زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۴۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پیگیری وضعیت رشته مهندسی فناوری اطلاعات در کنکور ۹۵

ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۵۳ ب.ظ، توسط kingmax.)
با سلام دوستانی که میخواهند برای دو گرایش شبکه و امنیت از رشته آیتی را بخوانند اعلام حضور کنند تا با هم اقدامی در وزارت علوم یا سنجش یا هر جای دیگر انجام دهیم ببینیم تکلیفمان چیست؟
نظر سنجی در مورد تاریخ حضور در وزارت علوم برای پیگیری وضع شبکه و امنیت

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

لطفا فقط افرادی که می توانند حضور داشته باشند رای دهند.

نمی دانم اینجا که ایستاده ام تقدیر من است یا تقصیر من!
اما وقتی یافته هایم را با باخته هایم مقایسه میکنم،
می بینم چون خدا را یافتم هر چه باختم مهم نیست.
آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط قانون عشـــق بازی خدا با ماست
۱۶
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: nobody90 , oxtap , bazardeh , v.i.d.a , kazhal@ , رتبه۱سال۹۴ , feryal94 , kader , Ms. Saba , amard , squib , shayesteNEY , rahhil , web132 , Zahra.70 , balghoor , reza_r
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۵۷ ب.ظ
من کاملا موافق هستم
باید یه کاری کنیم تا همه چی معلوم بشه
به هر حال از الان دونستن میتونه باعث بشه برنامه ریزی دقیق بشه
نظر من اینه که بریم وزارت علوم - اداره برنامه ریزی به هر حال اونجا هستن که واسه تغییرات تصمیم گیری میکنن
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kingmax , nobody90 , Behzad TP
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۳۸ ب.ظ
منم واسه اعتراض هستم...هم کاهش ظرفیت ها هم عدم تغییر گرایش ها!
لینک این تاپیک رو واسه بچه های دیگه هم بفرستید تا مطلع بشن...

........
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kingmax , shayesteNEY , Behzad TP
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۴۲ ب.ظ، توسط maryam368.)
RE: پیگیری وضعیت رشته مهندسی فناوری اطلاعات در کنکور ۹۵
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۳۸ ب.ظ)majoit نوشته شده توسط:  منم واسه اعتراض هستم...هم کاهش ظرفیت ها هم عدم تغییر گرایش ها!
لینک این تاپیک رو واسه بچه های دیگه هم بفرستید تا مطلع بشن...

منم برای کاهش ظرفیت گرایش های تجارت و آی تی اعتراض دارم. هم تربیت مدرس دیگه این گرایش ها رو حذف کرده و زیر شاخه رشته کامپیوتر کرده و هم دانشگاه اصفهان تجارت رو حذف کرده و به ظرفیت امنیت و شبکه اضافه کرده. کلا ظرفیت ها خیلی کاهش پیدا کرده.
شدیدا اعتراض دارم

همانا با هر سختی ، آسانی است. پس تلاشت را بکن و ناامید نباش خدا خودش هرجور که صلاح بداند جبران میکند
۱
۰
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۰۵ ب.ظ
اقا ببخشید شما فناوری اطلاعاتی ها اصلا تو کارشناسی ریاضی مهندسی رو خوندین؟
۱
۰
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۱۰ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۵۰ ب.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  با سلام دوستانی که میخواهند برای دو گرایش شبکه و امنیت از رشته آیتی را بخوانند اعلام حضور کنند تا با هم اقدامی در وزارت علوم یا سنجش یا هر جای دیگر انجام دهیم ببینیم تکلیفمان چیست؟

این کاهش ظرفیت فقط برای شبکه و امنیت نبوده. آی تی و تجارت تو دانشگاهای برتر کاهش ظرفیت داشتن. دانشگاه تربیت مدرس رشته ی آی تی رو از گروه کامپیوتر داره می گیره با عنوان "مهندسی فناوری اطلاعات".
۲
۰
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۲۶ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۵۰ ب.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  با سلام دوستانی که میخواهند برای دو گرایش شبکه و امنیت از رشته آیتی را بخوانند اعلام حضور کنند تا با هم اقدامی در وزارت علوم یا سنجش یا هر جای دیگر انجام دهیم ببینیم تکلیفمان چیست؟

