زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۱۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

توصیه ها و پیشنهادات رتبه ۱۱ کنکور ارشد IT سال ۱۳۹۲ به کنکوری های ارشد آینده

ارسال:
۳۰ فروردین ۱۳۹۳, ۱۲:۱۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۰۰ ق.ظ، توسط javad94.)
Smile توصیه ها و پیشنهادات رتبه ۱۱ کنکور ارشد IT سال ۱۳۹۲ به کنکوری های ارشد آینده
به نام خدا

با عرض سلام و وقت بخیر خدمت تمامی دوستان عزیز Smile

این تاپیک جهت راهنمایی و کمک به کنکوری های ارشد آینده ایجاد شده است تا شما ارشدی های عزیز آینده از این تاپیک استفاده کنید و

امیدوارم تاپیک برای شما دوستان عزیز مفید واقع بشه. بریم سراغ اصل مطلب... در زمان کنکور ارشد ۹۲ که آقای مهدی صمیمی رتبه ۱۱

گرایش امنیت و شبکه در کنکور ارشد رشته IT شدن ایشون اومدن تجارب خودشون در زمینه های مختلف مربوط به کنکور ارشد رو در قالب

فایل های صوتی در اختیار کاربران سایت مانشت قرار دادند.بنده هم در آن زمان فایل ها رو از حالت صوتی به حالت متنی تبدیل کرده بودم

که تقدیم شما دوستان عزیز می کنم و امیدوارم برای شما مفید باشند .

فایل ها شامل موضوعاتی همچون نحوه برنامه ریزی , منابع مطالعاتی پیشنهادی, دلایل شرکت در آزمون های آزمایشی و عوامل مخرب در

رسیدن به موفقیت در کنکور ارشد هستند. این رو هم بگم که فایل ها کامل هستند و خیالتون هم از بابت کامل بودن فایل ها راحت باشه .

فایل ها رو هم در ادامه می تونید دریافت کنید .

پیشنهاد می کنم که این فایل ها رو از دست ندین علی الخصوص واسه اونایی که دنبال نحوه مطالعه و برنامه ریزی و زمینه های مختلف

دیگه کنکور هستن .

در پایان, از آقای صمیمی که اجازه منتشر شدن صحبت هاشون در قالب فایل های متنی رو به بنده دادند از ایشون بسیار تشکر می کنم و

همچنین از مدیریت سایت آقای دکتر تنهایی عزیز هم بابت اینکه اجازه ایجاد تاپیک رو دادند ممنونم .

*** اگه لینک فایل های پیوست کار نکردن می تونین از لینک های زیر واسه دانلود فایلها استفاده کنین.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

شاد و موفق باشید. Smile

التماس دعا

یا علی

فایل‌(های) پیوست شده
Barnamerizi Pishnehadi.pdf
اندازه فایل: ۱۳۸/۷ KB
Azmoon Azemayeshi.pdf
اندازه فایل: ۹۰/۱ KB
Manabe Pishnehadi.pdf
اندازه فایل: ۹۶/۶۱ KB
Afat ha.pdf
اندازه فایل: ۱۰۴/۴۱ KB
۲۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: MSZ , مهرانگیز , ریحان , - rasool - , pooyaa , armin.sheikh , S - Is , nazi takpar , donyajoon24 , sand , Brueder , قلمبه , احسان مومنی , neda_Network , نارین , virtual girl , fateme_asra , ati314 , Parisa-SH , ana9940 , mrm.sary , زهرا سادات , goldcover , arg89 , ashena1 , anonetumer , elynn66 , نازین , Morris , eli88 , رتبه۱سال۹۴ , chaka , tabassomesayna , behi.net , ernika , asterah , silvana* , بنفشه , ratanaz , javad.h , m2yahyapour , tohidi4503 , mrsh1372 , yalda99
ارسال:
۳۰ فروردین ۱۳۹۳, ۰۲:۲۷ ق.ظ
از آقای محمدزاده تشکر میکنم.چون من فایلای صوتی رو ندیده بودم تو تاپیکا و این متن ها خیلی کمکم کرد.از آقای صمیمی هم بی نهایت سپاسگذارم.چون خیلی خوب و با رویی گشاده پاسخ بچه ها رو میدن و راهنمایی میکنن.

