زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۰۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هدفتون از خوندن ارشد چیه؟

ارسال: #۱۶
۱۸ تیر ۱۳۹۳, ۰۴:۲۳ ب.ظ
سلام. من امروز عضو این سایت شدم. تاحالا فک می کردم فقط منم که این دقدقه هارو دارم اما با خوندن این مطالب حس کردم جایی رو پیدا کردم که همه همدرد خودمن. من عاشق درس خوندنم از بچگیم همون اوایل مدرسه تموم هدفم این بود که خوب درس بخونم تا آینوه خوبی داشته باشم و واقعا تا دیپلمم خیلی آدم موفقی بودم. وقتی می خواستم کنکور کارشناسی بدم شبانه روز درس می خوندم و تست می زدم با تمام تلاشی که کردم اما اونقدر موفق نشدم با این که همه درس هارو کاملا مفهومی مسلط بودم اما تستی خوندن بلد نبودم وقتی رتبم اومد دنیا رو سرم خراب شد دست از تلاش برنداشتم سال بعد دوباره شرکت کردم شاید بگم ۲ برابر سال پیش درس خوندم اما بازم اونی که می خواستم نشد دیگه ناامید شده بودم با همه چی لج کردم تو دوره کارشناسی اصلا درس نخوندم تاینکه بالاخره با هر مکافاتی بود لیسانسمو گرفتم اونم از یه دانشگاه پیام نور. بعد از فارق التحصیلی عزم جزم کردم که ارشد بخونم تا شاید این دفعه موفق بشم اما همون موقع یه جا واسم کار جور شد کارش اصلا ربطی به رشتم نداشت اما یه کار دولتی بود البته از اون دولتی ها که نه یه کار خدماتیه. پیش خودم گفتم می رم سر کار در کنارش درس می خونم که اگه سراسری ام قبول نشدم خرجشو خودم بدم اما واقعا فکرم اشتباه بود کار باعث شد کاملا از هدفم فاصله بگیرم یک سال فقط رفتم سر کار اومدم خونه یه دفعه به خودم اومدم دیدم شدم یه روبات یه کار روتین و هروز تکرار کن حداقل مرتبط با رشتمم نیست که بگم عیب نداره کار یاد گرفتم هیچی. از همه بدتر از کنکور ارشد جا موندم. با خودم تصمیم گرفتم که امسال هر طور شده واسه ارشد بخونم چون مهم ترین خواستم تو زندگی همینه اما موندم چه کنم! از یه طرف دلم می خواد کارو ول کنم بچسبم به درسم همه می گن حیفه از یه طرفم می ترسم بمونم سر کار ولی نتونم ارشد قبول بشم یا اصلا ارشدم قبول بشم ولی کار گیرم نیاد. همینجوری موندم چی کار کنم. میشه ازتون بخوام یکم راهنماییم کنید. ممنون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۱۸ تیر ۱۳۹۳, ۰۴:۴۷ ب.ظ
RE: هدفتون از خوندن ارشد چیه؟
منم فقط کارم شده نفس کشیدن. که اونم دست خودم نیست.وگرنه شاید نا امیدنه قطع میشد. یه وقتایی به خودم امید میدم و میخونم.اما فقط چند روز و دوباره نا امید میشم.از بی اگیزگی باد کردم.صبحا از ۸ تا ۱۱ فقط و فقط ورزش میکنم.سنگین.سرحالم. اما همین که تموم شد دوباره همون بی انگیزه نا امید قبلی . اینقد به کتاب در بسته نگاه میکنم تا خوابم ببره. گاهی هرچی کارنکرده است موقع درس خوندن یادم میاد که انجام بدم.نمیدونم چطور به خودم نهیب بزنم که یه تکونی به خودم بدم.Confused
 سپاس‌گزاری شده توسط: خانه سبز
ارسال: #۱۸
۱۸ تیر ۱۳۹۳, ۰۵:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۰۴ ب.ظ، توسط gholamreza jalili.)
(۰۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۹:۳۲ ق.ظ)Bahar_HS نوشته شده توسط:  با سلام،
اتفاقا این سوال من هم هست،

....دوست داشتم کنکور سراسری دانشگاه روزانه قبول شم؛ تصورم این بود که با قبولی در یک دانشگاه خوب نه تنها آینده م بلکه حتی کمبودهام رو هم می تونم جبران کنم....ولی خب نشد،دوباره کنکور شرکت کردم،دوباره،..

