زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۰۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نوزدهمین کنفرانس ملی سالانه انجمن کامپیوتر ایران

ارسال:
۰۸ مهر ۱۳۹۲, ۰۲:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۴۵ ب.ظ، توسط MEHDI_M.)
انجمن کامپیوتر ایران با همکاری دانشگاه شهید بهشتی نوزدهمین کنفرانس ملی انجمن کامپیوتر را با هدف رشد و توسعه دانش و فناوری کامپیوتر در دو بخش مقالات عادی و پوستری برگزار می‌کنند.
کنفرانس ملی کامپیوتر در پنج محور اصلی زیر مقالات را بررسی و برای ارائه (شفاهی و پوستری) و چاپ در مجموعه مقالات انتخاب خواهد کرد.

مهندسی نرم‌افزار:

تکنیک‌های مهندسی نرم‌افزار
متدولوژی‌های چابک
آزمون و ارزیابی نرم‌افزار
روش‌های صوری
بازمهندسی نرم‌افزار
مهندسی وب
طراحی پایگاه داده
مهندسی نیازمندی‌ها
محاسبات سرویس‌گر
مهندسی نرم‌افزار جنبه‌گرا
سیستم‌های تطبیق‌پذیر
الگوهای تحلیل، معماری و طراحی نرم‌افزار
معماری نرم‌افزار و شیوه‌های ارزیابی آن
ویژگی‌های کیفی نرم‌افزار
مهندسی متدولوژی
موارد مشابه

الگوریتم‌ها و نظریه محاسبات:

نظریه محاسبات و پیچیدگی
الگوریتم‌ها
الگوریتم‌های موازی
هندسه محاسباتی
الگوریتم‌های تقریبی
اصول طراحی کامپایلرها
نظریه زبان و ماشین
موارد مشابه

هوش مصنوعی و پردازش‌های هوشمند:

یادگیری ماشین
برنامه‌ریزی در هوش مصنوعی
پردازش تصویر
بینایی ماشین
شناسایی الگو
داده‌کاوی
پردازش زبان ماشینی
ترجمه ماشینی
پردازش متن
تحلیل و استنتاج محتوایی
تعامل انسان و ماشین
موارد مشابه

شبکه‌های کامپیوتری/ سیستم‌های عامل و سیستم‌های توزیع شده:

شبکه‌های کامپیوتری
شبکه‌های موردی و سنسوری
شبکه‌های چندرسانه‌ای
شبکه‌های بی‌سیم و موبایل
رایانش ابری
پردازش موازی و سیستم‌های توزیع شده
مدلسازی و ارزیابی
محاسبات اینترنتی، تدوین و خوشه‌ای
پایگاه‌های داده‌ای توزیع شده
طراحی و بهبود سیستم‌های عامل
تکنیک‌های زمان‌بندی فرآیندها
موارد مشابه

امنیت سامانه‌های کامپیوتری:

رمزنگاری
امنیت شبکه
امنیت نرم‌افزار
امنیت سیستم عامل
معماری سیستم‌های امن
امنیت اطلاعات
امنیت پایگاه داده
موارد مشابه

سیستم‌های دیجیتال و معماری کامپیوتر:

معماری کامپیوتر
معماری سیستم‌های حافظه
حساب کامپیوتری
قابلیت اطمینان و آزمون‌پذیری
معماری‌های موازی و چندهسته‌ای
مدلسازی و ارزیابی کارآیی سیستم‌های دیجیتال
مدارهای مجتمع دیجیتال در مقیاس بسیار بزرگ
سیستم‌های نهفته و بی‌درنگ
سیستم‌های بازپیکربند
معماری سیستم‌های دیجیتال با مصرف توان پایین
معماری پردازنده شبکه، مسیریاب و سوئیچ
طراحی خودکار مدارهای دیجیتال
فناوری‌های نوین در طراحی دیجیتال
موارد مشابه

فناوری اطلاعات:

مدیریت و برنامه‌ریزی فناوری اطلاعات
یادگیری الکترونیکی
دولت الکترونیک
تجارت و بانکداری الکترونیک
شبکه‌های اجتماعی
رایانش مجازی
معماری سازمانی
سیستم‌های اطلاعاتی مقیاس وسیع
یکپارچه‌سازی سیستم‌های سازمانی
تعامل‌پذیری
خودتطبیقی
سیستم‌های تصمیم‌یار
مهندسی دانش
مدیریت و مهندسی خدمات