آنچه جذاب است سهولت نیست، دشواری هم نیست، بلکه دشواری رسیدن به سهولت است
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: javad94 , MSZ
ارسال:
۳۰ فروردین ۱۳۹۳, ۰۹:۴۶ ق.ظ
خیلی ممنون واقعا مفید بود!

مگه خدای او خدای من نیست؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: javad94 , MSZ
ارسال:
۳۰ فروردین ۱۳۹۳, ۰۷:۲۶ ب.ظ

خیلی هم خوب...!!
سپاس فراوان

Don't regret anything that ever made you smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: MSZ , javad94
ارسال:
۳۱ فروردین ۱۳۹۳, ۰۸:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ ۱۰:۲۲ ب.ظ، توسط tayebeh1991.)
ممنون خیلی لطف کردید
تشکر فراوووون از آقا افشین و آقا مهدی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: javad94
ارسال:
۳۱ فروردین ۱۳۹۳, ۰۹:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ ۰۹:۲۷ ب.ظ، توسط javad94.)
RE: توصیه ها و پیشنهادات رتبه ۱۱ کنکور ارشد IT سال ۱۳۹۲ به کنکوری های ارشد آینده
(۳۱ فروردین ۱۳۹۳ ۰۸:۳۲ ب.ظ)tayebeh1991 نوشته شده توسط:  ممنون خیلی لطف کردید
تشکر فراوووون از آقا افشین و آقا مهدی و آقای صمیمی

خواهش می کنم ... شما لطف دارین و خیلی ممنونم

یه توضیح در مورد اسامی بدم : البته اسامی به ترتیب مهدی صمیمی(رتبه ۱۱) و جواد محمدزاده ( برگردان از حالت صوتی به حالت متنی

)هستش و در مقدمه یا ابتدای همه فایل ها توضیح دادم. Smile
۰
۰
ارسال:
۳۱ فروردین ۱۳۹۳, ۱۰:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ ۱۰:۲۴ ب.ظ، توسط tayebeh1991.)
RE: توصیه ها و پیشنهادات رتبه ۱۱ کنکور ارشد IT سال ۱۳۹۲ به کنکوری های ارشد آینده
(۳۱ فروردین ۱۳۹۳ ۰۹:۲۱ ب.ظ)afshin.dam نوشته شده توسط:  
(31 فروردین ۱۳۹۳ ۰۸:۳۲ ب.ظ)tayebeh1991 نوشته شده توسط:  ممنون خیلی لطف کردید
تشکر فراوووون از آقا افشین و آقا مهدی

خواهش می کنم ... شما لطف دارین و خیلی ممنونم

یه توضیح در مورد اسامی بدم : البته اسامی به ترتیب مهدی صمیمی(رتبه ۱۱) و جواد محمدزاده ( برگردان از حالت صوتی به حالت متنی

)هستش و در مقدمه یا ابتدای همه فایل ها توضیح دادم. Smile

شرمنده ببخشید من از روی پست شما اسامی رو نوشتم ندونستم که آقا مهدی و آقای صمیمی یکی هستندBig Grin
آقا جواد ببخشید
پی دی اف ها رو که خوندم متوجه اشتباهم شدم اومدم اصلاح کنم دیدم شما پاسخ دادید
بازم تشکر میکنم
۰
۰
ارسال:
۳۱ فروردین ۱۳۹۳, ۱۰:۵۳ ب.ظ
سلام.ممنون از مطالب خوبتون لطف میکنید اگه لینک مرجع فایهای صوتی رو هم بزارید

با تشکر
۰
۰
ارسال:
۳۱ فروردین ۱۳۹۳, ۱۰:۵۶ ب.ظ
آقا جواد یه سوال آقا مهدی از چه تاریخی این برنامه رو اجرا کردن؟؟
شروع فاز اول کیه؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۰
۳۱ فروردین ۱۳۹۳, ۱۱:۲۱ ب.ظ
سلااااااااام

خیلی لطف کردین ....فراوان سپاس...
۰
۰
ارسال: #۱۱
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۵۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۱۱ ق.ظ، توسط javad94.)
(۳۱ فروردین ۱۳۹۳ ۱۰:۵۳ ب.ظ)shishabori نوشته شده توسط:  سلام.ممنون از مطالب خوبتون لطف میکنید اگه لینک مرجع فایهای صوتی رو هم بزارید

با تشکر

سلام

خواهش می کنم ... لینک فایل های صوتی رو نمیشه گذاشت به خاطر اینکه با قوانین مانشت مطابقت نداره و همچنین
صحبت های رتبه های برتر سنوات گذشته کنکور در قالب متن باید بیان چون کلا تمامی تجارب داوطلبین در قالب متن هست و البته مصاحبه و موارد این چنین . اون زمان هم به این دلایل لینک فایل های صوتی از مانشت برداشته شدند.

