زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۱۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

فازهای مثبت برای کنکور

ارسال:
۲۸ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۴۶ ق.ظ
فازهای مثبت برای کنکور
ای امید بخشی که امید از سرچشمه ذات توست ونا امیدی را با حضورت سرد می کنی .ای خدا ای گرمی که گرمی وجودم باحضورت گره خورده است وبی تو سردی استخوانهایم را به نیستی می کشد .نیستم اگر نظاره ای برمن نکنی .نیستم اگر رحمتت بر من نبارد وباران عشقت لبریز از خدایی بودن من نکند. نیستم اگر آنی نگاه از من برداری و وآنی گوشه چشمی نظر نکنی .ای هستی بخش فناناپذیر .ای ازل ای ابد مرا تابیکران سرشار کن ازحضورت .تابیکران سرشار کن از از گرمی ات تابیکران سرشار کن از امید،زندگی، الهام وموفقیت .نیاز دارم به وجودت به حضورت ای بی نیاز. گوشه چشمی حمایتی ،دستی ،حضوری براین ریزترین وپست ترین وحقیرترین بنده حقیرت کن ودریاب . باشد که همیشه وهمه عمر امید شوم از امید و نا امید نباشم از حضورت.هستی من باش ونگاهی بنداز.
[تصویر:  231488_55883407393553692533.jpg]

آدولف هیتلر ((خون هایی که در میدان جنگ ریخته میشن ناشی از عرق هایی که در زمان صلح ریخته نشده.))
۱۶
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: zimenswall , tarane1992 , javad94 , انرژی مثبت , احسان مومنی , SaMiRa.e , sara_omd , alice , maneshty , kh.jafarzade , dzzv_13 , Mänu , x86 , good-wishes , sahar bano , نارین , sand , h4cker , Yasan , tabassomesayna , diligent , Somayeh-h , neda_Network , ican , Parva , rata , zahra 67 , maryam.raz , inmahdi , student_92 , amin222 , virtual girl , anika , Abrekhoshhal , eh3@n , takexpert , mahdiazadbar , milad moghaddasi , zoltrix_66 , Good! , shayesteNEY
ارسال:
۲۸ آذر ۱۳۹۲, ۰۲:۴۴ ق.ظ
فازهای مثبت برای کنکور
دست خط خودتونه؟ چقدر دست خطتتون خوبه Smile تبریک واسه دست خط زیباتون

پ.ن : ببخشید ربطی به تاپیک نداشت۱ به زودی پاکش می کنم.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: esisonic , zahra 67 , maryam.raz
ارسال:
۲۸ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۱۳ ب.ظ
RE: فازهای مثبت برای کنکور
(۲۸ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۰۲ ب.ظ)tohidi4503 نوشته شده توسط:  
(28 آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۴۴ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  دست خط خودتونه؟ چقدر دست خطتتون خوبه Smile تبریک واسه دست خط زیباتون

پ.ن : ببخشید ربطی به تاپیک نداشت۱ به زودی پاکش می کنم.

بله مال خودمه. فقط خواهشا تا یکشنبه باشه دیگه نیستم روز یکشنبه میرم سربازی یه جورایی ماله خداحافظی بود.
ارسال خودم رو گفتم به زودی پاک می کنم نه تاپیک شما رو Smile تاپیک شما که موردی نداره به نظرم.

