زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۲۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پیگیری وضعیت رشته مهندسی فناوری اطلاعات در کنکور ۹۵

ارسال: #۱۲۱
۱۸ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۱۷ ب.ظ
RE: پیگیری وضعیت رشته مهندسی فناوری اطلاعات در کنکور ۹۵
من که تهرانم واسم فرقی نداره هر روزی باشه میام فوقش یه روز مرخصی می گیرم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۲۲
۱۸ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۵۴ ب.ظ
دوستان لینک نظر سنجی هم به پست اول و هم در اینجا گذاشته شد
نظر سنجی در مورد تاریخ حضور در وزارت علوم برای پیگیری وضع شبکه و امنیت

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

لطفا فقط افرادی که می توانند حضور داشته باشند رای دهند.

نمی دانم اینجا که ایستاده ام تقدیر من است یا تقصیر من!
اما وقتی یافته هایم را با باخته هایم مقایسه میکنم،
می بینم چون خدا را یافتم هر چه باختم مهم نیست.
آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط قانون عشـــق بازی خدا با ماست
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sixsixsix , balghoor , flowerirani
ارسال: #۱۲۳
۱۸ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۴۷ ب.ظ
به نظر من شبکه و امنیت جزو گرایشای مهندسی کمپیوتر میشه ، طبق همون نامه که بعد از پیگیری بچه ها تو کنکوره قبلی به سازمان سنجش فرستاده شد و عکسشم خانوم شمعدونی تو همین تاپیک گذاشتن ، و طبق اینکه دانشگاه امیر کبیرم سرفصل دروس رو طبق همین تغییر گرایشا تو سایتش تغییر داده.
به نظر من کمی صبر بهتره تا نتایج نهایی امسال اعلام بشه و سر سازمان سنجش خلوت بشه ، خصوصا این هفته کنکور سراسری برگزار میشه و حسابی درگیرن ، اون موقع فک کنم اطلاعیه ای چیزی بدن.
توصیه میکنم از دروس بی طرف شروع کنیم و کمی صبور باشیم...
۴
۳
ارسال: #۱۲۴
۱۹ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۵۵ ق.ظ
سلام به همگی و با تشکر از تلاش و توجه همه دوستان
من که شهرستان هستم اما تقاضا دارم دوستانی که تشریف می برند سازمان سنجش جواب منطقی دریافت کنند . درسته امنیت و شبکه قانونا باید بره جز رشته مهندسی کامپیوتر اما این کار باید از سال ۹۶ در ارشد انجام بشه چرا که تغییرات پایه اش در لیسانس از ۹۲ اعمال شد و ما امسال آخرین دانشچویان رشته IT هستیم
جوابی مشابه جواب پارسال انتخاب بین بد و بدتر است و اصلا قابل قبول نیست که ظاهرا سنجشی ها گفته بودند ما به خاطر اینکه شما این درس ها رو در لیسانس نخوانده اید کنکور را به روال قبل برنمی گردانیم بلکه به خاطر اینه که به شما اطلاع رسانی نشده بود!!!!!!!!
ما (بعضی) دانشجویان آی تی ۹۱ هستیم و باید قانونا کنکور آی تی ۹۵ ارشد را بدهیم . دانشجویان ۹۲ لیسانس که دانشجویان کامپیوتر گرایش آی تی هستند نیز از سال آینده کاملا درست و منطقی کنکور کامپیوتر می دهند
با تشکر فراوان از همه دوستان
ان شاالله که این تغییرات درست و منطقی در زمان درست و منطقی اعمال گردد
۲
۱
ارسال: #۱۲۵
۱۹ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۰۷ ب.ظ
هرچقدرم فریاد بزنیم کار خودشون رو میکنند بیاید یه فکری کنیم حالا اونایی که میخان شبکه بخونن چه درسایی بخونیم در حالتی که بره زیرشاخه نرم افزار
هرروز ناامیدتر میشم از زندگی در این مملکت
۰
۲
ارسال: #۱۲۶
۱۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۶:۴۴ ب.ظ
(۱۸ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۴۷ ب.ظ)TRon نوشته شده توسط:  به نظر من شبکه و امنیت جزو گرایشای مهندسی کمپیوتر میشه ، طبق همون نامه که بعد از پیگیری بچه ها تو کنکوره قبلی به سازمان سنجش فرستاده شد و عکسشم خانوم شمعدونی تو همین تاپیک گذاشتن ، و طبق اینکه دانشگاه امیر کبیرم سرفصل دروس رو طبق همین تغییر گرایشا تو سایتش تغییر داده.
به نظر من کمی صبر بهتره تا نتایج نهایی امسال اعلام بشه و سر سازمان سنجش خلوت بشه ، خصوصا این هفته کنکور سراسری برگزار میشه و حسابی درگیرن ، اون موقع فک کنم اطلاعیه ای چیزی بدن.
خوب دوست عزیز بعد نتایج نهایی باز درگیر تکمیل ظرفیت هست بعدشم دیگه دفترچه میاد و خیلی دیر است

۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: balghoor
ارسال: #۱۲۷
۱۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۰۷ ب.ظ، توسط flowerirani.)
واسه هر کاری باید زحمت بکشید تلاش کنید
من کاملا موافقم
توصیه میکنم بچه های فعال همینجا ۳نفر که نظر گذاشتین خودتون رهبری رو بدست بگیرید تعیین تاریخ هم عالی بود طبق گفته دوست عزیزم بلغور هم باید بگین مثل قبل بشه شما تعیین کننده باشید نه شنونده
ضمنا امضا جمع کردت شهرستانها تا دانشگاه ها تعطیل نشده باید انجام بشه
۲خط ساده بچه های شهرستانی و تهرانی واسه جمع اوری امضا کنندگان:
یاسلام ......
اینجانبان امضا کنندگان ذیل ،دانشجویان رشته ایتی دانشگاه ...... خواهان برگشتن رشته ایتی به مجموعه مجزا ب صورت سابق میباشند.
ار مسئولین عتیغه مربوطه خواشهمندیم ( در اوقات بیکاری روش جدید اختراع نکرده ) همکاری مربوطه را اعمال کنید(البته اینو خطو اصلاح کنید من با دل پر نوشتم)
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: sixsixsix , kingmax , balghoor
ارسال: #۱۲۸
۱۹ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۰۶ ب.ظ
دوستان پیشنهاد این دوستمون هست اگر کسی متن یا نظر دیگری داره بیان کنه باید سریع متن را آماده کنیم و دیگه اینکه پیشنهاد من اینه که هر کی کنار امضاش کد ملیش رو هم بنویسه
فقط از دوستان کسی دسترسی به فکس داره؟که نامه را تنظیم کنه و برای بچه ها بفرسته و بقیه از کافی نت یا هر جای دیگه امضا کنند و به دستش برسونن

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sixsixsix , bazardeh , balghoor
ارسال: #۱۲۹
۱۹ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۲۸ ب.ظ
دوستان یه چیزی از تجربه پارسال من که رفته بودم اونجا
اولا ۲ نفرتون رو میزارن برن بالا .. از همین الان ۲ تا سرزبون دار انتخاب بکنید
دوم اینکه یه نامه آماده کنین و چندین نسخه پرینت بگیرین ... ما ۱ ۲ ساعت بخاطر این الاف شدیم

One day the hands of fate must be forced
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sixsixsix , kingmax , kazhal@ , balghoor
ارسال: #۱۳۰
۲۰ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۴۷ ب.ظ
متاسفانه بچه ها خیلی ترسو هستند. . . تا اسم امضا مخصوصا با کدملی میاد فک میکنن میخوان اعدامشون کنن!!!
واسه یه نامه به مدیر گروه من با بدبختی امضا جمع میکردم، اگه اسم وزارت بیاد که دیگه هیچی!!!!!!!!!

........
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: kingmax
ارسال: #۱۳۱
۲۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۱۰ ب.ظ
من یه سوال دارم... دوستان عزیز خدای نکرده بعدش درگیری لفظی و دعوا و این مسائل پیش نیاد که چرا کسی متوجه هدف و ماهیت این تاپیک نیست و اینا!!! باشه؟Undecided
من به شخصه خواهانم که رشته های امنیت و شبکه در IT باقی بمونن چون براش از سال پیش برنامه ریزی کردم نه امسال. و از خدام هست که ابتدا واسه ابقای این دو رشته تلاش کنیم بعد اگه به جایی نرسید و قرار شده این دو گرایش برن زیرمجموعه کامپیوتر خب بیان سریع اعلام کنن.
حالا باتوجه به اینکه اسم این تاپیک "پیگیری وضعیت رشته مهندسی فناوری اطلاعات در کنکور ۹۵" هست، لطف میکنید دقیقاً اعلام کنید که هدف از مراجعه به وزارت علوم کدوم مورد هست؟ درخواست ابقای امنیت و شبکه؟ یا درخواست اطلاع رسانی سریع درباره حذف احتمالی امنیت و شبکه از آیتی؟؟؟ فکر میکنم این طوری تکلیفمون اول با خودمون مشخصه بعد اینکه یکصدا میشیم و میریم واسه پیگیری داستان...
ممنونShy