سر از پیام نور درآوردم!با سختی، نه! با بدبختی درس خوندم،دنبال یادگرفتن بودم سر این قضیه هم خیلی اذیت شدم؛ یه جایی باشی بخوای با هزار امید به دنبال یادگرفتن و ساختن آینده ت باشی ولی بقیه اینطوری نیستند؛خودم شروع کردم به یادگیری زبان برنامه نویسی؛رفتنم به شرکت خصوصی و برنامه نویس شدنم هم موفقیت آمیز نبود؛چون اونجا دنبال منافع خودشون بودن و کار خوب ارزشی نداشت..

فارغ التحصیل شدم؛با اینکه عاشق درس خوندن بودم ولی تو این ۴/۵ سال بلایی به سرم آورده بودن که از هر چی درس خوندن بود پشیمون شده بودم..

تا اینکه اتفاقی گذرم به گروه ارشد نرم افزار دانشگاه تهران افتاد؛ وای خدای من!همه چیز به نظرم عالی بود! استادا!دانشجوها!پروژه ها!...

من هوایی شدم که ادامه تحصیل بدم و زندگی م رو تغییر بدم،زندگی م رو بکنم همون تصویر رویایی م که همیشه برای خودم متصور بودم،....تلاش و تلاش و تلاش... سال اول رتبه م شد۹۷۰ در گرایش هوش! Blush عالی بود برای من حیف که قبولی توش نبود...
از اون سال(حدود ۴-۵ سال میشه) کنکور می دم ولی رتبه م از ۱۵۰۰ بهتر نمیشه که نمیشه...Sad
دیگه خسته شده بودم...رفتم کنکور ارشدفراگیرپیام نور ثبت نام کردم....
تا اینکه آقای عباسیان مطلب"چگونه رتبه اول ارشد شویم؟" رو گذاشتن روی سایت،دوباره بهم ریختم ....
دارم فکر می کنم ولی عقلم به جایی قد نمی ده!یه مدت هم تو فکر ادامه تحصیل در خارج از رفتن بودم؛
اگر دختر نبودم شاید حتما رفته بودم؛خانواده م هیج جوره راضی نمی شن برای ادامه تحصیل برم خارج...

اگر یادداشت من رو تا اینجا خوندید از شما تشکر می کنم،ببخشید که طولانی شد..
می دونم که باید با خودم به نتیجه برسم، دلم می خواد یکی بیاد دقیق و واضح و روشن!Big Grin بگه چکار کنم؟
ولی چنین کسی وجود نداره چون خودم باید این کار رو انجام بدم....نمی دونم چکار باید بکنم؟
شاید با همفکری بتونیم به یه جایی برسیم.....ان شاالله....