ان شالله که دوران خوبی براتون باشه.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
ارسال:
۲۹ آذر ۱۳۹۲, ۱۰:۲۷ ق.ظ
فازهای مثبت برای کنکور
میدو نی دلم چی میخواد ؟؟
فردا صبح تو سایت نظام وظیفه بزنن سربازی اختیاری ...تو سایت سنجش بزنن بچهای مانشت همه بدون کنکور قبولن خصوصا جعفرزاده :-) ...تو سایت بانک ملی بزنن اقای جعفرزاده برنده ۱میلیاردی سال ۹۲ ...
خلاصه اینکه فازمون خیلی مثبته مال شما چطور ؟
خخخخ

وقتی زمین از جاذبه اش حرف میزد پرندگان میخندیدند... !
۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: esisonic , tohidi4503 , h4cker , سجاد۶۷ , tabassomesayna , Somayeh-h , maryam.raz , x86 , eh3@n , esfande_1982 , Good! , shayesteNEY
ارسال:
۲۹ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۳۸ ب.ظ
فازهای مثبت برای کنکور
(۲۹ آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۲۷ ق.ظ)kh.jafarzade نوشته شده توسط:  فردا صبح تو سایت نظام وظیفه بزنن سربازی اختیاری ...تو سایت سنجش بزنن بچهای مانشت همه بدون کنکور قبولن خصوصا جعفرزاده :-) ...تو سایت بانک ملی بزنن اقای جعفرزاده برنده ۱میلیاردی سال ۹۲ ...
آمین

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷ , tabassomesayna , kh.jafarzade
ارسال:
۲۹ آذر ۱۳۹۲, ۰۴:۵۵ ب.ظ
[تصویر:  231738_0.941433001376186156_taknaz.jpg]

من نه آنکه گویی هستم نه آنکه گویند / من همانم که همانم ..
۶
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , SaMiRa.e , diligent , neda_Network , alice , Parva , nasim** , tohidi4503 , maneshty , maryam.raz , M@A , x86 , virtual girl , eh3@n , mahdiazadbar , esfande_1982 , nina69 , zeinab , Good!
ارسال:
۲۹ آذر ۱۳۹۲, ۰۷:۰۹ ب.ظ
فازهای مثبت برای کنکور
بچه های مانشت بدون کنکور قبولن رو خوب اومدید.

پ.ن: حتی فکرقبولی هم حس خوبی ب آدم میده. یه لحظه یه بار سنگین از رو دوشم بر داشته شد..

(۲۹ آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۲۷ ق.ظ)kh.jafarzade نوشته شده توسط:  میدو نی دلم چی میخواد ؟؟
فردا صبح تو سایت نظام وظیفه بزنن سربازی اختیاری ...تو سایت سنجش بزنن بچهای مانشت همه بدون کنکور قبولن خصوصا جعفرزاده :-) ...تو سایت بانک ملی بزنن اقای جعفرزاده برنده ۱میلیاردی سال ۹۲ ...
خخخخ
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , eh3@n , Good!
ارسال:
۳۰ آذر ۱۳۹۲, ۰۳:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۱۰ ق.ظ، توسط M@A.)
سلام
این عکس خیلی ب خودم امید میده...تقدیم ب تمام داوطلبای ارشد۹۳////با آرزوی قبولی تمام دوستان مانشتی با نتایج درخشان تر از سال قبل
[تصویر:  231912_dd.jpg]

