زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۵۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشاوره و برنامه ریزی برای کسایی که مشغول به کار هستن و میخوان درس بخونن

ارسال: #۱۶
۲۳ خرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۳۳ ب.ظ
RE: مشاوره و برنامه ریزی برای کسایی که مشغول به کار هستن و میخوان درس بخونن
(۲۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۳۶ ب.ظ)۸۴۴۵۵۱۰۹ نوشته شده توسط:  سلام به تمامی دوستان.
کسایی که معتقدند همراه با کار کردن نمیشه برای ارشد کامپیوتر درس خوند این پست رو بخونن!!!
شرایطی که من پیشرو دارم:
۱-فارغ التحصیل رشته مهندسی معدن هستم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Cool
۲-تو یک دانشگاه دولتی درجه ۲ درس خوندم.Shy
۳-ازدواج کردم و یک سه قلو حدودا دو ساله دارم(ماشا اله)Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
۴-تو یک پیلوت البته به صورت رایگان (ماله بابامه):Tongue زندگی میکنم.(از کتابخوانه هم خبری نیست)Big GrinBig Grin
۵-جدیدا سرباز شدم،البته از اول تیر.اونم نیروی انتظامی.
۶-به صورت پاره وقت هم کار میکنم چون سربازی ندارم و استخدامم نمیکنن.
۷-سر وصدای بچه‌ها هم که هست.
۸-.........Big Grin
همه اینها را بدون دروغ و خالی بندی گفتم.اما نتیجه کنکور ارشد ۹۰ من چی بوده.رتبم شده ۳۶۲۱ هوش.
نگید زیاده. ببینید که از خیلی هایه دیگه با توجه به شرایطم و اینکه هوش رو بخاطره یک علاقه شدید انتخاب کردم جلوترم.من کتاب هایی رو که شما سر کلاس خوندید رو خودم از این ور و اونور جور کردم و تو خونه با این شرایط ذکر شده خوندم.فقط و فقط به خاطر علاقه.تازه رسیدم به یک فارغ التحصیل کامپیوتر.اما به خودم و به شما قول میدم امسال اون دانشگاهی رو که ارزوی قبولیشو دارم به دست میارم.حالا کیا شرایطشون از من بدتره.
پشتکار و علاقه است که همه چیزو میسازه.
از نظر من کار و نتیجه شما تحسین برانگیزه چراکه رتبه ۳۶۰۰ برای کسایی که اولاً رشته کامپیوتر بودن و ۴ سال دروس کامپیوتر رو پاس کردن‌، ثانیاً برای کنکور هم تا حدی کار کردن .
من خودم تعداد زیادی رو میشناسم که آزمون آزمایشی ثبت نام کردن‌، چند ماه هم خوندن آخر سر هم رتبه هوش اونا بین ۲۰۰۰ تا ۶۰۰۰ شد چونکه روش درس خوندنشون غلط بود.
شما به یه برنامه ریزی اصولی بهمراه تلاش بیشتر روی ریاضیا حتماً سال دیگه قبولی( از ریاضیا نگزر)

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایرسا , **sara** , ali_computer69 , saba7
ارسال: #۱۷
۲۳ خرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۳۵ ب.ظ، توسط Helmaa.)
(۲۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۴۰ ب.ظ)mystack نوشته شده توسط:  
(23 خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۳۶ ب.ظ)۸۴۴۵۵۱۰۹ نوشته شده توسط:  سلام به تمامی دوستان.
کسایی که معتقدند همراه با کار کردن نمیشه برای ارشد کامپیوتر درس خوند این پست رو بخونن!!!
شرایطی که من پیشرو دارم:
۱-فارغ التحصیل رشته مهندسی معدن هستم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Cool
۲-تو یک دانشگاه دولتی درجه ۲ درس خوندم......