من کاملا موافق هستم SmileSmile

و بسیار عصبانی از ندونستن آینده و نوع برنامه ریزی ، جدی باید عمل کنیم DodgyDodgyDodgy

آن لحظه که تنها اعتبار کسی که مساله ای را مطرح کرده است، شما را در اشتباه بودن ایده هایتان قانع کرد،
آن لحظه،
لحظه وداع شما با دنیای خلاقیت و پیشرفت خواهد بود. . .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kingmax
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۴۰ ب.ظ، توسط kingmax.)
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۰۵ ب.ظ)shahryar711 نوشته شده توسط:  اقا ببخشید شما فناوری اطلاعاتی ها اصلا تو کارشناسی ریاضی مهندسی رو خوندین؟
خیر ،اگر بخواهن ببرن زیرگروه کامپیوتر سه درس جدید هست که ما اصلا در دوره ی کارشناسی نخوندیم.

دوستان برای کاهش ظرفیت بعید میدونم بتونیم کاری کنیم و بحث مورد نظر من این است تا جایی که میتوانیم نذاریم شبکه و امنیت از آیتی گرفته شود و اگرم زورمون نمی رسه که با این تعداد بعید میدونم برسه لااقل دیگه حداکثر ظرف دو هفته اعلام کنن ما بفهمیم چی باید بخونیم تا بتونیم برنامه ریزی کنیم

برای کارشناسی از پارسال برای ورودی های مهر ۹۳ آیتی را بردن زیرگروه کامپیوتر بطبعش برای ارشدم باید ۴ سال بعد اینکارو انجام بدن نه اینقدر زود

۱
۱
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۱۰ ق.ظ، توسط kazhal@.)
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۰۵ ب.ظ)shahryar711 نوشته شده توسط:  اقا ببخشید شما فناوری اطلاعاتی ها اصلا تو کارشناسی ریاضی مهندسی رو خوندین؟

یعنی فقط به خاطر نخوندن ریاضی باید این دو گرایش از ما گرفته شه؟ هر چند کسی که کارشناسی آی تی داره صد در صد پایه ریاضیاتی قوی هم خواهد داشت! ما که از رشته های علوم انسانی فارغ التحصیل نشدیم!Exclamation

(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۳۲ ب.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  
(26 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۰۵ ب.ظ)shahryar711 نوشته شده توسط:  اقا ببخشید شما فناوری اطلاعاتی ها اصلا تو کارشناسی ریاضی مهندسی رو خوندین؟
خیر ،اگر بخواهن ببرن زیرگروه کامپیوتر سه درس جدید هست که ما اصلا در دوره ی کارشناسی نخوندیم.

دوستان برای کاهش ظرفیت بعید میدونم بتونیم کاری کنیم و بحث مورد نظر من این است تا جایی که میتوانیم نذاریم شبکه و امنیت از آیتی گرفته شود و اگرم زورمون نمی رسه که با این تعداد بعید میدونم برسه لااقل دیگه حداکثر ظرف دو هفته اعلام کنن ما بفهمیم چی باید بخونیم تا بتونیم برنامه ریزی کنیم

برای کارشناسی از پارسال برای ورودی های مهر ۹۳ آیتی را بردن زیرگروه کامپیوتر بطبعش برای ارشدم باید ۴ سال بعد اینکارو انجام بدن نه اینقدر زود

بذارید بچه ها یه کم از تب و تاب انتخاب رشته فاصله بگیرند... برای اعتراض باید تعدادمون زیاد باشه...

در ضمن بچه های کامپیوتر هم تا اونجایی که من تو این انجمن دیدم رابطه ی خیلی خوبی با ریاضی ندارن و اکثرا واسه کنکور حذفش میکنن!

