زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۳۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

برنامه ریزی برای تابستان- ۱

ارسال: #۱۶
۰۱ تیر ۱۳۹۲, ۰۹:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ تیر ۱۳۹۲ ۰۹:۲۵ ق.ظ، توسط MrBong.)
RE: برنامه ریزی برای تابستان- ۱
(۰۱ تیر ۱۳۹۲ ۰۹:۰۷ ق.ظ)Asal69 نوشته شده توسط:  بهتر شما فکر خانواده ی خودت باشی و سعی کنی ۴ سال به خانوادت تحمیل نشی....
به نظرم کسی که امکان ۴ سال پشت کنکور موندن رو نداشته باشه!!!!!!!!!! خوب نمی مونه. میره سر کار.
بعدش هم صلاحیت شما در حدی نیست که برای دوستمون تعیین تکلیف کردی و ایشون رو ردی خطاب کردی.
بهتره در تاپیکی که برای بچه های ۹۳ زده شده و پر از انرژیه این حرفا گفته نشه که از هدفمون دور نشیم.
به نظرم شما هم نظرات کارشناسانتونو در پیام خصوصی به مدیر مربوطه انتقال بدید و به جای اینکه نگران استعداد داشتن یا نداشتن مانشتی ها باشین برای رسیدن به هدف خودتون تلاش کنید.
.
.
.

صحبت شما چه ارتباطی به گفته های من داشت؟
من متولد ۷۱ هستم و تازه درسم تموم شده.
اما شمایی که ۶۹ هستی ۲ ساله داری رد می شید و من شما رو دیدم تلاشمو چند برابر می کنم که مثل شما نشم.
این یک مشکل شخصیتیه که افراد نمی رند پی کار و به زور و دروغ خودشون رو به کنکور خوانی می زنند و جز این هم نیست.

اینکه شما نمی رید سر کار و خانواده رو فریب می دید که امسال قبول میشید چه ربطی به من داره؟

عرض بنده این است که بهتره که اینجا از افراد بی استعداد خالی بشه... همین.
یعنی کمکشون کنیم که خودشون انصراف بدن تا اینکه بیهوده امیدوارشون کنیم.

من با جناب جهانی صحبت کردم در باب این موضوع و ایشون هم تایید کردند و ما منتظر شما نیستیم که بیاید و یادآوری کنید وظیفه ما رو.

اینکه انسان اشرف مخلوقاته دلیل نمیشه که دیگه برتری هوشی وجود نداشته باشه! همیشه برتری بین انسان ها وجود داره که یکی میشه بی استعداد و خنگ که هر سال رد میشه. یکی میشه رتبه اول.

من اگه بخوام اصلا حرفی نمی زنم و کارای خودم رو می کنم... اما الان فرصت دیدم که واقعیت رو بیان کنم.

حتی برای شمایی که ۲ ساله رد شدید!

شما اذعان کردید نیست کسی که ۴ سال پشت کنکور بمونه.

بنده با قاطعیت عرض می کنم که شما یکی از اونهایی که ۴ سال بیشتر هم رد خواهد شد.
۱
۲۸
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۰۱ تیر ۱۳۹۲, ۰۹:۲۸ ق.ظ
MrBong شما که انقد با استعداد و باهوشید دیگه چرا نگرانید خنگا تو کنکور شرکت کنن یا نکنن لطفا بحث تایپیک رو به سمت دعوا نبرید و منحرفش نکنید خیلیا دارن استفاده میکنن حقوق دیگران رو با بی نظمی ضایع نکنید اجازه بدین سوالایی که مربوط به این تایپیکه جواب داده بشه،شما هم دوست دارید برید یجای مناسب تو مانشت پیدا کنید حرفاتونو بزنید شاید خیلی هم طرفدار پیدا کنه حرفاتون، ولی اینجا جای این حرفا نیست

من اناری را، می کنم دانه، به دل می گویم:
خوب بود این مردم ، دانه های دلشان پیدا بود.
می پرد در چشمم آب انار: اشک می ریزم.
۲۶
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: persian_boy , mhd3 , amash , farhud , jahani , somaieh_hassani , fatemehkh , hnarghani , nina69 , hamid88 , bahar1369 , M.Amin.M , Behzad TP , fatima2007 , ریحان
ارسال: #۱۸
۰۱ تیر ۱۳۹۲, ۰۹:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ تیر ۱۳۹۲ ۱۰:۲۲ ق.ظ، توسط MrBong.)
(۰۱ تیر ۱۳۹۲ ۰۹:۲۸ ق.ظ)mahtab_rafiei نوشته شده توسط:  MrBong شما که انقد با استعداد و باهوشید دیگه چرا نگرانید خنگا تو کنکور شرکت کنن یا نکنن لطفا بحث تایپیک رو به سمت دعوا نبرید و منحرفش نکنید خیلیا دارن استفاده میکنن حقوق دیگران رو با بی نظمی ضایع نکنید اجازه بدین سوالایی که مربوط به این تایپیکه جواب داده بشه،شما هم دوست دارید برید یجای مناسب تو مانشت پیدا کنید حرفاتونو بزنید شاید خیلی هم طرفدار پیدا کنه حرفاتون، ولی اینجا جای این حرفا نیست

دعوا چیه خانوم...