حاشا که من به موسم گل ترک مِی کنم /// من لاف عقل میزنم این کار کِی کنم
مطرب کجاست تا همه محصول زهد و علم /// در کار چنگ و بربط و آواز نی کنم
از قیل و قال مدرسه حالی دلم گرفت /// یک چند نیز خدمت معشوق و مِی کنم...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kingmax , balghoor
ارسال: #۱۳۲
۲۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۵۷ ب.ظ
(۱۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۴۴ ب.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  
(18 خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۴۷ ب.ظ)TRon نوشته شده توسط:  به نظر من شبکه و امنیت جزو گرایشای مهندسی کمپیوتر میشه ، طبق همون نامه که بعد از پیگیری بچه ها تو کنکوره قبلی به سازمان سنجش فرستاده شد و عکسشم خانوم شمعدونی تو همین تاپیک گذاشتن ، و طبق اینکه دانشگاه امیر کبیرم سرفصل دروس رو طبق همین تغییر گرایشا تو سایتش تغییر داده.
خوب دوست عزیز بعد نتایج نهایی باز درگیر تکمیل ظرفیت هست بعدشم دیگه دفترچه میاد و خیلی دیر است

درسته ، رفتن خیلی بهتره و منم از شما و کسایی که قراره برن وزارت ممنونم ، من سر حرفم با اکثریته که الان ممکنه نگران گرایشا باشن ، اگه از وزارت نتیجه ای نشد فعلا استرس نگیرین و از درسایی که به هر صورت باید خونده شه شروع کنین ، ایشالا که سریع تر نتیجه قطعی یا از طریق اخبار و سایت سازمان ، یا از بچه هایی که قراره برن مشخص بشه.
من خودم هدفم شبکه و امنیته و مثه خیلیا ترجیح میدم تکلیفمون سریع تر مشخص شه!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kingmax
ارسال: #۱۳۳
۲۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۰۵ ب.ظ، توسط kingmax.)
(۲۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۱۰ ب.ظ)Goli.Raad نوشته شده توسط:  من یه سوال دارم... دوستان عزیز خدای نکرده بعدش درگیری لفظی و دعوا و این مسائل پیش نیاد که چرا کسی متوجه هدف و ماهیت این تاپیک نیست و اینا!!! باشه؟Undecided
من به شخصه خواهانم که رشته های امنیت و شبکه در IT باقی بمونن چون براش از سال پیش برنامه ریزی کردم نه امسال. و از خدام هست که ابتدا واسه ابقای این دو رشته تلاش کنیم بعد اگه به جایی نرسید و قرار شده این دو گرایش برن زیرمجموعه کامپیوتر خب بیان سریع اعلام کنن.
حالا باتوجه به اینکه اسم این تاپیک "پیگیری وضعیت رشته مهندسی فناوری اطلاعات در کنکور ۹۵" هست، لطف میکنید دقیقاً اعلام کنید که هدف از مراجعه به وزارت علوم کدوم مورد هست؟ درخواست ابقای امنیت و شبکه؟ یا درخواست اطلاع رسانی سریع درباره حذف احتمالی امنیت و شبکه از آیتی؟؟؟ فکر میکنم این طوری تکلیفمون اول با خودمون مشخصه بعد اینکه یکصدا میشیم و میریم واسه پیگیری داستان...
ممنونShy
متن نامه ای که دوستمون توی تایپیک نظر سنجی آپلود کرده + تغییراتی که بنا بر پیشنهاد یکی دیگه از دوستان بنده دادمو بخون متوجه میشی
هدف موندن و در صورت موفقیت یا عدم موفقیت مشخص شدن تکلیفمون

