زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۴۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ارسال نامه شکایت به ریاست جمهوری -در مورد حذف IT شریف

نظرسنجی: آیا نامه ارسال میکنید؟
این نظرسنجی بسته شده است.
  • ۸۸/۴۶%
    بله ۸۸/۴۶%
۴۶ ۸۸/۴۶%
  • ۱۱/۵۴%
    نه ۱۱/۵۴%
۶ ۱۱/۵۴%
در کل ۵۲ رأی ۱۰۰%
*شما به این گزینه‌ی رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

ارسال: #۴۶
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۰۳ ب.ظ، توسط kiannn.)
دوست عزیز به غیر از سایت شخصی دکتر روحانی، به سایت رسمی ریاست جمهوری‌ هم ایمیلش کن. به آدرس زیر:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza777gh
ارسال: #۴۷
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۴۳ ب.ظ، توسط reza_srs.)
واقعا متاسفم برا خودم مینشسم مدرک تافلم میگرفتم هم میرفتم جایی که مدرک معتبر تری میدن هم کشور و دانشگاه بهتری هم این همه استرس تحمل نمیکنم پیش خودم گفتم امسال رشته های مثل چند رسانه ای دادن منم اینا رو دوست دارم میرم اینا رو میخونم (رتبه ۱۱۱) کمکی امید به قبولی داشتم گفتم بیخیال ای تی پزشکی و دانشگاه خواجه نصیر حالا چی هیچی :| اگه درستش نکردن که سال دیگه دو تا کار میکنم میرم شبانه یه جا واسه ارشد میشینم میخونم (شاید کامپیوتر) بعدم اگه در اومدم انصراف میدم نیومدم همونو ادامه میدم یا میرم خارج و انصرافم تو ایران میدم مسئولین ! فقطم میگم تقصیر خودم بود که تو کشور مثل ایران من یک ماه بیشتر وقت نزاشتم برا خوندن ! باید میدونستم هیچی حساب کتاب نداره اینجا!!!!!
۲
۰
ارسال: #۴۸
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۴۸ ب.ظ
RE: ارسال نامه شکایت به ریاست جمهوری -در مورد حذف IT شریف
من اطلاعاتم رو به دوست عزیز آقای reza777gh ارسال کردم شماهم ارسال کنید
انشاالله درست میشه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68
ارسال: #۴۹
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۵۵ ب.ظ
دوستان بهتره به جای واژه دانشجویان رشته آی تی در متن از واژه داوطلبان استفاده بشه ، چون در اصل الان ما داوطلب هستیم در کنکور نه دانشجو.
ضمنا من یک متنی رو با سردبیر روزنامه خراسان هماهنگ کردم و ممکنه فردا به این موضوع هم توی روزنامه خراسان پرداخته بشه .
البته از چند کانال دیگه هم پیگیری کردم ولی متاسفانه هنوز جواب مناسبی دریافت نکردم.
حتی صحبت هایی هم از طریق وزیر علوم سابق دکتر زاهدی هم با دکتر خدایی و دکتر میلی منفرد هم ظاهرا راجع به این موضوع شده ولی اونا گفتن که برای سه تا رشته که این اتفاق افتاده (فکر نمی کنم هیچ کدوم عمق فاجعه شون در حد رشته آی تی باشه) میخوان در شهریور دوباره یک کارایی بکنن
که البته فایده ای هم نداره
الان که دستشون بازه و هنوز سیستم بازه میشه یک کاری کرد و استرس و نگرانی و ناراحتی بچه ها رو کاهش داد!
۳
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68 , ghaderZ , khaste2 , mrdkmrdk , Samaneh1991 , reza777gh
ارسال: #۵۰
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۵۱ ب.ظ، توسط reza777gh.)
(۰۲ خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۰۳ ب.ظ)tayebe68 نوشته شده توسط:  شماره ملی افراد اطلاعاتی محرمانه ست و لو رفتن و عمومی شدنش می تونه درد سرساز باشه
فکر می کنم همین اسم و فامیل همراه با رتبه و گرایش ، به اندازه کافی رسمیت می دن به نامه ؟؟
و
(۰۲ خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۵۵ ب.ظ)- rasool - نوشته شده توسط:  فقط یه سوال به ذهنم رسید و اینه که آیا انتشار این اسامی در خبرگزاری ها و ... مشکلی برای این بچه ها ایجاد نمی کنه ؟
میتونیم شماره ملی (یا حتی نام و نام خانوادگی ) رو فقط برای ریاست جمهوری بفرستیم و برای خبرگزاری ها فقط رتبه ها رو بزنیم.
شماره ملی رو به این منظور گذاشتم که نامه رسمیت پیدا کنده وگرنه هرکسی میتونه یه لیست با یه تعداد اسم و رتبه رو درست کنه

بازم نظربدید که بذارم یا نه - در نهایت اگر کسانی خیلی مشکل دارن با موضوع شماره ملی برای اونها حذف میکنم.