خیر... بنده آدم باهوشی نیستم و ادعایی هم ندارم...
خنگ ها هر چقدر می خوان کنکور بدن... این اصلا اثری به حال من نداره...
من کار خودمو انجام می دم و با بالاتری ها رقابت می کنم.

من میخوام بهره وری محیط آموزشی با هدایت افراد بی استعداد به سوی زندگی افزایش پیدا کنه.
یعنی کار بدیه این!؟

خانوم رفیعی از شمایی که ۳ ساله رد شدید این حرف ها بعیده.
خانوم رفیعی شما هر چقدر می خواید کنکور بدید.
مشکلی برای کسی ایجاد نمی کنه چون نهایتا بازنده هستید.

و با این روند شما بنده آشکارا و با قاطعیت می توانم عرض کنم که امسال نیز رد خواهید شد (چون استعداد تحصیلیتون خیلی کمه).
۱
۳۰
ارسال: #۱۹
۰۱ تیر ۱۳۹۲, ۱۰:۲۱ ق.ظ
مهتاب جان، چیزی که مجانیه و هزینه ای نداره حرفه! بذار بزنن، مث یه ماهی از کنار این حرفا سُر بخور و برو.
همیشه یه عده هستند که مخالفن. با همه چی. چه اهمیتی داره؟؟

آقای جهانی ما بیصبرانه منتظر ادامه ی مشاوره هاتون هستیم... Smile
۲۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: persian_boy , farhud , Mänu , fatemehkh , shoaib.narimani , bahar1369 , amash
ارسال: #۲۰
۰۱ تیر ۱۳۹۲, ۱۱:۴۰ ق.ظ
(۰۱ تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۱۹ ق.ظ)MrBong نوشته شده توسط:  من از زحمات شما سپاسگزارم...

اما شما یه راست رفتید سر برنامه ریزی...

اگه بحث محدودیت زمانی گذاشتنه، بنظر شما آیا میشه ۱ ماهه یک گیم نویس ماهر شد!؟
دو ماه چی؟ سه ماه؟ یا اصلا ۳ سال.

ببینید این یک حقیقته که باید همه چیز معقول و متناسب با توان مقابل و البته واقعیت باشه.

در درجه نخست تصمیم گیری برای هدف کنکور، این مهمه که شخص در چه وضعیت درسی قرار داره... چه احساسی نسبت به اون درس ها داره...
آیا اصلا پیش نیازهاش رو مسلطه؟

این درسته که مثلا فلان شخص رتبه ۲ رقمی گفته من فلان روش رو انجام دادم... اما اون آدم اونه و ما فقط در مواردی اندک می تونیم از صحبت های اون آدم برداشت مفید داشته باشیم.

الان در این جامعه مانشت از پیام نور ما داریم تا دانشگاه همدان و شریف.
الان در جامعه مانشت داریم کسی که ۵ ماه خوانده و پذیرفته شده و داریم که ۳ سال کنکور داده و رد شده.

اما آیا شما واقعا توقع دارید همه این اصناف با هم و همزمان یه برنامه رو پیش ببرند؟

من از تلاش برای راهنمایی توسط شما سپاسگزارم... اما این راهش نیست.
چون یه عده با ساده نگری و عدم شناخت کافی بر خود، درگیر این برنامه ها میشن و در خیال قبولی غوطه ور میشن.

دقیقا مانند کسی که بدون نرمش دست به انجام حرکات آکروباتیک بزنه.

ما اول باید بدونیم کی گرمه و کی نیست بعد بگیم فلان پشتک رو چند بار بزن... بعد بگیم فلان وزنه رو چند بار بردار...

اگه ما همه رو در یک صف و کنار هم قرار بدیم و دستور رفتار آکروباتیک بدیم، یقینا به اسثنای یکی دو نفر بقیه طبیعتا یه اتفاقی براشون خواهد افتاد.

از طرف دیگه یقینا در کنکور ارشد افراد با استعداد پیروز هستند و نه کم استعداد!

