زمان کنونی: ۲۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۱۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چرا درس میخونیم ؟ ( انگیزمون چیه؟)(ارشد یا دکترا ) یا کار؟

ارسال:
۱۸ خرداد ۱۳۹۶, ۰۱:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۴۶ ب.ظ، توسط Doctorwho.)
چرا درس میخونیم ؟ ( انگیزمون چیه؟)(ارشد یا دکترا ) یا کار؟
سلام دوستان. امیدوارم که خوب باشید. احتمالا این سوال سخترین سوالی باشه که میشه از یک نفر پرسید. بارها این سوال از من پرسیده شده و بارها این سوال رو خودم از خودم پرسیدم و هر بار یک جوابی بهش دادم. گفتم یک تاپیکی باز کنیم تا هر کس اون چیزی رو که دنبالشه رو بگه تا شاید دیگران هم استفاده کنند.

مخاطب من دوستانی هستند که ارشد قبول شدن و جزء مدیران مانشت هستند
هدف تون از درس خوندن یا بهتر بگم انگیزه تون برای درس خوندن چیه ؟ و اینکه شاید انتظارتون از مدرک کارشناسی ارشد یا دکترا خیلی بیشتر از این حرفا بوده و به اون نرسیدین خیلی وقتا مطالب انتقاد گونه در این مورد مینویسین که آدم رو نا امید میکنه
میشه یکم در این مورد توضیح بدین
ادامه تحصیل خوبه ؟ چرا خوبه ؟ خوب نیست؟ اگه خوب نیست چرا خوب نیست؟

اینکه ایا ادامه تحصیل بدهیم یا دنبال کار باشیم؟ اگر ادامه تحصیل بدهیم ایا بازار کارش خوبه یا نه؟

مطمئنا پاسخ این سوال پاسخ واحدی نخواهد بود و با توجه به شرایط افراد فرق خواهد کرد. این سوال خیلی کلی هست و در واقع قراره هدف از زندگیمون رو به نوعی بیان کنیم. این سوال رو میشه اینطور هم مطرح کرد که دوست دارید وقتی به آخر زندگی رسیدید و به گذشتتون نگاه کردید چی ببینید؟ یا میشه اینطور مطرح کرد دوست دارید آخر زندگی چه چیزایی رو با خودتون ببرید(چیزای غیر فیزیکی) و چه چیزایی رو بذارید بمونه (چیزای فیزیکی)؟ و آخرین نکته اینکه لطفا پاسخ رو دقیق بدید ، مثلا نگید که دوست دارم بندگی خدا رو کنم ، یا اینکه دوست دارم به مردم کمک کنم یا اینکه کتاب بنویسم، دقیقا بگید چطور بندگی خدا رو میخوایید کنید، چطور به مردم کمک می کنید؟ چه کتابی میخوایید بنویسید؟ و...

حتما از پاسخ هاتون استفاده خواهیم کرد... با تشکر

موفقیت برای کسی که باور دارد می تواند موفق شود و آرزوی خویشتن را مبنای عمل قرار داده، به سادگی قابل دسترسی است و اسرار پیچیده ای ندارد/انسانهای موفق دنیا همیشه رویای خود را در ذهن دارند./ .اگر یک نفر می تواند کاری انجام دهد تو هم میتوانی آن را انجام دهی اگر هیچ کس نمی تواند کاری را انجام دهد تو باید آن را انجام دهی.
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۸ خرداد ۱۳۹۶, ۰۳:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۱۴ ب.ظ، توسط saharitst.)
چرا درس میخونیم ؟ ( انگیزمون چیه؟)
من هیچ انگیزه ای ندارم چون میخوام برم سر کار..با لیسانس هم میشه رفت سر یه کار خوب..اگر نرم سرکار احساس میکنم الکی ۲ سال درس خوندم از یه طرف تو فوق لیسانس به دانش ادم چیزی اضافه نمیشه

من میخواهم پس میتوانم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۲۱۳ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۱۰ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۱ ۳,۳۵۲ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  تفاوت classification algorithm و regression algorithm چیه؟ sajadg ۶ ۹,۱۹۲ ۱۵ خرداد ۱۴۰۰ ۰۱:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۷۴ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  چرا یادگیری برنامه نویسی ؟ elecomco ۰ ۲,۲۵۹ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  حذف درس برای خواندن کنکور ارشد sima84 ۴ ۴,۴۶۸ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  فرق site.ir/forum با forum.site.ir چیه ؟ simorghsimorgh ۵ ۵,۴۷۰ ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: unipaper
  چرا اعتقادات مذهبی کمرنگ شده؟ m_sardaari ۱۶ ۱۴,۸۲۷ ۰۳ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: saad
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close