون رشته رو انتخاب کنه و ریسکشو بپذیره نه یه رشته کهنه ای مثل کامپیوتر(ببخشیدا نمیخوام کسی دلخور بشه، یه موقع توهین به حساب نیارید، چیزی که تجربه کردم رو گفتم)

۲- محل کارم: تو نمایندگی یه شرکت بین المللی کار برنامه نویسی جاوا در مقطع کارآموزی انجام میدم که باز هم بچه های آی.تی بهتر و سریع تر یاد میگیرن تا بچه هایی که از رشته کامپیوتر اونجا هستن که همیشه یا ما براشون انجام میدیم یا کمکشون میکنیم. (نمیخواستم اینارو اون هم اینجوری بگم، از شرافت به دوره ولی بعضیها مجبور کردند)UndecidedBig Grin

(۲۳ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۲۹ ق.ظ)ali0281 نوشته شده توسط:  یعنی چی وقتی یکی رتبه ۱تا ۴۰ تجارت و فناوری اطلاعات بیاره میره مثلا علم صنعت و امیر کبیر و... هیچ مشکلی هم نداره نگرفتنی در کار نیست
واسه دکترا تجارت هم فقط علم صنعت داره که اگه ارشد تجارت بری علم صنعت راه دکترا هم هموار میشه کمی

خوندن دکترای هیچ رشته ای غیر از ادبیات و زبان فارسی یا چیزی شبیه به این در مملکت کار عقلانی ای نیست! رشته از اون طرف اومده و باید بری همون طرف آخرین تزو در باره اش بدی.

واقعا متوجه نشدی من چی گفتم؟! رشته شما کامپیوتره یا آی.تی؟ چون اگه کامپیوتری به نفعته که نفهمی حرفمو و من پاسخی بهت نمیدم ولی اگه آی.تی هستی بگو تا ادامه بدیم.
۳
۱۰
ارسال: #۱۴۱
۲۳ خرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۰۷ ق.ظ
(۲۳ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۵۴ ق.ظ)Niloofar_hk نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۳۰ ب.ظ)eng.ma30 نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۳۶ ق.ظ)Goli.Raad نوشته شده توسط:  اگه بحث ریاضیه پس چرا ریاضی توی کنکور ۹۴ واسه مجموعه کامپیوتر ضریب یک شد؟؟ که ظاهراً خیلیا دیگه مثه قبل براشون مهم نیست و حذف میکنن!
بهرحال منم موافقم تکلیفمونو نهایتاً تا خرداد معلوم کنن.

بحث ریاضی نیست ! بحث برنامه نویسی هس
توروخدا به من منفی ندید و از من دلخور نشیدها
من فقط حرف دکتر سامی استاد نرم افزار دان شیراز رو میگمتون:
پارسال که این اتفاق افتاد گفتش ما اساتید خیلی موافق این امریم و هممون میخواستیم امنیت زیر شاخه کامپیوتر شه چون برنامه نویسی کامپیوتری ها قوی تره و ایتی ها میان امنیت و هم ما هم خودشون اذیت میشن
از من دلگیر نشد من عین حرف استاد منتقل کردم

خیلی جالب بود برام پستت. برات دو جا رو مثال میزنم :

۱- دانشگاه آزاد پرند که یکی از دانشگاه های خوب آزاد در رشته ماست: در این دانشگاه همیشه بچه های کامپیوتر از ما تقلب میگرفتن و من خودم شخصا به چندتاشون برنامه نویسی تدریس کردم یا براشون پروزه انجام دادم. این موضوع هم فقط در مورد من صادق نبود بلکه تقریبا میشد بگی برنامه نویسی تمام کامپیوتریهای دانشگاه از تمام آی.تی من/ومن های دانشگاه بدتر بود! به والله میتونم قسم بخورم که همین بود! منطقی هم هست.. وقتی یه رشته تازه در دنیا مطرح میشه اونی آی کیوش بیشتره که اون رشته رو انتخاب کنه و ریسکشو بپذیره نه یه رشته کهنه ای مثل کامپیوتر(ببخشیدا نمیخوام کسی دلخور بشه، یه موقع توهین به حساب نیارید، چیزی که تجربه کردم رو گفتم)

