زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۰۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ارسال نامه شکایت به ریاست جمهوری -در مورد حذف IT شریف

نظرسنجی: آیا نامه ارسال میکنید؟
این نظرسنجی بسته شده است.
  • ۸۸/۴۶%
    بله ۸۸/۴۶%
۴۶ ۸۸/۴۶%
  • ۱۱/۵۴%
    نه ۱۱/۵۴%
۶ ۱۱/۵۴%
در کل ۵۲ رأی ۱۰۰%
*شما به این گزینه‌ی رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

ارسال:
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۰۵ ق.ظ، توسط reza777gh.)
سلام
با تشکر از همه دوستانی که همکاری کردن و این نامه رو ارسال کردن
اینطور که پیداست توی این خبرگزاری ها کسی گوشش بدهکار این حرفا نیست متاسفانه.

به نظر میرسه تنها کاری که از دست ما برمیاد اینه که نامه ای جمعی بنویسیم و مستقیما به وزارت خونه ارسال کنیم
یک نامه جداگانه هم برای ریاست جمهوری بنویسیم و به سایت شخصی رئیس جمهور و به سایت ارتباطات مردمی ریاست جمهوری بفرستیم
رئیس جمهور هم امشب از چین برگشته.
فقط باید ببینیم چند نفر پایه هستن! چون با ۲۰-۳۰ نفر کار راه نمیوفته!

کسانی که موافق هستن در نظر سنجی بالای این صفحه شرکت کنن که ببینیم با خودمون چند چندیم!
نامه ها هم نهایتا تا فرداشب باید ارسال بشن

به مردم بگویید امام زمانشان دوستشان داردHeart
۱۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: it866 , mrdkmrdk , javad94 , msalehi1991 , khordad.girl , tayebe68 , ghaderZ , Asemaneabi , Mojde# , happy07 , leoba , sand
ارسال:
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۱۳ ق.ظ، توسط sarah_azd.)
آقو شما که خودت نظرسنجی زدی!!
منم رفتم کلی زحمت کشیدم نظرسنجی گذاشتم بعد ثبت دیدم شمام یه دیقه قبلش زدی!!
بهرحال من پایم.

بچه ها فک کنم موضوع رو بتونیم اینجا مطرح کنیم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فقط اینکه بقول آقای reza777gh باید تعدادمون زیاد باشه...
لطفا اگه کسی راه دیگه ای به ذهنش میرسه حتما پیشنهاد بده
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza777gh , abibib
ارسال:
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۵۳ ق.ظ
RE: ارسال نامه شکایت به ریاست جمهوری -در مورد حذف IT شریف
(۰۲ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۰۹ ق.ظ)sarah_azd نوشته شده توسط:  بچه ها فک کنم موضوع رو بتونیم اینجا مطرح کنیم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فقط اینکه بقول آقای reza777gh باید تعدادمون زیاد باشه...
لطفا اگه کسی راه دیگه ای به ذهنش میرسه حتما پیشنهاد بده
ممنون! این آدرس هم هست ولی باید منتظر موند تا معلوم بشه چند نفریم...

اینم ایمیل وزارته ..هرچند بعید میدونم وزارت کاری برامون بکنه!
info@msrt.ir

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sarah_azd
ارسال:
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۱۰ ق.ظ
(۰۲ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۰۱ ق.ظ)reza777gh نوشته شده توسط:  سلام

به نظر میرسه تنها کاری که از دست ما برمیاد اینه که نامه ای جمعی بنویسیم و مستقیما به وزارت خونه ارسال کنیم
یک نامه جداگانه هم برای ریاست جمهوری بنویسیم و به سایت شخصی رئیس جمهور و به سایت ارتباطات مردمی ریاست جمهوری بفرستیم

کسانی که موافق هستن در نظر سنجی بالای این صفحه شرکت کنن که ببینیم با خودمون چند چندیم!