دقیقا متوجه ام چی میگین و متاسفم که همیشه اون چیزی که میخوایم نمیشه

الهی افریدی مارا رایگان; وروزی دادی ما را رایگان; بیامرز مارا رایگان که تو خدایی نه بازارگان (خواجه عبداله انصاری)
ارسال: #۱۹
۱۸ تیر ۱۳۹۳, ۰۶:۱۰ ب.ظ
با سلام
مدت ها پیش به این موضوع فکر کردم
بچه ها خوب با خودتون فکر کنید
گاهی ما فقط بر طبق بدیهیات داریم پیش میریم
خوب فکر کنید
گاهی فقط چون اطرافیانمون
دوستامون رفتن سمت ارشد داریم میریم به سمتش
چه بسا کسی با همون لیسانس بتونه واقعا پیشرفت کنه و آرزوهاش رو بنا کنه
قبل ها فکر میکردم دارم یه کار تقلیدی انجام میدم که تصمیم گرفتم ارشد بخونم
اما خوب که فکر کردم دیدم نه کسی با شخصیت من تنها راه خوشبختیش ادامه تحصیله
دیگه هم به این فکر نمیکنم بعد ارشد چی میشه
علاقه م تدریسه
قبل ها میگفتم باید مدرس دانشگاه باشم اما الان برای ارزوهام کمی توقعاتم رو کمتر کردم
آموزش توی آموزشگاهها و غیره همین...
و از ارشد دیگه هیچ توقعی ندارم و اینکه بخواد زندگیم رو تغییر بده
و ممکنه کسی از ارشد توقع پیشرفت و رسیدن به اهدافش رو داشته باشه و حتما راه رسیدن بهش رو میدونه
اما چیزی که مهمه اینه که تکلیفمون رو با خودمون مشخص کنیم
گاهی ما آدم ها از تغییر مسیر دادن میترسیم و سالیان سال رو وقتمون رو روی مسیری میذاریم که خودمونم بهش ایمان نداریم

یک راند دیگر مبارزه کن
وقتی پاهایت چنان خسته اند که به زور راه میروی
وقتی که سر و رویت زخمی شده
یک راند دیگر مبارزه کن
و به یاد داشته باش
مردی که همواره یک راند دیگر مبارزه میکند
هرگز شکست نمیخورد...
ارسال: #۲۰
۱۸ تیر ۱۳۹۳, ۰۶:۲۴ ب.ظ
سلام.
codin جان منم دقیقا این احساسات شما رو دارم.اما نمیدونم کجای آی تی و کامپیوتر میتونم ماسک بزنم؟!
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۲۱
۱۸ تیر ۱۳۹۳, ۰۷:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ تیر ۱۳۹۳ ۰۷:۳۱ ب.ظ، توسط خانه سبز.)
بنده تا اونجا که ممکن هست نظر خودم رو بیان می کنم. دلیلش این هستش که در جامعه راه های برای ابراز وجود و تخلیه شدن فردی بصورت هیجان و شادی وجود نداره.. این باعث می شه فرد در مواجهه با جهانش به پوچی برسه حرف البر کامو درست نوع رابطه فرد با جهان منجر به پوچی میشه.. تکرار این وضعیت باعث میشه هیچ نوری دیده نشه در زندگی جز مرگ.
شما یک نگاه به کشورهای اروپایی یا امریکایی بکنید از صبح تا عصر سخت مشغول کار هستند از عصر به بعد همه در فضاهایی که موجوده براشون! دوباره حضور دارند ولی این بار برای تخلیه روحشون.
این حرفا زیاد اینجا معنی نداره.. تنها خودمون باید حواسمون جمع باشه که مسئولیت داریم در قبال شاد بودن خودمون اگه دیدیم کنکور قبول نمی شیم از یه راه دیگه بریم اگه تو اون راهم موفق نشدیم دوباره از یه راه دیگه.. چون اگه مریض بشیم نتونیم خودمون رو درمان کنیم عملا دیگه زامبی شدیم و مردیم. متاسفانه وضع همینه مردم هیچ ارزویی ندارن جز ثروت یا مرگ. این خیلی بده.