===============
این بده که هی کنکور بدی و هی قبول نشی !!! چه تضمینی هست با این شرایط سالهای بعد قبول بشی ...... ؟؟؟؟
ایشون وضعیتشون با ماها فرق میکنه ،کسی که با این شرایط جرات درس خوندن برا ارشد کرده پس حتما از پسش بر میاد ،ما خودمون اکثرا بر اساس علاقه کار میکنیم که خوب راحت‌تر میشه یه مدت کنار گذاشتش اما این بنده خدا با سه قلوها چی کار میتونه بکنهHuh
۸۴۴۵۵۱۰۹ انشاالله که امسال رتبه خوبی بیارید و در کنار گذاشتن کارنامتون عکس سه قلوها هم حتما بگذارید.Smile

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سر غیب
باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایرسا , **sara** , ali_computer69
ارسال: #۱۸
۲۳ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۴۳ ب.ظ، توسط fatima1537.)
من با این نظرات که میگن ضمن کار نمیشه درس خوند کاملا مخالفم
فقط باید برنامه ریزی داشت
باید برنامه های جنبی که شاغلها دارن رو کنارگذاشت
مثل:دوره هایی که برای کارمندا میذارن،خریدرفتن،امشکلاتی که در اداره برامون پیش میاد و فکرمون رو مشغول میکنه
میشه نوع کارمون رو سبک‌تر کنیم
میشه از همین حالا شروع کرد برای ارشد خوند
و...
ناامید نباشید.شاید رتبه تون بهتر از خیلی‌ها شد
مگه می خواید بیشتر از ۶ ساعت در روز بخونید؟ همین زمان کافیه
به نظرم با ۲-۳ ساعت در روز اگر از حالا شروع کنید کاملا موفق میشید
فقط باید‌: توکل به خدا_برنامه ریزی و اراده قوی داشته باشید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایرسا , Maryam-X , faraaz_mb , **sara** , Ravi , ali_computer69 , بهارک_۱
ارسال: #۱۹
۲۳ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۵۹ ب.ظ
به نظرم با یه کار نیمه وقت میشه درس خوند.
من برای امسال در روزهای آخر که خیلی فشار می آوردم بیشتر از ۷ ساعت مفید نمی تونستم بخونم.
اگه صبح تا ظهر سر کار باشیم(مثلا ۸ تا ۱۴)بین ۲-۳ ساعت هم استراحت و از ساعت ۵ عصر شروع کنیم تا ۱۰ شب به نظرم کافیه.

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69
ارسال: #۲۰
۲۴ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۲۲ ق.ظ
(۲۳ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۵۹ ب.ظ)Maryam-X نوشته شده توسط:  به نظرم با یه کار نیمه وقت میشه درس خوند.
من برای امسال در روزهای آخر که خیلی فشار می آوردم بیشتر از ۷ ساعت مفید نمی تونستم بخونم.
اگه صبح تا ظهر سر کار باشیم(مثلا ۸ تا ۱۴)بین ۲-۳ ساعت هم استراحت و از ساعت ۵ عصر شروع کنیم تا ۱۰ شب به نظرم کافیه.

من نمیخام چیزی رو نفی کنم ولی واقعا شدنی
شما چندروز میخاید این رویه رو ادامه بدید باور کنید بعد ۲ هفته کاملا تخلیه میکنید و دیگه حتی از خستگی در محیط کارتون هم دچار مشکل میشید
پس انتخاب کنید و یکی رو به نتیجه درست برسونید‌، فرض رو براین بگیریم که شما
ارشد قبول شدیم‌، آیا باز میتونید کارتونو فول تایم هر روز از ۸ تا ۱۴ ادامه بدید
دوست ما گفتن من ۳۵۰۰ هوش شدم باور کنید فقط ۱۰۰۰ نفر بطور جد برای کنکور میخونن‌، بنابراین نمیشه گفت شما موفقیتی کسب کردید.
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mile Stone , ایرسا , SarahArshad , ali_computer69 , 2063
ارسال: #۲۱
۲۴ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۲۶ ق.ظ
(۲۴ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۲۲ ق.ظ)mass2009 نوشته شده توسط:  
(23 خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۵۹ ب.ظ)Maryam-X نوشته شده توسط:  به نظرم با یه کار نیمه وقت میشه درس خوند.