(۰۲ خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۳۱ ب.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  ۱/ اون جایی که در باره پیام کوتاه صحبت میشه بعد از "آتی"، "دانشجویات" بشه "دانشجویان"
۲/ دقیقا یه خط پایین تر از قسمت ۱ "مسئوولان" دو تا "واو" داره
۳/اون قسمتی که از شنیده ها صحبت می شه که شریف مجوز نداره، "شریف" در ابتدای جمله ی آخر تکراره، بشه "این دانشگاه" بهتره
۱و۲و۳ تصحیح شد خیلی ممنون.
نوشته بودم مسوولان که واو اول به جای حمزه بود ولی خب تصحیح کردم به مسؤولان.
(۰۲ خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۳۱ ب.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  ۴/"این است رسم پاسخگویی به دانشمندان آینده کشور؟!" این رو هم نمی شه یه جور دیگه، همون به قول شما لطیف تر بیان بشه!!
بشه:" آیا اینگونه باید به نگرانی دانشمندان آینده کشور پاسخ گفت؟!" مناسبه؟

(۰۲ خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۳۱ ب.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  ۵/در انتهای نامه:
"ضمنا مشخصات نویسندگان این نامه در انتها به خدمتتان ارائه می شود."
"تاییدیه‌ی سایر معترضین این اتفاق، به متن فوق به همراه مشخصات آن‌ها به پیوست تقدیم می‌شود. "
خط آخر رو اضافه کنم ؟
(۰۲ خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۳۱ ب.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  به نظرم متوجه نشدید اون مشکلاتی رو که گفتین توی این پست حل کردم، جملات جدید پیشنهادی توی همون قسمت سفید نقل قول نوشته شدهBig Grin
چرا خوندم و با توجه به جواب شما سعی کردم تغییر بدم - باز اگه میدونی جاییش خراب شده بگین تصحیح کنم.

(۰۲ خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۵۴ ب.ظ)kiannn نوشته شده توسط:  اول نامه، بعد از امیدواریم، ٬که٬ لازم نداره. که رو حذف کنید
خیلی ممنون. تصحیح شد.

(۰۲ خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۰۳ ب.ظ)kiannn نوشته شده توسط:  دوست عزیز به غیر از سایت شخصی دکتر روحانی، به سایت رسمی ریاست جمهوری‌ هم ایمیلش کن. به آدرس زیر:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
تشکر ولی جایی برای ارسال ندیدم توی این سایت - راهنمایی کنید

(۰۲ خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۵۵ ب.ظ)karname نوشته شده توسط:  دوستان بهتره به جای واژه دانشجویان رشته آی تی در متن از واژه داوطلبان استفاده بشه ، چون در اصل الان ما داوطلب هستیم در کنکور نه دانشجو.
خیلی ممنونم از زحمات شما امیدوارم که نتیجه مناسبی بگیریم.
اما واژه دانشجو دوبار اومده که بار اول نقل قول از مسئول وزارته که خودم باش حرف زدم و درستش اینه که داخل کوتیشن بذارم.
بار دوم هم منظور به طور کلی کسانی که دنبال علمو دانشگاه هستن واگه واژه تبدیل به داوطلب بشه خیلی سطحش میاد پایین.
اگر باز در این زمینه نظری دارید مشتاقم.

به مردم بگویید امام زمانشان دوستشان داردHeart
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68
ارسال: #۵۱
۰۳ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۱۰ ق.ظ، توسط kiannn.)
در انتهای نامه بجای با تشکر؛ قید بشه با‌تشکر و تقدیم احترام مجدد
همچنین: و از مسئولان مربوطه بخواهید هر چه سریع تر این مشکل را برطرف نمایند
۰
۰
ارسال: #۵۲
۰۳ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۲۴ ق.ظ، توسط happy07.)
(۰۲ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۳۴ ب.ظ)reza777gh نوشته شده توسط:  
(02 خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۳۱ ب.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  ۴/"این است رسم پاسخگویی به دانشمندان آینده کشور؟!" این رو هم نمی شه یه جور دیگه، همون به قول شما لطیف تر بیان بشه!!