(۳۱ فروردین ۱۳۹۳ ۱۰:۵۶ ب.ظ)tayebeh1991 نوشته شده توسط:  آقا جواد یه سوال آقا مهدی از چه تاریخی این برنامه رو اجرا کردن؟؟
شروع فاز اول کیه؟؟

البته این سوال شما رو باید خود مهدی جان بیان و جواب بدن ولی چون ممکنه که ایشون سرش شلوغ باشه به خاطر درس هایی که داره به همین دلیل نتونن که سوال شما رو جواب بدن و دیگه من به جای ایشون پاسخ میدم .
خدمت شما باید بگم که شروع برنامه مطالعاتی مهدی جان از اردیبهشت ماه بوده است. من خودم این قسمت رو تو فایل ها نزاشتم به خاطر اینکه باید هرکسی با توجه به اون شرایط خودش تصمیم بگیره که از کی باید شروع کنه. شرایط هرکس با کس دیگه مسلما فرق می کنه مثلا ممکنه که دوستی اینجا باشه که هنوز درس های ترمش باقی مونده و مشغول اون ها هستش و میخواد از اول تابستون بخونه . اینا رو هم باید در نظر گرفت.
در مورد سوال دومتون باید بگم که فاز اول مطالعه شروعش از الان تا آخر تابستون هستش و نهایتا باید تا آخر تابستون همه درس ها رو بخونید و تمومش کنید. اگه یکی دو تا درس رو هم نرسیدید تموم کنید مشکلی نداره اونا رو باید در ادامه زودتر تمومش کنید تا به تست زنی اون ها هم مثل مابقیه درس ها برسید. در نهایت فایل برنامه ریزی رو خوب خوب مطالعه کنید و به نکته هاش دقت کنید و قشنگ اونجا همه چی مشخص هستش.

موفق باشید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان , MSZ
ارسال: #۱۲
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۲۷ ب.ظ
خیلی سپاسگذارم عالی بودSmile

گـــــر تـخـم مــرغـی بــا نـیـروی بـیـرونــی بـشـکـنـد ، پــایـان زنــدگـی‌ اســت .
ولــی اگــر بــا نـیـروی داخـــلی بـشـکـنـد ، آغـــاز زنــدگــی‌ اســت .
بــهـتـریـن چــیـزهــا (و بــزرگـتـریــن تـغـیـیـرات) هـمـیـشـه از درون آغــاز مــی‌شـــونـد .
۰
۰
ارسال: #۱۳
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۳۵ ب.ظ
من از اردیبهشت شروع کردم و فاز اول رو تا شهریور تموم کردم.
لزومی نداره شما اینقدر زود شروع کنین ولی چون برنامه ریزی درسی من طوری بود که حجم یاذی از مطالب رو تصمیم داشتم بخونم به همین خاطر زودتر شروع کردم و تا قبل از تموم شدن شهریور هم تونستم فاز اول رو تموم کنم
سعی کنین تا قبل از تموم شدن تابستون، یه دور همه درس ها رو بخونین و خلاصه برداری کنین چون خیلی مهمه و خیلی کمک میکنه
تو فاز دومه که باید حجم تست زنی خیلی بره بالا و خلاصه هایی که نوشتین رو بخونین
تو فاز سوم هم که جمع بندی میکنین و میرین سراغ کنکور