شواهد نشان داده که در افراد کم استعداد (در زمینه موفقیت تحصیلی)، در تلاش در آزمون های رقابتی شدید راه به جایی نخواهند برد و این طبیعی هم هست که با این ظرفیت کم این اتفاق بیفته.

این گام دوم است!

آیا استعداد کافی را داری یا صرفا به خیالبافی روی آوردی!؟
این یک واقعیت است که گرگ استعداد دویدن بیشتری از لاک پشت داره.
یک لاک پشت مگر چقدر می تواند تلاش کند برای دویدن!؟

توقع از شمای دوست و سایر مدیران این است که اول ما باید کمک کنیم کسانی که واقعا این کاره نیستند رو راحت کنیم و از این سلول بی مرز آزاد.

بعد تازه در گام بعدی شروع به پیگیری افراد مستعد کنیم.

وگرنه اگر به صرف امیدواری کاذب باشد، الان موسساتی در کشورهای کانادا و آمریکا هستند که از شما پول می گیرند و شما رو کاذبانه امیدوار می کنند!
سلام دوست من حرفهای خوبی بود ولی آقای جهانی اینارو هم مد نظرش هست فکر کنم
در ضمن تو صحبتات جای استعداد باید یه کلمه دیگه بزاری
تلاش و کمی شانس بهترین کلمه جایگزینه

گویند کریم است و گنه میبخشد @@@@@ گیرم که ببخشد ، زخجالت چه کنم؟Exclamation
۵
۱
ارسال: #۲۱
۰۱ تیر ۱۳۹۲, ۱۱:۵۱ ق.ظ
(۰۱ تیر ۱۳۹۲ ۰۹:۳۲ ق.ظ)MrBong نوشته شده توسط:  
(01 تیر ۱۳۹۲ ۰۹:۲۸ ق.ظ)mahtab_rafiei نوشته شده توسط:  MrBong شما که انقد با استعداد و باهوشید دیگه چرا نگرانید خنگا تو کنکور شرکت کنن یا نکنن لطفا بحث تایپیک رو به سمت دعوا نبرید و منحرفش نکنید خیلیا دارن استفاده میکنن حقوق دیگران رو با بی نظمی ضایع نکنید اجازه بدین سوالایی که مربوط به این تایپیکه جواب داده بشه،شما هم دوست دارید برید یجای مناسب تو مانشت پیدا کنید حرفاتونو بزنید شاید خیلی هم طرفدار پیدا کنه حرفاتون، ولی اینجا جای این حرفا نیست

دعوا چیه خانوم...

خیر... بنده آدم باهوشی نیستم و ادعایی هم ندارم...
خنگ ها هر چقدر می خوان کنکور بدن... این اصلا اثری به حال من نداره...
من کار خودمو انجام می دم و با بالاتری ها رقابت می کنم.

من میخوام بهره وری محیط آموزشی با هدایت افراد بی استعداد به سوی زندگی افزایش پیدا کنه.
یعنی کار بدیه این!؟

خانوم رفیعی از شمایی که ۳ ساله رد شدید این حرف ها بعیده.
خانوم رفیعی شما هر چقدر می خواید کنکور بدید.
مشکلی برای کسی ایجاد نمی کنه چون نهایتا بازنده هستید.

و با این روند شما بنده آشکارا و با قاطعیت می توانم عرض کنم که امسال نیز رد خواهید شد (چون استعداد تحصیلیتون خیلی کمه).

MrBong عزیز! می دونم که تمام پست های شما و این پست من به زودی از این تاپیک حذف خواهد شد و شما هم به احتمال زیاد به دلیل توهین آشکار به دیگران Ban خواهید شد. ولی چون شما به گفته خودتون یه جوان ۲۱ ساله (متولد ۷۱) هستید، حیفم اومد که به عنوان یه برادر بزرگتر، این مطلب رو به شما گوشزد نکنم. چون این دیدی که شما نسبت به دیگران داری، بدون شک در زندگی مشکلات زیادی برات بوجود خواهد آورد. شما اینجا در یه فضای مجازی پست می ذاری و شاید کمی احساس امنیت می کنی. ولی اینو بدون که دنیای حقیقی بسیار سخت گیرتر و بی رحم تر از این فروم هست و به شما اجازه چنین اظهار نظرهایی رو نخواهد داد. پس به نفع خودته که کمی در دیدگاهت نسبت به افراد دیگه تجدید نظر کنی تا بعداً متضرر نشی. مثلاً، با توجه به اینکه در این مملکت، بسیاری از افراد بر اساس شایستگی به جایگاهی که دارن نمی رسن، اصلاً بعید نیست که در آینده یه آدم خنگ و کودن بشه رئیس شما و اون وقت شما که تحمل اطاعت دستورهای یه آدم خنگ رو نداری، یا نمی تونی باهاش کنار بیای و رئیست با تمام خنگیش حالتو اساسی می گیره و یا باهاش کنار میای و مجبوری از این قضیه حسابی زجر بکشی.