بشه:" آیا اینگونه باید به نگرانی دانشمندان آینده کشور پاسخ گفت؟!" مناسبه؟
بله، بهتره.
(۰۲ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۳۴ ب.ظ)reza777gh نوشته شده توسط:  
(02 خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۳۱ ب.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  ۵/در انتهای نامه:
"ضمنا مشخصات نویسندگان این نامه در انتها به خدمتتان ارائه می شود."
"تاییدیه‌ی سایر معترضین برای متن فوق به همراه مشخصات آن‌ها به پیوست تقدیم می‌شود. "
خط آخر رو اضافه کنم ؟

خط آخر رو پیشنهاد دادم با این جمله تعویض کنید.

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

۰
۰
ارسال: #۵۳
۰۳ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۱۶ ق.ظ
بچه ها دوتا نکته
بنظرم شماره ملی رو بیخیال شین
کاملا شخصیه و پخش شدنش تو فضای مجازی درست نیست
ضمنا یک ایده دادین که همه اسم و رتبه ها که درواقع نشانگر امضای بچه هاس تو یک نامه جمع بشه که خیییلی خوبه
اما بنظرم بازم باید همه اون یه نامه رو ارسال کنیم.تعداد زیاد باشه به چشم میاد.
موافقین؟؟؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza777gh
ارسال: #۵۴
۰۳ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۱۹ ق.ظ
خب شماره داوطلبی بدین!

Sent from my C6602
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: sarah_azd , reza777gh
ارسال: #۵۵
۰۳ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۲۰ ق.ظ
سلام دوستان
من موافقم باهاتون ، فقط شرایط اومدن تهران رو ندارم .
۰
۰
ارسال: #۵۶
۰۳ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۲۱ ق.ظ
۱/ "دانشگاه شریف اعلام می‌کند ما دانشجو می‌خواهیم"
بشه
"دانشگاه شریف اعلام می‌کند ما آمادگی پذیرش دانشجو را داریم"
۲/ قبل از دقیقه ۹۰! "ظرفیت‌ها مثل گذشته هست" بشه "ظرفیت‌ها مثل گذشته هست"
۳/ اول نامه بعد از مورخه، "برمیگردد" بشه "برمی‌گردد"
۴/ فکر میکنم اگه استاد درس شیوه ارئه مون انقدر سخت نمیگرفتن و روی نیم فاصله ها تاکید نداشتن من انقدر ریز نمی شدم، ببخشید من انقدر اصلاحیه می دم خلاصه علتش اینهBig Grin حالا اگه میشه یه دور دیگه خودتون نیم فاصله ها رو چک کنید هنوز چند جا رعایت نشده.
در کل بازم ممنون که به جای همه بچه ها زحمتشو کشیدین.

لینک زیر و پرداخت آنلاین

۰
۰
ارسال: #۵۷
۰۳ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۲۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۲۵ ق.ظ، توسط reza777gh.)
(۰۳ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۱۱ ق.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  "تاییدیه‌ی سایر معترضین این اتفاق، به متن فوق به همراه مشخصات آن‌ها به پیوست تقدیم می‌شود. "
فکر کنم کلمه "سایر" اضافه هست چون این خود متن نامه از طرف همه معترضین بوده.

(۰۳ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۰۳ ق.ظ)kiannn نوشته شده توسط:  در انتهای نامه بجای با تشکر؛ قید بشه با‌تشکر و تقدیم احترام مجدد
همچنین: و از مسئولان مربوطه بخواهید هر چه سریع تر این مشکل را برطرف نمایند
بسیار هم خوبSmile
راستی احترام اولیش کجا بود که این مجددشه Big Grin

بجه ها تاحا لا کمتر از ۱۰ نفر مشخصات دادنا!
تبلیغ کنید!!
ایمیل-پیام- تاپیک های دیگه...