آقا منم به شدت پایم .
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassom93 , reza777gh
ارسال:
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۱۹ ق.ظ
دوستان همین که انتخاب رشته باز هست، احتمال اینکه فردا اصلاحیه بدن رو تقویت میکنه
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza777gh , sarah_azd
ارسال:
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۰۲ ق.ظ
سلام
من هم هستم داداش
اصلا میخواید دوباره بریم سازمان سنجش
هم فردا کلیدا میاد اعتراضی باشه اونجا بزنیم و هم بریم سراغ ظرفیت شریف
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza777gh , yagmur0022 , Good!
ارسال:
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۲۲ ق.ظ

۰
۰
ارسال:
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۳۴ ق.ظ
(۰۲ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۰۱ ق.ظ)reza777gh نوشته شده توسط:  سلام

منم میفرستم ، فقط متنی که به خبرگزاری ها فرستادیم کجاست ؟
آدرسشا بدید همونا می فرستیم.....
ممنون
۰
۰
ارسال:
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۵۶ ق.ظ
سلام
منم حتما میفرستم
فقط یه سوال من ۵بار انتخاب رشته مو تغییر دادم آخرشم گند زدم به همه چی حالا اگه اصلاحیه بدن امکان ویرایش بهم میدن؟
خیلی داغونم یه خریت کردم شب آخری حالا نمیدونم چیکار کنمHuh
۰
۰
ارسال: #۱۰
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۱۵ ب.ظ
(۰۲ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۵۳ ق.ظ)reza777gh نوشته شده توسط:  این آدرس هم هست ولی باید منتظر موند تا معلوم بشه چند نفریم...

اینم ایمیل وزارته ..هرچند بعید میدونم وزارت کاری برامون بکنه!
info@msrt.ir

الان چی شد اخرش بفرستیم یا منتظر بمونیم؟؟!! اگه میشه یه اطلاعیه کامل بزارید که دقیقا چه متنی رو برای کجا ها بفرستیم،
اگه همون متن نامه قبلی رو تصمیم دارید بفرستیم بند اخرش رو باید ویرایش کنیم تا فکر نکنن حذف شریف فقط به ضرر رتبه های خوبه. مثلا بشه اینجوری:
"نظر به اینکه این دانشگاه یکی از بهترین دانشگاه های موجود است و این عدم پذیرش منجر به تغییر آینده‌ی نه تنها دارندگان رتبه‌های برتر که این رتبه‌ها حاصل تلاش چندین ماهه‌ی آن‌هاست، خواهد شد بلکه بدون شک حذف چند کرسی بر روی قبولی تک تک افراد مجاز به انتخاب رشته تاثیر سوئی خواهد داشت. لذا خواهشمندیم شما هم با ما همراه شده و ما را برای گرفتن این حق یاری کنید."

و یه نکته ی دیگه اینکه می تونید از پیج آقای روحانی در اینستاگرام هم استفاده کنیم. اگر دوستان همت کنند و مثلا صد کامنت درخواست رسیدگی توی این پیج گذاشته بشه بلاخره ممکنه یه اتفاقی بیفته، بازم می گم آدمی با امید زنده استBig Grin
instagram.com/hrouhani

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

۱
۰
ارسال: #۱۱
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۵۰ ب.ظ، توسط reza777gh.)
(۰۲ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۱۵ ب.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  الان چی شد اخرش بفرستیم یا منتظر بمونیم؟؟!! اگه میشه یه اطلاعیه کامل بزارید که دقیقا چه متنی رو برای کجا ها بفرستیم،
اگه همون متن نامه قبلی رو تصمیم دارید بفرستیم
و یه نکته ی دیگه اینکه می تونید از پیج آقای روحانی در اینستاگرام هم استفاده کنیم. اگر دوستان همت کنند و مثلا صد کامنت درخواست رسیدگی توی این پیج گذاشته بشه بلاخره ممکنه یه اتفاقی بیفته، بازم می گم آدمی با امید زنده استBig Grin
instagram.com/hrouhani

نظر شخصی من اینه که اگه تونستیم یه متن دیگه که یه مقدار رنگ و بوی درد دل داشته باشه ولی خب شما که تجربه داری میگی اداری باشه-خب شاید واقعا بهتر باشه - من سعی میکنم اونی که میخوامو درست کنم و نظر بقیه رو بپرسم
فقط باید ببینیم این ۱۰۰ نفری که شما میگید جمع میشیه یانه؟ وگرنه یه کار بی فایده هست.
اینستاگرام هم خیلی خوبه

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07 , sarah_azd
ارسال: #۱۲
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۱۰ ب.ظ، توسط happy07.)
(۰۲ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۴۸ ب.ظ)reza777gh نوشته شده توسط:  
(02 خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۱۵ ب.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  و یه نکته ی دیگه اینکه می تونید از پیج آقای روحانی در اینستاگرام هم استفاده کنیم. اگر دوستان همت کنند و مثلا صد کامنت درخواست رسیدگی توی این پیج گذاشته بشه بلاخره ممکنه یه اتفاقی بیفته، بازم می گم آدمی با امید زنده استBig Grin
instagram.com/hrouhani

