زمان کنونی: ۲۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۵۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

توصیه ها و پیشنهادات رتبه ۱۱ کنکور ارشد IT سال ۱۳۹۲ به کنکوری های ارشد آینده

ارسال: #۱۶
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۳۷ ب.ظ
RE: توصیه ها و پیشنهادات رتبه ۱۱ کنکور ارشد IT سال ۱۳۹۲ به کنکوری های ارشد آینده
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۱۶ ب.ظ)sot35n نوشته شده توسط:  با سلام

بی نهایت ممنون برای مطلبی که گذاشتید
اگه میشه لینک زیر رو هم ببینید و نظرتون رو بگید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سلام

موضوع پی دی اف شما در مورد کنکور ارشد کامپیوتر هستش ... فایل منابع که در این تاپیک گذاشته شده در مورد کنکور ارشد فناوری اطلاعات هستش و در این فایل اون دسته منابعی قرار داره که آقای صمیمی (رتبه ۱۱ کنکور IT ) برای کنکور خودشون از این کتاب ها استفاده کردند. مطالب فایل منابع این تاپیک یه درصدی هم به درد بچه های کامپیوتری می خوره و از این به بعدش رو باید خودتون دیگه تمامی شرایط رو بسنجید که در ابتدای فایل منابع هم به این نکته اشاره کردم و من نمی تونم در مورد درس ها و منابع مهندسی کامپیوتر نظری بدم.
حالا به نظرم شما باید برین دنبال مصاحبه های نفرات برتر که قبلا کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر دادند و بالطبع رتبه خوبی هم آوردن .و مصاحبه های این قبیل افراد تو همین سایت مانشت در قسمت مصاحبه ها موجوده . بهتره که اون مصاحبه ها رو بخونین تا همه چی دستتون بیاد در مورد منابع مطالعاتی کنکور ارشد کامپیوتر.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۱۶ ب.ظ
سلام
من موفق به دانلود نشدم، لینک ها مشکل دارن گویا.. میشه لطفا بررسی کنین..
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: javad94
ارسال: #۱۸
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۶:۳۸ ب.ظ
RE: توصیه ها و پیشنهادات رتبه ۱۱ کنکور ارشد IT سال ۱۳۹۲ به کنکوری های ارشد آینده
(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۱۶ ب.ظ)A7ade نوشته شده توسط:  سلام

سلام

مشکل از خود سایته... با اجازتون امشب یا فردا فایل ها رو دوباره تو یه سایت دیگه آپلودشون میکنم و لینک دانلود رو هم میزارم...

نگران نباشین...

التماس دعا

یا علی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان
ارسال: #۱۹
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۰۸ ب.ظ
(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۶:۳۸ ب.ظ)afshin.dam نوشته شده توسط:  
(16 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۱۶ ب.ظ)A7ade نوشته شده توسط:  سلام

سلام

مشکل از خود سایته... با اجازتون امشب یا فردا فایل ها رو دوباره تو یه سایت دیگه آپلودشون میکنم و لینک دانلود رو هم میزارم...

نگران نباشین...

التماس دعا

یا علی

سلام دوست عزیز. می تونین فایل ها رو دانلود کنین ... فایل ها رو توو خود سایت دوباره آپلود کردم و هم در یه سایت دیگه آپلود کردم و مشکلی وجود نداره و خیالتون راحت باشه .

التماس دعا

یا علی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: A7ade , ریحان
ارسال: #۲۰
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۴۴ ب.ظ
دانلود شد..
دوستانی مثل شما نگرانی ها رو کم میکنن Smile
ممنون از لطفتون..
۰
۰
ارسال: #۲۱
۳۰ خرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۴۹ ب.ظ
خیلی ممنون. آقای ذاکر هم از شما و هم از آقای صمیمی خیلی خیلی ممنونم، واقعا عالی بود خصوصا قسمت برنامه ریزی و آفت ها.
اون قسمتی که راجع به افرا مثبت گرا بود انگیزه منو واسه درس خوندن خیلی بیشتر کرد..
۰
۰
ارسال: #۲۲
۳۰ خرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۲۱ ب.ظ
بسیار مممنون بابت وقتی که صرف اینکار شد
۰
۰
ارسال: #۲۳
۰۴ تیر ۱۳۹۳, ۱۱:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ تیر ۱۳۹۳ ۱۱:۵۵ ق.ظ، توسط javad94.)
(۳۰ خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۴۹ ب.ظ)eli88 نوشته شده توسط:  خیلی ممنون. آقای ذاکر هم از شما و هم از آقای صمیمی خیلی خیلی ممنونم، واقعا عالی بود خصوصا قسمت برنامه ریزی و آفت ها.
اون قسمتی که راجع به افرا مثبت گرا بود انگیزه منو واسه درس خوندن خیلی بیشتر کرد..
خواهش می کنم... خیلی ممنونم. خوشحال شدم که فایل ها برای شما مفید واقع شدن و از این بابت خوشحالم.
البته یه توضیحی رو بدم و اونم اینه که اسم خودم رو تو مقدمه فایل های پی دی اف نوشتم . سید جواد ذاکر اسم مداح مورد علاقم هست.
بازم ممنونم از لطفتون

