زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۳۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

به چی فکر می کنی؟

ارسال: #۷۲۱
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۰۹ ب.ظ
به چی فکر می کنی؟
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۴۲ ق.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  به اینکه چی میشد یه معجزه ای اتفاق میفتاد و سنجش یه اشتباهی میکرد من میشدم نفر اول از اول :/
وای پونه جون منم منتظر معجزه ام که مجاز بشم

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه
ارسال: #۷۲۲
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۰۷ ب.ظ
RE: به چی فکر می کنی؟
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۰۹ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  [quote='پوونه' pid='354554' dateline='1431414739']
به اینکه چی میشد یه معجزه ای اتفاق میفتاد و سنجش یه اشتباهی میکرد من میشدم نفر اول از اول :/
وای پونه جون منم منتظر معجزه ام که مجاز بشم
[/quot
منم منتظر یه معجزه ام رتبم زیر ۳۰۰ بشه.

باز میشه این در..صبح میشه این شب..صبر داشته باش
ارسال: #۷۲۳
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۰۸ ب.ظ
به دیدار فردوسی :-D

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
ارسال: #۷۲۴
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۰۸ ب.ظ
به چی فکر می کنی؟
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۰۸ ب.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط:  به دیدار فردوسی :-D
تا حالا فردوسی رو دیدی؟
ارسال: #۷۲۵
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۱۳ ب.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۰۸ ب.ظ)comii نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۰۸ ب.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط:  به دیدار فردوسی :-D
تا حالا فردوسی رو دیدی؟
تا کدوم فردوسی مد نظر باشه :-D
از جلوی دانشگاش رد شدم:-D

ارسال: #۷۲۶
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۳۴ ب.ظ
به چی فکر می کنی؟
به گذشته ... به اینکه چقدر زود میگذره ... با سختی و مشکلات ادم بزرگتر میشه و خیلی چیزا براش تجربه شده ...
به اینده .... به اینکه قراره چی بشه

منتظر نمان پرنده ای بیاید و پروازت دهد .... در پرنده شدن خویش بکوش
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۷۲۷
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۵۳ ب.ظ
به چی فکر می کنی؟
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۱۳ ب.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط:  تا کدوم فردوسی مد نظر باشه :-D
توش چی بودی
جوووو شو دیدی ؟
ارسال: #۷۲۸
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۵۸ ب.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۵۳ ب.ظ)comii نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۱۳ ب.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط:  تا کدوم فردوسی مد نظر باشه :-D
توش چی بودی
جوووو شو دیدی ؟
جوو ش چطوریه؟ ن ندیدم

ارسال: #۷۲۹
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۱۱ ب.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۵۸ ب.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۵۳ ب.ظ)comii نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۱۳ ب.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط:  تا کدوم فردوسی مد نظر باشه :-D
توش چی بودی
جوووو شو دیدی ؟
جوو ش چطوریه؟ ن ندیدم
من کنکورم تو دانشگا فردوسی بود ارزمه اونجا دانشجو شم

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
ارسال: #۷۳۰
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۷:۰۳ ب.ظ
به چی فکر می کنی؟
به اینکه از دیشب به اینور آدم میاد مانشت احساس غریبی میکنه بین این همه رتبه خوب.
و به اینکه واقعا نیاز دارم به گریه کردن. نمیدونم چرا گریه ام نمیگیره و بغض داره اذیتم میکنه. از اینکه این همه سال تظاهر کردم قوی هستم خسته شدم. دلم میخواد به جای بلند بلند خندیدن، منم بلند بلند گریه کنم و بگم خیلی ناراحتم که بازم نشد.
...

همین.
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5 , software94 , shayesteNEY , Ms. Saba , ts2927
ارسال: #۷۳۱
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۳۴ ب.ظ
به چی فکر می کنی؟
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۰۳ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  به اینکه از دیشب به اینور آدم میاد مانشت احساس غریبی میکنه بین این همه رتبه خوب.
و به اینکه واقعا نیاز دارم به گریه کردن. نمیدونم چرا گریه ام نمیگیره و بغض داره اذیتم میکنه. از اینکه این همه سال تظاهر کردم قوی هستم خسته شدم. دلم میخواد به جای بلند بلند خندیدن، منم بلند بلند گریه کنم و بگم خیلی ناراحتم که بازم نشد.
...

همین.
آره منم دقیقا صبح که رتبه ها را دیدم همین حس را داشتم .من دیشب جلو بقیه خندیدم ........بعد نشستم زار زار گریه کردم....آخیش راحت شدم............

اشکال نداره
" باز نشد " را از فرهنگ لغاتت حذف کن مثلا بگو اینبار نشد

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , so@ , software94 , shayesteNEY , Ms. Saba
ارسال: #۷۳۲
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۲۷ ب.ظ، توسط پوونه.)
به چی فکر می کنی؟
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۳۴ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  آره منم دقیقا صبح که رتبه ها را دیدم همین حس را داشتم .
حتی اعتماد به نفس اینو ندارم که دیگه مثل قبل پست بزنم تو مانشت.
یه جورایی حس میکنم مثل آدم دنیای واقعیم شدم. یه آدم خجالتی که تو جمع زیاد راحت نیست.
خوش به حال اونایی که این حس غریبی رو درک نمیکنن.
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۳۴ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  .من دیشب جلو بقیه خندیدم ........بعد نشستم زار زار گریه کردم....آخیش راحت شدم............

