زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۵۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

به چی فکر می کنی؟

ارسال: #۷۵۱
۰۲ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۵۶ ب.ظ، توسط پوونه.)
به چی فکر می کنی؟
به اینکه واقعا زبانم چرا انقدر افت کرده! افسردگی گرفتم از دیروز وقتی فهمیدم به ساده ترین سوالای انگلیسی هم با کلی سختی جواب میدم.
زود فکری واسش نکنم همین چند تا کلمه ای هم که یادم مونده فراموشم میشه. Sad Sad Sad
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: honey01 , ts2927
ارسال: #۷۵۲
۰۳ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۳۷ ق.ظ
به چی فکر می کنی؟
به اینکه بعضی دردها درمونشون فقط صبره!

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
 سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O , **sara** , انرژی مثبت , fatemesoleimani , Pure Liveliness
ارسال: #۷۵۳
۰۳ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۴۵ ق.ظ
به چی فکر می کنی؟
دارم به این فکر میکنم که چطور میتونم بهای اضافه ای که به خیلیا دادمو از این به بعد تفریق کنم؟

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: honey01 , fatemesoleimani , tabassomesayna
ارسال: #۷۵۴
۰۳ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۰۳ ب.ظ
RE: به چی فکر می کنی؟
وقتی به زندگی مولای متقیان نگاه می کنم می بینم که سعادتمند است ولی در ازای چه چیز؟ خودش شهید شد همسرشش شهید شد فرزندانش شهید شدند ایا جز این است که در راه خدا برای سعادت خود و بشریت قدم برداشتند / اگر انها هم همت و فکر و ذکرشان مثل من ازدواج و شغل و پول بود ایا این چنین به سعادت می رسیدند؟ ولی انها از خود و دنیا گسستند و چنگ به خدای خود زدند و به سعادت ابدی رسیدند. من اکنون دارم می نویسم ولی هر لحظه چه چیز در انتظار من است مرگ یا زندان یا هر اتفاقی.( مگر زندان فقط ماوای خلاف کار است چندین پیامبر و امام در زندان به سر بردند ایا اینها به سعادت نرسیدند/شرایط نباید مانعی باشد/) ایا من باید نگران فردایی باشم که هر ان ممکن به فردا نرسم من چرا هم اکنون ذهن خود را مغشوش چیزی کنم .فقط چیزی که برای حالای من لازم است تلاش وهمت برای امروز هست نه نگرانی فردا (چرا؟ اخرین حدیث ). اخرش فهمیدم این نگرانی ها فقط مانعی برای اهداف است و ارزشی به این افکار نمی توانم بدهم

دوراندیش کسی است که نعمت او را از کوشیدن برای عاقبت[و آخرت] باز نمی دارد.
دوراندیش کسی است که جلوه گری و فریبندگی دنیا او را از عمل برای آخرت غافل نسازد.
انسان دوراندیش کسی است که نفس خود را با محاسبه دربند کشد و از طریق مخالفت و سخت گیری آن را مالک شود و از راه مبارزه با آن به خواسته های غیر مشروع اش پایان دهد.

تحمیل مکن بر روز خود اندوه سال را ،در هر روز همان که مقدّرت شده تو را کافى است، و اگر سال نیز از عمر تو مقدر شده باشد که خداى سبحان در هر فردایى که از نو مى‏رسد بهره و نصیبى را که براى آن روز مقدر فرموده به تو مى‏رساند، و اگر از عمر تو نیست چه اندوهى دارى در باره چیزى که از آن تو نیست.
[/i]

*خوشا به حال کسى که همّت و اندوه خود را کوتاه و محدود کند بر آنچه به دردش مى‏خورد، و همه تلاش خود را قرار دهد براى آنچه او را نجات بخشد

**تلاش و کوشش بر تو است، ولى پیروز شدن در کار بر تو نیست
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , ziba.O , honey01 , fatemesoleimani , didar , ehsaan_gh
ارسال: #۷۵۵
۰۴ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۵۵ ق.ظ
به چی فکر می کنی؟
U-turn

I am not suffering. I am struggling. Struggling to be part of things, to stay connected to whom I was once.
 سپاس‌گزاری شده توسط: honey01 , fatemesoleimani
ارسال: #۷۵۶
۰۴ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۳۳ ب.ظ
کی اسم خربزه رو انتخاب کرد؟
ارسال: #۷۵۷
۰۴ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۴۷ ب.ظ
به چی فکر می کنی؟
کاملاً متقاعد شدم Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه
ارسال: #۷۵۸
۰۵ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۳۰ ق.ظ
همیشه به این فکر می کنم که جنگ و کشت و کشتار خیلی بده و درک نمی کنم چطور میشه کسی حاضر بشه حتی به خاطر جنگ به کسی آسیب برسونه. ولی بعدش به این فکر می کنم که همیشه آسیب جسمی نیست. دعوا و بحث های لفظی هم یه جور جنگه و آسیب های روحی ممکنه به بار بیاره. ما شاید نتونیم مانع جنگ بین دو کشور بشیم، ولی حداقل میتونیم مراقب دل های حساس خودمون و اطرافیانمون باشیم.
کاش همیشه همه جا صلح باشه
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , tabassomesayna , انرژی مثبت , RASPINA , shayesteNEY , ehsaan_gh
ارسال: #۷۵۹
۰۶ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۲۱ ق.ظ
به چی فکر می کنی؟
به اینکه چرا یه لحظه دلم بدجوری گرفت؟ Sad
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , so@
ارسال: #۷۶۰
۰۷ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۰۵ ق.ظ
به چی فکر می کنی؟
بــــــــــــه اینــــــــکه دارم یکی یکـــــی آدما رو از قلبـــــــــــــم حذف مـــــــــی کنم. . .
بـــــــــــه اینـــــــــکه کم کم دارم درون گــــرا میــــشم!
بـــــــــــه اینـــــــــکه تو این دنیای رنگارنــــــگ انسانـها رو تیــــــره میبینم!
بــــــــــه اینـــــــــکه چقـــــــدر به انســـــان ها "بــــی اعتنـــــــا" و "بـــــــــی اعتـــــــماد" شدم. . .
و خیلی چیزای دیــگه. . .