شما چندروز میخاید این رویه رو ادامه بدید باور کنید بعد ۲ هفته کاملا تخلیه میکنید و دیگه حتی از خستگی در محیط کارتون هم دچار مشکل میشید
دوست ما گفتن من ۳۵۰۰ هوش شدم باور کنید فقط ۱۰۰۰ نفر بطور جد برای کنکور میخونن‌، بنابراین نمیشه گفت شما موفقیتی کسب کردید.

بله شما درست میگید اما من خودم دیدم که بچه‌ها با کلی هزینه اما به دلیل داشتن روش غلط رتبه های بدی گرفتن‌، رتبه ۳۵۰۰ ایشون نشون میده با توجه به شرایطش با تلاش حساب شده میتونه روی قبولی حساب باز کنه( البته جای قبولی رو نظری راجع بهش ندارم)

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایرسا , ali_computer69
ارسال: #۲۲
۲۴ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۳۳ ق.ظ
(۲۴ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(24 خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۲۲ ق.ظ)mass2009 نوشته شده توسط:  
(23 خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۵۹ ب.ظ)Maryam-X نوشته شده توسط:  به نظرم با یه کار نیمه وقت میشه درس خوند.

بله شما درست میگید اما من خودم دیدم که بچه‌ها با کلی هزینه اما به دلیل داشتن روش غلط رتبه های بدی گرفتن‌، رتبه ۳۵۰۰ ایشون نشون میده با توجه به شرایطش با تلاش حساب شده میتونه روی قبولی حساب باز کنه( البته جای قبولی رو نظری راجع بهش ندارم)

شاید در بحث رتبه حق باشما باشه مسعود جان ولی من هنوز روی نظری که دادم هستم و قویا میگم نمیشه‌، چون خودم کار میکردم و میدونم‌، برنامه نویسی‌، کار با ارباب رجوع‌، رفع ارورات سیستم واقعا اعصابی برای آدم نمیزاره‌، مگر اینکه دوستان کار دیگه ای مدنظرشون باشه...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jabar-Asadi , Helmaa , **sara** , ali_computer69
ارسال: #۲۳
۲۴ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۴۸ ق.ظ
Mass2009 کاملا درست میگن .... ۱۰۰ درصد موافقم