از سوی دیگه، همه ی ما می دونیم که کنکور یه مسابقه مهارتیه و نه الزاماً یه آزمون علمی. برای موفقیت در این مسابقه، شما باید علاوه بر مطالعه دروس (و شاید مهم تر از مطالعه دروس) یه سری مهارت ها رو یاد بگیری که اتفاقاً هیچ ربط مستقیمی به هوش و استعداد تحصیلی نداره. مواردی مثل : چگونه، چه وقت و چقدر درس خواندن، انتخاب صحیح منابع، برنامه ریزی گام به گام، تسلط و مدیریت بر محیط آزمون، آموختن روش های تست زنی و ... . پس قبول نشدن افراد در کنکور، الزاماً دلیلی بر به اصطلاح شما «خنگ بودن یا کودن بودن» افراد نیست. همونطور که قبولی تو کنکور هم الزاماً دلیل بر تیزهوش بودن افراد نیست. چه بسا دوستانی که در دوره کارشناسی بسیار دانشجویان موفقی بودن و در کنکور نتیجه خوبی نگرفتن و بالعکس دوستان زیادی که دانشجوی متوسط یا حتی ضعیفی بودن و همه (حتی خودشون) رو در کنکور ارشد شگفت زده کردن. نمونه های زیادی از این موارد در همین سایت وجود داره. بنابراین، خطاب کردن کسانی که در کنکور نتیجه مطلوب نگرفتن با القابی مثل کودن و خنگ و ... اصلاً منصفانه نبست. چه بسا همون افراد با کسب مهارت کافی و رفع اشکالات و اشتباهات قبلی، بتونن از سد کنکور بگذرن و این کاریه که دوستانی مثل آقای جهانی دارن سعی می کنن به بقیه آموزش بدن.

نکته ی آخر اینکه به قول کنفوسئوس « به جای اینکه به تاریکی لعنت بفرستید، یک شمع روشن کنید ». به اعتقاد من و خیلیای دیگه، مانشت یه مکانیه برای اونایی که به جای ناامیدی و گوشه ای نشستن و خود رو به سرنوشت سپردن، می خوان در دلشون یه شمع هرچند کوچک از امید روشن کنن. کسی که می خواد به تاریکی لعنت بفرسته با عرض معذرت در مانشت جایی نداره. ضمن اینکه یکی از نابخشودنی ترین گناهان در آموزه های مذهبی ما، ناامید کردن دیگرانه.

پس به هر کدوم از دلایل بالا که با منطقت جور در میاد، لطفاً از ادامه دادن چنین پست هایی دست بردار. به هر حال، به قول شاعر

هر آنچه شرط بلاغ است با تو می گویم
تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال

یا علی مدد.

یک دلشکسته گـر که دعـاگویتان شـود
به زآنکه خود نشسته و عمری دعا کنید

وقتی خدا می بخشد، من که باشم که نبخشم(نلسون ماندلا-۴۶۶۶۴)
۴۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , farhud , Aurora , H3NGAM3H , mhd3 , jahani , y.a , sanar.m , friends , omid.n1990 , sepidsal , fatemehkh , masoudkhan , hnarghani , shoaib.narimani , مهربان مادر , nilia , bahar1369 , Parisa-SH , M.Amin.M , amash , Fgh89 , jparisa , arian_61 , zeinab , سجاد۶۷ , nima047 , Pegasus , a-t-e-f-e-h , ریحان , - rasool - , mrsh1372
ارسال: #۲۲
۰۱ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۱۷ ب.ظ
سلام عزیزان.آقا من تا حالا پست نداده بودم تو مانشت ولی انصافا تاپیک به این خوبی رو منحرف نکنید. امثال من که تازه میخوان شروع کنن خیلی به این تاپیک ها و راهنمایی ها نیاز دارن

یه خونه که اندازه ی دستامونه

که گوشه کنارش پر از حرفامونه

یه خونه که حالا دیگه اونجا نیستی

تو دیگه لب پنجرش وای نمیستی
مادر
۷
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mhd3 , f2000 , fsi2013
ارسال: #۲۳
۰۱ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ تیر ۱۳۹۲ ۰۲:۴۱ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
خب فکر کنم اقای mrbong قصد دارن همچنان به بر هم زدن نظم تاپیک و توهین به افراد ادامه بدند پس بهتره یه مدت بن شن که وقتی استعداد و تواناییی و شرایط افراد رو نمیدونن به خنگ و بی استعداد بودن متهم نکنند. اینجا ما استعداد یابی نداریم چون شراط افراد رو نمی دونیم. صرفا راه کار رو ارائه می دیم که اگر قصد ادامه تحصیل داشت و بدلیل عدم دردسترس بودن امکانات و مواردمشابه از عدالت اموزشی برخوردار نبوده بتونه در این راستا قدم برداره.

