زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۲۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ارسال نامه شکایت به ریاست جمهوری -در مورد حذف IT شریف

نظرسنجی: آیا نامه ارسال میکنید؟
این نظرسنجی بسته شده است.
  • ۸۸/۴۶%
    بله ۸۸/۴۶%
۴۶ ۸۸/۴۶%
  • ۱۱/۵۴%
    نه ۱۱/۵۴%
۶ ۱۱/۵۴%
در کل ۵۲ رأی ۱۰۰%
*شما به این گزینه‌ی رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

ارسال: #۱۰۶
۰۴ خرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۴۶ ب.ظ
RE: ارسال نامه شکایت به ریاست جمهوری -در مورد حذف IT شریف

بچه ها الان اخبار اعلام کرد شریف توی تکمیل ظرفیت دانشجو می گیره!!!
[/quote]
توی آی تی دیگه؟
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۰۷
۰۴ خرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۵۸ ب.ظ، توسط happy07.)
(۰۴ خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۴۶ ب.ظ)ghaderZ نوشته شده توسط:  
بچه ها الان اخبار اعلام کرد شریف توی تکمیل ظرفیت دانشجو می گیره!!!

توی آی تی دیگه؟

بله.

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
ارسال: #۱۰۸
۰۵ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۰۹ ق.ظ
(۰۴ خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۳۱ ب.ظ)matt2007 نوشته شده توسط:  شریف اصلا کاری به نتیجه بچه هاش توی کنکور نداره
دکتر ربیعی که اصلا حوصله کنکور رو نداره چه برسه بیاد ببینه بچه هاش تو کنکور چه کار کردن
الکی شایعه درست نکنید
بعد هم از کجا میدونید بچه های شریف نتیجه خوبی تو کنکور نگرفتن؟! من آیتی رو نمیدونم اما در مورد گرایشای دیگه شما دارین اشتباه میکنید و متاسفانه انقدر لحنتون بد و به قصد تخریب هست که حتی نخوام وقت بذارم و رتبه ها رو بگم که چی بوده!
شریف هم میتونست مثل امیرکبیر بیاد رتبه های برترش رو تو سایتش بزنه و اعلام کنه ولی نکرد چون اصلا براش اهمیتی نداره.
جالبه تا دو روز پیش شریف بت بود و بچه هاش هم نابغه منتها دو روزه که شریف شده بدترین دانشگاه بچه هاش هم خنگ ترین بچه ها!
لطفا قبل از قضاوت های غلط کمی فکر کنید و اطلاعات جمع کنید و انقدر احساساتی نباشید
منفی های شما رو هم با کمال میل پذیرا هستم Smile

