زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۰۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کارنامه رشته مهندسی کامپیوتر رتبه ۱۷ هوش مصنوعی و ۴۵ نرم افزار

ارسال:
۰۱ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۱۰ ب.ظ، توسط mosenabdoli.)
زبان ۵۷/۷۸
ریاضی ۳۶/۶۷
مشترک ۴۹/۳۸
معماری سفید
هوش ۳۱/۵۸
نرم ۱۳/۳۳

۱ ۷۴۵۳ ۴۳ مجاز
۲ ۷۸۵۸ ۱۷ مجاز
۳ ۷۲۴۶ ۴۵ مجاز
۴ ۶۸۳۴ ۷۳ مجاز

معدل موثر ۱۴/۶۵

فایل‌(های) پیوست شده

وختی بازی خشن می شه، خشن ها به بازی میان...
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , sina_bhh , Mansoureh , ایرسا , fateme66 , Soheil , shahryar , Pherdous , - rasool - , آرمین , fatima1537 , 87855611 , SarahArshad , fantasia , faraaz_mb , Helmaa , ali_computer69 , 2khtarbache , prosperous , Mohammad-A , maryami , مهرانگیز
ارسال:
۰۱ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۰۹ ب.ظ
کارنامه رشته مهندسی کامپیوتر رتبه ۱۷ هوش مصنوعی
تبریک میگم Smile

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosenabdoli , ali_computer69
ارسال:
۰۱ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۵۷ ب.ظ
RE: کارنامه رشته مهندسی کامپیوتر رتبه ۱۷ هوش مصنوعی
(۰۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۴۶ ب.ظ)mosenabdoli نوشته شده توسط:  زبان ۵۷/۷۸
ریاضی ۳۶/۶۷
مشترک ۴۹/۳۸
معماری سفید
هوش ۳۱/۵۸
نرم ۱۳/۳۳

هوش ۱۷ شدم ... بقیش نمی دونم چیه !!!! Dodgy احتمالن گرایش ۴ معماریه!

۱ ۷۴۵۳ ۴۳ مجاز
۲ ۷۸۵۸ ۱۷ مجاز
۳ ۷۲۴۶ ۴۵ مجاز
۴ ۶۸۳۴ ۷۳ مجاز

معدل موثر ۱۴/۶۵
اولیش معماریه‌، چهارمیش الگوریتم و محاسبات هست.
منم تبریک بهتون میگم . لطفاً کتابهایی که خوندی + روش خوندنت رو برامون بگو تا یه کم روحیه بگیریم.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال:
۰۲ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۳۹ ق.ظ
تبریک می گم
کتابهایی که خوندی را بنویس تا بچه‌ها برای سال دیگه استفاده کنن؟؟

http://www.persianqa.tk/
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۲ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۱۰ ق.ظ
(۰۲ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ)saba1000 نوشته شده توسط:  تبریک می گم
کتابهایی که خوندی را بنویس تا بچه‌ها برای سال دیگه استفاده کنن؟؟

برای ساختمان داده و الگوریتم پیشنهاد میکنم الان که وقت دارین حتما CLRS رو بخونین ... اگرچه شنیدم دیگه چاپ نمی شه ولی انقلاب گیر میاد.
آمار به نظرم کتاب پارسه خیلی عالیه .
بعضی کتابای پارسه مثل گسسته و ساختمان داده و الگوریتم خیلی خوبن ...
معماری هم مانو به نظرم پوشش نمی ده، بعضی فصلا مثل پایپلاین رو بهتره از رو پترسون بخونین.
مدار منطقی هم مانو ۸۰ درصد پوشش میده ... اونایی رو هم که نداره باید بگردین موردی از منابع دیگه بخونین ... یادمه بعضی چیزا تو مانو نبود. من جزوه‌ی نامور از استادم گرفته بودم، خوب بود.
کلن خوندن رفرنس درسا تو تابستون خیلی قویتون می کنه ... من خودم سال اول کلی پول خرج کردم و با آزمون بازی و جزوه بازی فکر می کردم خیلی کارم درسته ... آخرشم از رفرنسا غافل شدم و رتبم شد ۱۰۴۰ در صورتی که اکثر پارسه‌ها زیر ۱۰۰ بودم... ولی سال دوم فقط یه اتود خریدم با یه بسته کاغذ چک نویس... با کلی رفرنس !

