زمان کنونی: ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۵۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی آذر ماه

ارسال: #۳۱۶
۱۷ آذر ۱۳۹۳, ۰۹:۴۵ ب.ظ
گروه درسی آذر ماه
دوستان مهلت ثبت نام دانشگاه آزاد تا کی هست?ممنون میشم بگید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۱۷
۱۷ آذر ۱۳۹۳, ۱۰:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۱۸ ب.ظ، توسط NP-Cσмρℓєтє.)
RE: گروه درسی آذر ماه
(۱۷ آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۴۵ ب.ظ)m.t نوشته شده توسط:  دوستان مهلت ثبت نام دانشگاه آزاد تا کی هست?ممنون میشم بگید
[تصویر:  320878_w10.gif]
تا ۳۰ آذرماه!
 سپاس‌گزاری شده توسط: m.t
ارسال: #۳۱۸
۱۷ آذر ۱۳۹۳, ۱۱:۰۴ ب.ظ
(۱۷ آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۱۷ ب.ظ)zahra.s نوشته شده توسط:  
(17 آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۴۵ ب.ظ)m.t نوشته شده توسط:  دوستان مهلت ثبت نام دانشگاه آزاد تا کی هست?ممنون میشم بگید
تا ۳۰ آذرماه!
ممنون که پاسخ دادید.یه سوال دیگه داشتم که حوزه امتحانی ما همون انتخاب اول ما تو دانشگاه ازاد هست یا حوزه محل سکونتمون حوزه امتحانی میشه?
ارسال: #۳۱۹
۱۷ آذر ۱۳۹۳, ۱۱:۲۶ ب.ظ
(۱۷ آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۰۴ ب.ظ)m.t نوشته شده توسط:  
(17 آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۱۷ ب.ظ)zahra.s نوشته شده توسط:  
(17 آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۴۵ ب.ظ)m.t نوشته شده توسط:  دوستان مهلت ثبت نام دانشگاه آزاد تا کی هست?ممنون میشم بگید
تا ۳۰ آذرماه!
ممنون که پاسخ دادید.یه سوال دیگه داشتم که حوزه امتحانی ما همون انتخاب اول ما تو دانشگاه ازاد هست یا حوزه محل سکونتمون حوزه امتحانی میشه?

حوزه ای که انتخاب میکنید ؛ ربطی به اولین انتخاب نداره
 سپاس‌گزاری شده توسط: m.t
ارسال: #۳۲۰
۱۸ آذر ۱۳۹۳, ۰۲:۳۵ ق.ظ
ی سوال در حد زیر دیپلم دارم Sad
ابن چیزایی که پارسه مینویسه تراز و تراز درس و نمودار میکشه ووو ایا میشه تحلیل خواستی ازش در اورد ؟
مثلا تراز درس و تراز معدل، میانگین و اینها نمیدونید چه دیتایی دارن میدن ؟
(جدا از این مفهوم تراز و معدل میانگین درصد اینارو یکی به من بگه Sad
و خیلی واضح لطفا )
مرسی
ارسال: #۳۲۱
۱۸ آذر ۱۳۹۳, ۱۰:۱۲ ق.ظ
(۱۷ آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۱۲ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  نمیدونم قانون تعدی رو میشه استفاده کرد یانه..واینکه ایا مثلا اگه اون حالات تشکیل مثلث بدن در دایره معادل حساب میشن یانه؟؟
اخه یه سوال کنکور اومده فکر کنم مال ۸۸ بوده نفهمیدم اخرش اون سه حالتو چطور معادل گرفت...
در جداول فاقد don't care تعدی برقرار است
کاهش حالات در جداول فاقد don't care n دو روش داره: جدول ایجاب-افراز
برای جداول با don't care یه روش چند مرحله ای داره که توی پوران ص ۲۴۰ توضیح داده(یه ذره پیشرفته تر از جدول ایجاب قبلیه)
بله مثلث باشه معادلند اما سعی ما اینکه که چند ضلعی پیدا کنیم نه حتما مثلث(هرچی اضلاع بیشتر باشه بهتره)
یه نکته م که تو پوران گفته از بین چند ضلعی هایی که پیدا کردیم در نهایت اونایی رو انتخاب کنیم که هم پوشش باشند(همه ی حالات را در بر بگیرند) هم بسته باشند(تو پوران ص ۲۴۱ توضیح شو با مثال گفته)