*الا بذکرالله تطمئن القلوب*
مث تمبر به هدفم چسبیدم...Heart
** مکن ز غصه شکایت که در طریق طلب...به راحتی نرسید آنکه زحمتی نکشید **Smile
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , virtual girl , sahar bano , tohidi4503 , Abrekhoshhal , takexpert , SaMiRa.e , انرژی مثبت , zoltrix_66 , نارین , Good!
ارسال:
۳۰ آذر ۱۳۹۲, ۰۳:۱۲ ق.ظ
(۲۹ آذر ۱۳۹۲ ۰۷:۰۹ ب.ظ)Somayeh-h نوشته شده توسط:  پ.ن: حتی فکرقبولی هم حس خوبی ب آدم میده. یه لحظه یه بار سنگین از رو دوشم بر داشته شد..
اینجا همه فاز مثبت میدن خوب نیست فاز منفی بدیم ولی خب ایشالا که همه قبول میشین و وقتی از زمین و هوا رو دوشتون کار و تمرین و امتحان و پروژه و سمینار و... بریزه باور کنین از درس خوندن پشیمون میشین WinkWinkWink
شوخی کردم،ما براتون دعا میکنیم که ایشالا بهترین جا قبول شین شمام برای ما دعا کنین که به نحو احسنت این مرحله از زندگیمونو بگذرونیم.
در ضمن نگران نباشید چشم روی هم بذارید تمومه...SmileSmileSmileSmileSmile
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl , eh3@n
ارسال: #۱۰
۳۰ آذر ۱۳۹۲, ۰۹:۳۱ ق.ظ
فازهای مثبت برای کنکور
من برای درس خوندن تو سحر های سرد زمستون به امید اون پدری از خواب بیدار میشم که هر روز سحر وقتی که هوا تاریکه و همه خوابن از خواب بیدار میشه و بعد از خوندن نماز و خوردن صبحانه سوار وانتِ باریش میشه و بعد از نیم ساعت رانندگی به میدون تره بار میرسه و توی اون هوایی که برف های زیر پاش یخ زدن میوه و سبزی هاش رو میخره و بارگیری می کنه بعد راه میوفته سمت مغازشو میوه ها و سبزی هاشو میچینه و منتظر میمونه تا مشتری بیاد و موقع ظهر هم یه لقمه نون و پنیر میخوره و دوباره تا شب منتظر میمونه تا مشتری بیاد و آخر شب هم کلی از میوه ها و سبزی های خرابشو میریزه سطل زباله و کرکره ی مغازه رو میکشه پایین و راه میوفته میره سمت خونه و بعد از رسیدن به خونه یه لقمه شام میخوره و میره که بخوابه، ولی این پدر اصلا از کارش و سختی هایی که میکشه ناراحت نیست، خیلی هم خوشحاله، چون فکر میکنه که فرزندش داره درس میخونه.... نکنه این پدره یه روز بفهمه که فرزندش درس نمیخونه چون اگه بفهمه دلش میشکنه و دیگه انگیزه ای برای بیدار شدن نداره....
۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl , atenaa , tabassomesayna , sahar bano , tohidi4503 , mohaddeseh70 , eh3@n , takexpert , SaMiRa.e , انرژی مثبت , mortez28 , mahdiazadbar , Lantern , sepid , rata , lotus , 3369916381 , فرزانه ۳۴۳ , zoltrix_66 , Good!
ارسال: #۱۱
۳۰ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۳۰ ب.ظ، توسط kh.jafarzade.)
(۲۹ آذر ۱۳۹۲ ۰۷:۰۹ ب.ظ)Somayeh-h نوشته شده توسط:  بچه های مانشت بدون کنکور قبولن رو خوب اومدید.

پ.ن: حتی فکرقبولی هم حس خوبی ب آدم میده. یه لحظه یه بار سنگین از رو دوشم بر داشته شد..

خخخخ

آره واقعا... درکل نباس سخت گرفت چراکه سخت میگذره... کنکور اساسا باری نی Big Grin چه برسه بخواد سنگین باشههههه ... عددی نییییسSmile

(۳۰ آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۱۲ ق.ظ)mortez28 نوشته شده توسط:  
(29 آذر ۱۳۹۲ ۰۷:۰۹ ب.ظ)Somayeh-h نوشته شده توسط:  پ.ن: حتی فکرقبولی هم حس خوبی ب آدم میده. یه لحظه یه بار سنگین از رو دوشم بر داشته شد..
اینجا همه فاز مثبت میدن خوب نیست فاز منفی بدیم ولی خب ایشالا که همه قبول میشین و وقتی از زمین و هوا رو دوشتون کار و تمرین و امتحان و پروژه و سمینار و... بریزه باور کنین از درس خوندن پشیمون میشین WinkWinkWink
شوخی کردم،ما براتون دعا میکنیم که ایشالا بهترین جا قبول شین شمام برای ما دعا کنین که به نحو احسنت این مرحله از زندگیمونو بگذرونیم.
در ضمن نگران نباشید چشم روی هم بذارید تمومه...SmileSmileSmileSmileSmile