به مردم بگویید امام زمانشان دوستشان داردHeart
۰
۰
ارسال: #۵۸
۰۳ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۲۶ ق.ظ
(۰۳ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۲۳ ق.ظ)reza777gh نوشته شده توسط:  
(03 خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۱۱ ق.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  "تاییدیه‌ی سایر معترضین این اتفاق، به متن فوق به همراه مشخصات آن‌ها به پیوست تقدیم می‌شود. "
فکر کنم کلمه "سایر" اضافه هست چون این خود متن نامه از طرف همه معترضین بوده.
این جمله هی ساختارش برام درست در نمی اومد، توی پست قبلی تصحیحش کردم به جمله زیر:
"تاییدیه‌ی سایر معترضین برای متن فوق به همراه مشخصات آن‌ها به پیوست تقدیم می‌شود. "
ولی سایرش حشوه؟؟

لینک زیر و پرداخت آنلاین

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sarah_azd
ارسال: #۵۹
۰۳ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۲۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۳۰ ق.ظ، توسط sarah_azd.)
(۰۳ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۱۹ ق.ظ)HamedNet نوشته شده توسط:  خب شماره داوطلبی بدین!

Sent from my C6602
آره...این خوبه.ممنون.بنظر من البته.
بچه ها توروخدا نظر بدین داااا!
درمورد نحوه ارسال نیز بگبن چه کنیم.

(۰۳ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۲۶ ق.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  این جمله هی ساختارش برام درست در نمی اومد، توی پست قبلی تصحیحش کردم به جمله زیر:
ولی سایرش حشوه؟؟
حشو نیس.بجاش "دیگر" بذاری آهنگ جمله بهتر میشه
اما درکا بنظرم این رساتره
"تاییدیه‌ی دیگر معترضین، به همراه مشخصات آن‌ها در پیوست تقدیم می‌شود. "
۰
۰
ارسال: #۶۰
۰۳ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۳۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ، توسط happy07.)
(۰۳ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۲۱ ق.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  ۱/ "دانشگاه شریف اعلام می‌کند ما دانشجو می‌خواهیم"
بشه
"دانشگاه شریف اعلام می‌کند ما آمادگی پذیرش دانشجو را داریم"
۲/ قبل از دقیقه ۹۰! "ظرفیت‌ها مثل گذشته هست" بشه "ظرفیت‌ها مثل گذشته هست"
۳/ اول نامه بعد از مورخه، "برمیگردد" بشه "برمی‌گردد"
۴/ فکر میکنم اگه استاد درس شیوه ارئه مون انقدر سخت نمیگرفتن و روی نیم فاصله ها تاکید نداشتن من انقدر ریز نمی شدم، ببخشید من انقدر اصلاحیه می دم خلاصه علتش اینهBig Grin حالا اگه میشه یه دور دیگه خودتون نیم فاصله ها رو چک کنید هنوز چند جا رعایت نشده.
در کل بازم ممنون که به جای همه بچه ها زحمتشو کشیدین.

البته همه ی این "بشه" ها پیشنهاد بودن می تونن "نشه" باشن، مصلحت جمع با جمع‌ه Big Grin

(۰۳ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۲۸ ق.ظ)sarah_azd نوشته شده توسط:  
(03 خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۲۶ ق.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  این جمله هی ساختارش برام درست در نمی اومد، توی پست قبلی تصحیحش کردم به جمله زیر:
ولی سایرش حشوه؟؟
حشو نیس.بجاش "دیگر" بذاری آهنگ جمله بهتر میشه
اما درکا بنظرم این رساتره
"تاییدیه‌ی دیگر معترضین، به همراه مشخصات آن‌ها در پیوست تقدیم می‌شود. "
بله، اینجوری بهتره، ولی پیوست "در" نمیشه "به" میشه.
"تاییدیه‌ی دیگر معترضین، به همراه مشخصات آن‌ها به پیوست تقدیم می‌شود. "

لینک زیر و پرداخت آنلاین

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sarah_azd

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۷۵ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۲۰۵ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  حذف اکانت Alireza_1387 ۴ ۵,۱۹۵ ۱۴ آذر ۱۴۰۱ ۰۸:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: shirin.kh90
  درخواست راهنمایی جهت اتمام پایان نامه Maryam-X ۰ ۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۱۷۳ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
Information فصل یک تا پنج پایان نامه αɾια ۵ ۴,۸۳۰ ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HoseinMos
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۶,۹۷۰ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۸۹۷ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  چارچوب فصول پایان نامه H.Mohammadi ۰ ۱,۷۴۵ ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ ۱۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: H.Mohammadi
  کمکم لطفا پایان نامه ارشد mahtab1928 ۰ ۱,۸۳۵ ۰۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close