۲- محل کارم: تو نمایندگی یه شرکت بین المللی کار برنامه نویسی جاوا در مقطع کارآموزی انجام میدم که باز هم بچه های آی.تی بهتر و سریع تر یاد میگیرن تا بچه هایی که از رشته کامپیوتر اونجا هستن که همیشه یا ما براشون انجام میدیم یا کمکشون میکنیم. (نمیخواستم اینارو اون هم اینجوری بگم، از شرافت به دوره ولی بعضیها مجبور کردند)UndecidedBig Grin

(۲۳ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۲۹ ق.ظ)ali0281 نوشته شده توسط:  
(22 خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۲۶ ب.ظ)Niloofar_hk نوشته شده توسط:  واقعا حالم بده الان که دارم اینا رو تایپ میکنم. قطعا باید کاری کنیم. اصلا به مشخص شدن تکلیف فکر نکنین! دوتا گرایش امنیت و شبکه باید حداقل تا سال ۹۶ بمونن. باید! اصلا راهی جز این نیست!!!!!!!

یعنی چی وقتی یکی رتبه ۱تا ۴۰ تجارت و فناوری اطلاعات بیاره میره مثلا علم صنعت و امیر کبیر و... هیچ مشکلی هم نداره نگرفتنی در کار نیست

خوندن دکترای هیچ رشته ای غیر از ادبیات و زبان فارسی یا چیزی شبیه به این در مملکت کار عقلانی ای نیست! رشته از اون طرف اومده و باید بری همون طرف آخرین تزو در باره اش بدی.

واقعا متوجه نشدی من چی گفتم؟! رشته شما کامپیوتره یا آی.تی؟ چون اگه کامپیوتری به نفعته که نفهمی حرفمو و من پاسخی بهت نمیدم ولی اگه آی.تی هستی بگو تا ادامه بدیم.

من IT هستم خودمم امسال ۲۲۴ شدم دربه در دنبال اینم شبکه تو IT بمونه دوباره میخوام بخونم ولی اگه موند تو IT چون من از خودم نمیبینم ریاضیات و مدار و نظریه بخونم . حالا شما دلیلتو بگو
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: BaHar1
ارسال: #۱۴۲
۲۳ خرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۲۶ ق.ظ
(۲۳ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۰۷ ق.ظ)ali0281 نوشته شده توسط:  من IT هستم خودمم امسال ۲۲۴ شدم دربه در دنبال اینم شبکه تو IT بمونه دوباره میخوام بخونم ولی اگه موند تو IT چون من از خودم نمیبینم ریاضیات و مدار و نظریه بخونم . حالا شما دلیلتو بگو

گفتم که بعضی دانشگاه های تاپ این رو دست رو میزنن که تمام ظرفیتشون رو شبکه یا امنیت میگیرن بعد تعیین میکنن که این بره IT، IT پزشکی، MIS و.. ملتفت شدی؟!
۰
۲
ارسال: #۱۴۳
۲۳ خرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۰۲ ق.ظ
(۲۳ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۳۷ ق.ظ)Densike نوشته شده توسط:  من فقط یه جمله میگم ... نظر شخصی من هست ... به نظر من قبولی توی شبکه و امنیت راحت تر میشه اگه بره زیر مجموعه مهندسی

برادر من جنابعالی کنکور رو رد کردی و با خیال راحت داری شب و روز میگذرونی!! ما که هنوز پشت کنکور هستیم چی؟!!!Big Grin
بعدشم قرار شد هروقت نظر میدی کامل توضیح بدیCool چرا خوب میشه اگه بره زیر مجموعه مهندسی کامپیوتر؟!!
با تشکر

هدف‌ ======>> رتبه ۲۰ امنیت و رتبه ۲۰ شبکه!
خیلی قانع تشریف دارم! نه؟؟Big GrinBig Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۱۴۴
۲۳ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۵۴ ق.ظ، توسط Densike.)
(۲۳ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۰۲ ق.ظ)balghoor نوشته شده توسط:  
(23 خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۳۷ ق.ظ)Densike نوشته شده توسط:  من فقط یه جمله میگم ... نظر شخصی من هست ... به نظر من قبولی توی شبکه و امنیت راحت تر میشه اگه بره زیر مجموعه مهندسی