how i wish....
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69
ارسال: #۲۴
۲۴ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۰۹ ق.ظ
(۲۴ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۳۳ ق.ظ)mass2009 نوشته شده توسط:  شاید در بحث رتبه حق باشما باشه مسعود جان ولی من هنوز روی نظری که دادم هستم و قویا میگم نمیشه‌، چون خودم کار میکردم و میدونم‌، برنامه نویسی‌، کار با ارباب رجوع‌، رفع ارورات سیستم واقعا اعصابی برای آدم نمیزاره‌، مگر اینکه دوستان کار دیگه ای مدنظرشون باشه...
من هم کاملا موافقم با حرف ایشون .ببینید در صورتی میشه همزمان کار ودرس رو داشت که کاری که می خواهیم انجام دهیم یه کار کاملا روتین ویکنواخت وبدون استرس کاری باشه .جنس کار برنامه نویسی
استرس زاست.کسی که کارش برنامه نویسی هستش نمی تونه همزمان با کار درس بخونه البته شاید
در بلند مدت بشه اما به قول این دوستمون یه جایی می بره .شما وقتی تا ۲ در اداره باشی معمولا
آنقدر خسته ای که واقعا توانی نداری والبته خیلی وقتها هست که شما به مشکلی بر می خوری که باید در خانه کلی مطالعه واینترنت گردی کنی تا مشکلت را برای فردا ۸صبح حل کنی.پس می بینی که در عمل
خیلی خیلی سخت است .در ضمن ایشون که میگند از یه رشته دیگه اومدند و۳ قلو دارند واقعا به ایشان تبریک میگم. اما آیا اگر خانمی در این وضع بود باز هم می توانست. به نظر من باید به خانم
ایشان هم یک تبریک درست وحسابی گفت که مطمئنا مسولیت بچه‌ها و کارهای خانه را خود به تنهایی انجام میدهد .اما وضعیت برای یک خانم کاملا متفاوت است .ساعا ۲ یا۴ که می آید منزل باید
بعد کمی استراحت برود به آشپزخانه وفکر نمی کنم زودتر از ۸ شب بیرون بیاید .پس میبینید که
واقعا سخت است .حال حساب کنید بعد از غذا ولباس شستن وجارو وغیره حال باید بنشیند به مطالعه واینترنت برای فردا سر کار پس کی می رسد به درس ؟
من خودم به شخصه همین مشکل را داشتم وکار را کامل گذاشتم کنار .پس الکی نمیگوییم بلکه تجربه کار آن هم کاری پر از استرس را داشتم .البته اگر کارتان طوری است که استرس ندارد ودر خانه فکرتان را مشغول نمی کند می توان یک ماهی را امتحان کنید اگر توانستید ادامه دهید وگرنه خود تصمیم گیرنده هستید.
شاید برای مردها ودختران مجردی که مسولیت مستقیم ندارند شدنی باشد اما برای زنان متاهل فکر نمی کنم. البته باز هم میگویم کار نشد ندارد اما زمان بیشتری از آدم میگیرد شاید سالها .
شما می گویید با روزی ۲-۳ ساعت اگه از الان بخونی میشه .بله روزی ۲-۳ ساعت باز هم برای کسی است که پایه‌ی خوبی از دانشگاه دارد اما کسی که نیاز به خواندن بیشتر دارد من فکر نمی کنم برسد با روزی ۲-۳ ساعت دانشگاه خوبی را بیاورد.
با تشکر .

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Helmaa , faraaz_mb , **sara** , Maryam-X , ali_computer69
ارسال: #۲۵
۲۴ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۳۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۳۵ ق.ظ، توسط Masoud05.)
ببینید‌، دوستم با اینکه تا ساعت ۳ درگیر کار خیلی سختی بود آخرش با رتبه زیر ۳۰۰ قبول شد یا یکی دیگه با اینکه درگیر درس و امتحانات ترم ۷ بود رتبه زیر ۱۰۰ آورد که اینا پایه متوسطی داشتن اما درست درس خوندن.
راجع به این دوستمون باید بگم حرفایی که زدم جنبه امیدوارانه داره هر چند که سر حرفم هستم‌، در صورتی که حساب شده درس بخونه و روی ریاضیا تلاش بیشتری بکنه( چون اونا رو خونده )میتونه موفق باشه .
برای حسن ختام هم به لینک زیر نگاه کنید( به رتبه و شریط ایشون هم بیشتر دقت کنید بعد ببینید شانس قبولی دوستمون با شرایط گفته شده چقدره)‌:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , ali_computer69 , بهارک_۱
ارسال: #۲۶
۲۴ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۴۸ ق.ظ
با این اوصاف،شاید بشه نتیجه گرفت که به کشش ،توان،میزان پشتکار و....افراد،بستگی داره که از فردی به فرد دیگه متفاوته،خوبه از تجارب دیگران استفاده کرد اما در آخر هر کسی باید خودش رو با خودش بسنجه.(اینروزا تب کنکور ارشد داغه این هم مزید بر علت شده).