نظر شخصی من اینه که اگه تونستیم یه متن دیگه که یه مقدار رنگ و بوی درد دل داشته باشه ولی خب شما که تجربه داری میگی اداری باشه-خب شاید واقعا بهتر باشه - من سعی میکنم اونی که میخوامو درست کنم و نظر بقیه رو بپرسم
فقط باید ببینیم این ۱۰۰ نفری که شما میگید جمع میشیه یانه؟ وگرنه یه کار بی فایده هست.
اینستاگرام هم خیلی خوبه
دقت کنید من گفتم صد کامنت نه صد نفرCool فکر نمی کنم صد کامنت کار سختی باشه بلاخره هر کسی چند تا دوست داره که می تونه روشون حساب کنه همون طور که هر کسی می تونه چندتا اکانت داشته باشهBig Grin
متن درد و دلی رو برای خبرگزاری ها مشابه لینکی که یکی از بچه ها فرستادن یعنی این

خوبه ولی فکرمیکنم یه نامه اداری و رسمی برای ارسال به مسئولان شایسته تر خواهدبود. حالا دوستان دیگه هم نظراتشون رو بگن در نهایت همه با هم بهترین تصمیم رو ایشالا خواهیم گرفتSmile

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

۰
۰
ارسال: #۱۳
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۱۹ ب.ظ، توسط reza777gh.)
بچه ها من این متن رو آماده کردم و منتظر نظر شما هستم- فقط لطفا تا تایید نهایی نشده کسی نفرسته !

به نام خدا
محضر ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران؛ جناب آقای دکتر روحانی

سلام علیکم
امیدواریم که برای شنیدن مشکلی که دامنگیر تعداد زیادی از نخبه‌ها و تحصیل‌کرده های رشته فناوری اطلاعات - که از سراسر کشور و دانشگاه‌های متفاوت، شرایط ورود به تحصیلات تکمیلی را کسب کرده‌اند - شده است، چند دقیقه وقت داشته باشید.
شروع ماجرا به ساعت ۲۳ روز آخر انتخاب رشته یعنی مورخه ۹۳/۰۲/۲۸ برمیگردد، جایی که با ناباوری متوجه شدیم که این رشته از بهترین دانشگاه ایران یعنی دانشگاه صنعتی شریف با ظرفیت ۱۷ نفر حذف شده‌است!!
این امر مساوی با ناامیدی و سرخوردگی افرادی شد که ماه‌ها زمان خود را صرف تلاش برای کسب موفقیت و پیشرفت در دانشگاه های مختلف کشور کرده‌اند، زیرا باعدم قبولی رتبه‌های برتر در بهترین دانشگاه ایران و با توجه به ظرفیت بسیار کم این رشته در سراسر کشور احتمال قبولی دیگر داوطلبان نیز بسیار کم شده و برعکس تبلیغاتی که درباره افزایش ظرفیت تحصیلات تکمیلی می‌شود، دیگر امکان قبولی در کرسی‌هایی که سال گذشته قبول می‌شدند نیز وجود ندارد!
نکته اصلی اینجاست که پس از پیگیری هایی که از سوی تعدادی از رتبه‌های برتر صورت گرفت، گروه کامپیوتر دانشگاه صنعتی شریف از دلیل این اتفاق اظهار بی‌اطلاعی کرده و آن را به سازمان سنجش نسبت دادند.
روز بعد، پیگیری داوطلبان به سازمان سنجش رسید و آنجا شنیده شد که "دفتر گسترش آموزش عالی" در وزارت خانه این دستور را صادر کرده‌است ... این پیگری ها ادامه داشت و پاسخ قانع کننده‌ای از هیچ طرف این ماجرا شنیده نشد، گفته‌اند که مشکلات داخلی است و به دانشجویان ارتباطی ندارد و طی ساعات آتی به دانشجویات فناوری اطلاعات پیام کوتاهی مبنی بر دادن مهلت دیگری برای ویرایش انتخاب رشته و بازگشت ظرفیت دانشگاه شریف ارسال خواهد شد، که البته هیچ وقت این پیام کوتاه ارسال نشد!
پرسشی که پیش می آید این است که آیا واقعا دانشجویان و نخبه‌های علمی در این کشور اینقدر کم ارزش هستند که هر زمانی که مسوولان تمایل داشتند، تصمیماتی بگیرند و با آینده آنها بازی کنند؟! و حتی دلیلی برای اینکار خود اعلام نکنند! این است رسم پاسخگویی به دانشمندان آینده کشور؟!
دانشگاه شریف اعلام می‌کند ما دانشجو می‌خواهیم در حالی که سازمان سنجش می‌گوید این اتفاق بدون هماهنگی شریف نیفتاده است! در این بین شنیده می‌شود که شریف تخلفاتی داشته و سال جاری از پذیرش دانشجو محروم شده است و شریف تمایل دارد دانشجوهای فعلی خود را بدون کنکور جذب کند!
قربانی این ماجرا هم جوانانی هستند که یک سال عمر خود را با این فرض که ظرفیت‌ها مثل گذشته هست صرف کرده‌اند و دقیقه ۹۰! متوجه شده اند که مدیران با هم اختلاف دارند !
آیا حق این جوانان نیست که از ماندن در کشور خود و عدم مهاجرت به خارج مانند بسیاری از تحصیل‌کردگان، پشیمان باشند؟ توجه به این نکته ضروری است که اگر امسال به اوضاع نابسامان ظرفیت پذیرش رشته‌ی فناوری اطلاعات در تحصیلات تکمیلی رسیدگی نشود سال آینده باید در انتظار خروج بیشتر تحصیل‌کردگان این رشته مخصوصا نخبه‌ها به خارج از کشور بود. جایی که در لحظات آخر پذیرش، اعلام حذف رشته نشود!
جناب آقای رئیس جمهور با توجه به اوضاع کنونی جامعه جهانی در مباحث فناوری اطلاعات، فاصله‌ی علمی زیاد ایران با علم روز دنیا در این رشته و موقعیت حساس کشورمان از نظر حملات سایبری، روز به روز نیاز بیشتری به متخصصان مجرب در زمینه‌ی شبکه‌های کامپیوتری، و امنیت اطلاعات و سایر گرایش‌ها حس می‌شود. هنوز خاطرات تلخ حملات سایبری استاکس نت و فلیم و... از خاطر ما پاک نشده‌است.
انتظاری که از شما رئیس جمهور محترم می‌رود این است که تدبیری اتخاذ نموده و با بازگرداندن شرایط به قبل از این اتفاق تلخ، امید را برای تحصیل علم و ساختن آینده کشور در دل جوانان زنده کنید و از مسئولان مریوطه بخواهید هر چه سریعتر این مشکل را بر طرف کنند.
ضمنا مشخصات نویسندگان این نامه در انتها به خدمتتان ارائه می شود.
با تشکر