دوست عزیز حرف های من براساس برداشت شخصی خودم و حرف هایی که این روزها از مسئولین شنیدم هست !
وگرنه به قول بچه ها از اولش من نباید نگران می بودم. هم توی همین تاپیک هم توی تاپیک های دیگه چند بار ذکر شده مشکل برای رتبه های زیر ۱۴ نیست! مشکل برای رتبه های بالاتر هست که ممکنه دانشگاه شون عوض شه وگرنه برای من شریف نشد امیر کبیر که میشه!
توی این چند روز من تلاش زیادی کردم از اومدن از مشهد بگیر که حداقل جدای از عقب موندن از سایر کارهام بیش از ۳۰۰ هزارتومان هزینه رفت و برگشتم شد تا اینکه تمام تلاش خودم رو کردم که این موضوع رسانه ای بشه! این که امشب اخبار ۲۰ و ۳۰ شبکه ۲ و ۲۲ شبکه ۳ به این موضوع و صراحتا به اسم آی تی شریف پرداختن به خاطر پیگیری های بود که شخصا خود من کردم و آقای حسینی بای رو آوردم وزارت خونه! و حتی کار رو به چند تا از نماینده های مجلس هم کشوندم که اینطور توی صدا و سیما اختصاصا به رشته ی ما پرداخته بشه!
هیچ منتی هم بابت هیچ کدوم از اینا ندارم ولی نگران سایر دوستانم و همچنین باقی داوطلبان بودم که حقشون داشت ضایع میشد . البته انکار نمی کنم که برام مهم بود که شریف برگرده و بتونم بجای امیر کبیر برم شریف! ولی اصلا جای نگرانی برام نبود چون یا شریف می رفتم یا امیرکبیر!
کسی هم اینجا نگفته شریف بته و بچه هاش نابغن ! الان هم نگفتم که شریف بدترین دانشگاه و بچه هاش خنگ ترین!
از کجای حرف های من همچنین برداشتی می کنی شما؟!
من فقط حرفم این بود که اگر یک نگاه به آمار بکنی راحت دستت میاد که بچه های شریف توی کنکور چه کار کردن!
شاید زرنگ هاشون برنامه ی دیگه ای داشتن (مثل پذیرش از دانشگاه های خارج و ...)
ولی این رفتار که آخرش هم انداختن گردن اشتباه سیستم و اپراتور خیلی بچه گانه بود!
از دوستان هم علیرغم این چند روز علافی و هزینه ای که کردم توقع این جور برخوردی رو نداشتم جدا!
ضمنا صحبت من صرفا بابت رشته آی تی هست!
الان در حد اطلاعات من رتبه های ۴ و ۵ و ۶ و ۷ و ۱۱ و ۱۴ ماله شریف نیستن ! که یکیشون از دانشگاه آزاده و سه تای دیگه از شهرستان !
دیگه قضاوت با خودتونه!
من هم به کسی توهین نکردم! همون موقع هم که حراست وزارت علوم باهامون برخورد کرد و به ما اجازه ورود نداد، من با یکی از مسئولینشون که منو کشید کنار صحبت کردم و گفتم که از اول قرار ما بر این بوده که نه به کسی توهین کنیم و نه جار و جنال راه بندازیم ، فقط یک مشکلی برامون پیش اومده که میخوایم حل بشه و بچه ها به حقشون برسن ! همین!
۹
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza777gh , mrdkmrdk , happy07 , tayebe68 , sarah_azd , Mojde# , reza19 , ghaderZ , PanizIr , sand
ارسال: #۱۰۹
۰۵ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۱۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۲۳ ق.ظ، توسط reza777gh.)
ارسال نامه شکایت به ریاست جمهوری -در مورد حذف IT شریف
میشه حرفای بعدی رو اینجا بزنیم که بقیه هم هستن و اسمش هم مرتبطه Smile
با تشکر

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

منم همونجا نظر گذاشتم

به مردم بگویید امام زمانشان دوستشان داردHeart
۰
۰
ارسال: #۱۱۰
۰۵ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۲۷ ق.ظ
(۰۵ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۰۹ ق.ظ)karname نوشته شده توسط:  
(04 خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۳۱ ب.ظ)matt2007 نوشته شده توسط:  شریف اصلا کاری به نتیجه بچه هاش توی کنکور نداره
دکتر ربیعی که اصلا حوصله کنکور رو نداره چه برسه بیاد ببینه بچه هاش تو کنکور چه کار کردن
الکی شایعه درست نکنید
بعد هم از کجا میدونید بچه های شریف نتیجه خوبی تو کنکور نگرفتن؟! من آیتی رو نمیدونم اما در مورد گرایشای دیگه شما دارین اشتباه میکنید و متاسفانه انقدر لحنتون بد و به قصد تخریب هست که حتی نخوام وقت بذارم و رتبه ها رو بگم که چی بوده!
شریف هم میتونست مثل امیرکبیر بیاد رتبه های برترش رو تو سایتش بزنه و اعلام کنه ولی نکرد چون اصلا براش اهمیتی نداره.
جالبه تا دو روز پیش شریف بت بود و بچه هاش هم نابغه منتها دو روزه که شریف شده بدترین دانشگاه بچه هاش هم خنگ ترین بچه ها!
لطفا قبل از قضاوت های غلط کمی فکر کنید و اطلاعات جمع کنید و انقدر احساساتی نباشید
منفی های شما رو هم با کمال میل پذیرا هستم Smile

