زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۰۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کارنامه رشته مهندسی کامپیوتر رتبه ۱۷ هوش مصنوعی و ۴۵ نرم افزار

ارسال: #۳۱
۰۵ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۱۱ ق.ظ
RE: کارنامه رشته مهندسی کامپیوتر رتبه ۱۷ هوش مصنوعی و ۴۵ نرم افزار
(۰۵ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۵۱ ق.ظ)robot110 نوشته شده توسط:  
(05 خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۲۰ ق.ظ)mosenabdoli نوشته شده توسط:  
(05 خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۰۷ ق.ظ)robot110 نوشته شده توسط:  سلام
واقعا برای سال دومت ترکوندی..
تبریک میگم.
من تو نرم ۲۰۳ شدم،به نظرت کجا میارم؟شبانه اصفهان را به روزانه شیراز و مشهد اولویت بدم یا نه؟؟شیراز و مشهد مقطع دکترا هم دارن؟؟

چرا شبانه؟ روزانه اصفهان رو که مصمئنا میاری ... ولی از بچه های نرم بپرس که کدوم بهتره، من از سطح علمی شون زیاد خبر ندارم.

احتمال قبولیم در روزانه اصفهان میدنم خیلی زیاده ولی میخوام بدونم بعد از روزانه اصفهان،شبانه اصفهان بزنم یا نه روزانه های شیراز و مشهد و بعد شبانه اصفهان؟Huh راستی احتمال قبولیم در شبانه های تهران بنظرت چقدر؟اصلا ارزش داره شبانه های تهران را اول بزنم و بعد روزانه اصفهان را انتخاب کنم؟Huh اصلا میشه روی وام های شبانه حساب باز کرد؟خوابگاه میدن؟Huh

من حتی فکر می کنم علم و صنعت هم می تونی شانس داشته باشی ... یا بهشتی . چون امسال هوشی‌ها خیلی بیشتر از سال های قبل ان.
رو وام نمی تونی زیاد حساب کنی، اما خب تهران باشی می تونی راحت کار کنی و شهریه ات رو در بیاری.

وختی بازی خشن می شه، خشن ها به بازی میان...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69
ارسال: #۳۲
۰۵ خرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۲۴ ب.ظ
(۰۵ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۱۱ ق.ظ)mosenabdoli نوشته شده توسط:  
(05 خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۵۱ ق.ظ)robot110 نوشته شده توسط:  
تبریک میگم.
من تو نرم ۲۰۳ شدم،به نظرت کجا میارم؟شبانه اصفهان را به روزانه شیراز و مشهد اولویت بدم یا نه؟؟شیراز و مشهد مقطع دکترا هم دارن؟؟

چرا شبانه؟ روزانه اصفهان رو که مصمئنا میاری ... ولی از بچه های نرم بپرس که کدوم بهتره، من از سطح علمی شون زیاد خبر ندارم.

احتمال قبولیم در روزانه اصفهان میدنم خیلی زیاده ولی میخوام بدونم بعد از روزانه اصفهان،شبانه اصفهان بزنم یا نه روزانه های شیراز و مشهد و بعد شبانه اصفهان؟Huh راستی احتمال قبولیم در شبانه های تهران بنظرت چقدر؟اصلا ارزش داره شبانه های تهران را اول بزنم و بعد روزانه اصفهان را انتخاب کنم؟Huh اصلا میشه روی وام های شبانه حساب باز کرد؟خوابگاه میدن؟Huh

من حتی فکر می کنم علم و صنعت هم می تونی شانس داشته باشی ... یا بهشتی . چون امسال هوشی‌ها خیلی بیشتر از سال های قبل ان.
رو وام نمی تونی زیاد حساب کنی، اما خب تهران باشی می تونی راحت کار کنی و شهریه ات رو در بیاری.

ممنون از دلداریت.انشالله اگه تهران افتادم همدیگه را ببینیم.شما نمیدونید که صنعتی اصفهان بهتر هستش یا خود اصفهان؟؟Huh
۰
۰
ارسال: #۳۳
۰۵ خرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۵۵ ب.ظ
(۰۵ خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۲۴ ب.ظ)robot110 نوشته شده توسط:  
(05 خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۱۱ ق.ظ)mosenabdoli نوشته شده توسط:  
(05 خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۵۱ ق.ظ)robot110 نوشته شده توسط:  
تبریک میگم.

ممنون از دلداریت.انشالله اگه تهران افتادم همدیگه را ببینیم.شما نمیدونید که صنعتی اصفهان بهتر هستش یا خود اصفهان؟؟Huh

ایشالا که یه جای خوب قبول می شی.
صنعتی اصفهان از اکثر دانشگاه های تهران هم بهتره ... چه برسه برسه به دانشگاه اصفهان.