(۱۸ تیر ۱۳۹۳ ۰۴:۴۷ ب.ظ)فررفرری نوشته شده توسط:  منم فقط کارم شده نفس کشیدن. که اونم دست خودم نیست.وگرنه شاید نا امیدنه قطع میشد. یه وقتایی به خودم امید میدم و میخونم.اما فقط چند روز و دوباره نا امید میشم.از بی اگیزگی باد کردم.صبحا از ۸ تا ۱۱ فقط و فقط ورزش میکنم.سنگین.سرحالم. اما همین که تموم شد دوباره همون بی انگیزه نا امید قبلی . اینقد به کتاب در بسته نگاه میکنم تا خوابم ببره. گاهی هرچی کارنکرده است موقع درس خوندن یادم میاد که انجام بدم.نمیدونم چطور به خودم نهیب بزنم که یه تکونی به خودم بدم.Confused
ادامه این وضع هیچ کمکی تو قبولی کنکور بهتون نمیده جز اینکه هرچقدر زمان رو از دست بدین بیشتر استرستون بره بالا و برای سلامتی خودتون ضرر داره.. تنها راه بنظر بنده این هستش یک کار نیمه وقت سبک پیدا کنین حتی شده تقریبا رایگان باشه ولی باشه تو جامعه. کار کنید. اگه نتونستین پیدا کنین می تونید در خیریه ها رایگان پاره وقت مشغول کار بشین. باید به زندگیتون معنی بدین ورزش تنها برا این هست بدنتون از کسی و خمودکی نجات پیدا کنه و کمک زیادی به روحتون نمی کنه جز گذر زمان.
 سپاس‌گزاری شده توسط: نازین , gunnersregister
ارسال: #۲۲
۱۸ تیر ۱۳۹۳, ۰۷:۳۱ ب.ظ
من میخواستم یه کار خوب پیدا کنم ولی موفق نشدم دیگه چاره ای جز درس خوندن نموده.هههههههه Smile)
ارسال: #۲۳
۱۹ تیر ۱۳۹۳, ۰۱:۲۱ ق.ظ
(۱۸ تیر ۱۳۹۳ ۰۴:۲۳ ب.ظ)mahsa Agr نوشته شده توسط:  سلام. من امروز عضو این سایت شدم. تاحالا فک می کردم فقط منم که این دقدقه هارو دارم اما با خوندن این مطالب حس کردم جایی رو پیدا کردم که همه همدرد خودمن. من عاشق درس خوندنم از بچگیم همون اوایل مدرسه تموم هدفم این بود که خوب درس بخونم تا آینوه خوبی داشته باشم و واقعا تا دیپلمم خیلی آدم موفقی بودم. وقتی می خواستم کنکور کارشناسی بدم شبانه روز درس می خوندم و تست می زدم با تمام تلاشی که کردم اما اونقدر موفق نشدم با این که همه درس هارو کاملا مفهومی مسلط بودم اما تستی خوندن بلد نبودم وقتی رتبم اومد دنیا رو سرم خراب شد دست از تلاش برنداشتم سال بعد دوباره شرکت کردم شاید بگم ۲ برابر سال پیش درس خوندم اما بازم اونی که می خواستم نشد دیگه ناامید شده بودم با همه چی لج کردم تو دوره کارشناسی اصلا درس نخوندم تاینکه بالاخره با هر مکافاتی بود لیسانسمو گرفتم اونم از یه دانشگاه پیام نور. بعد از فارق التحصیلی عزم جزم کردم که ارشد بخونم تا شاید این دفعه موفق بشم اما همون موقع یه جا واسم کار جور شد کارش اصلا ربطی به رشتم نداشت اما یه کار دولتی بود البته از اون دولتی ها که نه یه کار خدماتیه. پیش خودم گفتم می رم سر کار در کنارش درس می خونم که اگه سراسری ام قبول نشدم خرجشو خودم بدم اما واقعا فکرم اشتباه بود کار باعث شد کاملا از هدفم فاصله بگیرم یک سال فقط رفتم سر کار اومدم خونه یه دفعه به خودم اومدم دیدم شدم یه روبات یه کار روتین و هروز تکرار کن حداقل مرتبط با رشتمم نیست که بگم