برادر من جنابعالی کنکور رو رد کردی و با خیال راحت داری شب و روز میگذرونی!! ما که هنوز پشت کنکور هستیم چی؟!!!Big Grin
بعدشم قرار شد هروقت نظر میدی کامل توضیح بدیCool چرا خوب میشه اگه بره زیر مجموعه مهندسی کامپیوتر؟!!
با تشکر
خیال راحت کجا بود برادر .. دارم درسای شیمی پاس می کنم خیلی سختن
خواستم بحث جدیدی باز نشه توضیح ندم ولی دلایل خودم رو میگم .. امیدوارم کمک کنه ..
یک اینکه شرایط برای همه کسایی که میخوان شبکه شرکت کنند یکسانه .. نگین ما این درس هارو تو دانشگاه نداشتیم چون خودمون میدونیم درس هارو چه طور پاس می کنیم دیگه ... من که گلا درس هارو نداشتم ولی مثلا اگر کنکور شیمی هم میدادم بین درس هایس که پاس کرده بودم و نکرده بودم فرقی نبود
دوم اینکه همپوشانی کم میشه .. یعنی کسایی گه برای شبکه نخوندن دیگه کمتر قبول میشن توی این گرایش ... همپوشانی توی آی تی خیلی زیاده چون تفاوت یه درس ضریب ۱ هست .. مثلا رتبه ۲ تجارت که اصلا هدفش شبکه نبود وقتی دید رتبه ۱۴ شبکه هم شده تصمیم گرفت بزنه شبکه شریف
توی مهندسی کامپیوتر هم این اتفاق میافته ولی کمتر
اینا دلایل من هست که اون نظر رو دادم

۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: balghoor
ارسال: #۱۴۵
۲۳ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۴۰ ب.ظ
بچه ها پارسه همایش تخصصی گذاشته واسه it و کامپیوتر. آدرسشم اینه، فرم ثبت نام داره

Winners... Are not those who never fall, but those who never QUIT
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: armin.sheikh , Niloofar_hk
ارسال: #۱۴۶
۲۴ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۰۷ ق.ظ
(۲۳ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۵۳ ق.ظ)Densike نوشته شده توسط:  
(23 خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۰۲ ق.ظ)balghoor نوشته شده توسط:  
(23 خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۳۷ ق.ظ)Densike نوشته شده توسط:  من فقط یه جمله میگم ... نظر شخصی من هست ... به نظر من قبولی توی شبکه و امنیت راحت تر میشه اگه بره زیر مجموعه مهندسی

با تشکر
خواستم بحث جدیدی باز نشه توضیح ندم ولی دلایل خودم رو میگم .. امیدوارم کمک کنه ..
یک اینکه شرایط برای همه کسایی که میخوان شبکه شرکت کنند یکسانه .. نگین ما این درس هارو تو دانشگاه نداشتیم چون خودمون میدونیم درس هارو چه طور پاس می کنیم دیگه ... من که گلا درس هارو نداشتم ولی مثلا اگر کنکور شیمی هم میدادم بین درس هایس که پاس کرده بودم و نکرده بودم فرقی نبود
دوم اینکه همپوشانی کم میشه .. یعنی کسایی گه برای شبکه نخوندن دیگه کمتر قبول میشن توی این گرایش ... همپوشانی توی آی تی خیلی زیاده چون تفاوت یه درس ضریب ۱ هست .. مثلا رتبه ۲ تجارت که اصلا هدفش شبکه نبود وقتی دید رتبه ۱۴ شبکه هم شده تصمیم گرفت بزنه شبکه شریف
وای یعنی شما در حال تحصیل شیمی بودیم و رتبه ۱۰ ارشد ایتی رو اوردین!!من فک میکردم درستون تموم شده !!چه مسیر سختی رو طی کردین افرین.کجا شیمی میخونین؟؟؟؟