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fantasia , Pherdous , Ely , **sara** , آرمین , fatima1537 , Maryam-X , SarahArshad , ali reza , - rasool - , ali_computer69 , 2khtarbache , Riemann
ارسال:
۰۲ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۱۷ ق.ظ
راستی ریاضی مهندسی و محاسبات چی خوندین کتاب های تست چی خوندین میشه کامل برام ایمیل کنید یا همین جا بنویسید

zinat344@yahoo.com

باز هم بهتون تبریک می گم

۰
۰
ارسال:
۰۲ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۲۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۲۷ ق.ظ، توسط mosenabdoli.)
(۰۲ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۱۷ ق.ظ)saba1000 نوشته شده توسط:  راستی ریاضی مهندسی و محاسبات چی خوندین کتاب های تست چی خوندین میشه کامل برام ایمیل کنید یا همین جا بنویسید

من لیسانس علوم کامپیوتر بودم و مهندسی پاس نکردم و نزدم! ولی به شما پیشنهاد می کنم سرمایه گذاری کنین ... جواب می ده!!! بچه‌ها می گفتن آبکی بود سوالاش ... ریاضی هم که می دونین، یه کم بالا بزنین کلی رتبتون تغییر می کنه.
محاسباتم ... اول کتاب کرایه چیان رو خوندم بعد رفتم تست گسترش علوم پایه خریدم ... اما مطمئن نیستم بهترین کتابو خونده باشم ... از بقیه بچه‌ها هم بپرسین ... من چون ۸ واحد آنالیز پاس کرده بودم تو لیسانس محاسبات زیاد مشکل نداشتم.

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: saba1000 , arshadhoush , fatima1537 , ali reza , ali_computer69
ارسال:
۰۲ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۲۸ ق.ظ
هوش و مدار چی خوندین کتاب تست چی گرفته بودین

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69
ارسال:
۰۲ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۴۵ ق.ظ
(۰۲ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۲۸ ق.ظ)saba1000 نوشته شده توسط:  هوش و مدار چی خوندین کتاب تست چی گرفته بودین

رویکردی نوین در هوش مصنوعی از سعید راحتی ... تست هم از اینور و اونور دانلود می کردم ... پوران پژوهش اکثر جواب‌ها و توضیح هاش غلطه. در ضمن بعضی چیزا تو کتاب سعید راحتی نیست که باید جدا برید بخونید ... مثل پرولوگ و شبکه بیزی و ...
مدار هم خودم درست و حسابی نزدم ... پیشنهاد می کنم از بقیه‌ی دوستان بپرسین.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: saba1000 , ehsan.zaker , arshadhoush , shahryar , fatima1537 , ali reza , ali_computer69
ارسال: #۱۰
۰۲ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۳۹ ق.ظ
من هم بهتون تبریک میگم. میشه نحوه خوندن دروس و برنامه ریزیتون بهم بگید. ممنون
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosenabdoli , بهارک_۱ , ali_computer69
ارسال: #۱۱
۰۲ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۵۸ ب.ظ
تبریک و آرزوی موفقیت بیشتر.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۰
۰
ارسال: #۱۲
۰۲ خرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۱۵ ب.ظ
منم تبریک میگم به موفقیت های بیشتر شما دوست عزیز

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
۰
۰
ارسال: #۱۳
۰۲ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۱۵ ب.ظ
سلام من با منابعی که گفتین منابع شما را جمع بندی کردم و از توی اون‌ها برای خودم یه سری منبع در آوردم که سال بعد بخونم فقط چند تا سوال دیگه میشه بگید از کی شروع کردین زبان چی خوندین یا چی پیشنهاد می دین ؟
حدودا روزانه چند ساعت درس می خوندید ؟
چه دانشگاهی بودین ؟
نظریه چی خوندین زبان اصلی بود یا ترجمه شده ؟