عیب نداره کار یاد گرفتم هیچی. از همه بدتر از کنکور ارشد جا موندم. با خودم تصمیم گرفتم که امسال هر طور شده واسه ارشد بخونم چون مهم ترین خواستم تو زندگی همینه اما موندم چه کنم! از یه طرف دلم می خواد کارو ول کنم بچسبم به درسم همه می گن حیفه از یه طرفم می ترسم بمونم سر کار ولی نتونم ارشد قبول بشم یا اصلا ارشدم قبول بشم ولی کار گیرم نیاد. همینجوری موندم چی کار کنم. میشه ازتون بخوام یکم راهنماییم کنید. ممنون
سلام
خوش اومدی به جمع ما
اول بگو کار براب مهمتره یا درس؟
برا تفریح کار میکنی یا برا درآمد؟
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۴
۲۰ تیر ۱۳۹۳, ۰۵:۵۳ ب.ظ
نقل قول: هدف از زندگی ندارم چه برسه به ارشد.گاهی وقتا حرفای امیدوار کننده می زنم تا بخودم تلقین بشه.اما من فقط زندگی می کنم تا زمان مرگم برسه....نه کاری می کنم این دنیابرام خوش بگذره ...نه کاری برا آخرتم انجام می دم،بعضی وقتا هدفم از بودن رو نمی دونم چیه...همون موقع کنکور به خاطر اتفاقی بهترین ونزدیکترین دوستمو از دست دادم وچندماه که تو شوک از دست دادنشم.بعضی وقتا حالم بهتر می شه ولی باز...هدفی هم از ارشد ندارم می خوام استاد شم اما با این وضع مگه می شه استاد شد آخه ...یه دانشگاه ضایع تو شهرمون رفتم می گم من بخوام اینجا درس بدم باید حداقل چه مدرکی داشته باشم.مدیر گروهش می گه باید از تهران فارغ التحصیل بشی.خود دانشگاه تبریزو برا کامپیوتر قبول نمی کنیم.بخوام برم خارج باید حجاب بر دارم اینطوری بیام ایران که بهم کار نمیدن.نیام ایران، پس آیندم چی می شه.یک دخترتنها تو شهرغریب هزارتا مشکل داره بره یک کشور دیگه...روزانه هم که هستیم باید پول بدیم مدرک ....کنیم...یعنی هدر رفتن همه آرزوها.یاباید به زندگی ساده قانع بشم.یا باید پابذارم رو حرف مردم و فقط هدفمو در نظربگیرم.
شما اگر بخواین برید خارج باید حجابتونو بردارید؟؟؟!! کسی همچین چیزی رو به شما گفته هر کی گفته احتمالا خیلی بی اطلاع بوده.
 سپاس‌گزاری شده توسط: نازین , شقایق. , The BesT
ارسال: #۲۵
۲۰ تیر ۱۳۹۳, ۰۶:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ تیر ۱۳۹۳ ۰۶:۱۸ ب.ظ، توسط پوونه.)
بین این همه آدم ناامید ِ باسواد من چقدر امیدوارم به عنوان یک بی سواد!
جدی میگم.. من اطلاعاتم خیلی کمه.. خیلی. بنابه دلایلی تا ترم ۷ هم درست حسابی درس نخوندم.. ترم ۷ و ۸ بهترین دوران درس خوندن من شد.. و همین ترم تابستونی امسال هم. دانشگاه خیلی خیلی خوبی هم درس نمیخونم .. در کل من پایم خیلی ضعیف تر از اکثریت شرکت کننده هاست. بنابه دلایلی از مهر برای ارشد میخونم + همزمان با تافل و چند آزمون دیگه. میخوام هر جوری شده ارشد قبول بشم اینجا اونجا هر جایی که شد.
با این همه بی سوادیم و معدل وحشتناکم خیلییییی امیدوارم
بابا چتونه همتون ؟ خیلی ها حسرت این موقعیت های ما رو دارن. حسرت اینکه یه دقیقه دغدغه شون درس باشه چه برسه به خود درس خوندن.
هدف تعیین کنید واسه خودتون خب.