امسال رتبه ۶۲ نرم افزار رو از دانشگاه پیام نور داشتیم. کسی رو داریم که ۲-۳ سال بدلیل مشکلات روحی یا خانوادگی نتونسته زمان کنکور خوب مدیریت کنه ولی امسال رتبه دورقمی اورده.

اگر قصد راهنمایی دارید و فکر می کنید باید افراد رو هوشیار یا اگاه کنید، می تونید محترمانه با دلیل نقدتون رو بفرمایید نه این که به شخصی که هیچ اگاهی از شرایطش ندارید تهمت بزنید (اگر خنگ از نظر شما توهین نیست نمی دونم پس چیه؟).

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۲۹
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , bargozideh , H3NGAM3H , persian_boy , Pegasus , sanar.m , asiehmohammadian , sepidsal , somaieh_hassani , fatemehkh , hnarghani , shoaib.narimani , M.Amin.M , amash , Lantern , amin750 , a-t-e-f-e-h , hamedcan
ارسال: #۲۴
۰۱ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۳۱ ب.ظ
من راجب بحث اصلی حرفی نداشتم.ولی راجب بحث انحرافی یه چند تا کلمه مینویسم امیدوارم مفید باشه
نداشتن استعداد یا اینک ی نفر اینجا بگ فلانی تو استعداد نداری دلیل بر تلاش نکردن نمیشه،یادمه توی کتاب عربی یه داستانی بود راجب یکی از دانشمندای عرب ک هرچی میرفت سر کلاس هیچی یاد نمیگرفت،حروف الفبار و هم یاد نمیگرفت،ازدرس خسته میشه از کلاس میزنه میاد بیرون .کلی پیاده و بی هدف راه میره.کنار یه تخته سنگی میشینه،ی مدت نشسته بوده،ابی ک داشت از زیر تخت سنگ و کنارش ب سختی رد میشه.پیش خودش میگ یعنی حروف الفبا از این تخته سنگ محکم تر و قوی ترن و منم از این قطرات اب ضعیف ترم!!!این صحنه کوچیک توی طبیعت یه انقلابی توی دلش ایجاد میکنه و عزمشو جزم میکنه و الفبارو یاد میگیره و ... روزی دانشمند بزرگی میشه
به نظرم خوب نیست به دوستامون بگیم شما کند ذهنی ،شما استعداد نداری،شما نمی تونی!شما ول معطلی یا هرچیز دیگ....! همه ی ما همه جور ادمی دیدیم ک توی کنکور موفق بوده،اونایی ک دانشگاهای دولتی تهران درس خوندن،یا یه کم پایین تر تو دانشگاهای دولتی خوب شهرستان ها بودن،یا اصلا اونایی ک علمی کاربردی بودن،یا پیام نور یا دانشگاه آزاد.هرکی با توجه به هدفش و با توجه به پایه ی علمی باید تلاششو بکنه.به نظرم هرکس اگ روز قبل از کنکور جلوی اینه بشینه و به خودش بگه من به عنوان یه نفر که کنکور ارشد داشته با امکانات و استعداد و وو و و .... از تلاش خودم راضی بودم.امیدوارم هرچه صلاحه رقم بخوره.همین کافیه.یعنی همین یعنی موفقیت.دیگ نباید به موج های منفی که ساطع میشه توجه کرد.هنوز زمان زیادی تا کنکور مونده.کسی بخواد از الان ساز ناامیدی سر بزنه دیگ خیلی ایمانش ضعیفه،خدا میگ ناامیدی بدترین گناهه.از همه ی گناه های کبیره هم بدتره.پس فقط ناامید نباشید و تلاش کنید و تلاش کنید و تلاش کنید.
من خودم معماری کامپیوتر اصلا بلد نبودم.وقتی واسه ارشد میخوندم انگار تو دانشگاه همچین درسی نخونده بودم،شاید زمانی که واسه یاد گرفتن معماری گذاشتم تقریبا به جرات میگم ۱۵ درصد کل زمان درس خوندنم صرف معماری شد.و توی کنکور تنها درسی بود که ۴ تا سوال درست جواب دادم و غلط هم نزده بودم.اوایل اصلا فکرشو هم نمیکردم که بتونم خیلی چیزاشو یاد بگیرم.ولی خداروشکر الان خیلی هم به درسش علاقه مند هستم و از بقیه درسام بیشتر دوسش دارم.
مهم همین تلاش کردنه نه هیچ چیز دیگ.خیالتون راحت.حالا اصن فوقش اخرش من خنگم تلاشمو میکنم حالا قبول نشدم مهم نیست.مهم تلاشمه ک انجام دادم.