۰
۰
ارسال: #۳۴
۰۵ خرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۴۲ ب.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۴۶ ب.ظ)mosenabdoli نوشته شده توسط:  زبان ۵۷/۷۸
ریاضی ۳۶/۶۷
مشترک ۴۹/۳۸
معماری سفید
هوش ۳۱/۵۸
نرم ۱۳/۳۳

۱ ۷۴۵۳ ۴۳ مجاز
۲ ۷۸۵۸ ۱۷ مجاز
۳ ۷۲۴۶ ۴۵ مجاز
۴ ۶۸۳۴ ۷۳ مجاز

معدل موثر ۱۴/۶۵

تبریک فراوان بابت رتبه عالی که آوردین
به نظر شما اینکه روی کتب مرجع ساختمان داده و الگوریتم زمان بذاریم مثل clrs‌، و حل تمریناتش میشه تستای ساختمان داده کامپیوترو به این شکلی که چند سال اخیر سوال دادن حل کرد؟
آیا ارزش زمان گذاری داره؟
امسال رتبه زیاد خوبی نیاوردم اما درصد مشترکم با حذف ساختمان داده ۳۳ بود
و کلا ساختمانو الگوریتمو حذف کرده بودم و البته تو این دروس ضعیفم
به نظر شما میشه با یه برنامه ریزی مناسب و خوندن رفرنسایی که هست به تسلط قابل قبولی برای تستای این درس برسم یا بهتره کنارش بذارم و متمرکز شم رو درسای دیگه؟؟؟

هر تلاشی بالاخره به نتیجه میرسد...........................
آرامش واقعی ذهن از پذیرش بدترین حالت پیش می آید، زیرا پذیرش آنچه اتفاق اقتاده اولین گام برای غلبه بر پیامدهای هر بداقبالی است.

هرکه اطمینان داشته باشد که آنچه خدا برایش مقدر کرده به او میرسد دلش ارام میگیرد.
۰
۰
ارسال: #۳۵
۰۶ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۱۳ ب.ظ
(۰۵ خرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۴۲ ب.ظ)reyhaneh64 نوشته شده توسط:  
(01 خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۴۶ ب.ظ)mosenabdoli نوشته شده توسط:  زبان ۵۷/۷۸
ریاضی ۳۶/۶۷
مشترک ۴۹/۳۸
معماری سفید
هوش ۳۱/۵۸
نرم ۱۳/۳۳

۱ ۷۴۵۳ ۴۳ مجاز
۲ ۷۸۵۸ ۱۷ مجاز
۳ ۷۲۴۶ ۴۵ مجاز
۴ ۶۸۳۴ ۷۳ مجاز

معدل موثر ۱۴/۶۵

تبریک فراوان بابت رتبه عالی که آوردین
به نظر شما اینکه روی کتب مرجع ساختمان داده و الگوریتم زمان بذاریم مثل clrs‌، و حل تمریناتش میشه تستای ساختمان داده کامپیوترو به این شکلی که چند سال اخیر سوال دادن حل کرد؟
آیا ارزش زمان گذاری داره؟
امسال رتبه زیاد خوبی نیاوردم اما درصد مشترکم با حذف ساختمان داده ۳۳ بود
و کلا ساختمانو الگوریتمو حذف کرده بودم و البته تو این دروس ضعیفم
به نظر شما میشه با یه برنامه ریزی مناسب و خوندن رفرنسایی که هست به تسلط قابل قبولی برای تستای این درس برسم یا بهتره کنارش بذارم و متمرکز شم رو درسای دیگه؟؟؟

آره مطمئنا CLRS جواب می ده .
اصلن خیلی از سوالای سخت کنکورای سالای اخیر یا دقیقا از تمرینای این کتابه یا شدیدا ازش الهام گرفته. در ضمن، زیادم وقت گیر نیست، کتابش از نظر فیزیکی حجیمه، چون هم کاغذش خیلی ضخیمه هم فونتش بزرگ... متنش هم چون خیلی توضیح داره، خوندنش زیاد وقت گیر نیس...

