زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۰۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشاوره و برنامه ریزی برای کسایی که مشغول به کار هستن و میخوان درس بخونن

ارسال:
۱۹ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۴۹ ق.ظ
سلام
ممنون میشم یکی که شاغله یا میدونه که چطور باید هم درس خوند هم کار کرد برا برنامه ریزی درسی به من کمک کنهHuh

پنجره شبهای تنهایی را آنگونه بگشای که مزرعه همیشه سبز خالقت را نظاره کنی
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: soniasa
ارسال:
۱۹ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۵۶ ب.ظ
ببخشید این تاپیک و باید تو قسمت مشاوره‌ی کنکور می ذاشتین!

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A
ارسال:
۲۲ خرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۲۷ ق.ظ، توسط پری.)
سلام
ممنون میشم یکی که شاغله یا میدونه که چطور باید هم درس خوند هم کار کرد برا برنامه ریزی درسی به من کمک کنهHuh
یعنی کسی نیست که شاغل باشه بخواد ادامه تحصیل بده
چه جالب

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: faraaz_mb , ali_computer69 , soniasa
ارسال:
۲۲ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۱۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۲۲ ب.ظ، توسط mass2009.)
RE: مشاوره و برنامه ریزی برای کسایی که مشغول به کار هستن و میخوان درس بخونن
(۲۲ خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۰۹ ق.ظ)پری نوشته شده توسط:  سلام
یعنی کسی نیست که شاغل باشه بخواد ادامه تحصیل بده
چه جالب

با سلام
من نظر شخصی خودم میگم‌، من هم قبلا کار میکردم ،ولی واقعا امکان پذیر نیست که کسی در حین کار بتونه کارشناسی ارشد قبول شه‌، البته منظور من قبولی تو دانشگاه های خوب دولتی ،
شاید ۲۰ سال پیش این امکان وجود داشت و بیشتر دانشجوها تا مقطع لیسانس درس رو کنار میزاشتند و این همه متقاضی برای ادامه تحصیل نبود
باور کنید الان تب کارشناسی ارشد از کارشناسی هم گرمتر شده و دیگه نمیشه بدون برنامه ریزی فشرده و خوندن زیاد در طول روز قبول شد
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , پشتکار , ali_computer69 , saba7 , 2063
ارسال:
۲۲ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۳۲ ب.ظ
مگه شما چند ساعت در روز مطالعه میکنین

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69
ارسال:
۲۲ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۴۱ ب.ظ
به نظر من زمانی که می خواید هم کار کنید و هم برای ارشد بخونید باید برنامه ریزیتون بلند مدت باشه، مثلاً یک برنامه‌ی دو ساله بریزید، که بتونید این حجم زیاد درس هارو کامل تموم کنید
کلاً در ابن شرایط باید شرایط کاریتون هم به ثبات رسیده باشه و بتونبد برای درستون برنامه ریزی کنید

*****شکست پله های موفقیت است*****
۰
۰
ارسال:
۲۲ خرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۲۵ ب.ظ
(۲۲ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۳۲ ب.ظ)پری نوشته شده توسط:  مگه شما چند ساعت در روز مطالعه میکنین

حداقل روزی باید ۸ ساعت بدون خستگی از کار درس خوند ،اگه کسی به شما گفت من روزی ۲ ساعت خوندم یا نه بابا نخوندیم رفتیم سر جلسه‌، دانشگاه خوبی قبول شده‌، بدونید یا نابغست‌، یا اصلا نمیخاد شما موفق بشید و داره بهتون دروغ میگه
البته خدا کنه همون دلیل اول باشه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , Jabar-Asadi , SarahArshad , پشتکار , ali_computer69 , alime
ارسال:
۲۲ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۳۷ ب.ظ
به نظر من که هیچ کاری نشدنی نیست!
فقط اراده می خواد
البته طبیعیه که باید بیشتر درس بخونید مثلا اگر دوستانتون سال اول قبول شدند شما سال دوم یا سوم قبول می شید.
رتبه ۱ علوم اجتماعی ۸۹ یک خانم بوده که شاغل هم بوده تو مصاحبه اش نوشته بود ۲۰ روز آخر را مرخصی گرفتم تا درس بخونم اما باز دهیم از روزهایی که سر کار می رفتم کمتر بود!روزهایی که سر کار می رفتم بیشتر درس می خوندم.