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69
ارسال: #۱۴
۰۲ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۴۰ ب.ظ، توسط mosenabdoli.)
RE: کارنامه رشته مهندسی کامپیوتر رتبه ۱۷ هوش مصنوعی و ۴۵ نرم افزار
(۰۲ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۳۹ ق.ظ)najme60 نوشته شده توسط:  میشه نحوه خوندن دروس و برنامه ریزیتون بهم بگید. ممنون
من پیشنهاد می کنم کسایی که می خوان امسال شرکت کنن، اول بهترین منابع هر درس رو پیدا کنن.
اگه درسایی هست که اصلن پاس نکردین یا طوری پاس کردین که الان چیزی یادتون نمیاد، اونارو تو اولویت اول قرار بدین. منظورم از اولویت اول، بعد از امتحانات و احتمالا اواسط تیرماهه. اینا رو شروع کنین به رفرنس خونی. تو این مرحله نیاز نیست خیلی دقیق بخونین، فقط در این حد که اونارو برسونین به سطحی که بقیه درسا رو بلدین. این مرحله ممکنه تا اواسط مرداد طول بکشه، اما نگران نباشین، حتی اگه تا مهر هم طول بکشه چیزی رو از دست ندادین ...
تو مرحله بعد حساب کار دستتون میاد. شاید تصمیم بگیرین یه چیزایی رو حذف کنین (مث من که مهندسی و مدار الکتریکی رو حذف کردم) اما حواستون باشه که هر چیزی رو که حذف می کنین باید فکر تست هایی که از دست می دین باشین . من برای جبران مهندسی کلی رو آمار سرمایه گذاری کردم و تا حدودی تونستم جبران کنم.
دیگه از اینجای کار به بعد کاملا باید با برنامه پیش برین و سعی کنین زیاد یلخی درس نخونین.
خلاصه نویسی خیلی مهمه، شاید تو طول دوره مهر تا دی مجبور شین برای هر مبحث چند بار خلاصه هاتونو آپدیت کنین. این خلاصه‌ها هم به درد یاد آوری می خوره هم به درد اون موقع هایی که حوصله‌ی پشت میز نشستن ندارین!
آخرین چیزی هم که به ذهنم می رسه اینه که، اگه مطمئنین آزمون آزمایشی می تونه کمکتون کنه شرکت کنین... نه مث سال اول من که جریانشو گفتم.

امیدوارم تا روز کنکور بتونم کمکتون کنم... روزایی رو یادم میاد که بعضی وختا با دلهره‌، بعضی وختا با اعصاب خوردی، بعضی وختا هم با نا امیدی تو مانشت دنبال یکی می گشتم که کمکم کنه و یه کم روبراهم کنه ... شده بود برام عین امام زاده!!! و مطمئنم اگه این فروم رو به عنوان پاتوق انتخاب نمی کردم، یا وسطاش بی خیال کنکور می شدم، یا مث پارسال رتبم ۴ رقمی می شد.
(۰۲ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۱۵ ب.ظ)saba1000 نوشته شده توسط:  سلام من با منابعی که گفتین منابع شما را جمع بندی کردم و از توی اون‌ها برای خودم یه سری منبع در آوردم که سال بعد بخونم فقط چند تا سوال دیگه میشه بگید از کی شروع کردین زبان چی خوندین یا چی پیشنهاد می دین ؟
حدودا روزانه چند ساعت درس می خوندید ؟
چه دانشگاهی بودین ؟
نظریه چی خوندین زبان اصلی بود یا ترجمه شده ؟

من چون سال دومی بودم اواسط شهریور شروع کردم ولی سال اولی‌ها باید زود‌تر شروع کنن.
زبان هم که سرمایه گذاری دراز مدته! vocab اغلب از کتابای ۵۰۴ و essential words for toefl میاد... غیر وکب هم چیزی لازم نیست برا کنکور.
جمله‌ی "روزی چند ساعت؟!" یه کم میتونه خطرناک باشه ... مث همون آزمون آزمایشی ها! اصولا یه کنکوری برنامه‌ی استخر یا بیرون رفتن با رفقا رو نداره! پس هر ساعتی از روز که بیدارین و دانشگاه نیستین باید شرایط رو برای درس خوندن مهیا کنین.
دانشگاه تبریز علوم کامپیوتر ...
من چون نظریه محاسبات پاس کرده بودم یه کم اتوماتم خوب بود ... زیاد به مشکل نخوردم ... و ممکنه کتابی که من خوندم به درد شما نخوره ...

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , arshadhoush , saba1000 , Potential , najme60 , mehrdad123 , - rasool - , آرمین , fatima1537 , Maryam-X , Helmaa , diligent , SarahArshad , ali_computer69 , 2khtarbache
ارسال: #۱۵
۰۳ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۴۳ ب.ظ
تبریک می گم
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۲ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۶۷ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۴۴ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۶۳ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۶۳ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۶۴۹ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  کارنامه ارشد ۱۴۰۰ فاطمه دیبا ۰ ۱,۶۴۰ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۴۷ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۶۲۸ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close