۰
۰
ارسال: #۳۶
۰۶ خرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۰۴ ب.ظ
سوال های داده‌ی امسال از کتاب clrs بود؟مطمئنید؟؟

یک نکته‌ی اینکه بچه‌ها می گفتند چون سال دوم بودیم.کمتر از پارسال (روزی ۴ ساعت)درس می خوندیم.و رتبه‌ی خیلی بهتری از سال قبل گرفتیم.
نظر شما چیه؟؟آیا درس خوندن سال قبلتون تاثیری توی ساعتهای مطالعه یا رتبه‌ی امسالتون داشت؟یا همه چی رو از صفر شروع کردید؟

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۰
۰
ارسال: #۳۷
۰۶ خرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۳۱ ب.ظ
(۰۶ خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۰۴ ب.ظ)Maryam-X نوشته شده توسط:  سوال های داده‌ی امسال از کتاب clrs بود؟مطمئنید؟؟

یک نکته‌ی اینکه بچه‌ها می گفتند چون سال دوم بودیم.کمتر از پارسال (روزی ۴ ساعت)درس می خوندیم.و رتبه‌ی خیلی بهتری از سال قبل گرفتیم.
نظر شما چیه؟؟آیا درس خوندن سال قبلتون تاثیری توی ساعتهای مطالعه یا رتبه‌ی امسالتون داشت؟یا همه چی رو از صفر شروع کردید؟

امسال رو چک نکردم ... ولی سالای قبل که اینطور بود.
"درس خوندن سال قبل" آره، ولی "درسی که سال قبل خونده بودم" نه ...
چون من یکی که از صفر شروع کردم ... ولی با چیزایی که از سال اول دستم اومده بود، روش درس خوندنم رو عوض کردم... از نظر تعداد ساعت هم بیشتر به خودتون بستگی داره، که چقدر کشش و اعصاب دارین و چقد دیر خسته می شین.
اگه بتونین تشخیص بدین چی مهمه و چی مهم نیست، می تونین از وقتتون بهتر استفاده کنین.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Maryam-X , ایرسا , ali_computer69
ارسال: #۳۸
۰۶ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۱۰ ب.ظ
بررسی های من از کنکور ۳ سال اخیر نشون میده با مطالعه یه کتاب قوی تستی + جزوه خوب میشه کلاً از کتاب CLRS گذشت اما بازم توصیه میشه تمرینهای این کتاب حل بشه( درسش نیاز نیست)

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال: #۳۹
۰۶ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۳۳ ب.ظ
(۰۶ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۱۰ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  بررسی های من از کنکور ۳ سال اخیر نشون میده با مطالعه یه کتاب قوی تستی + جزوه خوب میشه کلاً از کتاب CLRS گذشت اما بازم توصیه میشه تمرینهای این کتاب حل بشه( درسش نیاز نیست)

بازم می گم، نمی شه یه نسخه‌ی کلی پیچید.دقیقا به سطح اطلاعات فرد بستگی داره، اگه تو درس ساختمان مشکل داشته باشه، باید از رفرنس استفاده کنه ... فراموش نکنید که مطالبی که تو کنکور از ساختمان داده میاد خیلی خیلی بیشتر از اون درس ۳ یا ۴ واحدیه که تو دوره لیسانس پاس میشه...

تعداد سوالات هم که کم نیست + طراحی الگوریتم رو هم پوشش می ده => هر کی نخواد بخونه باید دلیل موجه بیاره!

۰
۰
ارسال: #۴۰
۰۶ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۵۵ ب.ظ، توسط Masoud05.)
(۰۶ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۳۳ ب.ظ)mosenabdoli نوشته شده توسط:  
(06 خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۱۰ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  بررسی های من از کنکور ۳ سال اخیر نشون میده با مطالعه یه کتاب قوی تستی + جزوه خوب میشه کلاً از کتاب CLRS گذشت اما بازم توصیه میشه تمرینهای این کتاب حل بشه( درسش نیاز نیست)

بازم می گم، نمی شه یه نسخه‌ی کلی پیچید.دقیقا به سطح اطلاعات فرد بستگی داره، اگه تو درس ساختمان مشکل داشته باشه، باید از رفرنس استفاده کنه ... فراموش نکنید که مطالبی که تو کنکور از ساختمان داده میاد خیلی خیلی بیشتر از اون درس ۳ یا ۴ واحدیه که تو دوره لیسانس پاس میشه...