دوست عزیز حرف های من براساس برداشت شخصی خودم و حرف هایی که این روزها از مسئولین شنیدم هست !
وگرنه به قول بچه ها از اولش من نباید نگران می بودم. هم توی همین تاپیک هم توی تاپیک های دیگه چند بار ذکر شده مشکل برای رتبه های زیر ۱۴ نیست! مشکل برای رتبه های بالاتر هست که ممکنه دانشگاه شون عوض شه وگرنه برای من شریف نشد امیر کبیر که میشه!
توی این چند روز من تلاش زیادی کردم از اومدن از مشهد بگیر که حداقل جدای از عقب موندن از سایر کارهام بیش از ۳۰۰ هزارتومان هزینه رفت و برگشتم شد تا اینکه تمام تلاش خودم رو کردم که این موضوع رسانه ای بشه! این که امشب اخبار ۲۰ و ۳۰ شبکه ۲ و ۲۲ شبکه ۳ به این موضوع و صراحتا به اسم آی تی شریف پرداختن به خاطر پیگیری های بود که شخصا خود من کردم و آقای حسینی بای رو آوردم وزارت خونه! و حتی کار رو به چند تا از نماینده های مجلس هم کشوندم که اینطور توی صدا و سیما اختصاصا به رشته ی ما پرداخته بشه!
هیچ منتی هم بابت هیچ کدوم از اینا ندارم ولی نگران سایر دوستانم و همچنین باقی داوطلبان بودم که حقشون داشت ضایع میشد . البته انکار نمی کنم که برام مهم بود که شریف برگرده و بتونم بجای امیر کبیر برم شریف! ولی اصلا جای نگرانی برام نبود چون یا شریف می رفتم یا امیرکبیر!
کسی هم اینجا نگفته شریف بته و بچه هاش نابغن ! الان هم نگفتم که شریف بدترین دانشگاه و بچه هاش خنگ ترین!
از کجای حرف های من همچنین برداشتی می کنی شما؟!
من فقط حرفم این بود که اگر یک نگاه به آمار بکنی راحت دستت میاد که بچه های شریف توی کنکور چه کار کردن!
شاید زرنگ هاشون برنامه ی دیگه ای داشتن (مثل پذیرش از دانشگاه های خارج و ...)
ولی این رفتار که آخرش هم انداختن گردن اشتباه سیستم و اپراتور خیلی بچه گانه بود!
از دوستان هم علیرغم این چند روز علافی و هزینه ای که کردم توقع این جور برخوردی رو نداشتم جدا!
ضمنا صحبت من صرفا بابت رشته آی تی هست!
الان در حد اطلاعات من رتبه های ۴ و ۵ و ۶ و ۷ و ۱۱ و ۱۴ ماله شریف نیستن ! که یکیشون از دانشگاه آزاده و سه تای دیگه از شهرستان !
دیگه قضاوت با خودتونه!
من هم به کسی توهین نکردم! همون موقع هم که حراست وزارت علوم باهامون برخورد کرد و به ما اجازه ورود نداد، من با یکی از مسئولینشون که منو کشید کنار صحبت کردم و گفتم که از اول قرار ما بر این بوده که نه به کسی توهین کنیم و نه جار و جنال راه بندازیم ، فقط یک مشکلی برامون پیش اومده که میخوایم حل بشه و بچه ها به حقشون برسن ! همین!

سلام دوست عزیز. منم باهات بودم و دیدم چقد زحمت کشیدی وچقدر پیگیر بودی، و اینکه ازت ممنونم بابت این تلاش هات.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: karname , happy07 , tayebe68 , Mojde#

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۷۱ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۲۰۵ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  حذف اکانت Alireza_1387 ۴ ۵,۱۹۵ ۱۴ آذر ۱۴۰۱ ۰۸:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: shirin.kh90
  درخواست راهنمایی جهت اتمام پایان نامه Maryam-X ۰ ۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۱۷۰ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
Information فصل یک تا پنج پایان نامه αɾια ۵ ۴,۸۳۰ ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HoseinMos
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۶,۹۶۸ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۸۹۶ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  چارچوب فصول پایان نامه H.Mohammadi ۰ ۱,۷۴۵ ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ ۱۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: H.Mohammadi
  کمکم لطفا پایان نامه ارشد mahtab1928 ۰ ۱,۸۳۵ ۰۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close