HeartTongue
۱۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: H3NGAM3H , farhud , persian_boy , fatima2007 , sanar.m , asiehmohammadian , somaieh_hassani , fatemehkh , مهربان مادر , nilia , amash , آسمان ابری , سجاد۶۷ , nima047
ارسال: #۲۵
۰۱ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۳۸ ب.ظ
این آدم نبایدم از بن شدن بترسه. چون همین امروز یه پروفایل فِیک ساخته هی میاد حرفای خودشو لایک میکنه...
برو داداش ِ من سطح مانشتو پایین نیار.
ایشالا ک امسال تک رقمی شی و باعث افتخار.
برای ما خواهشا تصمیم نگیر...
یه نگاه هم به مقبولیتت بنداز!!!!!!
ما بهت اجازه نمیدیم بیای اینجا به همه توهین کنی اللخصوص به مدیر عزیزمون انرژی مثبت.
۹
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Asal69 , asiehmohammadian , amash
ارسال: #۲۶
۰۱ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۴۷ ب.ظ
(۰۱ تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۱۵ ب.ظ)MrBong نوشته شده توسط:  آدم بی استعداد، بی استعداده و کاریش هم نمیشه کرد.

شما اصلا در حدی نیستید که بخواید تشخیص بدید کی باهوشه و کی بی استعداد. مگه کسی که چند سال کنکور میده جای شما رو تنگ کرده. این نهایت وقاحته که با بچه های مانشت اینجوری صحبت می کنید و به کسی که چند سال پشت کنکور مونده می گید خنگ.
واقعا براتون متاسفم.شما حق ندارید با حرفاتون بچه هایی که با کلی امید اومدن تو این فروم و ناامید و ناراحت کنید.
لطفا با نظرات بی پایه و اساس و بی ادبانتون محیط فروم و خراب نکنید...

با خدا باش و پادشاهی کن...

فان مع العس یسری...
ان مع العصر یسری
۱۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: farhud , H3NGAM3H , asiehmohammadian , bitbit , somaieh_hassani , hnarghani , مهربان مادر , amin750 , ریحان
ارسال: #۲۷
۰۱ تیر ۱۳۹۲, ۰۱:۱۰ ب.ظ
من کمی میخوام صحبت کنم با دوستان مانشتی
تا حالا به هواپیما دقت کردید؟ میدونید کی تیک اف میکنه؟ دقیقا زمانی که باد مخالف داشته باشه تیک اف میکنه.. مسئله اصلی دقیقا همین جاست.
باور کنید خدمتی که این دوست عزیزمون جناب MR bong به شماها کرد هیچ کس دیگری نکرده. اگر من تمام وقت یه عالمه پست انگیزشی میگذاشتم و تلاش میکردم در شما انگیزه ایجاد کنم این قدری که الان حرفهای ایشون در شما انگیزه ایجاد کرده موفق نبودم...
یه بار تو سال سوم دبیرستان موقعی که با دوستانم زنگ نهار از مدرسه پیجونده بودیم مدیر مدرسه یقه منو گرفت بهم گفت تو هیچ پخی نمیشی... بیست هزارم به زور بشی... از همون روز کینه ای از این مدیر به دل گرفتم که نگو.. مثل اسب درس خوندم و درس خوندم و درس خوندم... اخرش کنکور رتبم طوری شد که ای تی شریف قبول شدم... باور کن همیشه مدیون اون مدیرم و توهین اون روزش هستم.
اتفاقا باید تلاش کنید تا به همه ثابت کنید که میتونید. امثال این ادم تو جامعه امروزی ما کم نیستند. تو جامعه امروزی که فقط یاد گرفتیم نقد کنیم. به همدیگه توهین کنیم و همدیگر رو مسخره کنیم . یاد بگیرید تو زندگیتون همیشه از مخالفهای خودتون انرژی بگیرید. همین پارسال تو همین مانشت کم نبودند ادمهایی که به من انگ بی سوادی زدند. گفتند اقا تو خودت سواد نداری میای اینجا چرت و پرت میگی. مشکلی پیش اومد که مجبور شدم کنکور بدوم. نزدیک به ده روز فرصت داشتم. تمام اون ده روز تنها فکرم این بود که کنکور میدم و به همه اونهایی که میگن بی سوادم ثابت میکنم سوادشو دارم... کنکور دادم رتبم شد ۱۶ تجارت امسال....
حرف اخرم با شما دوستان... ارادتون رو قوی کنید، جلوی افکار منفی بایستید و عزمتون رو جزم کنید. کار زیاد داریم. اگه قرار باشه به این زودی و با این حرفها ناامید بشید همون بهتر کنکور ندید...
فعلا این تاپیک رو میبندم و اتفاقا تلاش میکنم بحثهای این تاپیک رو پاک نکنم. برای اینکه هر وقت دچار بی انگیزگی شدید بیاید حرفهای دوستمون رو بخونید و دوباره انگیزه بگیریدSmile
jahani، در تاریخ ۰۱ تیر ۱۳۹۲ ۰۳:۴۷ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