من هدفمو بگم مطمئنم مسخره میشم ..هدفم رو نمیگم فعلا :دی اما دلیل علاقه ام به ارشد رو میگم و به ویژه هوش مصنوعی
دلیل علاقه ام اینه: پردازش زبان طبیعی.

من به عشق پردازش زبان طبیعی یه سال دارم میخونم و اینکه پردازش زبان طبیعی چه ربطی به هدفم داره بماند. ولی هدفم طوریه که باید بخونم ارشد و دکتری بگیرم.

فقط یه چیزی من بگم: کاری رو نکنید که همه میتونند انجام بدن.
هدفی رو انتخاب کنید که تک باشه خاص باشه خاص ِ خاصِ ِ خودتون باشه اون موقع میفهمید که باید ادامه بدید درس رو یا ارشد بخونید و دیگه اینجوریا نمیشه که همه برای ارشد اقدام کنند و یا کنکور ارشد ندن. همه ناامیدی ها از هدف نداشتنه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: MShariati , gunnersregister
ارسال: #۲۶
۲۰ تیر ۱۳۹۳, ۰۶:۲۵ ب.ظ
(۱۸ تیر ۱۳۹۳ ۰۱:۱۹ ب.ظ)نازین نوشته شده توسط:  هدف از زندگی ندارم چه برسه به ارشد.گاهی وقتا حرفای امیدوار کننده می زنم تا بخودم تلقین بشه.اما من فقط زندگی می کنم تا زمان مرگم برسه....نه کاری می کنم این دنیابرام خوش بگذره ...نه کاری برا آخرتم انجام می دم،بعضی وقتا هدفم از بودن رو نمی دونم چیه...همون موقع کنکور به خاطر اتفاقی بهترین ونزدیکترین دوستمو از دست دادم وچندماه که تو شوک از دست دادنشم.بعضی وقتا حالم بهتر می شه ولی باز...هدفی هم از ارشد ندارم می خوام استاد شم اما با این وضع مگه می شه استاد شد آخه ...یه دانشگاه ضایع تو شهرمون رفتم می گم من بخوام اینجا درس بدم باید حداقل چه مدرکی داشته باشم.مدیر گروهش می گه باید از تهران فارغ التحصیل بشی.خود دانشگاه تبریزو برا کامپیوتر قبول نمی کنیم.بخوام برم خارج باید حجاب بر دارم اینطوری بیام ایران که بهم کار نمیدن.نیام ایران، پس آیندم چی می شه.یک دخترتنها تو شهرغریب هزارتا مشکل داره بره یک کشور دیگه...روزانه هم که هستیم باید پول بدیم مدرک ....کنیم...یعنی هدر رفتن همه آرزوها.یاباید به زندگی ساده قانع بشم.یا باید پابذارم رو حرف مردم و فقط هدفمو در نظربگیرم.

عزیزم واسه خارج رفتن اگر انقدر معتقد هستی که نمیتونی از حجابت بگذری مشکلی نیست اصلا.
جز بعضی کشورهای خاص که ممنوعه حجاب در دانشگاه ها مثل فرانسه. تو خود آمریکا با حجاب میشه درس خوند.
تو همین کشور دم گوشمون یعنی ترکیه (که منم میخوام شانسمو برا پذیرش دانشگاه های ترکیه امتحان کنم) هم چند ساله حجاب در دانشگاه آزاد شده.
 سپاس‌گزاری شده توسط: نازین , شقایق.
ارسال: #۲۷
۲۱ تیر ۱۳۹۳, ۰۴:۰۶ ق.ظ
زندگی بافتن یک قالیست

نه همان نقش و نگاری که خودت میخواهی

نقشه را اوست که تعیین کرده

تو در این بین فقط می بافی

نقشه را خوب ببین

نکند آخر کار

قالی زندگی ات را نخرند !