نمونه‌ی عملیش هم همین فرداد خودمونه تو مانشت.که به قول خودش تا دو روز قبل از کنکور هم سر کار بوده ولی رتبش خوب شده.البته سال اولش هم نبوده.

البته اگر قصد دارید امسال قبول بشید باید:
۱-از اول تیر شروع کنید و سعی کنید کتب را مفهومی بخونید تا از بچه های دیگه عقب نیفتید.
۲- ترجیحا یک کار نیمه وقت پیدا کنید.که از صبح تا ظهر سر کار باشید .۲ ساعت ظهر استراحت کنید و هر روز عصر توی یک ساعت مشخص و منظم درس بخونید.تا بدنتون به روال عادت کنه .نه اینکه یک روز ۵ ساعت بخونید روز بعد خسته باشید ۱ ساعت.روز بعد اضافه کاری داشته باشد اصلا نخونید و الی.....
۳-چون در محیط کار جو کنکوری کمه و ممکنه وسطاش کم بیارید از همین اول خودتون را به کتابخونه عادت بدید.البته اگر در دسترسه تا از محیط اونجا انرژی بگیرید.
۴-داشتن یک دوست خوب کنکوری هم رشته‌ی خودت برای خوندن کنکور هم که معجزه می کنه!

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , پشتکار , faraaz_mb , ali_computer69
ارسال:
۲۲ خرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۵۰ ب.ظ
تقریبا غیر ممکنه ... این تقریبا رو هم به این علت میگم به خاطر اینکه همیشه ادم هایی هستن و میخوان با فدا کردن خودشون به یه سری اهداف کوتاه مدت برسن ... اگه کسی میخواد ارشد بخونه کار کردن کلی ازش انرژی میگیره .... مشتری‌، کارفرما آ و .... اصلا براشون مهم نیست شما درس میخونین یا نه ..... تجربه شخصی من میگه اصلا" !!!

how i wish....
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , پشتکار , ali_computer69
ارسال: #۱۰
۲۲ خرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۲۵ ب.ظ، توسط موج.)
(۲۲ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۳۷ ب.ظ)Maryam-X نوشته شده توسط:  به نظر من که هیچ کاری نشدنی نیست!
فقط اراده می خواد
البته طبیعیه که باید بیشتر درس بخونید مثلا اگر دوستانتون سال اول قبول شدند شما سال دوم یا سوم قبول می شید.
رتبه ۱ علوم اجتماعی ۸۹ یک خانم بوده که شاغل هم بوده تو مصاحبه اش نوشته بود ۲۰ روز آخر را مرخصی گرفتم تا درس بخونم اما باز دهیم از روزهایی که سر کار می رفتم کمتر بود!روزهایی که سر کار می رفتم بیشتر درس می خوندم.

نمونه‌ی عملیش هم همین فرداد خودمونه تو مانشت.که به قول خودش تا دو روز قبل از کنکور هم سر کار بوده ولی رتبش خوب شده.البته سال اولش هم نبوده.

البته اگر قصد دارید امسال قبول بشید باید:
۱-از اول تیر شروع کنید و سعی کنید کتب را مفهومی بخونید تا از بچه های دیگه عقب نیفتید.
۲- ترجیحا یک کار نیمه وقت پیدا کنید.که از صبح تا ظهر سر کار باشید .۲ ساعت ظهر استراحت کنید و هر روز عصر توی یک ساعت مشخص و منظم درس بخونید.تا بدنتون به روال عادت کنه .نه اینکه یک روز ۵ ساعت بخونید روز بعد خسته باشید ۱ ساعت.روز بعد اضافه کاری داشته باشد اصلا نخونید و الی.....
۳-چون در محیط کار جو کنکوری کمه و ممکنه وسطاش کم بیارید از همین اول خودتون را به کتابخونه عادت بدید.البته اگر در دسترسه تا از محیط اونجا انرژی بگیرید.
۴-داشتن یک دوست خوب کنکوری هم رشته‌ی خودت برای خوندن کنکور هم که معجزه می کنه!