صد سال ره مسجد و میخانه بگیری............... عمرت به هدر رفت اگر دست نگیری
بــشنو از پـــیر خــرابات تــو ایـن پـند ....................هر دست که دادی به همان دست بگیری
۰
۰
ارسال: #۱۴۷
۲۴ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۱۳ ق.ظ
(۲۴ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۰۷ ق.ظ)nanajoon نوشته شده توسط:  
(23 خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۵۳ ق.ظ)Densike نوشته شده توسط:  
(23 خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۰۲ ق.ظ)balghoor نوشته شده توسط:  

با تشکر
وای یعنی شما در حال تحصیل شیمی بودیم و رتبه ۱۰ ارشد ایتی رو اوردین!!من فک میکردم درستون تموم شده !!چه مسیر سختی رو طی کردین افرین.کجا شیمی میخونین؟؟؟؟
بله هنوز با شیمی دارم کشتی میگیرم .. البته شوخی میکنم شیمی هم جذابیت های زیادی داره
من دانشگاه قم شیمی میخونم

۰
۰
ارسال: #۱۴۸
۲۴ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۱۲ ق.ظ، توسط hamedfayez.)
من نمیخواستم نظری بدم ولی خیلی واضحه که از امسال شبکه و امنیت میره زیر مجموعه کنکور کامپیوتر ، عکس نامه ی وزارت علوم به سازمان سنجش رو کافیه ببینین دقیقا ذکر شده فقط برای امسال شبکه و امنیت برگرده به آی تی ...
از نظر من سر قبری که مرده توش نیست فاتحه نخونید ...
این همه هم بین کامپیوتر و آی تی کل کل نکنید فرقه آنچنانی ندارند و فقط آی تی داخل ایران کاملا غیره استاندارد ارائه میشه از نظره من و اون چیزی که از آی تی واقعی باید باشه من جایی ندیدم ولی در عوض کامپیوتر به خاطر قدمتش جا افتاده تر و درست و حسابی ارائه میشه. ( البته نه همه جا ! )
امیدوارم همه موفق باشند...
۹
۵
 سپاس‌گزاری شده توسط: kora , Amir V , Mahsash , hamid-chamran , faraaz_mb
ارسال: #۱۴۹
۲۴ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۵۸ ب.ظ
(۲۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۱۱ ق.ظ)hamedfayez نوشته شده توسط:  من نمیخواستم نظری بدم ولی خیلی واضحه که از امسال شبکه و امنیت میره زیر مجموعه کنکور کامپیوتر ، عکس نامه ی وزارت علوم به سازمان سنجش رو کافیه ببینین دقیقا ذکر شده فقط برای امسال شبکه و امنیت برگرده به آی تی ...
از نظر من سر قبری که مرده توش نیست فاتحه نخونید ...
این همه هم بین کامپیوتر و آی تی کل کل نکنید فرقه آنچنانی ندارند و فقط آی تی داخل ایران کاملا غیره استاندارد ارائه میشه از نظره من و اون چیزی که از آی تی واقعی باید باشه من جایی ندیدم ولی در عوض کامپیوتر به خاطر قدمتش جا افتاده تر و درست و حسابی ارائه میشه. ( البته نه همه جا ! )
امیدوارم همه موفق باشند...
نیت شما بد نیس، می خوای کمک کنی، ولی ما هم از نامه ای که بهش اشاره کردی خبر داریم ولی اون تضمینی برامون نیست. چندین بار در این تاپیک از دوستان تقاضا شده که اطمینان قلبیشون را برای خودشون نگه دارن و اجازه بدن سایرین دنبال یه تضمین قوی تر باشن.
۸
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: kingmax
ارسال: #۱۵۰
۲۵ خرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۰۴ ق.ظ، توسط farhadhma.)
اگه به قول شما بیخیال بشیمو بشینیم به این نیت درس بخونیم که رفته زیر شاخه کامپیوتر بعد آبان دفترچه اومد و نرفت زیر شاخه کامپیوتر چی ؟؟؟ اونوقت چند تا درس داریم که اضافه خوندیم و چند تا درس که اصلا نخوندیم.
۵
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۶۱۱ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۲ ۳,۳۹۳ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۷ ب.ظ
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۵۸ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۳۷ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۵۷ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۶۱۷ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۸۵ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  استخدام در فنآوری اطلاعات خدمات حوزه علمیه قم oloom-ensani ۱۵ ۸,۹۰۹ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۵۹۰ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۵۰,۱۹۱ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close