تاریخ های مهم:

آخرین مهلت ارسال مقالات کامل: ۱۳۹۲/۰۹/۰۱
آخرین مهلت دریافت پیشنهاد ارائه کارگاه: ۱۳۹۲/۰۹/۰۱
زمان اعلام قبول یا رد مقالات: ۱۳۹۲/۱۱/۰۱
آخرین مهلت دریافت مقالات اصلاح شده آماده چاپ: ۱۳۹۲/۱۱/۲۰
زمان برگزاری کنفرانس: ۱۳۹۲/۱۲/۱۳ - ۱۳۹۲/۱۲/۱۵
۱۵
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: احسان مومنی , azad_ahmadi , it866 , انرژی مثبت , Fatemeh , maneshty , imanch , Denize , tiran22 , arash_md , tarannom , mammad_asir , marisa , Engineer , hirsa2010 , alime , Good! , ashkan_d13 , helena , Amir V , x86 , Breeze , parisaaa , nina69 , sajad69_ilam , f11691 , Aurora , Masoud05 , pmoradi , samaneh_aftab , پروفسور , masoomeh_s , virtual girl , Solmaziranica , good-wishes , Pegasus , پوونه , pouri_sb , farahnaz , Doctorwho , e2000 , بنفشه , hadirr
ارسال:
۰۹ مهر ۱۳۹۲, ۱۱:۳۰ ق.ظ
این هم سایت کنفرانس:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , MEHDI_M , tiran22
ارسال:
۱۰ مهر ۱۳۹۲, ۰۱:۰۵ ب.ظ
RE: نوزدهمین کنفرانس ملی سالانه انجمن کامپیوتر ایران
ممنون از اطلاع رسانی خوبتون.
فکر کنم مقالاتمون باید در حد خیلی بالایی باشه نه؟ Undecided
Big Grin دوست دارم شرکت کنم.فکر میکنم تجربه خوبی باشه حتی اگه accept نشه Tongue

خدایا!!!
مرا به ابتذال ارامش و خوشبختی مکشان. اضطرابهای بزرگ ٫ غم های ارجمند و حیرت های عظیم را به روحم عطا کن . لذتها را به بندگان حقیرت ببخش و درد های عظیم را به جانم ریز...
۰
۰
ارسال:
۱۴ آذر ۱۳۹۲, ۰۲:۵۸ ق.ظ
سلام دوستان
از کسایی که تجربه و اطلاع بیشتری دارن میخوام لطف کنن درباره تاثیر چاپ مقاله توی کنفرانسای داخل بگن! اینکه تا چه حد از نظر اساتید داخل کشور کنفرانسایی مثل همین انجمن کامپیوتر ایران معتبر به حساب میاد؟ حالا چه برای پذیرش دکترا و چه برای پذیرش به عنوان هیئت علمی در داخل ... و اینکه تا چه حد در پذیرش مقالات این کنفرانس انجمن کامپیوتر سخت گیری و دقت میشه؟!
۰
۰
ارسال:
۱۴ آذر ۱۳۹۲, ۰۳:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۳۷ ق.ظ، توسط crevice.)
(۱۴ آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۵۸ ق.ظ)wh_ghost نوشته شده توسط:  سلام دوستان
از کسایی که تجربه و اطلاع بیشتری دارن میخوام لطف کنن درباره تاثیر چاپ مقاله توی کنفرانسای داخل بگن! اینکه تا چه حد از نظر اساتید داخل کشور کنفرانسایی مثل همین انجمن کامپیوتر ایران معتبر به حساب میاد؟ حالا چه برای پذیرش دکترا و چه برای پذیرش به عنوان هیئت علمی در داخل ... و اینکه تا چه حد در پذیرش مقالات این کنفرانس انجمن کامپیوتر سخت گیری و دقت میشه؟!
ارزش که داره و بررسی هم میشه کار شما، خدایی.
اما ارزشش در اون حدا نیست! وا سه مصاحبه دکترا داخل خوبه اما نه عالی! واسه خارج تاثیر خاصی نداره. پول هم که میگین ماشالا ،اگه ارزش مقالتون خوبه و تجربه ادیت مقالتم خوبه مستقیم بفرست یه ژورنال درخورش که پولیم نباشه! وگرنه این کنفرانسه واسه رزومه پر و کردن و بر طرف کردن ایرادای نوشتاری و ساختاری پیپرتون میتونه خوب باشه و بعد اکسپت شدنش تعمیم بدی کارو بفرستی یه جای درستو درمون
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: wh_ghost , ppositiveenergy , montazer
ارسال:
۱۴ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۳۷ ب.ظ
(۱۴ آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۳۶ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  
(14 آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۵۸ ق.ظ)wh_ghost نوشته شده توسط:  سلام دوستان
ارزش که داره و بررسی هم میشه کار شما، خدایی.
اما ارزشش در اون حدا نیست! وا سه مصاحبه دکترا داخل خوبه اما نه عالی! واسه خارج تاثیر خاصی نداره. پول هم که میگین ماشالا ،اگه ارزش مقالتون خوبه و تجربه ادیت مقالتم خوبه مستقیم بفرست یه ژورنال درخورش که پولیم نباشه! وگرنه این کنفرانسه واسه رزومه پر و کردن و بر طرف کردن ایرادای نوشتاری و ساختاری پیپرتون میتونه خوب باشه و بعد اکسپت شدنش تعمیم بدی کارو بفرستی یه جای درستو درمون