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: نازین , sand , MShariati
ارسال: #۲۸
۲۱ تیر ۱۳۹۳, ۰۹:۵۵ ق.ظ
(۰۳ تیر ۱۳۹۳ ۰۸:۱۶ ب.ظ)omid.torabi نوشته شده توسط:  سلام دوستای گلم
یه سوالی تو ذهنم همیشه هست و منو به شک انداخته برا خوندن ارشد
اینکه اگه قبول شدم و مدرکمو گرفتم بعدش چی میشه
با این وضعیت شغل که ستاره سهیل شده و دستیابی بهش سخته اگه مدرکمو گرفتم و پشیمون شدم چی میشه
چند روز پیش با چند نفر برخورد کردم که مدرک ارشد حتی از دانشگاه های دولتی داشتند و بیکار بودند
میگفتند ته تهش میشی استاد حق التدریس که به زور میشه گذران زندگی کرد

حداقل تو رشته نرمافزار اگه به همون درسای کارشناسی مسلط باشی به برنامه نویسی کامپیوتر علاقه داشته باشی فقط کافی چند تا زبان برنامه نویسی یاد بگیری کلی شرکت برای استخدام هستن البته درسته اینجا اکثرن حقوق بالایی نمیدن ولی افرادیم دیدم که همین الان هم چون کارشون رو بلدن دارن حقوق بالایی میگیرن حتی با فوق دیپلم .در مورد ارشد فقط دیدت را بازتر میکنه اگر به دکترا فکر میکنی به کار توی دانشگاه ارشد خوندن درسته یا برای اپلای .ولی اگر فقط به کار فکر میکنی با مدرک لیسانس این رشته هم میشه کار کرد .چیزی که من تو محیط کار دیدم که وقتی میگی چرا ارشد نخوندین اکثرا پسرا میگن ما که کار خوبمون را داریم نیازی به خوندن ارشد نداریم Smile البته من خودم میخوام قبول بشم و بخونم بخاطر دلایل شخصی اپلای در کنار کارم.
ارسال: #۲۹
۲۱ تیر ۱۳۹۳, ۱۲:۳۷ ب.ظ
هدفمون اینه که معتاد نشیم !
ارسال: #۳۰
۲۲ تیر ۱۳۹۳, ۱۱:۴۲ ق.ظ
هدفم رسیدن به خیلی چیزا
یافتن کار....راحتی(بعد از پیدا کردن کار و پولدار شدنSmile

مهم تر از همه اثبات خودم به خودم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: prosperous

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تفاوت classification algorithm و regression algorithm چیه؟ sajadg ۶ ۹,۲۰۷ ۱۵ خرداد ۱۴۰۰ ۰۱:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  فرق site.ir/forum با forum.site.ir چیه ؟ simorghsimorgh ۵ ۵,۴۷۶ ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: unipaper
  فوری : چطور در جو کنکور و درس خوندن میمونید؟ MohsenRezaei ۸ ۴,۴۶۱ ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  بهترین کتاب یا پکیج آموزشی برای یادگیری فن ترجمه انگلیسی چیه؟ saeid4x ۷ ۷,۴۰۴ ۰۶ آبان ۱۳۹۸ ۰۲:۵۶ ق.ظ
  در حال حاضر بهترین منبع برای هوش مصنوعی چیه؟ Mehdi.Sarf ۴ ۷,۱۶۴ ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۳۴ ق.ظ
  مزایای مهندسی کامپیوتر نسبت به برق چیه؟ Iron Maiden ۱۵ ۱۶,۲۵۹ ۰۸ بهمن ۱۳۹۷ ۰۴:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohii12
Big Grin دنبال آدمای با انگیزه برای گروهی درس خوندن ارشد تو این ۲۳ روز باقی مانده هستم maedeee ۱ ۲,۱۷۷ ۱۴ فروردین ۱۳۹۷ ۰۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Milad_Hosseini
Question به نظر شما منبع درس سیستم عامل برای آزمون دکتری چیه؟ z1393 ۹ ۷,۹۶۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: salam5
  کمک برای حل درختی که نمیدونم اسمش چیه ramin13 ۰ ۱,۷۳۰ ۰۱ تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: ramin13
  چرا درس میخونیم ؟ ( انگیزمون چیه؟)(ارشد یا دکترا ) یا کار؟ Doctorwho ۱ ۱,۶۹۳ ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close