۰
۰
ارسال: #۱۳۴
۲۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۲۱ ب.ظ، توسط balghoor.)
(۱۹ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۲۸ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  دوستان یه چیزی از تجربه پارسال من که رفته بودم اونجا
دوم اینکه یه نامه آماده کنین و چندین نسخه پرینت بگیرین ... ما ۱ ۲ ساعت بخاطر این الاف شدیم

سلام
لطفا بیشتر تجربت رو در اختیارمون بذار..... این که میگید ۲۱ ساعت معطل شدین یعنی چی؟؟ چرا؟؟ با رسم شکل Smile
پیشنهاد منم اینه که نامه رسما نوشته بشه و آخرین ویرایش رو همه ی دوستانی که میتونن امضا جمع کنند پرینت بگیرن و هر نسخه ای که به مثلا ۲۰ تا امضا رسید‌ُ اون نسخه رو اسکن کنه و تو پیام خصوصی یا هر جایه دیگه ای به ۳ یا ۴ نفرمون بفرستن! در آخر هم نامه ها پرینت گرفته بشن و روز اعتراض همراهمون باشه...
برای پرینت گرفتن رو من حساب کنید..
اما برای جمع کردن امضا ؛ چون من دانشگاه علمی کاربردی درس میخونم و هم دانشگاهی هام به زور تا لیسانس اومدن ؛ فک نکنم بتونم امضا جمع کنم!!!Dodgy

هدف‌ ======>> رتبه ۲۰ امنیت و رتبه ۲۰ شبکه!
خیلی قانع تشریف دارم! نه؟؟Big GrinBig Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۱۳۵
۲۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۳۶ ب.ظ
(۲۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۲۱ ب.ظ)balghoor نوشته شده توسط:  
(19 خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۲۸ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  دوستان یه چیزی از تجربه پارسال من که رفته بودم اونجا

سلام
لطفا بیشتر تجربت رو در اختیارمون بذار..... این که میگید ۲۱ ساعت معطل شدین یعنی چی؟؟ چرا؟؟ با رسم شکل Smile
پیشنهاد منم اینه که نامه رسما نوشته بشه و آخرین ویرایش رو همه ی دوستانی که میتونن امضا جمع کنند پرینت بگیرن و هر نسخه ای که به مثلا ۲۰ تا امضا رسید‌ُ اون نسخه رو اسکن کنه و تو پیام خصوصی یا هر جایه دیگه ای به ۳ یا ۴ نفرمون بفرستن! در آخر هم نامه ها پرینت گرفته بشن و روز اعتراض همراهمون باشه...
برای پرینت گرفتن رو من حساب کنید..
اما برای جمع کردن امضا ؛ چون من دانشگاه علمی کاربردی درس میخونم و هم دانشگاهی هام به زور تا لیسانس اومدن ؛ فک نکنم بتونم امضا جمع کنم!!!Dodgy
منظورم یکی دو ساعت بود نه ۲۱ ساعت Smile))
دومین چیزی که میخوام بگم اینه که نظر شخصی من اینه که به سازمان سنجش برین ... ببینید پارسال شرایط فرق می کرد . سازمان سنجش اصلا اطلاعی از تغییرات نداشت وزارت دفترچه رو داد اونا هم انتشار دادن ... ما به وزارت گفتیم اونا گفتن نامه دادیم سنجش اونا اعلام نکردن رفتیم سنجش .. سنجش گفت دروغ میگن نامه ای نبوده اگه بوده بگین شماره نامش چنده رفتیم وزارت معلوم شد نامه ای نبوده برای همین اعتراض ما مینی بر دیر اعلام شدن ( نه اینکه شبکه و امنیت باید زیر شاخه آی تی باشه ) قبول شد
امسال نامه واقعا داده شده ... من به چشم خودم دیدم عکسشم تو مانشت بود نمیدونم هنوز هست یا نه .. برای همین این دفعه کم کاری از سنجش هست و برین اونجا ( البته قبلش شماره نامه رو پیدا کنین از رو عکس نامه ) بهتره
اینا همه نظر های شخصی من هست تصمیم با خودتون هست دوستان

One day the hands of fate must be forced
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۶۱۲ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۲ ۳,۳۹۶ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۷ ب.ظ
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۶۰ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۴۳ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۵۸ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۶۱۸ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۸۷ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  استخدام در فنآوری اطلاعات خدمات حوزه علمیه قم oloom-ensani ۱۵ ۸,۹۱۰ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۵۹۱ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۵۰,۲۱۷ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close