منم با نظر ایشون موافقم.اون پولی که میخای بریزی واسه کنفرانس بده مقالتو یه جای خوب ترجمه ادیت کنه بفرست ؤورنال.کنفرانسا هم سرکاری شده.

وجود تونل ها در دل کوه،نشانه ای از وجود امید است.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: takjavatakjava , wh_ghost
ارسال:
۱۵ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۵۱ ق.ظ
ممنون از نظراتتون دوستان، واقعیتش قصد فرستادن واسه ژورنال رو هم دارم چون این کاری که واسه کنفرانس فرستادم بخشی از کار اصلی بود، اما خوب چون تاحالا واسه مقاله ژورنالی تلاشی نداشتم یکم نگرانی و ترس از رفتن طرفش وجود داره که امیدوارم در نهایت بی دلیل باشه، به هرحال به گفته خودتون از هیچی که بهتره، بازم ممنون از شما
۰
۰
ارسال:
۱۸ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۲۹ ق.ظ
سلام دوستان
یه سوال برای من پیش اومده! من مقالم واسه این کنفرانس قبول شد ولی یه سری اصلاحاتی رو داورا گفتن که بعضیاشون درست و قابل اعمالن اما بعضیاشونم یا اصلا اشتباهن و داور یه بخشایی رو کامل متوجه نشده یا اعمالشون واسه نسخه نهایی واقعا فضابره! (۶ صفحه منم تکمیله!) حالا میخواستم بدونم حتما واسه نسخه نهایی مقالات باید همه ایرادات اصلاح بشن؟ چقدر اهمیت داره تصحیح ایرادایی که داورا به مقاله گرفتن؟! ممکنه بعد از ارسال نسخه نهایی بررسی کنن و ایراد بگیرن از اینکه نظر داورا اعمال نشده؟! ممنون میشم راهنمایی کنید.
۰
۰
ارسال:
۱۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۳۸ ب.ظ
(۱۸ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۲۹ ق.ظ)wh_ghost نوشته شده توسط:  سلام دوستان
یه سوال برای من پیش اومده! من مقالم واسه این کنفرانس قبول شد ولی یه سری اصلاحاتی رو داورا گفتن که بعضیاشون درست و قابل اعمالن اما بعضیاشونم یا اصلا اشتباهن و داور یه بخشایی رو کامل متوجه نشده یا اعمالشون واسه نسخه نهایی واقعا فضابره! (۶ صفحه منم تکمیله!) حالا میخواستم بدونم حتما واسه نسخه نهایی مقالات باید همه ایرادات اصلاح بشن؟ چقدر اهمیت داره تصحیح ایرادایی که داورا به مقاله گرفتن؟! ممکنه بعد از ارسال نسخه نهایی بررسی کنن و ایراد بگیرن از اینکه نظر داورا اعمال نشده؟! ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلامبه سلامتی خیلی خوبه که پذیرش گرفتید.چون مقاله من پذیرفته نشده Sad
و ایرادهایی که گرفتند نشون میده که اصلا موضوع کار من را متوجه نشدند و گفتند گنگ و مبهم توضیح دادید !
همین سوال را دوستم که مقاله اش پذیرفته شده هم داشت که اصلاح ایرادها را کجا بفرسته و آیا یک ایمیل جدا بفرستند یا نه؟ و به این نتیجه رسیدند که یک ایمیل به کنفرانس بفرستند و مستقیما ازشون بپرسند.شما هم همین کار را کنید Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: wh_ghost
ارسال: #۱۰
۱۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۳۸ ب.ظ، توسط wh_ghost.)
(۱۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۳۸ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(18 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۲۹ ق.ظ)wh_ghost نوشته شده توسط:  سلام دوستان