تعداد سوالات هم که کم نیست + طراحی الگوریتم رو هم پوشش می ده => هر کی نخواد بخونه باید دلیل موجه بیاره!
خوندن تمریناتش الزامیه چون معمولاً از تمریناش سوال میاد این مورد اول
مورد دوم‌، با نگاه کردن به سوالات سال های اخیر مشخص میشه که سوالات خیلی مفهومی هست یعنی با درک صحیح مطالب میشه به هدف رسید حالا میشه کتاب مرجع خوند یا اینکه یه کتاب تستی قوی انتخاب کرد که سوالات رو بصورت مفهومی حل کرده‌، با حل این سوالات سطح آگاهی شما خیلی بالا میره. البته اگه CLRS رو نخونید به احتمال زیاد ۱ یا ۲ تست رو از دست میدید چون مطالبی داره که تو هیچ کتاب تستی نیست اما باید گفت ۴ یا ۵ سوال دیگه درون کتابهای تستی هست
نتیجه‌: خوندن مرجع بستگی داره به سطح علمی و روحیه داوطلب

یه نکته دیگه کتاب CLRS معمولاً بخش گرافش خیلی مهمه( بقیه فصول معمولاً همه جا کامل گفته شده) بررسی کنید از گراف( و نه درخت) چندتا توی ساختمان داده سوال میاد؟(چون بحث اصلی شما ساختمان بود)
البته یه چیز دیگه هم هست این شمایید که رتبه خوب اوردید نه من( شاید دارم خودم رو گول میزنم) اما بحث قشنگ و مفیدیه. از شما ممنونم.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , mosenabdoli , ali_computer69
ارسال: #۴۱
۰۷ خرداد ۱۳۹۰, ۰۷:۱۰ ب.ظ
تبریک می گم موفق باشید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosenabdoli , ali_computer69
ارسال: #۴۲
۰۷ خرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۰۱ ب.ظ
(۰۶ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۴۱ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(06 خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۳۳ ب.ظ)mosenabdoli نوشته شده توسط:  
(06 خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۱۰ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  بررسی های من از کنکور ۳ سال اخیر نشون میده با مطالعه یه کتاب قوی تستی + جزوه خوب میشه کلاً از کتاب CLRS گذشت اما بازم توصیه میشه تمرینهای این کتاب حل بشه( درسش نیاز نیست)

مورد دوم‌، با نگاه کردن به سوالات سال های اخیر مشخص میشه که سوالات خیلی مفهومی هست یعنی با درک صحیح مطالب میشه به هدف رسید حالا میشه کتاب مرجع خوند یا اینکه یه کتاب تستی قوی انتخاب کرد که سوالات رو بصورت مفهومی حل کرده‌، با حل این سوالات سطح آگاهی شما خیلی بالا میره. البته اگه CLRS رو نخونید به احتمال زیاد ۱ یا ۲ تست رو از دست میدید چون مطالبی داره که تو هیچ کتاب تستی نیست اما باید گفت ۴ یا ۵ سوال دیگه درون کتابهای تستی هست

یه نکته دیگه کتاب CLRS معمولاً بخش گرافش خیلی مهمه( بقیه فصول معمولاً همه جا کامل گفته شده) بررسی کنید از گراف( و نه درخت) چندتا توی ساختمان داده سوال میاد؟(چون بحث اصلی شما ساختمان بود)
البته یه چیز دیگه هم هست این شمایید که رتبه خوب اوردید نه من( شاید دارم خودم رو گول میزنم) اما بحث قشنگ و مفیدیه. از شما ممنونم.

اما من هنوز سر حرفم هستم!!! Big Grin
(kidding)

۰
۰
ارسال: #۴۳
۰۷ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۱۱ ب.ظ
(۰۷ خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۰۱ ب.ظ)mosenabdoli نوشته شده توسط:  
(06 خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۴۱ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(06 خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۳۳ ب.ظ)mosenabdoli نوشته شده توسط:  

اما من هنوز سر حرفم هستم!!! Big Grin
(kidding)
من جسارت نمیکنم‌، هر کس باید خودش رو انالیز کنه، من میگم شاید بجای خوندن یه کتاب با این حجم برای ۱ سوال بیشتر بشه چندتا سوال دیگه رو حل کرد.
البته بستگی به نحوه برنامه ریزی فردی + روحیه شخص هم داره

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال: #۴۴
۰۷ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۵۲ ب.ظ
یک سوال دیگه:
شما برای امسال هم کنکور آزمایشی ثبت نام کرده بودید؟
(گفتید پارسال پارسه می رفتید)

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۰
۰
ارسال: #۴۵
۱۱ خرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۳۹ ب.ظ
شما CLRS زبان اصلی می خوندید یا ترجمه؟فکر میکنید خوندن کتاب زبان اصلی واسه کسی که زبانش متوسطه میتونه مفید باشه یا ترجمه بهتره؟آخه اینجه همه به خوندن زبان اصلی علاقمندنConfused
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۳ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۶۷ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۴۴ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۶۴ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۶۴ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۶۴۹ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  کارنامه ارشد ۱۴۰۰ فاطمه دیبا ۰ ۱,۶۴۰ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۴۹ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۶۲۸ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close