اشکال نداره
" باز نشد " را از فرهنگ لغاتت حذف کن مثلا بگو اینبار نشد
خوش به حالت
کاش میتونستم گریه کنم. به جاش نمیدونم چم شده فقط میخندم Big Grin اولش فکر کردم حالم خوبه الان فکر میکنم بدجوری شوکه شدم و احتمالا به خاطر بد بودن حالمه که انقدر میخندم Big Grin Big Grin Big Grin
دلم میخواد الان یک دوستی، آشنایی، عشقی یا هر لعنتی ِ دیگه ای داشتم تو زندگیم که باهاش حرف میزدم و اون فقط گوش میداد. دقیقا به همین خاطر از آدمای دنیای واقعی دور شدم چون هر وقت خودشون میخوان با آدم حرف میزنن و درددل میکنن ولی هیچ وقت حواسشون به غم و غصه های اونی که سنگ صبورشونه، نیست. من الان هیچ بنی بشری رو کنارم ندارم. احتمالا کم کم دارم رتبه ام رو باور میکنم و به خاطر همینه کم کم ناراحتیم رو حس میکنم. شاید چند ساعت بعد یا چند روز بعد منم مثل تو زارزار گریه کنم و بعد بگم آخیش راحت شدم.

چی بگم وقتی حرفت درسته؟ آره این بار نشد.
من از شنبه دوباره شروع میکنم. تا شنبه خدا کنه بهتر شه حالم.
تو از کی دوباره شروع میکنی؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , **sara** , RASPINA , software94 , shayesteNEY , Ms. Saba , ts2927
ارسال: #۷۳۳
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۵۲ ب.ظ
[تصویر:  356935_whatever-thinking-think-bigger_316447166.jpg]
قشنگ بود :دی گفتم شما هم ببینین

I am not suffering. I am struggling. Struggling to be part of things, to stay connected to whom I was once.
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , software94 , Ms. Saba
ارسال: #۷۳۴
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۳۹ ب.ظ
به چی فکر می کنی؟
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۲۲ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  دلم میخواد الان یک دوستی، آشنایی، عشقی یا هر لعنتی ِ دیگه ای داشتم تو زندگیم که باهاش حرف میزدم و اون فقط گوش میداد. دقیقا به همین خاطر از آدمای دنیای واقعی دور شدم چون هر وقت خودشون میخوان با آدم حرف میزنن و درددل میکنن ولی هیچ وقت حواسشون به غم و غصه های اونی که سنگ صبورشونه، نیست. من الان هیچ بنی بشری رو کنارم ندارم
یعنی دقیقا منم همین طور. اصلا هیچ کسی نیست بشینم براش درد دل کنم.......
اصلا امروز دستم بی حس شده جرات دارم بگم ...همین حالا نصیحتا شروع میشه... که از صبح تا ضب پا لپ تاپی ... خودتو کور کردی حالا هم اینجوری ..... فقط میگم کاش صبح بشه برم دکتر
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۲۲ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  من از شنبه دوباره شروع میکنم. تا شنبه خدا کنه بهتر شه حالم.
ان شالله یه موقعیت خوب شروع می کنم
ولی ۱۰۰% میخوام از اوایل خردا شروع کنم.نه دیرتر.با کتاب و منابع خوب و جدید. آهسته و پیوسته

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: software94 , پوونه , shayesteNEY , Ms. Saba
ارسال: #۷۳۵
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۱۲ ق.ظ، توسط shayesteNEY.)
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۳۹ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۲۲ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  دلم میخواد الان یک دوستی، آشنایی، عشقی یا هر لعنتی ِ دیگه ای داشتم تو زندگیم که باهاش حرف میزدم و اون فقط گوش میداد. دقیقا به همین خاطر از آدمای دنیای واقعی دور شدم چون هر وقت خودشون میخوان با آدم حرف میزنن و درددل میکنن ولی هیچ وقت حواسشون به غم و غصه های اونی که سنگ صبورشونه، نیست. من الان هیچ بنی بشری رو کنارم ندارم
یعنی دقیقا منم همین طور. اصلا هیچ کسی نیست بشینم براش درد دل کنم.......
اصلا امروز دستم بی حس شده جرات دارم بگم ...همین حالا نصیحتا شروع میشه... که از صبح تا ضب پا لپ تاپی ... خودتو کور کردی حالا هم اینجوری ..... فقط میگم کاش صبح بشه برم دکتر
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۲۲ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  من از شنبه دوباره شروع میکنم. تا شنبه خدا کنه بهتر شه حالم.
ان شالله یه موقعیت خوب شروع می کنم
ولی ۱۰۰% میخوام از اوایل خردا شروع کنم.نه دیرتر.با کتاب و منابع خوب و جدید. آهسته و پیوسته

رویای شما تاریخ انقضا ندارد

نفسی عمیق بکش و دوباره تلاش کن

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , پوونه , Ms. Saba , RASPINA , انرژی مثبت , Nesyan

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Sad میشه اگه میدونین کمک کنین? . مقالههه Negarrr.n ۰ ۱,۰۷۹ ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Negarrr.n
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۲۴ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۹۵ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  سن واقعی بدن خود را حساب کنید fahimehazimi ۷۱ ۳۵,۵۱۳ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  برای آموزش مبانی برنامه نویسی چکار کنیم؟ elecomco ۰ ۲,۳۲۵ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  چگونه گوشی داغ شده را خنک کنیم؟ niloofarmajdi ۰ ۲,۴۷۶ ۰۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: niloofarmajdi
  ۱۲ کد شگفت‌انگیز موبایل خود را کشف کنید elecomco ۰ ۲,۴۳۹ ۰۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
Rainbow خودتونو معرفی کنید! marvelous ۹ ۱۰۵ ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  بهم یک کسب و کار خانگی معرفی کنید؟ packationmachinery ۰ ۲,۰۶۳ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
Sad وسواس فکری شدیدی دارم لطفا کمکم کنید help me plz ۲۸ ۲۳,۹۰۳ ۰۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۷:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه سلیمانی

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close