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سر غیب
باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , ali_computer69
ارسال: #۲۷
۰۸ تیر ۱۳۹۰, ۱۱:۴۳ ب.ظ
من هم کار میکنم البته الان بازه شروع کردم برا ارشد بخونم اما در طول امتحانا ترم از اون جایی که تا حدود ۵ بعد از ظهر در گیر کار سخت والبته ذهنی بودم برام سخت بود اما این ترم سعی کردم کارم رو تا ساعت ۲ ظهر بکنم و عصرم رو به درس اختصاص بدم
به این نکته باید توجه کنید که همه ما توی این سن و سال کارایی داریم به جز درس و کار مثلا نگهداری و بچه و یا مراسمات عروسی و عزا که اگه توجه کنید معمولا این کارا خودش یه روز یا دو روز عصرتون رو تو هفته میگیره پس فقط ۴ روز عصر میمونه برا خوندن
به نظرم اگه کسی برنامه درستی داشته باشه میتونه اما شدیدا باید به اون مقید باشه و سعی کنه تا می تونه به برنامش عمل کنه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: faraaz_mb , بهارک_۱
ارسال: #۲۸
۱۹ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۳۳ ب.ظ، توسط p_plusplus.)
سلام. منم میخوام امسال بطور جدی درس بخونم. سال گذشته بدون خوندن خاصی توی دولتی مجاز شدم اما رتبم خوب نبود.
من هر روز غیر از پنج شنبه‌ها تا ساعت ۴ سرکارم. کارای خونه و پخت و پز و نظافت هم هست.
همه اینا بهم خیلی استرس وارد میکنه که نتونم. اما واقعا" بیشتر از این نمی تونم ارشدو عقب بندازم.
حالا کسایی که شاغلن بیاین با هم یه برنامه ریزی درست و عملی بکنیم تا بتونیم امسال همگی با هم قبول شیم ایشاا....
راستی من دوست دارم آی تی بخونم.
۱
۲
ارسال: #۲۹
۱۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۲۸ ب.ظ
من تجربه اینو سال قبل داشتم که همراه کا بخونم واسه ارشد بخونم.
بعد ۲ هفته دیگه نتونستم ادامه بدم چون دیگه از ساعت ۷ که از کار برمیگشتم با اون خستگی فقط تا وقت خودن شام میتونستم دووم بیارمو بیدار باشم.
حالا فکر کن روزایی که تو شرکت رو اعصابت پیاده روی کرده باشن!!!
دیگه واسه امسال ترک کار کردمو واسه کنکور به طور جدی میخوام بخونم.

من اگر چه بندگی را به خدا رسانده باشم
همه بنده ام خدایا به تو می رسد خدایی

بکشان به عاشقانت که کشی به جرم عشقم
مگرم نه وعده دادی که کشی و بر سر آیی

اگه میخوای منو بازم ببینی
من همینجام پشت اون لبخند قدیمی
حلال کنید
۲
۰
ارسال: #۳۰
۲۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۶:۴۸ ب.ظ
من امسال مشغول به کار شدم و ساعت کاریم از هشت صبح تا هفت شبه البته دو ساعت وقت ناهار دارم. شبا میانگین سه ساعت درس میخونم و فرداش تو محل کارم نکته‌ها و یادداشت هامو مرور میکنم. ‍پنج شنبه‌ها ظهر به بعد و جمعه هم تعطیلم که مساله حل میکنم. کلا یکم کند پیش میرم ولی سعی میکنم همون یه بار خوندن رو با مرور نکته‌ها تو ذهنم ماندگار کنم.ازدواج هم کردم ولی همسرم تو کارای خونه بهم کمک میکنه. امید دارم که[/php] بتونم موفق بشم.
۲
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۴۰۸ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۸۱۴ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۲۲ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۶۰۷ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۳,۰۲۶ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۸۰۱ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۱,۹۹۴ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
  مشاوره برای ارشد آزاده صادقی ۰ ۱,۵۳۳ ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: آزاده صادقی
  برای آموزش مبانی برنامه نویسی چکار کنیم؟ elecomco ۰ ۲,۳۳۳ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  همکار در حوزه speech recognition و برنامه نویسی اندروید pasargad7788 ۰ ۲,۰۰۳ ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: pasargad7788

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close