رونوشت:
خبرگزاری های ایرنا، ایسنا، مهر، عصر ایران، تابناک، باشگاه خبرنگاران، انتخاب، فارس
وزارت علوم تحقیقات و فناوری

نام و نام خانوادگی ---- شماره ملی -----رتبه ----- گرایش

۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mrdkmrdk , reza19 , it866 , happy07 , sadafak7 , ka arman , sand , leoba , sarah_azd , pink1370 , fatemeh69 , PanizIr
ارسال: #۱۴
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۰۳ ب.ظ
سلام دوستان .
اگه یه نامه به همراه صد تا امضا بشه جمع کرد میتونم بگم میشه یه کاری کرد.
میشه با اون نامه دوباره وزارتخونه رفت.البته به همراه چهل نفر!!!!
به شرفم قسم جواب میده!!!!!!!!!
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza777gh , it866 , happy07 , Mojde# , tayebe68 , pink1370
ارسال: #۱۵
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۰۸ ب.ظ
(۰۲ خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۰۳ ب.ظ)mrdkmrdk نوشته شده توسط:  سلام دوستان .
اگه یه نامه به همراه صد تا امضا بشه جمع کرد میتونم بگم میشه یه کاری کرد.
میشه با اون نامه دوباره وزارتخونه رفت.البته به همراه چهل نفر!!!!
به شرفم قسم جواب میده!!!!!!!!!

من هم موافقم....گل گفتی.
۲
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۵۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۴۰۶ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  حذف اکانت Alireza_1387 ۴ ۵,۲۶۲ ۱۴ آذر ۱۴۰۱ ۰۸:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: shirin.kh90
  درخواست راهنمایی جهت اتمام پایان نامه Maryam-X ۰ ۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۴۰ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
Information فصل یک تا پنج پایان نامه αɾια ۵ ۴,۹۱۹ ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HoseinMos
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۱۱۶ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۹۹۹ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  چارچوب فصول پایان نامه H.Mohammadi ۰ ۱,۷۸۷ ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ ۱۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: H.Mohammadi
  کمکم لطفا پایان نامه ارشد mahtab1928 ۰ ۱,۸۷۰ ۰۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close