همینش لذت بخشه دیگه ...!!!! منکه انقد تو این چیزا گذشته زندگیم که تو فکرم بعد دکترا Wink دیگه باس چه کنم !!!!؟؟؟Big Grin
دیگه امتحانی نیس ...دیگه استادی نیس... قدر لحظاتتو بدون آقا مرتضی Wink خخخخخخخ

وقتی زمین از جاذبه اش حرف میزد پرندگان میخندیدند... !
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: eh3@n , mortez28
ارسال: #۱۲
۳۰ آذر ۱۳۹۲, ۰۲:۱۳ ب.ظ
فازهای مثبت برای کنکور
اینجا همگی باهم فاز نا امیدی رو نول میکنیم دمه همگی گرم منکه کلی فاز گرفتم و روحیم عوض شد بچه ها ممنون از همتون.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: فرزانه ۳۴۳
ارسال: #۱۳
۳۰ آذر ۱۳۹۲, ۰۳:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۵۶ ب.ظ، توسط takexpert.)
فازهای مثبت برای کنکور
سلام بچه ها از همتون ممنونم... واقعا انرژی دادید...Smile
هیچ وقت فکر نمیکردم مکانی به این با ارزشی تو فضای مجازی وجود داشته که بچه ها روحیه و فاز مثبت به هم بدن واسه ادامه دادن و امید داشتن و تلاش....Rolleyes
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۴
۳۰ آذر ۱۳۹۲, ۰۵:۱۷ ب.ظ
[تصویر:  232002_27904912183409956805.jpg]
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , انرژی مثبت , mahdiazadbar , Good!
ارسال: #۱۵
۳۰ آذر ۱۳۹۲, ۰۵:۳۹ ب.ظ
خخخخ
امر دیگه ای هست بفرمایید سفارش بدیم Smile
ایشالا همشون برآورده شه
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی برای ترجمه مقاله برای پایان نامه و همچنین ترجمه اخبار برای وب سایت Doctorwho ۱ ۲,۶۵۷ ۳۰ تیر ۱۳۹۶ ۰۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamad--figo
  کوچکترین عدد مثبت قابل نمایش rezajam ۱ ۲,۱۶۴ ۰۹ آبان ۱۳۹۴ ۱۰:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: reza.bsh
Question مشاوره برای کلاس کنکور برای رشته هوش مصنوعی niloo92 ۲ ۲,۶۴۵ ۲۹ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: gunnersregister
  مثبت کردن وزن یالها و حل با دایجسکترا shayesteNEY ۳ ۱,۸۰۵ ۰۴ دى ۱۳۹۳ ۱۰:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Hamid_0311
  چگونه برای زندگی بهتر افکار مثبت داشته باشیم؟ پشتکار ۱۰ ۹,۷۳۵ ۱۰ آذر ۱۳۹۳ ۰۳:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
  منبع مناسب برای پایگاه داده برای کنکور ازاد user_256 ۱۵ ۱۳,۳۵۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: negar.v
  استفاده از جزوات موسسات کنکور برای کنکور دکتری؟ کدام موسسه بهتر است؟ sahar20 ۳ ۸,۲۱۲ ۳۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: zahra_davoody
Star انرژی مثبت Parva ۱۹۹ ۹۱,۸۶۶ ۱۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Donna
  ادامه دادن ازاد یا گرفتن مرخصی برای این ترم و خوندن برای کنکور ۹۴ yazdanpanah20 ۱ ۱,۶۳۲ ۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: n268
  انتخاب با ماست: افکار منفی یا مثبت، مخرب یا سازنده S_Mehrjoyan ۱۴ ۴,۷۷۷ ۰۴ مرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Riemann

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close