"یارب نظر تو برنگردد"
ارسال: #۳۲۲
۱۸ آذر ۱۳۹۳, ۰۷:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ آذر ۱۳۹۳ ۰۷:۰۹ ب.ظ، توسط ریحان.)
گروه درسی آذر ماه
وای...منظورتون از dont care خونه هایی هستن که ضربدر خوردن؟

چقدر این فصل ۷معماری خستم کرده...سازمانهای حافظه را میگم...عایا تستهای علوم کامبیوترشم ما نرم افزاریا بزنیم؟خعلی سختن..دانشگاه ازاد رو چی؟ بزنیم؟

تنبلی دزد آرزوهاست...
ارسال: #۳۲۳
۱۸ آذر ۱۳۹۳, ۰۷:۳۶ ب.ظ
گروه درسی آذر ماه
(۱۸ آذر ۱۳۹۳ ۰۷:۰۷ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  وای...منظورتون از dont care خونه هایی هستن که ضربدر خوردن؟

چقدر این فصل ۷معماری خستم کرده...سازمانهای حافظه را میگم...عایا تستهای علوم کامبیوترشم ما نرم افزاریا بزنیم؟خعلی سختن..دانشگاه ازاد رو چی؟ بزنیم؟
dont care همون ضربدره
اولویتتون با دولتی ها باشه بعد دانشگاه آزاد....آره سوالای علوم کامپیوتر رو بزنید آخه من دیدم که بضی موقع ها سوالای مشابه میاد تو همین معماری هم ببینید هستن...
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان
ارسال: #۳۲۴
۱۸ آذر ۱۳۹۳, ۰۸:۱۵ ب.ظ
گروه درسی آذر ماه
دوستان کتاب برای تست معماری بعد از پوران چی خوبه؟ پارسه؟ مدرسان؟ راهیان؟ ...
آخه من پوران خوندم و تو بعضی قسمت ها مشکل دارم، گفتم رجوع کنم به کتاب دیگه شاید مشکلات حل بشه...
ارسال: #۳۲۵
۱۸ آذر ۱۳۹۳, ۰۸:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ آذر ۱۳۹۳ ۰۸:۴۹ ب.ظ، توسط saeidkhan.)
(۱۸ آذر ۱۳۹۳ ۰۸:۱۵ ب.ظ)directline نوشته شده توسط:  دوستان کتاب برای تست معماری بعد از پوران چی خوبه؟ پارسه؟ مدرسان؟ راهیان؟ ...
آخه من پوران خوندم و تو بعضی قسمت ها مشکل دارم، گفتم رجوع کنم به کتاب دیگه شاید مشکلات حل بشه...
مدرسان خوبه . پارسه اصلا کتاب خوبی نیست
 سپاس‌گزاری شده توسط: directline
ارسال: #۳۲۶
۱۸ آذر ۱۳۹۳, ۰۸:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۰۲ ب.ظ، توسط pooyaa.)
(۱۸ آذر ۱۳۹۳ ۰۸:۴۸ ب.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط:  
(18 آذر ۱۳۹۳ ۰۸:۱۵ ب.ظ)directline نوشته شده توسط:  دوستان کتاب برای تست معماری بعد از پوران چی خوبه؟ پارسه؟ مدرسان؟ راهیان؟ ...
مدرسان خوبه . پارسه اصلا کتاب خوبی نیست
مدرسان که کپ پورانه تو درسنامه!
فقط چون مثال تو متنش آورده شاید یکمی فرق کرده باشه!!(که مثالها هم اکثرا تستهای کنکورنBig Grin )
تایید میشه معماری پارسه خوب نیست
راهیانم که چاپش قدیمیه و زیاد به دردبخور نیست
و بین اینها بنظر میرسه بخوای یکی دیگه بخونی چاره ای جز مدرسان نیست!!!(که البته کپ پورانه!!) بجاش تست بزن بیشتر(اگر جواب تستای پوران خلاصه هست شاید مدرسان کمکت کنه-اگر هم تست بیشتر میخوای بجز سوالات کنکورها، آزمون آزمایشیها)
کدوم قسمتارو بیشتر مشکل دارید؟
ارسال: #۳۲۷
۱۸ آذر ۱۳۹۳, ۰۹:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۱۱ ب.ظ، توسط directline.)
گروه درسی آذر ماه
(۱۸ آذر ۱۳۹۳ ۰۸:۵۷ ب.ظ)pooyaa نوشته شده توسط:  مدرسان که کپ پورانه تو درسنامه!
فقط چون مثال تو متنش آورده شاید یکمی فرق کرده باشه!!(که مثالها هم اکثرا تستهای کنکورنBig Grin )
و بین اینها بنظر میرسه بخوای یکی دیگه بخونی چاره ای جز مدرسان نیست!!!(که البته کپ پورانه!!) بجاش تست بزن بیشتر(اگر جواب تستای پوران خلاصه هست شاید مدرسان کمکت کنه-اگر هم تست بیشتر میخوای بجز سوالات کنکورها، آزمون آزمایشیها)