........
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , RASPINA , shayesteNEY , didar , ts2927
ارسال: #۷۶۱
۰۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۵:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۳۴ ب.ظ، توسط پوونه.)
به چی فکر می کنی؟
به اینکه کلی حرف دارم برای گفتن
ولی کسی نیست که بهش این حرف ها رو بگم سبک تر بشم ..
و حتی اگه کسی هم بود من مثل همیشه سانسور میکردم همه حرفامو.
دلم داره میترکه از این همه حرف...
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , didar , Menrva , honey01 , fatemesoleimani , Engineer , shayesteNEY , نارین
ارسال: #۷۶۲
۰۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۶:۰۱ ب.ظ
به این که چطوری این همه فرصت از دست داده رو جیران کنم.و....Exclamation
با اینکه می دونم دیگه خیلی فرصت ندارم این وضیعت خراب روحی رو چکارش کنم.....Confused
چقدر دیگه می تونم راحت نفس بکشم ،راحت زندگی کنم ....IdeaExclamation
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , **sara** , didar , Nesyan , Aurora , Menrva , fatemesoleimani , Engineer , نارین , ehsaan_gh
ارسال: #۷۶۳
۱۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۵۳ ب.ظ، توسط پوونه.)
به چی فکر می کنی؟
به اینکه فردا دوستم میاد با هم بریم کتاب بگیریم یا نه ..خب سختمه تنهایی همه کتاب ها رو اینور اونور بردن تا برسم خونه.
به اینکه پولم کافیه یا به بابا بگم پول بریزه به حسابم؟
به اینکه هیچ خریدی به اندازه خرید کتاب واسم جذاب نیست به خصوص اگه اون کتاب، کتاب درسی باشه. همیشه هم یه جوری ذوق زده میشم انگار بار اولمه :| دیگه صاحب کتاب فروشی هم منو میشناسه و هر وقت میرم پیشش میگه تنها مشتری هستی که میبینم موقع پرداخت پول کتاب انقدر خوشحال و ذوق زده ای :دی
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , shayesteNEY , Menrva , Engineer , نارین
ارسال: #۷۶۴
۱۱ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۴۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۴۴ ق.ظ، توسط kazhal@.)
به چی فکر می کنی؟
به اینـــکه هنوز به جمع بندی نرسیدم که چه کتابایی رو بخونـــــــــــــــــم...
به اینکه در هر درس، به اندازه ی اعضای مانشت کتاب هست واسه قبولی ارشد!Idea
به اینکه نقاشی خیلی دِلنـــــــــــــــــــــاک تر از درس خوندنه!Heart تازه واسه اینکه ایده ها هجوم بیارن سمتت فقط کافیه هر روز بری نمایشگاه های مختلفBig Grin (همین افکار پلید نمیذارن من درس بخونما cool: )

........
 سپاس‌گزاری شده توسط: honey01 , **sara** , نارین
ارسال: #۷۶۵
۱۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۱۵ ق.ظ
به چی فکر می کنی؟
به اینکه امسال برم غیرانتفاعی شیخ بهایی یا دوباذه بخونم سال بعد...
در اینده برامم قبولی دکتری دولتی مهمه...

تنبلی دزد آرزوهاست...
 سپاس‌گزاری شده توسط: honey01 , RASPINA , نارین

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Sad میشه اگه میدونین کمک کنین? . مقالههه Negarrr.n ۰ ۱,۰۷۴ ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Negarrr.n
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۱۴ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۸۴ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  سن واقعی بدن خود را حساب کنید fahimehazimi ۷۱ ۳۵,۴۸۷ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  برای آموزش مبانی برنامه نویسی چکار کنیم؟ elecomco ۰ ۲,۳۱۷ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  چگونه گوشی داغ شده را خنک کنیم؟ niloofarmajdi ۰ ۲,۴۶۳ ۰۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: niloofarmajdi
  ۱۲ کد شگفت‌انگیز موبایل خود را کشف کنید elecomco ۰ ۲,۴۳۱ ۰۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
Rainbow خودتونو معرفی کنید! marvelous ۹ ۱۰۵ ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  بهم یک کسب و کار خانگی معرفی کنید؟ packationmachinery ۰ ۲,۰۵۵ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
Sad وسواس فکری شدیدی دارم لطفا کمکم کنید help me plz ۲۸ ۲۳,۸۵۵ ۰۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۷:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه سلیمانی

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close