مریم خانوم توصیه های خیلی خوبی کردن
من با نظر ایشون موافقم
کار نشد نداره
البته سخته من خودم یه ترم که کارام خیلی گره خورده بود تا مرز مشروطی رفتم اما خوب ساعات کاریم زیاد بود صبح که ساعت ۷ میرفتم دانشگاه بعد اونم میرفتم سر کار و حدود ۱۰/۵ - ۱۱ شب میرسیدم خونه
اگه کار نیمه وقت دارین و تحصیلتون تموم شده که اصلن مشکلی نیست احساس کنید که مثه بچه هایی هستین که دارن درس میخونن با ارشد و ۲۰ واحد عمومی یا غیر مرتبط برداشتن همزمان

چنتا عامل هم من به اونایی که دوستمون بالا گفتن اضافه میکنم
۵- توکل به خدا
۶- نظم (که برای همه لازمه برای شما جدی تر)
۷- صبر( از حرف این و اون که میگن نشد و نمیشه و یا از نتیجه ندادن های مقطعی خسته نشید)
۸- تشخیص هدف (این برای همه لازمه خیلی‌ها رو دیدم توی فرایند مطالعه ارشد وارد میشن خوب هم جلو میرن یه جا یه نفر ازشون سوال میکنه یا خودشون تازه به ذهنشون میرسه که چرا برای ارشد میخوان بخونن اصلا نخونند چی میشه- قبل از شروع کار اهدافتون رو لیست کنید که چرا و با چه انگیزه ای دارید پیش میرید اونها رو بنویسید و هر وقت توی این فرایند خسته شدین بهشون یه نگاه بندازین)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , Maryam-X , fatima1537 , ایرسا , faraaz_mb , ali_computer69 , Parva , soniasa
ارسال: #۱۱
۲۳ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۰۷ ق.ظ
غیر از پری خانم کیا تصمیم دارند امسال علاوه برای ارشد خوندن کار هم بکنند؟؟؟؟

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69 , بهارک_۱
ارسال: #۱۲
۲۳ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۱۹ ق.ظ
(۲۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۰۷ ق.ظ)Maryam-X نوشته شده توسط:  غیر از پری خانم کیا تصمیم دارند امسال علاوه برای ارشد خوندن کار هم بکنند؟؟؟؟

من همچین قصدی داشتم یعنی مشغولم فعلا،اما خیلی‌ها میگن باید کارت رو رها کنی(همین قصد رو هم دارمSad) نمیخوام مثل پارسال بشه،البته اینم بگم من اون ساعتهایی هم که منزل هستم خیلی ذهنم درگیر کارم میشه و همش در حال سرچ هستم و.....پارسال رو الکی از دست دادم(درسته خیلی چیزا یاد گرفتمSmile اما Sad )

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سر غیب
باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Maryam-X , Jabar-Asadi , ali_computer69
ارسال: #۱۳
۲۳ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۵۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۵۸ ق.ظ، توسط vovin.)
به نظر من هم بهترین کار اینه که این دوتا هم زمان نباشه، شدنی هست منم تو محل کارم دیده بودم کسایی رو که قبول شدن با رتبه خوب اما دو سه حتی چهار سالی بود که می خوندن هی، به نظر من این روش فرسایشیه‌، آدم یه بار قال یه چیزیو بکنه بهتره تا هی بارشو بدوش بکشه .
منم جزء کسایی‌ام که استعفا دادم بشینم خونه درس بخونم و قبول دارم یکم کار سختیه مخصوصا وقتی کارتو دوست داری یا استقلال مالی و این قضایا پیش میاد اما فکر می کنم ارزششو داره Wink
(۲۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ)vovin نوشته شده توسط:  به نظر من هم بهترین کار اینه که این دوتا هم زمان نباشه، شدنی هست منم تو محل کارم دیده بودم کسایی رو که قبول شدن با رتبه خوب اما دو سه حتی چهار سالی بود که می خوندن هی، به نظر من این روش فرسایشیه‌، آدم یه بار قال یه چیزیو بکنه بهتره تا هی بارشو بدوش بکشه .
منم جزء کسایی‌ام که استعفا دادم بشینم خونه درس بخونم و قبول دارم یکم کار سختیه مخصوصا وقتی کارتو دوست داری یا استقلال مالی و این قضایا پیش میاد اما فکر می کنم ارزششو داره Wink