من تاپیک را دوباره باز کردم. هر کس سوالی در ارتباط با بحث اصلی دارد در خدمت هستم. پست نامربوط بخواهد بشه پاکش خواهم کرد . امیدوارم ناراحت نشید. از قبل هشدار دادمSmile

من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم تو خواه پندگیر خواه ملال
۳۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: H3NGAM3H , jparisa , persian_boy , y.a , sanar.m , asiehmohammadian , mgshervin , Nara , Mänu , fatemehkh , shoaib.narimani , friends , M.Amin.M , bahar1369 , ندا۱ , nina69 , آسمان ابری , fatima2007 , سجاد۶۷ , nima047 , mahkaameh , student_92 , mahshid1383 , hamedcan , ریحان , mrsh1372 , d_felfelak
ارسال: #۲۸
۰۱ تیر ۱۳۹۲, ۰۳:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ تیر ۱۳۹۲ ۰۳:۴۴ ب.ظ، توسط jahani.)
(۳۰ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۱۲ ب.ظ)ngmsshd نوشته شده توسط:  چه وقت باید درس ها را مرور کرد؟بعد از اینکه کلیه دروس را یک بار خواندیم یا در طول اولین مطالعه؟

اگه قرار باشه تا بگذاریم همه درسها را بخوانیم و بعد مرور کنیم قطعا بخش عظیمی از اطلاعات ما در این بازه از بین رفته اند. بهتر است مرور ما به صورت دوره ای باشد. چند مرحله مرور وجود دارد. مرحله اول بهتر است در همان حین مطالعه باشد. در ارتباط با نوع و چند و چون این نوع مرور در متن اصلی این پست و در کامنت شماره ۵ توضیحاتی دادم.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مرور دوم باید بعد از مطالعه اولیه باشه. زمان بهتر این است که در انتهای هفته مثلا این مروررا انجام دهیم. اما اگر میخواهیم همراه با خلاصه برداری انجام دهیم بهتر است در هفته سوم و به طور کامل این مرور را انجام دهیم. مرور بعدی هم موکول میشه به مهر ماه به بعد و در زمان ازمونها که باید به خلاصه ها مراجعه کنیمSmile
حالا در ارتباط با مرور و خلاصه برداری بیشتر صحبت خواهیم کرد. Smile

(۰۱ تیر ۱۳۹۲ ۰۱:۱۹ ق.ظ)jparisa نوشته شده توسط:  من برنامه یک ماهه برای خودم ریختم و اونجوری که میبینم خیلی زمان میبره نا بتونم یه کتاب تموم کنم!!
استرس بهم وارد شد!به نظر شما پیش بردن دو کتاب باهم از یک درس خاص مثل ساختمان داده فکر خوبیه؟
قرار نیست که در تابستان یک کتاب را کامل تمام کنید و بعد برید سراغ بعدی. من در پست سوم در باب اهداف مطالعاتی ما و اینکه سطح انتظاراتمان چه باید باشه از مطالعه هر درس بیشتر صحبت میکنم. به هر حال من توصیه نمیکنم که بخواهید از دو کتاب همزمان برای ساختمان داده استافده کنید. بهتره ازیه کتاب استفاده کنید و اگر در جایی از این کتاب مطلبی را نفهمیدید برید سراغ کتاب بعدی.