ایشالا اگه از الان شروع کنین و آهسته و پیوسته برید جلو، حتما نتیجه خوبی میگیرین
۱۲
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: مهرانگیز , Engineer , virtual girl , fateme_asra , nazi takpar , Parisa-SH , mrm.sary , marjan20 , shamim_s , رتبه۱سال۹۴ , mrsh1372
ارسال: #۱۴
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۲۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۳۰ ق.ظ، توسط tayebeh1991.)
(۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۳۵ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  من از اردیبهشت شروع کردم و فاز اول رو تا شهریور تموم کردم.
لزومی نداره شما اینقدر زود شروع کنین ولی چون برنامه ریزی درسی من طوری بود که حجم یاذی از مطالب رو تصمیم داشتم بخونم به همین خاطر زودتر شروع کردم و تا قبل از تموم شدن شهریور هم تونستم فاز اول رو تموم کنم
سعی کنین تا قبل از تموم شدن تابستون، یه دور همه درس ها رو بخونین و خلاصه برداری کنین چون خیلی مهمه و خیلی کمک میکنه
تو فاز دومه که باید حجم تست زنی خیلی بره بالا و خلاصه هایی که نوشتین رو بخونین
تو فاز سوم هم که جمع بندی میکنین و میرین سراغ کنکور

ایشالا اگه از الان شروع کنین و آهسته و پیوسته برید جلو، حتما نتیجه خوبی میگیرین

ممنون خیلی لطف کردید سپاسگزارم

(۳۱ فروردین ۱۳۹۳ ۱۰:۵۶ ب.ظ)tayebeh1991 نوشته شده توسط:  آقا جواد یه سوال آقا مهدی از چه تاریخی این برنامه رو اجرا کردن؟؟
شروع فاز اول کیه؟؟

البته این سوال شما رو باید خود مهدی جان بیان و جواب بدن ولی چون ممکنه که ایشون سرش شلوغ باشه به خاطر درس هایی که داره به همین دلیل نتونن که سوال شما رو جواب بدن و دیگه من به جای ایشون پاسخ میدم .
خدمت شما باید بگم که شروع برنامه مطالعاتی مهدی جان از اردیبهشت ماه بوده است. من خودم این قسمت رو تو فایل ها نزاشتم به خاطر اینکه باید هرکسی با توجه به اون شرایط خودش تصمیم بگیره که از کی باید شروع کنه. شرایط هرکس با کس دیگه مسلما فرق می کنه مثلا ممکنه که دوستی اینجا باشه که هنوز درس های ترمش باقی مونده و مشغول اون ها هستش و میخواد از اول تابستون بخونه . اینا رو هم باید در نظر گرفت.
در مورد سوال دومتون باید بگم که فاز اول مطالعه شروعش از الان تا آخر تابستون هستش و نهایتا باید تا آخر تابستون همه درس ها رو بخونید و تمومش کنید. اگه یکی دو تا درس رو هم نرسیدید تموم کنید مشکلی نداره اونا رو باید در ادامه زودتر تمومش کنید تا به تست زنی اون ها هم مثل مابقیه درس ها برسید. در نهایت فایل برنامه ریزی رو خوب خوب مطالعه کنید و به نکته هاش دقت کنید و قشنگ اونجا همه چی مشخص هستش.

موفق باشید.
[/quote]

سپاس فراوووووووون
پی دی اف ها رو خوندم عالی بود
بازم ممنون
۰
۰
ارسال: #۱۵
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۱۶ ب.ظ
با سلام

بی نهایت ممنون برای مطلبی که گذاشتید
اگه میشه لینک زیر رو هم ببینید و نظرتون رو بگید

رهرو آن نیست که گهی تند و گهی خسته رود
رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آینده شغل تکنسین برق قدرت و الکترونیک pedramgholami ۰ ۲۲۲ ۱۷ آبان ۱۴۰۲ ۰۲:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pedramgholami
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۷۳۴ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  اهدای کتاب های تستی کنکور ارشد ۹۷ myphilo ۸ ۶,۷۳۱ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  منبع مناسب تستی و کنکوری درس شناسای الگو atousayazd ۷ ۷,۰۵۱ ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: سعید_سخت افزار
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۱۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۳۳۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۱۷ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
  به کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر نیاز دارم Dermobd ۰ ۲,۱۲۳ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Dermobd
  فروش کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر پارسه و پوران پژوهش sems ۳ ۵,۳۳۱ ۱۶ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  تغییر عجیب رشته های فناوری اطلاعات ارشد کنکور ۹۸ irmacfa ۴ ۵,۵۸۰ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close