ممنون، بیشتر تو حافظه و پایپ مشکل دارم. البته با مفاهیمش مشکلی ندارم! با مسائلش مشکل دارم! یکم که بپیچونن سوال رو توش گیر میکنم!

برای تست و تمرین بیشتر چی بیشنهاد میکنید؟

راستی پورانم چاپ ۲سال پیش تغییر اساسی که نکرده؟؟
ارسال: #۳۲۸
۱۸ آذر ۱۳۹۳, ۰۹:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۱۲ ب.ظ، توسط pooyaa.)
(۱۸ آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۰۷ ب.ظ)directline نوشته شده توسط:  
(18 آذر ۱۳۹۳ ۰۸:۵۷ ب.ظ)pooyaa نوشته شده توسط:  مدرسان که کپ پورانه تو درسنامه!

ممنون، بیشتر تو حافظه و پایپ مشکل دارم. البته با مفاهیمش مشکلی ندارم! با مسائلش مشکل دارم! یکم که بپیچونن سوال رو توش گیر میکنم!

برای تست و تمرین بیشتر چی بیشنهاد میکنید؟
اگر تستای پورانو زدی و مشکلی نداری تو زدنشون و خوب فهمیدیشون دیگه نباید گیر کنی کهBig Grin
اما برای تمرین بیشتر همون آزمون آزمایشیها
و برای درس این دو قسمت اول ویس استاد یوسفی رو گوش بده مشکلت حل نشد ویس اجلالی مبحث حافظه هاش
درمورد تغییرات چاپ پوران از آوا بپرس اون بهتر میدونه
ارسال: #۳۲۹
۱۸ آذر ۱۳۹۳, ۱۰:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۳۴ ب.ظ، توسط Mohammad-A.)
گروه درسی آذر ماه
سلام دوستان.
اومدم بگم که سال پیش این موقع‌ها توی وضعیت خوبی نبودم و تصمیم جدی گرفتم تا از اول دی‌ماه کار درس رو چند برابر کنم.
خدا رو شکر... خدا لطف کرد و تونستم به نتیجه‌ی دلخواهم برسم.

دیگه کم کم وارد روزهای مهم کنکور میشیم. من پارسال این موقع تا آخر آذر تلاش کردم خیلی از جاهایی که عقب بودم رو جبران کنم و از دی ماه به طور خیلی جدی وارد فاز مرور شدم.

دوستان... به هیچ حاشیه‌ای اجازه‌ی ورود ندید. ذهن خودتون رو درگیر مسائل منفی مثل اینکه کی بهتر خونده و من چقدر عقبم و از این صحبتا نکنید.
هیچ راز و رمزی برای موفقیت وجود نداره. فقط خودتون هستید. اگر خودتون رو باور کنید، به هر چیزی که بخواهید میرسید.

فقط درس بخوانید و تلاش کنید و امیدوار باشید. به خودتون باور داشته باشید.

انشالله سال دیگه اردیبهشت‌ماه خوشحال باشید.

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , ریحان , Elena_71 , fahimeh1234 , elhamgh , saeidkhan , pooyaa , m@hboobe , احسان مومنی , software94 , pesaredelsokhte , Ametrine , happy07 , sara417 , ldns0098 , khordad.girl , Hamed_H8 , nina69 , FAM , ana9940 , RASPINA , rastin_gh , ehsansjs , Pakniat , Mojde# , sh.n , نگاه , jparisa , sahar salehi
ارسال: #۳۳۰
۱۸ آذر ۱۳۹۳, ۱۱:۱۱ ب.ظ
گروه درسی آذر ماه
جدی....ممنون...هووووف

تنبلی دزد آرزوهاست...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۲۱ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۵ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۱۵۰ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۲۵ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۵۳۰ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۶۵۷ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۹۰۶ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
Sad فروش کتابهای ارشد هوش مصنوعی ماهان alieye ۰ ۲,۳۱۸ ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: alieye
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۶۳ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۳۵۳ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close