(۳۰ خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۲۱ ب.ظ)azsx نوشته شده توسط:  بسیار مممنون بابت وقتی که صرف اینکار شد
خواهش می کنم وظیفه هست ... خیلی خیلی ممنونم از لطفتون
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ashena1
ارسال: #۲۴
۰۹ تیر ۱۳۹۳, ۰۱:۲۳ ق.ظ
(۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۳۵ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  من از اردیبهشت شروع کردم و فاز اول رو تا شهریور تموم کردم.
لزومی نداره شما اینقدر زود شروع کنین ولی چون برنامه ریزی درسی من طوری بود که حجم یاذی از مطالب رو تصمیم داشتم بخونم به همین خاطر زودتر شروع کردم و تا قبل از تموم شدن شهریور هم تونستم فاز اول رو تموم کنم
سعی کنین تا قبل از تموم شدن تابستون، یه دور همه درس ها رو بخونین و خلاصه برداری کنین چون خیلی مهمه و خیلی کمک میکنه
تو فاز دومه که باید حجم تست زنی خیلی بره بالا و خلاصه هایی که نوشتین رو بخونین
تو فاز سوم هم که جمع بندی میکنین و میرین سراغ کنکور

ایشالا اگه از الان شروع کنین و آهسته و پیوسته برید جلو، حتما نتیجه خوبی میگیرین
سلام در رابطه با انتقال داده مبحث آنالیز فوریه از چه کتابی یخونیم خوب توضیح میده.؟؟ مباحث انتقال داده خیلی سخته میشه خودم بخونم جواب بدم یا نیاز به کلاس داره؟

کمیاب ترین چیز در دنیا زندگی کردن است.!
بسیاری از مردم فقط وجود دارند...
۰
۰
ارسال: #۲۵
۰۹ تیر ۱۳۹۳, ۱۱:۴۷ ق.ظ
(۰۹ تیر ۱۳۹۳ ۰۱:۲۳ ق.ظ)wskf نوشته شده توسط:  
(01 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۳۵ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  من از اردیبهشت شروع کردم و فاز اول رو تا شهریور تموم کردم.
لزومی نداره شما اینقدر زود شروع کنین ولی چون برنامه ریزی درسی من طوری بود که حجم یاذی از مطالب رو تصمیم داشتم بخونم به همین خاطر زودتر شروع کردم و تا قبل از تموم شدن شهریور هم تونستم فاز اول رو تموم کنم
سعی کنین تا قبل از تموم شدن تابستون، یه دور همه درس ها رو بخونین و خلاصه برداری کنین چون خیلی مهمه و خیلی کمک میکنه
تو فاز دومه که باید حجم تست زنی خیلی بره بالا و خلاصه هایی که نوشتین رو بخونین
تو فاز سوم هم که جمع بندی میکنین و میرین سراغ کنکور

ایشالا اگه از الان شروع کنین و آهسته و پیوسته برید جلو، حتما نتیجه خوبی میگیرین
سلام در رابطه با انتقال داده مبحث آنالیز فوریه از چه کتابی یخونیم خوب توضیح میده.؟؟ مباحث انتقال داده خیلی سخته میشه خودم بخونم جواب بدم یا نیاز به کلاس داره؟
سلام
به علت اینکه کاربر MSZ دیر سر میزنن به مانشت شما می تونین به خود کاربر MSZ پیام خصوصی بدین تا بیان اینجا و جواب شما رو بدن تا هم شما استفاده کنید و هم بقیه کاربران. اگه منتظر جواب ایشون باشین خیلی طول میکشه تا جوابتون رو بگیرین.
۱
۰
ارسال: #۲۶
۲۳ اسفند ۱۳۹۴, ۰۷:۰۸ ب.ظ
توصیه ها و پیشنهادات رتبه ۱۱ کنکور ارشد IT
فوق العاده بود موید باشید مهندس

...Let it Go
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آینده شغل تکنسین برق قدرت و الکترونیک pedramgholami ۰ ۲۴۴ ۱۷ آبان ۱۴۰۲ ۰۲:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pedramgholami
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۷۶۹ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  اهدای کتاب های تستی کنکور ارشد ۹۷ myphilo ۸ ۶,۷۷۵ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  منبع مناسب تستی و کنکوری درس شناسای الگو atousayazd ۷ ۷,۱۰۵ ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: سعید_سخت افزار
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۴۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۰۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۳۶ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
  به کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر نیاز دارم Dermobd ۰ ۲,۱۴۷ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Dermobd
  فروش کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر پارسه و پوران پژوهش sems ۳ ۵,۳۷۹ ۱۶ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  تغییر عجیب رشته های فناوری اطلاعات ارشد کنکور ۹۸ irmacfa ۴ ۵,۶۳۳ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close