(۰۱ تیر ۱۳۹۲ ۰۸:۵۱ ق.ظ)mahtab_rafiei نوشته شده توسط:  اقای جهانی ممنون از مطالب خوبتون،فقط من یه سوال در مورد خلاصه برداری داشتم اون هفته ای رو که برای مرور میذاریم زمان خوبی واسه خلاصه برداری هست؟؟؟

اگر بخواهید پلن سه هفته سه هفته را اجرا کنیداون هفته سوم زمان ایده ال برای خلاصه برداری هست. البته بدیهیه که امثال شما که از سال گذشته درسهایی را خواندند و خلاصه هایی تهیه دیدی بهتره که همان خلاصه های پارسال را بروزرسانی کنید و نیازی نیست از ابتدا شروع به خلاصه برداری کنیدSmile

من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم تو خواه پندگیر خواه ملال
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: asiehmohammadian , Mänu , jparisa , d_felfelak
ارسال: #۲۹
۰۱ تیر ۱۳۹۲, ۰۵:۵۸ ب.ظ
فقط من یه نکته بگم Sleepy
اگه پنج شنبه و جمعه را برای مرور گذاشتید در هفته ۵ روز درس میخونید که با زوج و فرد اون درس هایی که در روز فرد قرار میگیره میشه ۲ روز در هفته Shy
در هفته بعد جای اون درس ها را با روز زوج عوض کنید که رعایت اعتدال بشه Rolleyes

و خدایی که همین نزدیکی است ...Heart
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: bargozideh , jahani , iammiti , asiehmohammadian , Parisa-SH , M.Amin.M , friends , Rasoul-Azadeh
ارسال: #۳۰
۰۱ تیر ۱۳۹۲, ۰۷:۵۱ ب.ظ
سلام جناب جهانی
بابت تلاش ها و زحمات و راهنمایی های که برای دوستان انجام میدید تشکر می کنم
من یه برنامه برای تابستونم گذاشتم و قراره بر اساس این برنامه درس ها رو بخونم
تیر ماه: گسسته، آمار، سیستم عامل،محاسبات عددی
مرداد ماه:مدار منطقی، نظریه،ساختمان داده،پایگاه داده
شهریور ماه:طراحی الگوریتم،معماری،زبانهای برنامه سازی،هوش

برای دروس ریاضی مهندسی،مدار الکتریکی،کامپایلر چون در همین ترم داشتم فقط یک جمع بندی در قبل از شروع تابستون روشون انجام دادم و قرار شد در صورتی که در هر ماه برنامه زودتر پیش رفت و درسی زودتر تموم شد بر اساس حجم درس و زمان این دروس رو جایگزین کنم

درس زبان هم روزی یک ساعت گذاشتم که شامل ۱۰ لغت و یک موضوع گرامری میشه

چون زمانی زیادی از ترم نمیگذره روی تایم ۵ ساعت در روز خیلی راحت می تونم این زمان رو پر کنم
برای هر ماه ۲۴ روز زمان گذاشتم
زمان ۷ روز باقی مونده رو برای دروسی که عقب افتادم میزارم و همچنین خلاصه برداری
در هر روز به صورت ثابت ۵ ساعت رو گذاشتم و بر اساس انرژی که واسه اون روز دارم زمان اضافه میشه
برای هر درس ۳ تایم ۳۰ دقیقه ای گذاشتم که پس از هر ۳۰ دقیقه مرور هست(۵۰ دقیقه ای هم میرسم حتی بیشتر اما مشکل اینه که زمان بیشتری نیاز به استراحت دارم و ممکنه به جای ۲۵ دقیقه استراحت یک ساعت هم بشه که اصلا خوب نیست چون نشاط ادامه رو هم ازم میگیره)

در مورد مرور و خلاصه برداری
چون اگر خلاصه برداری رو زود شروع کنم حجم خلاصه ها زیاد میشه گذاشتم هفته سوم چون تا اون موقع درس رو برای حداقل دومین بار تونستم مرور کنم

اخر هر فصل هم فقط به صورت مروری مسائل رو می خونم و هر کدوم رو به صورت ساده تونستم جواب بدم پاسخ می دم و تست ها و مسائل سخت رو میزارم برای مهر ماه

می خواستم نظرتون رو در رابطه با این برنامه بدونم
جاهایی که به نظرتون ایراد داره رو ممنون میشم راهنماییم کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: M.Amin.M

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۴۴ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۷۹۰ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۰۸ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۵۹۳ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۳,۰۰۰ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۷۸۹ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۱,۹۷۴ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
  برای آموزش مبانی برنامه نویسی چکار کنیم؟ elecomco ۰ ۲,۳۲۱ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  همکار در حوزه speech recognition و برنامه نویسی اندروید pasargad7788 ۰ ۱,۹۸۷ ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: pasargad7788
  چرا یادگیری برنامه نویسی ؟ elecomco ۰ ۲,۲۸۲ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close