سلامبه سلامتی خیلی خوبه که پذیرش گرفتید.چون مقاله من پذیرفته نشده Sad
و ایرادهایی که گرفتند نشون میده که اصلا موضوع کار من را متوجه نشدند و گفتند گنگ و مبهم توضیح دادید !
همین سوال را دوستم که مقاله اش پذیرفته شده هم داشت که اصلاح ایرادها را کجا بفرسته و آیا یک ایمیل جدا بفرستند یا نه؟ و به این نتیجه رسیدند که یک ایمیل به کنفرانس بفرستند و مستقیما ازشون بپرسند.شما هم همین کار را کنید Smile

ممنون Smile ، بله شما درست میگید کاملا، ایرادهایی هم که یکی از داورا گرفته بود کاملا نشون میداد حتی یک دور هم مقاله رو نخوندن و سوالاتی براش پیش اومده بود که در متن بهشون پاسخ داده بودم! یکی دیگه از داورا هم که قسمت نظرش تقریبا کپی چکیده و نتیجه گیری من بود اما به زبان انگلیسی! هیچ انتقاد یا پیشنهادی نداشت که باز اونم نشون میده کاملا سرسری مقاله رو داوری کرده بود! فقط یکی از این سه تا داور بود که نظراتش بعضا جالب و مفید بودن. من فکر نمیکنم نیاز به ایمیل جدا باشه واسه تصحیحات، فک کنم در قالب همون نسخه نهایی باید تصحیحات انجام بشه، اما اهمیتشو نمیدونم! مثلا اینکه امکان داره لغو کنن پذیرششو بخاطر اینکه به نظرات زیاد توجه نکردم!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۱۱
۲۲ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۵۸ ب.ظ
سلام

راستش منم یه مقاله واسه اینجا فرستاده بودم، اما رد شد!!!!!!! Undecided

دقیقا، اکثر نظر داورا هم همین بود که موضوع مبهمه!(معلومه که اصلا نفهمیدن من چکار کردم) در صورتی که من چند ماه پیش تقریبا همین کار رو(کامل تر البته) واسه یه ژرنال با IF بالا فرستادم و پذیرش گرفت و چاپ شد! تازه اونا کلی هم از کار و جدید بودنش تعریف کرده بودن!

وقتی نظرات داورا رو واسه اینجا دیدم کلی تعجب کردم!!!!! فکر می کردم راحت پذیرش میشه!
اما..... هییییییی.....
واقعا موافقم که فرستادن برای کنفرانس های داخلی ارزش نداره!!!

با دیدن نتایج تا ۱ روز دپرس شدمBig Grin
اما حالا با خوندن نظرات کمی آروم شدم!Smile
۳
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question در آمد مهندسین در ایران. اشتباه کردم پزشکی نخوندم؟ sepanta1990 ۷۴ ۴۷,۷۶۴ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۹,۶۶۲ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100
Rainbow طبیعت زیبای ایران! αɾια ۱۵ ۹,۰۲۱ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۴:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: AXEL.
Tongue انجمن پسران مانشتی aatwo ۴۰ ۳۰,۲۶۹ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  آشنایی با وب کنفرانس Adobe Connect faraz_linux ۰ ۱,۷۹۶ ۱۹ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: faraz_linux
  وب کنفرانس و کلاس آنلاین faraz_linux ۰ ۱,۷۷۷ ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ۰۷:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: faraz_linux
  پر استفاده ترین مدل های هواپیما در ایران abolfazlda ۱ ۲,۷۷۷ ۱۱ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Smile دانلود فیلم های آموزش پایگاه داده-دکتر حق جو دانشگاه علم و صنعت ایران Bakhtabad ۱۹ ۲۹,۱۶۷ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: keshvari9
  فیلم های خوب که ارزش دیدن دارن چه ایرانی چه خارجکی!!!!!!!!! SarahArshad ۳۸۲ ۲۰۱,۶۳۰ ۰۶ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Saman
  بازار کار گرایش معماری کامپیوتر در ایران ƊƦЄƛM ۸ ۱۳,۴۳۷ ۱۰ دى ۱۳۹۷ ۰۳:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: masoudfn

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close