........
۲
۰
ارسال: #۱۰
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۴۷ ق.ظ
یه سوال دارم ، دوستان تماس گرفتین وزارت ببینید چی میگن ؟؟

One day the hands of fate must be forced
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۳۲ ق.ظ، توسط ali0281.)
اقا دوستانی که ساکن تهران هستن برن وزرات علوم یا سازمان سنجش بپرسن حضوری شاید به خودشون اومدن اعلام کردن رسما اینطوری نمیشه که اگه مثل پارسال تو آبان اعلام کنن خیلی خیلی بد میشه اون موقع تغییر گرایش ها من خودم به همراه تعداد زیادی دوستان پارسه ایی رفتیم چند روز متوالی تا بالاخره روز آخر ثبت نام یه اطلاعیه اصلاحیه زدن
اگه حضوری با تعدادی از دوستان که ساکن تهران هستن هماهنگ کنیم که برن زحمتشو بکشن نتیجه میده شاید البته ولی از زنگ سیستم پاسخگویی آنلاین هیچی در نمیاد
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: رتبه۱سال۹۴ , khorshidee , BaHar1 , nazanin1
ارسال: #۱۲
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۲۷ ق.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۳۰ ق.ظ)ali0281 نوشته شده توسط:  اقا دوستانی که ساکن تهران هستن برن وزرات علوم یا سازمان سنجش بپرسن حضوری شاید به خودشون اومدن اعلام کردن رسما اینطوری نمیشه که اگه مثل پارسال تو آبان اعلام کنن خیلی خیلی بد میشه اون موقع تغییر گرایش ها من خودم به همراه تعداد زیادی دوستان پارسه ایی رفتیم چند روز متوالی تا بالاخره روز آخر ثبت نام یه اطلاعیه اصلاحیه زدن
اگه حضوری با تعدادی از دوستان که ساکن تهران هستن هماهنگ کنیم که برن زحمتشو بکشن نتیجه میده شاید البته ولی از زنگ سیستم پاسخگویی آنلاین هیچی در نمیاد
دوستان پارسه ای ؟؟ والله بنده هیچ نسبتی با پارسه نداشتم .. میگفتید دوستان مانشتی قشنگ تر بود
ولی جدا از شوخی راست میگن ایشون ... اگر واقعا میخواین پّبرای کنکور درست حسابی بخونین تکلیفتون رو همین الان یکسره کنید ، رفتن هیچی ، زنگ که راحت میشه زد دیگه
من پارسال یادمه وقتی اونجا بودیم خود وزارت گفت تا الان کلی آدم زنگ زدن همین موضوع رو گفتن ...
حرف آخر در مورد اعتراضتون ، والله پارسال از ما اینکه شبکه و امنیت باید زیر شاخه آی تی باجه رو قبول نکردن ، تنها چیزی که قبول کردن این بود که دیر اعلام شده ، به نظر من ذهنتون رو درگیر اعتراض نکنید فقط زنگ بزنید تکلیفتون رو روشن کنید و بشینید پای درسا ...

One day the hands of fate must be forced
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: elhamgh , MShariati
ارسال: #۱۳
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۰۴ ق.ظ
دوستان اصلا اینجا کسی ساکن تهران هست؟

۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۱۵ ق.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۰۴ ق.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  دوستان اصلا اینجا کسی ساکن تهران هست؟

من اهل تهران نیستم شرمنده TongueTongueTongue لاهیجان هر کی کار داره هستم در خدمت شما CoolCool
تا دیروز اینجا همه اهل بالا شهر تهران بودنا والا Big GrinBig GrinBig Grin

آن لحظه که تنها اعتبار کسی که مساله ای را مطرح کرده است، شما را در اشتباه بودن ایده هایتان قانع کرد،
آن لحظه،
لحظه وداع شما با دنیای خلاقیت و پیشرفت خواهد بود. . .
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: kingmax , رتبه۱سال۹۴
ارسال: #۱۵
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۲۲ ب.ظ
بچه ها من اگه بخوام کنکور آی تی بدم برا رشته آی تی دیگه مشکلی نیس ؟ منظورم همین موضوع زیر گروه آی تی بودن یا نرم بودن ؟ اصلا هم نمیدونم زیر گروه آی تی و نرم چه فرقی میکنه بهم کمک کنین Sad
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۵۹۶ دیروز ۱۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۲ ۳,۳۸۶ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۷ ب.ظ
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۵۰ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۲۷ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۵۰ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۶۱۱ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۷۹ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  استخدام در فنآوری اطلاعات خدمات حوزه علمیه قم oloom-ensani ۱۵ ۸,۸۹۴ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۵۷۱ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۵۰,۱۲۷ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close