تازه یادم رفت بگم که به جز تمرکز و اینا بعد از ۸ ساعت کار اونم کار ماها که فکریه ذهنمون خستس

"Life is what happens to you, while you're busy making other plans." John Lennon
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jabar-Asadi , ali_computer69 , saba7
ارسال: #۱۴
۲۳ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۳۶ ب.ظ
سلام به تمامی دوستان.
کسایی که معتقدند همراه با کار کردن نمیشه برای ارشد کامپیوتر درس خوند این پست رو بخونن!!!
شرایطی که من پیشرو دارم:
۱-فارغ التحصیل رشته مهندسی معدن هستم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Cool
۲-تو یک دانشگاه دولتی درجه ۲ درس خوندم.Shy
۳-ازدواج کردم و یک سه قلو حدودا دو ساله دارم(ماشا اله)Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
۴-تو یک پیلوت البته به صورت رایگان (ماله بابامه):Tongue زندگی میکنم.(از کتابخوانه هم خبری نیست)Big GrinBig Grin
۵-جدیدا سرباز شدم،البته از اول تیر.اونم نیروی انتظامی.
۶-به صورت پاره وقت هم کار میکنم چون سربازی ندارم و استخدامم نمیکنن.
۷-سر وصدای بچه‌ها هم که هست.
۸-.........Big Grin
همه اینها را بدون دروغ و خالی بندی گفتم.اما نتیجه کنکور ارشد ۹۰ من چی بوده.رتبم شده ۳۶۲۱ هوش.
نگید زیاده. ببینید که از خیلی هایه دیگه با توجه به شرایطم و اینکه هوش رو بخاطره یک علاقه شدید انتخاب کردم جلوترم.من کتاب هایی رو که شما سر کلاس خوندید رو خودم از این ور و اونور جور کردم و تو خونه با این شرایط ذکر شده خوندم.فقط و فقط به خاطر علاقه.تازه رسیدم به یک فارغ التحصیل کامپیوتر.اما به خودم و به شما قول میدم امسال اون دانشگاهی رو که ارزوی قبولیشو دارم به دست میارم.حالا کیا شرایطشون از من بدتره.
پشتکار و علاقه است که همه چیزو میسازه.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: rezvan_m , fatima1537 , ایرسا , SarahArshad , faraaz_mb , **sara** , ali_computer69 , l.sh , انرژی مثبت , a_maisami , بهارک_۱
ارسال: #۱۵
۲۳ خرداد ۱۳۹۰, ۰۷:۴۰ ب.ظ
(۲۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۳۶ ب.ظ)۸۴۴۵۵۱۰۹ نوشته شده توسط:  سلام به تمامی دوستان.
کسایی که معتقدند همراه با کار کردن نمیشه برای ارشد کامپیوتر درس خوند این پست رو بخونن!!!
شرایطی که من پیشرو دارم:
۱-فارغ التحصیل رشته مهندسی معدن هستم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Cool
۲-تو یک دانشگاه دولتی درجه ۲ درس خوندم......

===============
این بده که هی کنکور بدی و هی قبول نشی !!! چه تضمینی هست با این شرایط سالهای بعد قبول بشی ...... ؟؟؟؟

how i wish....
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۸۳ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۸۰۹ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۱۹ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۶۰۶ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۳,۰۱۹ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۸۰۰ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۱,۹۹۱ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
  مشاوره برای ارشد آزاده صادقی ۰ ۱,۵۲۹ ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: آزاده صادقی
  برای آموزش مبانی برنامه نویسی چکار کنیم؟ elecomco ۰ ۲,۳۳۰ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  همکار در حوزه speech recognition و برنامه نویسی اندروید pasargad7788 ۰ ۱,۹۹۸ ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: pasargad7788

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close